Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

JA TEŻ SIĘ DOŁĄĆZAM DO ŻYCZONEK DLA NASZYCH BOBASKÓW!!!!!! ROŚNIJCIE ZDROWO KACHANIUTKIE!!!!!:dzidzia:

A u nas: Kaja mi śpi już 2.5 godz!!!!!!!!! jak NIGDY!!!!! nie wiem co jest grane!!! ona w dzień to tak 3 razy po 15-30 min max!!!! miałam iść na spacer,bo LATO, ze 20 stopni w słoneczku a słonko booooosssskie, ani jednej chmurki, co tu rzadko się zdarza...a dziecię śpi....no szok! posprzątałam,jeszcze tylko odkurzanie,ale z tym czekam aż gwiazda wstanie. Poza tym przyl B brat i spał dziś u nas,dlatego wczoraj nie zaglądnełam,bo szykowałam jedzonko itp...nawet mi to dobrze na moje szczęki zrobiło...fajnie,bo Kajaka patrzyła sobie i się uśmiechała a ja szalałam w kuchni :D
...Kaja się budzi.spadam.na spacer.miłego dnia!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

Kajka a wiec u nas to taka historia:
Poszerzenei w nerce zdiagnozowane w 32 tyg ciąży z zaleceniem wykonania usg nerki jak dziecko skończy miesiąc, ale my wylądowaliśmy w szpitalu jak Domik miał 2 tyg bo miał żółtaczke i nie chciał jeśc i od razu im powiedziałam i zrobili usg, wyszło dalej to poszerzenie UKM w nerce lewej więc dostaliśmy skierowanie na badanie CUM, które było robione jak Domik miał 2 miesiące polegało to na tym, że kontrast ( ten płyn o którym piszesz) był wprowadzony za pomocą cewnika ( w miejscowym znieczuleniu) do siusiaka, i mały leżał po rentgenem , z obciążnikami na rączkach aby się nie ruszał , musiał być na czczo, i miał zrobione 3 zdjecia rentgenowskie przed sikaniem, w trakcie i po i wyszedł nam refluks III st obustronny tzn mocz sie cofa bo obu stronach do miedniczki nerkowej, my jesteśmy pod opieką urologa mamy zalecone 1/4 furaginu, 1 kapsułka preparatu z żurawiny i 5 kropli wit c, raz w miesiącu badania moczu kontrolne, teraz mamy w marcu kontrolne usg czy nie ma zmian w nerce , jak Dominik będzie miał rok to powtórny CUM:le: czy refluks sie cofnął jak nie to prawdopodobnie zabieg pod narkozą ostrzykiwanie ujścia dróg moczowych substancją defluks, z tego co wiem od lekarza nie ma innej metody wykrycia refluks jak rentgen , usg nie wykryje.

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
Kajka a wiec u nas to taka historia:
Poszerzenei w nerce zdiagnozowane w 32 tyg ciąży z zaleceniem wykonania usg nerki jak dziecko skończy miesiąc, ale my wylądowaliśmy w szpitalu jak Domik miał 2 tyg bo miał żółtaczke i nie chciał jeśc i od razu im powiedziałam i zrobili usg, wyszło dalej to poszerzenie UKM w nerce lewej więc dostaliśmy skierowanie na badanie CUM, które było robione jak Domik miał 2 miesiące polegało to na tym, że kontrast ( ten płyn o którym piszesz) był wprowadzony za pomocą cewnika ( w miejscowym znieczuleniu) do siusiaka, i mały leżał po rentgenem , z obciążnikami na rączkach aby się nie ruszał , musiał być na czczo, i miał zrobione 3 zdjecia rentgenowskie przed sikaniem, w trakcie i po i wyszedł nam refluks III st obustronny tzn mocz sie cofa bo obu stronach do miedniczki nerkowej, my jesteśmy pod opieką urologa mamy zalecone 1/4 furaginu, 1 kapsułka preparatu z żurawiny i 5 kropli wit c, raz w miesiącu badania moczu kontrolne, teraz mamy w marcu kontrolne usg czy nie ma zmian w nerce , jak Dominik będzie miał rok to powtórny CUM:le: czy refluks sie cofnął jak nie to prawdopodobnie zabieg pod narkozą ostrzykiwanie ujścia dróg moczowych substancją defluks, z tego co wiem od lekarza nie ma innej metody wykrycia refluks jak rentgen , usg nie wykryje.

...czyli jedziemy na tym samym wózku...u nas niestety barwnik wstrzykują w żyłe..i lipa...chyba w cewnik łatwiej by było...reszta wygl tak samo, tyle,że my nie wiem cały czas czy jest refluks...no i przez to,że nie udało się tego badania zrobić, zrobią normalne usg bo jest duża szansa,że to tego czasu juz się samo cofnęło i wcale nie trzeba będzie tego głupiego kłucia robić ponownia,a jeżeli wciąż jest powiększenie, to profilaktycznie antyb musi brać, bo i tak nic nie zrobią właśnie dopóki K nie sk roku...ale się wyspała moja niunia!!!! chichra się i wygłupia! super,zawsze by mogła się tak budzić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

abarka
cześć dziewczyny!!

pozdrowienia dla Was i dzieci, napiszcie mi proszę czy jak karmicie mlekiem modyfikowanym to podajecie jeszcze Vigantol?

Tak, mi kazała podawać a teraz nawet 4 kropelki.

a ty jakie mleczko podajesz??

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...