Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
bardzo bym chciała do Was dołączyć bo planujemy z narzeczonym dzidziusia ale nie mam jeszcze pewności że to to bo jestem jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki, ostatni @ miałam 25 marca a cykle mam 28 dniowe więc byłabym z wami jeszcze. Mam obrzęk piersi, częściej oddaję mocz, jestem ciągle zmęczona i od rana strasznie boli mnie brzuch ale nie mam okresu i nie zauważyłam plamienia :) Gratulacje dla Was Mam i powodzenia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

olusssia7 ja tak mam. Na początku ból piersi masakryczny, senność, mdłości a po kilku dniach piersi w ogóle przestały boleć i już nie śpię już w ciągu dnia.
Teraz trochę piersi bolą i czasem mnie mdli. Też mnie to trochę martwi, bo podobno im więcej objawów tym lepiej, bo wyższy poziom hormonów. Ale staram się nie stresować.
Za niecały tydzień mam nadzieję zobaczyć serduszko na USG. :)

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co martwić, tylko trzeba się cieszyć, że mamy mało objawów. :-D Poza tym na pewno jeszcze przyjdą i będziemy tęsknić za "lepszymi" czasami. ;-)
Ja mam nadzieję, że mnie weźmie wstręt do jedzenia w Święta, bo inaczej zostanę słonicą ciążową. ;-) Jadłabym non stop. ;-)

Odnośnik do komentarza

Nie martwcie się dziewczynki na zapas :)
Ja też nie mam jakiś szczególnych objawów. Ból piersi zelżał, tylko wieczorem je trochę czuję. Zero mdłości, zero wymiotów. Czasem tylko głowa poboli, noo i brzuch bo macica się powiększa. Ogólnie czuję się świetnie i wesoło wkraczamy w 10 tydzień :)
Nie panikujcie, cieszcie się tym pięknym stanem :) Im mniej nerwów, tym lepiej dla Was i Dzidziulka.

Wesołych Świąt! :)

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

sie cieszcie dziewczyny ze nie cierpicie:P ja pierwszy raz od 3 tyg sie normalnie czuje :P dopiero co mi minał 3 dniowy masakryczny ból glowy....a tak caly czas mnie boli brzuch i piersi :) a wieczorami jestem nie do zycia :P
na początku tez sie dobrze czulam i nie miałam duzych objawów;) takze nie panikujcie....kazda kobieta ciaze przechodzi inaczej :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Kazda kobieta przechodzi to innaczej takze niemartwcie sie ! U mnie na samym poczatku byl straszny böl piersi i sennosc pozatym nic a teraz jestem tak aktywna ze moglabym robic caly dzien,sypiam tez malo! Piersi Bola dalej ale mniej i co zauwarzylam niemialam do tej pory ochoty na s ...... z mezem do wczoraj,wczoraj od 9 tyg mialam wkoncu ochote,maz sie ucieszyl bo myslal ze tak juz bedzie przez te 9 miesiecy! Jak u was dziewczyny bo czytalam ze sie w ciazy niema ochoty. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Mam podobnie do Was:) pomału dolegliwości jakby mijały. Piersi mniej bolą, nie jestem już tak słaba jak na początku, jedynie wrażliwość na zapachy i zamiłowanie do snu się nie zmieniło. Trochę mnie to dziwi ale tłumaczę sobie że chyba tak ma być. Podobno drugi trymest jest najlepszy a my pomału się do niego zbliżamy. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Hej ;)
Mi dzisiaj mdłości odpuściły ;)) wczoraj rano po śniadaniu było okropnie. A tak poza tym to czuje sie całkiem dobrze ;) wiadomo piersi u mnie bez zmian, ale chyba taka moja natura, już zaczynam się do tego przyzwyczajać ;)
Jeśli chodzi o jedzenie to miałam tak wczoraj z kompotem u babci, że nie mogłam go wypić bo jakoś dziwnie smakował :D ale jesteśmy teraz dziwakami ;D

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny troszke musialam nadgonic wasze wpisy nie bylo mnie pare dni a sie nazbieralo.
Od paru dni czuje sie swietnie mam troszke wiekszy apetyt potrafie patrzec na jedzenie, nie mam mdlosci , piersi bola mnie tylko troszke w nocy, mam ochote na sex czuje sie jak nowo narodzona :) mam nadzieje ze tak zostanie :) jedynie co mialam to lekkie bole brzucha i klucia ale nawet o tym nie myslalam. Za tydzien w poniedzialek mam usg nie potrafie sie z mezem doczekac nasze malenstwo ma juz 8 tyg :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Ja już w domu po świętach. Dziś mnie bardzo mdliło. Jak mi teściowa pakowała jedzenie na wynos to mnie aż cofało.
Za to o 5 rano mąż mi robił sałatkę z pomidorów, taką miałam ochotę. :D Wiem, że na zachcianki jeszcze za wcześnie, ale wykorzystuję swój stan. :)
Piersi mnie troszkę bolą, ale tylko jak dotykam.
Oczywiście powiedzieliśmy teściom o ciąży. Bardzo się ucieszyli. :)
Ja na USG idę DOPIERO w piątek. Już mnie skręca z ciekawości, no i oczywiście się trochę martwię czy wszystko będzie ok. Dziś zaczęłam 7 tydzień. :D

Odnośnik do komentarza

U mnie apetyt wzrasta z dnia na dzien a przewaznie na slodkie. Jestem bardzo aktywna moglabym 24 godz na dobe pracowac ale niekiedy przychodza momety zmeczenia ale ogölnie to czuje sie wspaniale ozywiala jakas. Piersi dalej bola zrobily sie olbrzymie a brzuch juz zaokraglony i na 9 tyg wydaje mi sie juz duzy! Nastepny Termin 2.05 a od tego terminu za 3 tyg beda badac czy dziecko niema syndromu dauna (niewiem jak to sie nazywa dokladnie po polsku). Czy wy tez bedziecie to robic?

Odnośnik do komentarza

MartaA, ja słodkie mogę tonami! W święta sobie dałam dyspensę i jadłam co chciałam, ale teraz już z rozwagą :)

Te badania prenatalne podczas USG robi się w Polsce standardowo, to jest tzw. badanie przezierności fałdu karkowego, a co do tych innych badań dodatkowo płatnych to w moim przypadku lekarz powiedział, że nie ma wskazań i dopiero jeśli coś wyjdzie nie tak (tfu! tfu!) na tym USG prenatalnym to będziemy się tym zajmować, ale z racji takiej, że jestem młoda i zdrowa to ryzyko takich chorób jest nikłe :)

Ostatnio trochę zaczęło mnie mdlić... już tak się cieszyłam, że nic takiego mi nie grozi, ale rano w święta jak zeszłam do kuchni coś pomóc mamie w przygotowaniach to musiałam popijać sobie wodę, bo było by nie fajnie... może to przez te zmieszane zapachy w święta, tego nie wiem, ale jedno wiem : nie chce mieć znów mdłości :)

Jutro kończymy 8 tygodni! A za 2 tygodnie wizyta u lekarza, myślę jeszcze o wcześniejszym USG, ale już sama nie wiem, chciałabym, żeby było coś widać... Przemyśle jeszcze tą kwestię bo bardzo chciałabym, zobaczyć moje dzieciątko w brzuszku już niedługo! :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)
U mnie z tym apetytem to jest różnie, właściwie odnoszę wrażenie, że jem mniej niż przed ciążą. Jakoś specjalnie się nie objadam, za to jem częściej ale mniejsze porcje. Zauważyłam, że średnio co 3 godz robię się głodna więc muszę coś zagryźć. Do słodyczy mnie jakoś specjalnie nie ciągnie choć je uwielbiam.
Za tydzień pierwsza wizyta u gin, mam nadzieję, że wszystko jest ok. Piersi bolą, a właściwie lewa jak dotykam, promieniuje od pachy, brodawki też jak dotykam. W nocy bolą najbardziej jak wstaję. Da się wytrzymać. Wczoraj chyba przesadziłam ze spacerem, dwie godziny chodzenia to już chyba dla mnie trochę za dużo, myślałam, że nie dojdę pod koniec a wieczorem dość mocno bolało mnie podbrzusze. Ogólne samopoczucie dobre. Jutro zaczynam 6 tydz. Mdłości brak, mam nadzieję, że tak zostanie. Zauważyłam, że poszerzyły mi się biodra, podbrzusze mam jak napompowane, w obecne spodnie obstawiam, że jeszcze przez 3 tyg powinnam się zmieścić, później może być już ciężko.
Życzę wszystkim miłego, słonecznego, pełnego energii dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...