Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Ela nie żartuj serio ? Na śpiocha? Hi hi. Smacznego lattee moje ulubione
Ewelinka super zakupy a księżniczki jakie podobne do mamy!
Kulka jeju oby to nic poważnego.
To fakt zawsze zazdrościłam mamom dziewczynek tych ciuszków a teraz sama majątek na nie wydaje są piękne.
U nas zośka daje radę już pisałam Jedyny gryzak który Zuzia toleruje.
Kurcze u nas cd przy cycu. Myslałam że jak w nocy kiepsko spała to teraz przykima dłużej. Nic z tego pół godz na spacerze i pobudka. Powrót do domu na rękach. Na dworze 4 c a ja spocona

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

witam po weekendzie
Weekend był wyjezdny, spedzony u mojej babci czyli prababci Julianki (babcia lat 94, dumna z pierwszego prawnuka.)

Dziecko mi się spsuło ogólnie bo za nami trzecia dupna noc. sie budzi i wierci co chwile i marudzi. Dzis zasnela 22.30, o 1 pobudka, o 2 pobudka, o 4 sie obudzila i juz wsypana na maxa i zasnela dopieo po 5. potem o 7.30, juz hej heloł.. eh...sie budzi i marudzi, pierdzi stęka, albo chce byc przytulona.. nie ogarniam..

Przyszedł kombinezon i mała w nim tonie :D ogolnie wlasnie go sprawdzamy. Młoda na balkonie a ja oddaje się relaxom jak Elzbieta.

Kulka daj znac co tam!
Ewelina piękne ciuchy! kupilas onlajn czy stacjonarnie i po ile?
Lenka koniecznie niech obniża swoje łózeczko bo hopsa zrobi mamie i bedzie kuku!
VSA - fajnie ze wrocilas :)
a zieloona to myslalam ze bedzie miala zielone wlosy a nie blond. rozczarowalam się :D

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37268.jpg

monthly_2015_10/majoweczki-2015_37269.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h8lyk7xt9.png

Odnośnik do komentarza

No trochę wydałam 530 zł ale to tak już jest teraz chwila wytchnienia i w następnym miesiącu znowu coś . W zeszłym obkupilam starsza córkę no cóż jak ktoś sobie narobił dzieci to trzeba o nie dbać. Bo mam kuzynke która ma 3 dzieci i kompletnie zero rozumu dzieci wychowują się same bez ojca ona lubi wypić i nie pracuje korzysta tylko z opieki i wszystko ma gdzieś ważne aby miała fajki rano i kawę i piwo to się liczy a nie to aby dzieci rano miały śniadanie. Nie raz jej pomagałam jak zabrakło jej na chleb albo nie dawałam jej co mogłam ale to nic bo jeszcze powie ci ze coś takiego dajesz. Nóż kur..

Odnośnik do komentarza

Ja dostałam kombinezon i pełno ubranek od szwagierki.super szczesliwa jestem.nie lubie jak sie cos w przyrodzie marnuje;)ubranka prawie jak nowe a jaka oszczędność.kombinezon mam 74 ale za duzy jest narazie.coś bede musiała na teraz kupić.
Ja mam dzis jakas promocje.Julek spał od 20.30 do 3.30 zjadl, koło 6 tez cyc i sie pokrecil ,przed 7 jak zasnął to po 9 wstał.a ja z nim.teraz tez śpi już ponad pół godz bo on ma cykl polgodzinnego snu.ja dzis odpoczywam.

Odnośnik do komentarza

Mamy trzydniowke.. mały jest już lekko wysypany wiec juz bliżej niż dalej ale dalej gorączkuje. . Mamy nawet odparzenia pieluszkowe przez ta goraczke a latem przy takich upałach nic mu w pupę nie było ... w dodatku to wszystko ma taki ostry przebieg bo mały w tym czasie zabkuje. Przy okazji NIC nie je ... kompletnie .. ani 1 ml mleka ... dopajamy go strzykawka. Bidulek mój ... tak się męczy a ja nie umie mu pomoć :( w nocy nie śpimy bo cały czas na termometrze wisimy bo ta temp skacze jak szalona
.. przy 40st to był kosmos ..

Odnośnik do komentarza

Kulka współczuję dzielna jesteś dasz radę!szczescie w nieszczesciu ze to "tylko" trzydniowka.zaraz sie skończy !trzymaj sie!jak moja córka pierwszy raz goraczkowala to tak bylam zestresowana ze nie wiedziałam jak sie nazywam.do lekarza jechalismy prywatnie to ja nawet peselu nie wzięłam.miała 8 mcy i do 39st.kulka jestes wielka!niedlugo odpoczniesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...