Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko na słówko wieczorkiem. Cieszę się że niedziela minęła wam w miarę spokojnie:)
Sylwiunua fajne body też kupiłam 1 opak.bo nie wuedziałam jak z rozmiarem.
VSA nooo yhy;)
Tita witaj ponownie ładnie twój chłopczyk przybiera. Zuzia je bardzo mało więc my tylko cyc a reszta jako na spróbowanie.
Kamila no właśnie to chyba pleśniawki ale tak dziwnie. Szczepienue dopiero 28 to zapytam o to bo nie chce mi się do przychodni lecieć wcześniej.
Maratonka fajnue że sobie radzicie i Michaś tak ładnie z tobą współpracuje a co do snu to widać można bez ale lepiej żeby się szybko zmieniło czego nam wszystkim życzę.
Moi chłchłopcy szykują się na mecz.
Juli jakoś go ogarniesz ja też w domu i kojca nigdy nie stawiałam za to bramki przy schodach tak.
Ewelina a to cwaniara a co jej w tym jednym cycu nie teges?

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Vsa haha slodziutki ale dobrze ze na tel ogladam bo by było hoho od D!
Dominika! Ler ar ju!
Olka! Ciebie tez brakuje!

Mój synek jadek dzisiaj tylko Cyc;/ ani brokulka ani kaszki na sniadanko ani gruszki na podwieczorek :( tak ładnie zajadal :/ co mi nie zmarnieje!!!
Od wczoraj się slodziak tuli mocno i wydaje nowe dźwięki! To takie słodkie :) kładzie głowę na mnie i otula rączkami i robi przy tym AAA... Eee... :) jak się wkurza to buczy! Cwaniaczki te nasze dzieci!
Może dziś jestem bardziej ruda?

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mamy problem ..
Od dwóch dni mamy gorączkę po 38,5 nawet sięga ponad 39 .. czopki z paracetamol em i ibuprofenem działają na 2-3h potem gorączka znowu rośnie .. mały jeść nie chce pić tez nie .. ząb mu wyszedł wczoraj a drugi ma się lada moment przebić wiec to na bank nie z tego taka temperatura bo ponoć przy ząbkowaniu lekarka powiedziała ze jest tylko stan Podgoraczkowy jeżeli sięga 38to juz jest jakiś inny powód . Mamy niby do jutra poczekać ale przed nami noc .. wczoraj nie przespalismy ani godz no bo wiecznie na termometrze i z czopkami albo ibumem w syropie manewrowalismy. Chłodzenie tez mało pomaga ... znacie jakieś inne sposoby ? Ponoć dopadła nas trzydniowka bo mały nie ma ani kataru ani kaszlu ! Tylko ta gorączka .. w dodatku nie je .. masakra .. znacie jakieś sposoby na gorączkę albo czy któraś juz miała styczność z trzydniowka ? Jutro jest 3 dzień to powinno go już wysypac po tym wirusie czy jeszcze jutro może mieć taką temperaturę? Serce mi pęka jak widzę jaki biedak jest słaby .. nawet dopajany jest strzykawka bo nie chce butli

Odnośnik do komentarza

Witam kochane. Kulka u nas zawsze taka goraczka bezobjawowa niestety oznaczała zakażenia układu moczowego zrób badanie moczu jak jutro nie przejdzie. PANIFIONA jestem i czytam ale czasu brak na pisanie... Moje dziesiątka trzy chorobsko rozbiera. Zielonna ale duży twój miś w ogóle wasze dzieci takie duże i sztywne a Oli malutka drobniutka i gietka. Tita witaj i lodów nie zjadlysmy :(ale koniecznie trzeba się z dzidziami spotkać... Moja Oliwia prócz cyca na żądanie je trzy razy dziennie o 9sniadanie warzywne o 13 obiad warzywa o 18kolacja kaszka. Owoców nie lubi no lubi sok że śliwki tylko.dzis po trzy tyg przerwie było drugie podejście do glutenu.. Zobaczymy na razie cisza...Elżbieta kochanie pomóż przekroczyło mi 9zl do zasiłku rodzinnego już po odjeciu moich zarobków czy mogę jeszcze coś zrobić z tym? Maratonka majkel cudoooooo zresztą po co mówić jak dobrze o tym wiesz :)Ola kochana odezwij się na forum i napisz mi smsa bo nie odzywasz się

Odnośnik do komentarza

Zielona piękny widok i milo zobaczyć kto się kryje za pseudonimem. Ekstra babeczka jesteś :) Moj Tygrysiasty to chłop jak dąb tylko matka coraz słabsza bo to rozdziadowaniec mały jest, najlepiej na rękach. Ale kocham ten ciężar nad życie i jak chce noszenia to bardzo proszę :) Trochę się tu wyciszylo od mojej ostatniej wizyty. Kiedyś z trudem można bylo cały dzień nadrobić.

Odnośnik do komentarza

Dobry Wieczor:-)
Co do noszenia dzieci...ja tez kocham mojego syna ponad zycie,ale odbiera mi sily po nastepnym z kolei dniu na rekach...plecy nawalaja,nogi sie same uginaja:-/ strasznie czlowiek sie slaby robi na starosc:-/
Szczesliwa Mamusiu,podziwiam Cie. Ja cierpne na sama mysl o jednym nosie z katarem,a Ty mazz trojke do ogarniecia i robisz to swietnie:-)! Super babka z Ciebie:-)
My ciuchow mamy pod dostatkiem po wszystkich dzieciach mojego rodzenstwa...troche takie glupie uczucie ze nie mamy nic nowego dla Malego...ale nie stac mnie na to:-/ odkladam na kuchnie...:-)
Ewelina moj na samym poczatku lubil tylko lewego,nie umial prawego zassac. Ale doszedl do wprawy:-) ale dlatego,ze mam duza asymetrie i suty inne poprostu:-)
Maratonka...Majkel cudo:-*
Panifiona,olej system. Popieram Sylwie-ogarnij ile musisz wokol siebie i dziecka i idz spac,odpocznij. Jak ma czas dla mamusi,to kolo siebie tez niech ma czas ogarnac! Ja tak robie. Na przyklad czasem butelka lub puszka po piwie stoi miesiac na stole. A jak sie mnie zapyta-czemu tego nie wyrzucilas?-to mowie ze dala mu Bozia dwie zdrowe rece o ile dobrze kojarze. I po temacie:-)
Dawidkowi nie odpowiada kaszka jablkowa. Bananowa lubi,o osmen wypil 90mleka+kaszke i cyca i spi:-) a wczoraj ledwo 20jablkowej:-/

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70938.png

Odnośnik do komentarza

Ewek czasami sama się zastanawiam skąd biorę siły na 3.ale po chwili już wiem z serducha pełnego miłości do tych moich gnomkow :)nie wyobrażam sobie życia bez nich choć dają czasami w kości po całości :)Oli wczoraj skończyła 5miesiecy :)eh jak ten czas pędzi...chciałabym go zatrzymać :(we wtorek przebilysmy uszka może zauwazycie troszkę na zdjęciu. Tita prędzej ty wjedziesz do wrześni bo mi z całą ekipą ciężko chyba że pociągiem :)bo nie mam prawka :(((oto moja gwiazda

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37199.jpg

Odnośnik do komentarza

Jestem, żyję:-) tylko czasu brakło na nadrobienie forum, ale już jesteśmy u siebie, Lenka i M śpią a ja z kotem oglądamy mecz:-) weekend uważam za udany:-) tylko kot bardzo stęskniony bo został sam w domu... Ale już nas dopadł po powrocie i tulił się, nawet na widok Lenki się ucieszył bardzo:-) jeszcze może będzie z tego jakaś przyjaźń;-) miałam iść wcześniej spać, ale muszę znać wynik meczu bo nie zasnę. Zawitała @, boli jak cholera:-/
Nie odpiszę wszystkim z osobna bo bym do rana pisała, ale dzieciaczki wszystkie są śliczne i mądre i kochane bardzo.
Zieloona słodko wyglądacie:-) moja mi wczoraj rano palec w oko wsadziła:-)
Mam pytanie... Czy ktoś już opuścił materac w łóżeczku?

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Ewek nie przejmuj się. Dzieciaczkowi nie przeszkadza czy ma ciuszki nowe czy po rodzeństwie. Ważne że jest szczęśliwy i kochany. No i tak szybko rosną ze czasem tych nowych ciuszków aż szkoda.
Ja też cały dzień noszę. Jak Zuzia zacznie już chodzić to się na rehabilitację będę kwalifikować
Zieloona wy słodziaki.
Szczęśliwa mamusiu 100 latek dla gwiazdeczki***
Kulka współczuję wam oby szybko minęło. Mój siostrzeniec przy ząbkach miał właśnie wysoką temp. i to bardzo często. Chyba wszystko robicie co trzeba nie wiem co jeszcze można.
Pojechaliśmy dzisiaj tylko po pampki a wydałam pół wypłaty. Parki dla chłopaków na zimę czapki rękawiczki. O zgrozo! A gdzie jeszcze buty?
Moje bebe znowu się obudziło już 4 raz od 20 tej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Zielona infekcje intymna dobrze rozumiem? Bez recepty to tylko maść clortimazolum (nie wiem czy tak się to pisze) za 3zł, napar z szałwi o ile pamiętam. Jakbyś zdobyła receptę maść travacort można przy kp.
U nas noc tragedia aż nie będę pisać bo tylko ciągle marudze. Za tydzień urlop męża to moja nadzieja na odpoczynek. I może uda mi się namówić go i kupimy mi kurtkę. Ale znając życie za samochód wyjdzie majątek i dupa :(

Odnośnik do komentarza

Zielona ale on juz duży !!! A na infekcje slyszalam kiedys o nasiadowkach z siadłego mleka albo kefiru albo lakcid.
Anela wiem cos o tych wydatkach na zimę :-) mój najstarszy właśnie wszedł w rozmiar buta Uwaga!!! 46 !!! Mam nadzieje ze się tak zatrzyma bo trudno powyżej cos kupic.
Kręgosłup i mi nawala ale ma prawo ! Wy to jeszcze młode dziewczyny jesteście to wam sie szybko zregeneruje :-)))
Dominika ja tez oglądałam mecz ale... padłam niestety :-(
Szczesliwa mamusiu a dostałaś juz decyzje odmowną z uzasadnieniem ze przekroczylo ci te 9 zl? Czy znowu jakas Pani powiedziała? Bo jesli na gębę to złóż dokumenty i niech ci wydadzą decyzje ile ci dokladnie przekracza. Bo od stycznia wchodzi ustawa złotówka za złotówkę i jesli nawet faktycznie przekroczy o 9 zł to będą ci musiały przyznać rodzinne tylko pomniejszą całość wypłaty o to 9 zł. Wiec i tak praktycznie cale rodzinne do wypłaty :-) i od listopada jest wyższe kryterium dochodowe. Nie wiem czy to juz masz uwzględnione ?
Ewek nie ma co narzekać na nadmiar ciuszków :-) ja z racji tego ze wszystkiego sie wyzbylam bo nie spodziewałam sie juz w tym wieku dziecka to teraz musze wszystko od nowa kupować i bardzo nie ma komu przekazać :-)
Kulka jak nie spadnie dzis ta gorączka to tez bym jechała szybko do lekarza. No i ten mocz zbadaj.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9i09k995ttuhf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...