Skocz do zawartości
Forum

Sierpień 2009


Joan

Rekomendowane odpowiedzi

ania_83
ronia
Cześć sierpnióweczeki

widze od rana nawijka :)

wasze dzieciaczki to ranne ptaszki moja budzi się punkt 9.
Za oknem słońce piękne i co z tego jak zimno i śniego buuu

też bym chciała żeby Miko spał do 9, on o 9 to już ma drzemkę ::):
Aniu ale Ola widzisz chodzi późno spać
więc to kwestia myślę własnie tego

Odnośnik do komentarza

ronia
ania_83
ronia
Cześć sierpnióweczeki

widze od rana nawijka :)

wasze dzieciaczki to ranne ptaszki moja budzi się punkt 9.
Za oknem słońce piękne i co z tego jak zimno i śniego buuu

też bym chciała żeby Miko spał do 9, on o 9 to już ma drzemkę ::):
Aniu ale Ola widzisz chodzi późno spać
więc to kwestia myślę własnie tego

no chyba że tak, nie wiedziałam, a o której chodzi spać? Miko o 20 już zawsze śpi, nieraz o 19.30 nawet

http://fajnamama.pl/suwaczki/3s5p642.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-63875.png

Odnośnik do komentarza

kaja09

no też tak myślę, robi się coś na to? poza jogą, bo nerwowo nie wytrzymam jak będę musiała zrobić jakiegoś "ptaka o poranku nad kanionem" czy coś ...:Padnięty:
...a co do nosa...kurna za 2 tyg znowu lecę..nos mi odpadnie jak Jacksonowi!:o_no:

nie zaciskać :hahaha: sorki, zartowałam, nie mogłam sie powstrzymać
A tak poważnie, to nic, przeczekać, ja np. bym sobie puzzle ułożyła, bo mnie to mega relaxuje, więc jak masz coś co lubisz i dasz radę zrobic to przy małej to zrob. :D

ania_83
mpearl
ania_83

czemu nie masz humoru? ::(:

dziś w nocy nie najgorzej, 2 pobudki, poszłam zrobić mleko, ale za bardzo nie chciał go jeść i wstał o 6.20, więc nie pospaliśmy

My też do 6:30 na mleko ale jeszcze Hania pospała do 8ej.
Aj chyba też się czuję osamotniona, bez żadnych znajomych, ciągle tylko zupki, kupki, sprzątanie, gotowanie, prasowanie. I jakoś tak czuję się niedoceniana:( Ach zycie:)

Mikołajowi się coś poprzestawiało z tym budzeniem i jedzeniem w nocy, nie wiem o co chodzi, dzień wygląda zawsze tak samo, nic się nie zmienia, już spał ładnie do 5-6, a teraz pobudka pierwsza jest koło 1 już, nie wiem o co chodzi?

Nie jesteś sama z takimi odczuciami, myślę, ze ta zima i szarość już się wszystkim daje we znaki, ja też mam takie dni, że nic się nie chce, mam dość, mam pretensje do męża o wszystko i w ogóle denerwuje się ciągle. A pomyśl o jakimś wieczorze tylko dla siebie, jak małż będzie mógł zająć się dziećmi, jedź do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy, do kina gdziekolwiek, to nieraz trochę pomaga. Trzymaj się kochana

Ania mojemu tez sie poprzestawiało, ale ja to zrzucam na ząbki, bo to od tego czasu. Ja jeszcze karmie piersią więc jak tylko obudzio sie po cycach ok 23-24 to wciskam butle i ladnie spi :D Mam nadzieje, że wróci do normy, bo ladnie mi przesypiał całe noce :D

Odnośnik do komentarza

qlczak
kaja09

no też tak myślę, robi się coś na to? poza jogą, bo nerwowo nie wytrzymam jak będę musiała zrobić jakiegoś "ptaka o poranku nad kanionem" czy coś ...:Padnięty:
...a co do nosa...kurna za 2 tyg znowu lecę..nos mi odpadnie jak Jacksonowi!:o_no:

nie zaciskać :hahaha: sorki, zartowałam, nie mogłam sie powstrzymać
A tak poważnie, to nic, przeczekać, ja np. bym sobie puzzle ułożyła, bo mnie to mega relaxuje, więc jak masz coś co lubisz i dasz radę zrobic to przy małej to zrob. :D

ania_83
mpearl

My też do 6:30 na mleko ale jeszcze Hania pospała do 8ej.
Aj chyba też się czuję osamotniona, bez żadnych znajomych, ciągle tylko zupki, kupki, sprzątanie, gotowanie, prasowanie. I jakoś tak czuję się niedoceniana:( Ach zycie:)

Mikołajowi się coś poprzestawiało z tym budzeniem i jedzeniem w nocy, nie wiem o co chodzi, dzień wygląda zawsze tak samo, nic się nie zmienia, już spał ładnie do 5-6, a teraz pobudka pierwsza jest koło 1 już, nie wiem o co chodzi?

Nie jesteś sama z takimi odczuciami, myślę, ze ta zima i szarość już się wszystkim daje we znaki, ja też mam takie dni, że nic się nie chce, mam dość, mam pretensje do męża o wszystko i w ogóle denerwuje się ciągle. A pomyśl o jakimś wieczorze tylko dla siebie, jak małż będzie mógł zająć się dziećmi, jedź do kosmetyczki, do fryzjera, na zakupy, do kina gdziekolwiek, to nieraz trochę pomaga. Trzymaj się kochana

Ania mojemu tez sie poprzestawiało, ale ja to zrzucam na ząbki, bo to od tego czasu. Ja jeszcze karmie piersią więc jak tylko obudzio sie po cycach ok 23-24 to wciskam butle i ladnie spi :D Mam nadzieje, że wróci do normy, bo ladnie mi przesypiał całe noce :D

moja tez spala całe noce Ateraz 4 razy sie bdzi na cyca. Karmie piersia, kupki geste i ogolnie taka cieplote ciala ma podniesiona ale gorączki nie ma. Wcale sie nie sliniła na zeby ::): ...

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

ania_83
ronia
ania_83

też bym chciała żeby Miko spał do 9, on o 9 to już ma drzemkę ::):
Aniu ale Ola widzisz chodzi późno spać
więc to kwestia myślę własnie tego

no chyba że tak, nie wiedziałam, a o której chodzi spać? Miko o 20 już zawsze śpi, nieraz o 19.30 nawet
wiesz ok 23 usypia na stałe

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
Roniu ty chyba pisałaś,że robisz kompocik Olci.Mam pytanie musze mu dać od razu te jabłuszka,czy one mogą być troszke w słoiczku w lodówce?:Nieśmiały::Nieśmiały:

ale jak w słoiczku ? pokrojone obrane ?

Roniu ja je ugotowałam i z nich jest taka gładka papka on je lubi,ale nie wiem ile i czy można je trzymać dłużej,bo dzisiaj zrobiłam troszke za dużo

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

dziewczy y poczytam za chwile a najpierw wam powiem, ze udało sie z mieszkaniem, na Wielkanoc bedziemy na nowym..

Yes, yes, yes!!!!!

jest super, piękne i na swietnym osiedlu...drugie piętro a nie parter ...

widok z zewnątrz osiedla, my mamy wewnętrzne mieszkanie. osiedle jest zamknięte na karty magnetyczne i jest strażnik całą dobe przy bramie.
są dwa małe pokoje, kuchnia w aneksie ale oddzielona korytarzem od pokoju, dwie łazienki...salon

jest korytarz, jest miejsce na szafę wnękowa JEST SUPER
jest winda na klatce, jest widna ze schodów na zewnątrz, bo nie ma zjazdów. jest plac zabaw i boisko przed samą klatką a wewnątrz osiedla...JEST FANTASTYCZNIE

Szymon - 6 lat; Maciuś - 3 lata; Zosia - 2 latka.

Odnośnik do komentarza

Izak1979
dziewczy y poczytam za chwile a najpierw wam powiem, ze udało sie z mieszkaniem, na Wielkanoc bedziemy na nowym..

Yes, yes, yes!!!!!

jest super, piękne i na swietnym osiedlu...drugie piętro a nie parter ...

widok z zewnątrz osiedla, my mamy wewnętrzne mieszkanie. osiedle jest zamknięte na karty magnetyczne i jest strażnik całą dobe przy bramie.
są dwa małe pokoje, kuchnia w aneksie ale oddzielona korytarzem od pokoju, dwie łazienki...salon

jest korytarz, jest miejsce na szafę wnękowa JEST SUPER
jest winda na klatce, jest widna ze schodów na zewnątrz, bo nie ma zjazdów. jest plac zabaw i boisko przed samą klatką a wewnątrz osiedla...JEST FANTASTYCZNIE

Ale suuper,gratuluje:yuppi:

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

madziaas
ronia
madziaas
Roniu ty chyba pisałaś,że robisz kompocik Olci.Mam pytanie musze mu dać od razu te jabłuszka,czy one mogą być troszke w słoiczku w lodówce?:Nieśmiały::Nieśmiały:

ale jak w słoiczku ? pokrojone obrane ?

Roniu ja je ugotowałam i z nich jest taka gładka papka on je lubi,ale nie wiem ile i czy można je trzymać dłużej,bo dzisiaj zrobiłam troszke za dużo
to do słoika i zamrozić

Odnośnik do komentarza

Izak1979
dziewczy y poczytam za chwile a najpierw wam powiem, ze udało sie z mieszkaniem, na Wielkanoc bedziemy na nowym..

Yes, yes, yes!!!!!

jest super, piękne i na swietnym osiedlu...drugie piętro a nie parter ...

widok z zewnątrz osiedla, my mamy wewnętrzne mieszkanie. osiedle jest zamknięte na karty magnetyczne i jest strażnik całą dobe przy bramie.
są dwa małe pokoje, kuchnia w aneksie ale oddzielona korytarzem od pokoju, dwie łazienki...salon

jest korytarz, jest miejsce na szafę wnękowa JEST SUPER
jest winda na klatce, jest widna ze schodów na zewnątrz, bo nie ma zjazdów. jest plac zabaw i boisko przed samą klatką a wewnątrz osiedla...JEST FANTASTYCZNIE
:brawo: :brawo: gratulacje !! :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza

ronia
madziaas
ronia

ale jak w słoiczku ? pokrojone obrane ?

Roniu ja je ugotowałam i z nich jest taka gładka papka on je lubi,ale nie wiem ile i czy można je trzymać dłużej,bo dzisiaj zrobiłam troszke za dużo
to do słoika i zamrozić

Bo w lodówce nie może być do jutra?

Dziecko to najwspanialszy prezent od życia

Odnośnik do komentarza

Izak1979
dziewczy y poczytam za chwile a najpierw wam powiem, ze udało sie z mieszkaniem, na Wielkanoc bedziemy na nowym..

Yes, yes, yes!!!!!

jest super, piękne i na swietnym osiedlu...drugie piętro a nie parter ...

widok z zewnątrz osiedla, my mamy wewnętrzne mieszkanie. osiedle jest zamknięte na karty magnetyczne i jest strażnik całą dobe przy bramie.
są dwa małe pokoje, kuchnia w aneksie ale oddzielona korytarzem od pokoju, dwie łazienki...salon

jest korytarz, jest miejsce na szafę wnękowa JEST SUPER
jest winda na klatce, jest widna ze schodów na zewnątrz, bo nie ma zjazdów. jest plac zabaw i boisko przed samą klatką a wewnątrz osiedla...JEST FANTASTYCZNIE

Ale super!! Ciszę się razem z Tobą!

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbncwa1vtor196m.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4ps0nz3443.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7ywdqvl030.png

Odnośnik do komentarza

Izak1979
dziewczy y poczytam za chwile a najpierw wam powiem, ze udało sie z mieszkaniem, na Wielkanoc bedziemy na nowym..

Yes, yes, yes!!!!!

jest super, piękne i na swietnym osiedlu...drugie piętro a nie parter ...

widok z zewnątrz osiedla, my mamy wewnętrzne mieszkanie. osiedle jest zamknięte na karty magnetyczne i jest strażnik całą dobe przy bramie.
są dwa małe pokoje, kuchnia w aneksie ale oddzielona korytarzem od pokoju, dwie łazienki...salon

jest korytarz, jest miejsce na szafę wnękowa JEST SUPER
jest winda na klatce, jest widna ze schodów na zewnątrz, bo nie ma zjazdów. jest plac zabaw i boisko przed samą klatką a wewnątrz osiedla...JEST FANTASTYCZNIE
gratuluje :Całus:

ronia
głos bziuu śmignął
ferinka głosik również
kasia001 głosik dla was:*
Blondi narazie blokadę mam jeszcze u ciebie na leny ...

Wirtualna Polska

http://wp.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...