Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Wiktorek dziekuje za komplementy :-)
VSA ostatnio myślałam o tobie :-) Padłam jak zobaczyłam Dorotkę :-) super focia :-)
Anela juz się bałam ze mi zginiesz jak kiedys ulana. Pamiętasz ją. Tez w naszym wieku i trojka dziaciaczkow. Szkoda ze się nie odzywa.
Juli dwa naraz to jakiś Armagedon !!!!
A!!! Anela może Zuzia glodna. Bo u mnie tez tak bylo. Teraz jak Wiktorek zje słoiczek zupki później poprawi drugim deserkiem to i lepiej pośpi w dzień ( oczywiście w wózku a wózek musi jechać albo dziadek buja :-)))) cycek zostaje na wieczór, noc i rano. No i jako popicie po zupce i deserku.
Czyli cycek bez zmian a doszły dwa słoiczki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Juli tak dwa zęby hop siup poszły? Zazdroszczę, ja wymiękam przy drugim już :( chyba ty pytałaś o kojec dla malucha, znajomi mieli taki z barierek składany, który pozwolił wydzielić przestrzeń na podłodze. Tylko oni mieli full miejsca to miało sens wtedy bo młody im nie pełzał po mieszkaniu.
Dobra wróżko może jesteście w tej nielicznej szczęśliwej grupie i u was zęby pójdą bez objawów?? :) :

Odnośnik do komentarza

Hej Mamusie. Zapewne mnie nie pamiętacie. Udzielalam się troszkę w trakcie ciąży. Po porodzie jakoś nie było kiedy ale dzisiaj postanowiłam się odezwać :) A więc 30 kwietnia przez cc urodziłam Dominika (3640g i 56 cm). W tej chwili mój chlopak ma juz 9 kg. Odkąd skończył miesiąc przesypia całe noce. Od ponad miesiąca jest na mm bo niestety straciłam pokarm. Zostały kropelki i ciamcia sobie cyca rano i wieczorem dla samej przyjemności. Pozdrawiam Was i Wasze dzieciatka a w szczególności Szczęśliwą Mamusie, z którą mamy zaległe lody oraz Emilke, której zdjęcie usg utwierdzilo mnie w przekonaniu, że noszę w sobie chlopca a nie dziewczynkę, którą lekarz 8 miesięcy mi wmawial ;)

Odnośnik do komentarza

Macie rację dziewczyny albo jedno albo drugie. Inkę piję czasem łyka karmi ale wody mało. Jakoś nie czuje już pragnienia bo zimno na dworze Ząbków jeszcze mie widać ale te dziąsełka twarde jak kamienie.. My już w kombinezonie śmigamy bo u nas po 5 c w dzień a w nocy -10 i wszystkie kwiaty pomarzły bo mi m. nie schował do piwnicy.
Ela pamiętam ulane no szkoda ale wiesz jak to w życiu różnie bywa. Ja nie zniknę bo wy to moje okno na świat i całe moje życie towarzyskie;) To ciesz się że mały zjada zupki . Zuzia narazie nie chce tylko jabłuszko surowe uwielbia. Jak poczuje że to coś innego to buzia na kładkę i już nic nie wciśniesz.
Dziewczyny kp czy wasze maluszki mają jeszcze nalot na języczku? Zuzi ma tam trochę z tyłu taki nalot aż żółty taką górkę. Próbowałam jej to scierać gazikiem nasączonym wodą i smaruję aphtinem ale to nic nie daje.
Tego posta pisze od 18 ej

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Sylwiunia poszły 2 naraz i pewnie teraz beda wychodzić jeden za drugim.u Maryski tak było.to wcale nic fajnego bo Mery ma 5 lat i juz 2 dolne zęby w lipcu wymienila a trzeci wisi na włosku.teraz trzeba dbać żeby zdrowe były.
U nas naprawde nic nie było widać nie miał zaczerwienionych ani rozpulchnionych dziąseł.wczorajszy dzien był ciężki bo byl niespokojny wcale nie chciał sie bawić tzn pod karuzela czy na macie.no i te ssanie piersi dziwne.ale kazde dziecko inne.ja nie mogłam uwierzyc ze dziecko moze przy zabkowaniu goraczkowac powyżej 38 a u mojej znajomej tak było.dzieki za info o kojcu.my wlasnie przenosimy sie do domu i musze Julka okiełznać jak mi sie zacznie przemieszczać.tylko jak kupie a on i tak znajdzie droge wyjscia albo bedzie forsowac zasieki to już chyba nic nie zrobie w domu.a chlopaki od mojego męża z pracy wymyslili ze jak zacznie raczkowac to sie zalozy mu na kolanka i stopy scierki z mikrofibry i bedzie zbierał kurz.taki żywy irobot roomba;)

Odnośnik do komentarza

Wiktor cudowny! Napatrzeć się nie mogę!

My po długim dniu, debata, warsztaty i sporo rozmów w kuluarach, Młody pozwolił matce zupełnie bez skrępowania od początku do końca czynnie brać w tym udział a nawet publicznie zabierać głos. Raz tylko przypomniał sobie, że dziś nie piszczał, więc musiałam z nim wyjść na pól godzinki, wypiszczał się i wróciliśmy. Jak się okazało - wszystko było słychać i na sali zapanowała wesołość :)
Zastanawiam się tylko Mateczki moje kochane, jak długo można pociągnąć ze spaniem w rytmie amplitud 1,5h. Jak jaszczurka jakaś. Trwa to już drugi miesiąc, na początku białe myszki mi latały i nie prowadziłam auta w obawie, że się obudzę na słupie, ale chyba się przyzwyczajam...

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37159.jpg

bojkot suwaczka

Odnośnik do komentarza

Anela, Maja ma od samego poczatku bialy nalot na końcu języka. Miesiąc po porodzie bylam z nią na ważeniu i polozna powiedziała, ze to pleśniawki. Poszłam do lekarza po receptę, przepisał nystatynę. Dosłownie raz dalam malej i mąż przez przypadek wyrzucił buteleczkę. Potem na szczepieniu powiedziałam o tym położnej żeby dała drugą receptę, ale powiedziała, ze w ogóle nie ma potrzeby, ze to nie są plesniawki. I w sumie nie wiem, raz jest ten nalot, raz go nie ma...

Odnośnik do komentarza

Pusto tu dziś....
kurde chora jestem przeleżałam caly dzien z goraczką...dom w stanie katastrofalnym , mężu zamiast zająć się dzieckiem pół dnia pomagał mamusi przy czymś tam... czuje sie nieatrakcyjna, nieperfekcyjna, dostałam efektu jojo po ciąży... nie moge nic fajnego z wlosami zrobic bo ich wszedzie pelno i nie wiem jak wyglada pomalowana twarz, paznokcie i normalny ubiór..... ogolnie fe.
tyle marudzenia.
Majkel przystojniaku ! :*
co do bialego nalotu na ustach to tez byl ale od kad codzinnie przemywam buzie w srodku wacikiem z woda to problemu nie ma.
tamat kombinezonów ja mam dwa jeden taki gruby od 6 msc wiec jak przymierzalam to na zime jak znalazł a drugi cieńczy od 3 do 6 msc ale jeszcze luznawy , i tak go bede zakladac juz bo zimno ma byc juz.
temat cyckow ja tez nie czuje juz mrowienia i mi nie leci ale pokarm mam i nadal jedna piers staracza na jeden posilek :)
Milej nocki dziewczyny , ja ide ogarnąć ten armagedon wiec moze o jakiejsc 3-4 pojde spać .

http://fajnamama.pl/suwaczki/98q2pw6.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/b5ltwan.png

Odnośnik do komentarza

Anela ja nie zauwazylam nalotu.
Panifiona daj spokoj z porządkami, odpocznij kobieto.
Maratonka Majkel jak zwykle niezłe ciacho:-) a co do spania i cyckowania co 1-1,5h to idzie chyba przestawić organizm bo inaczej bym juz padła. Z rana troche Glowa boli ale to chyba bardziej od dziwnych pozycji wymyslanych aby cycek byl w buzi a ja na poduszce i kima ;-)
Tita witaj ponownie :-)
Ale właśnie ! Cos się nie odzywa szczesliwa mamusia i wisienka cos zabalowała nad tym morzem :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Zielizka - uśmiechnięta i spokojna mama,to zadowolone dziecko, więc widać po zdjęciu :) nie zamartwiaj się już na zapas, teraz do przodu. Nie tak dawno pisałaś, że uśmiechu Janka jak na lekarstwo,a teraz proszę, chłop siedzi. Powodzenia z mieszkaniem :)
Maratonka - można,można, przynajmniej jakis constans :D no a Michałek cud miód :*
VSA - myślałam o Tobie właśnie. Dobrze żeś się odezwała :)

U nas biały nalot leciutko z tyłu. Plesniawki są tez na policzkach i podniebieniu.
Zęby nie chcą wyjść. Cholera mnie trafia zaraz. Już widać obydwa, białe czubki, dziąsła juz wystają w tych miejscach, ale nic poza tym.
Niech mąż szybko wraca. Przeleci mnie i zagonie go do domowych obowiązków :D

Była ulana,TYTKA, natasha, moniq75, Joasia21, Beciunia, Kokosowa i juz ich nie ma :/ kilka dziewczyn zniknęło z forum,ale.są na fb.

Spokojnej nidzieli. Chociaż części, bo wieczorem nerwowo będzie przez mecz :) musze sobie jakies chipsy kupić czy coś :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

VerySweetAngel dziękuję Ci bardzo za podpowiedź. Zabieram się za rozszerzenie diety Miśka ale nie wiem jak do tego podejść. U nas walczymy z katarkiem (zapewne przez basen). Albo jestem ulomna albo nie potrafię posłużyć się gruszka o fridzie nie wspomnę. Spróbuję coś nadrobić to forum żeby czegoś więcej się o Was dowiedzieć (no dobra chociaż ostatnich 50 stron;))

Odnośnik do komentarza

VSA dobrze że mąż nie widział co ja oglądam :D
Marti podziel się swoim libido :p
Tita kawał chłopa z twojego synka :)
Maratonka proszę połóż się spać na min 6h, moim zdaniem długo się nie da funkcjonować śpiąc po 1.5 h :(
Panifiona najlepiej to ogarnij wokoło siebie i Justynki, również jedzenie miej dla siebie a resztę zostaw skoro chłop woli u mamusi być :/
Kamila dzień dobry, choć mój upłynął pod znakiem "synuś jęczy i marudzi a spać będzie na dworze przy 4 stopniach ".
Dominika codziennie był twój wpis a tu takaaa cisza??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...