Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ronia
ania_83
Wszystkiego najlepszego dla Julki z okazji skończenia 7 miesięcy
i dla Lenki z okazji skończenia pół roczku!!!!
:36_3_19::36_3_19::36_3_19:
:party::party::party:

podłączam się pod życzonka oczywiscie
buziaki dzieciaki ! :Całus:

Ja również się podłączam :) Zdróweeeeeeeeeeeeeeczka dzieciaczki :)

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Feri paczkę dostałam a pomadki nie ma:le: ale chyba ten kod jest aktywny bo mi po prostu go nie dodaje do zamówienia nie wiem co jest grane ...
czyli wg mnie kod cały czas do wykorzystania tylko nie wiem czemy go nie można dodać, pojawia sie w zamówieniu miejsce na ten kod i wpisuje a potem do faktury mi nie dodaje:(

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

abarka
cześć dziewczyny!!

pozdrowienia dla Was i dzieci, napiszcie mi proszę czy jak karmicie mlekiem modyfikowanym to podajecie jeszcze Vigantol?

ja podaje wit d - co prawda Devikap - 2 krople bo Dominik duży, na marginesie wieści z wczoraj 9820g, 80 cm!:)

Zawsze trzeba próbowac czegoś nowego. Pamiętaj amotorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica...

Odnośnik do komentarza

Nikula
qlczak
Nikula 5 gwiazdek, fajowy ten konkurs, chyba podkradnę :oczko:

ależ bardzo proszę i tak jury wybiera:) z kilku najpopularniejszych to będziemy sobie głosować:)

cały czas tam siedze, ale chyba po ip sprawdzaja bo nie moge juz głosowac, pododawałam po 1 punkcie i Ci tylko podbijam odwiedziny, nie weim po co :lol: ale ta landryna mnie wkurza :36_22_1:

abarka
cześć dziewczyny!!

pozdrowienia dla Was i dzieci, napiszcie mi proszę czy jak karmicie mlekiem modyfikowanym to podajecie jeszcze Vigantol?

ja butle daje 1-2xdziennie i daje vigantol
Madziaas ale ty też jeszcze na mieszanym jesteś, prawda?

Odnośnik do komentarza

qlczak
Nikula
qlczak
Nikula 5 gwiazdek, fajowy ten konkurs, chyba podkradnę :oczko:

ależ bardzo proszę i tak jury wybiera:) z kilku najpopularniejszych to będziemy sobie głosować:)

cały czas tam siedze, ale chyba po ip sprawdzaja bo nie moge juz głosowac, pododawałam po 1 punkcie i Ci tylko podbijam odwiedziny, nie weim po co :lol: ale ta landryna mnie wkurza :36_22_1:

abarka
cześć dziewczyny!!

pozdrowienia dla Was i dzieci, napiszcie mi proszę czy jak karmicie mlekiem modyfikowanym to podajecie jeszcze Vigantol?

ja butle daje 1-2xdziennie i daje vigantol
Madziaas ale ty też jeszcze na mieszanym jesteś, prawda?
Tak,ale więcej Bebilonu niż cycka::(:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
qlczak
Nikula

ależ bardzo proszę i tak jury wybiera:) z kilku najpopularniejszych to będziemy sobie głosować:)

cały czas tam siedze, ale chyba po ip sprawdzaja bo nie moge juz głosowac, pododawałam po 1 punkcie i Ci tylko podbijam odwiedziny, nie weim po co :lol: ale ta landryna mnie wkurza :36_22_1:

abarka
cześć dziewczyny!!

pozdrowienia dla Was i dzieci, napiszcie mi proszę czy jak karmicie mlekiem modyfikowanym to podajecie jeszcze Vigantol?

ja butle daje 1-2xdziennie i daje vigantol
Madziaas ale ty też jeszcze na mieszanym jesteś, prawda?
Tak,ale więcej Bebilonu niż cycka::(:

coś czuję w cycach, że i mnie to niedługo czeka :(

Odnośnik do komentarza

Abarka ja też podaję wigantol, 1krople, 2krople co drugi dzien:) Do roku podaje się dzieciom przez cały rok bo dużo rosną, a później nawet do 18 r. ż. w sezonie jesienno-zimowym, nasza pediatra tak mówiła, że takie są najnowsze zalecenia, związane z profilaktyką np. osteoporozy.
A tak w ogóle to dzień dobry:)
Ja trochę później dzisiaj, bo małż był w domu z rana i zajął kompa.
Izak a często się przeprowadzacie z miejsca na miejsce?
Feri jak samopoczucie?
Dzisiejszym miesięczniakom dużo uśmiechów

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Nikula
heloł :)

Kaja polecam forum www.uronef.pl :: - Forum :: Strona Główna
nasz Dominik ma refluks i poszerzenie układu kielichowo-miedniczkowego i dostaje Furagin a to nie jest antybiotyk a czemu Kajka ma natybiotyk, ostatnio też daje mu wyciąg z żurawiny na zakwaszenie moczu żeby nam sie żadne bakterie nie przyplątały 12 marca kolejne usg...

Tosia
oglądałam drug odcinek Usta usta to ty byłaś na wózku w żóltym szlafroczku?
Izak gratki wielkie my też mundurowi ale nam przysługuje tylko zwrot za kupno zapłaciliśmy 220 tys a dostaniemy 35 tys - ale zawsze to coś...
rzadziej zaglądam bo męczę prace dyplomową.

Dzięki bardzo za linka Nikula!poczytam wieczorem. A kiedy dowiedzieliście się o refluksie? My w czasie usg w 20 tyg ciąży dow.się,że ma pow miedniczki w lewej nereczce i potem było usg ok10tyg i przepisali Kai antybiotyk- trimethoprim. Ponoć działa właśnie tylko na mocz-wyjaławia go, by nie doszło właśnie do rozwoju bakterii.Tutaj nie ma furaginu, wszystkie dzieci dost właśnie trimethoprim. ponoć dawka minimalna i tyle tylko by te bakterie w moczu się nie znalazły, bo nie wiadomo właśnie czy jest u nas reflux, gdyż byliśmy 2 razy w szpitalu i mieli jej robić renogram,ale nie udało im się wstrzyknąć tego barwnika w żyłę (nie widać żył u mojego serdelka!!!),próbowali łącznie 9 razy!!!Trauma jak dla mnie i dla dziecka.Na szczęście ona nie będzie pamiętać.A jak w Pl to zdiagnozowali? My mamy mieć normalne usg ze wzgl na te nieudane próby i też czekam,może się samo uregulowało... I co się z tym robi, poza lekami oczywiście? Nam pow,że jak będzie miała 12mcy i ciągle nie zmniejszy się nerka,to powt badanie w szpitalu dziecięcym i zależnie co wykaże, jak reflux to dalej antybiotyk, a jak będzie jakaś blokada w kanaliku moczowym to operacja :(

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeqs0ymjd9h.png

Odnośnik do komentarza

qlczak
madziaas
qlczak

cały czas tam siedze, ale chyba po ip sprawdzaja bo nie moge juz głosowac, pododawałam po 1 punkcie i Ci tylko podbijam odwiedziny, nie weim po co :lol: ale ta landryna mnie wkurza :36_22_1:

ja butle daje 1-2xdziennie i daje vigantol
Madziaas ale ty też jeszcze na mieszanym jesteś, prawda?
Tak,ale więcej Bebilonu niż cycka::(:

coś czuję w cycach, że i mnie to niedługo czeka :(
::(:

qlczak
spadam na spacer, pieknie dzisiaj, wczoraj to nas śnieg wytachał :(

Ja niedługo też ide na spacerek:)

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...