Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się rozpisałyście! Chyba za rzadko tutaj wchodzę, bo nie nadążam czytać :D

Co to wyprysków to u mnie też trochę się pojawiło :( Ja polecam pastę cynkową jak koleżanka - tani produkt, a fajnie wysusza, i maść ichtiolową, która działa przeciw zapalnie, ale powiem szczerze, że trochę, jak dla mnie, śmierdzi :P Za obie maści zapłaciłam razem ok. 5 zł , ale działanie fajne, i ładnie wszystko się goi i znika :)

Ja tą kartę ciąży dostałam na pierwszej wizycie bez żadnego badania usg, jedynie lekarz się opierał na bhcg i badaniu ginekologicznym- dziwne, że jedni lekarze czekają, a inni od razu wypisują :)

Odnośnik do komentarza

Witam mnie udało sie zajsc w ciaze w pierwszym cyklu staran :) az wrecz nie mozliwe a jednak mozliwe :) robilam test 22dc cykle 30-32dniowe i wyszła ledwo blada kreseczka widoczna pod swiatło nie dawało mi spokoju 35dc cyklu zrobiłam test była wyrazniejsza w 36dn cyklu tak sama a w 38dc juz gruba :) dołanczam moje testy w 39dc zrobiłam bete z krwi wynik 585.5 4 tydz prawie w srode o swietach ide na usg :) pozdrawiam wszytkie Grudnióweczki 2014

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10209.jpg

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10210.jpg

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10211.jpg

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10212.jpg

monthly_2014_04/grudnioweczki-2014_10213.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam malutkie piersi zawsze nosilam staniki z push up teraz strasznie mnie bolą szczególnie wieczorem i w nocy jak chce sie położyć na boczku. Staniki juz musiałam kupić zwykle bo stare są mi małe wiec to znak ze moje piersi troszkę nabrnialy a sutki mam troszkę większe i ciemniejsze.

Odnośnik do komentarza

W takim razie, chyba mogę uważać się za szczęściarę bo piersi mam tylko troszkę bardziej wrażliwe, no sutki mi stają bardziej niż zawsze, a ostatnio trochę czytałam o karmieniu piersią i nie wiem jak to u mnie będzie, choć bardzo bym chciała karmić maleństwo piersią, bo mam lekko wklęsłe brodawki, albo płaskie (?!?) od urodzenia, reagują tylko na zmiany temperatury... :P No i nie wiem czy to nie będzie przeszkodą... widziałam takie specjalne urządzonko do `wyciągania` na wierzch, ale nie wiem czy to się sprawdzi, jestem trochę sceptycznie do tego nastawiona, no ale czas pokaże, pogadam z lekarzem to może coś mi doradzi :)

Zmykam powoli oddawać się swojej pasji- wypiekom :D Na święta trzeba trochę pokombinować ze słodkościami, a już mam niecne plany na kruche babeczki, rurki z kremem, mazurka i sernik na zimno....aaa i wafle :D Zobaczymy, może coś jeszcze wymyślę :) A u was jak tam przygotowania do świąt? Pamiętajmy, że nie wolno się przemęczać! Mężczyźni niech sprzątają, a nam zostaną te przyjemniejsze rzeczy np. w kuchni ;) :) ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!

Mnie od samego początku bolały piersi i to mega, ale wydaje mi się że od wczoraj nieco mniej.
monikam ja czytałam, że na zapobieganie rozstępom najlepsze jest naturalne masło shea. Ja się zaopatrzyłam w takie gdzie jest go 100% i nic poza tym. Fakt że jak się wysmarujesz to trochę się "ślizgasz" ale czego się nie robi żeby nie mieć tych paskudnych fioletowych kresek na skórze :) No i zapachu żadnego nie ma tzn. taki specyficzny ale to dlatego że nie ma żadnych perfumowanych dodatków.

Odnośnik do komentarza

Meggi 1992 juz wszystko jasne-moja "kropka" jest troszeczkę młodsza od Twojej i pewnie dlatego jeszcze nie było widać jak serduszko bije ;) ostatni okres miałam 5 marca i termin porodu 10 grudnia ale raczej troszkę pózniej bedzie. Jestem pewna,ze za miesiąc mi rączka pomacha ;)
Dziewczyny na bolące piersi-szczególnie na noc-polecam sportowy stanik,najlepiej bez szwów. Spałam w takim podczas poprzedniej ciąży i karmienia piersią,jest wygodny,fiszbina nie uwiera,trzyma piersi na swoim miejscu-moze dzięki niemu moje piersi nie wiszą do pępka :/
MsKoko gdzie kupie te plastry Mariona?w rossmanie czy aptece czy moze w necie szukać trzeba? :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!

Wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży i postanowiłam do Was dołączyć :-) Oczywiście termin porodu przypada na grudzień (dokładnie 19 grudnia).

Mam na imię Edyta i to jest moja druga ciąża. Mam już synka Tymona, który jest również z grudnia (dokładnie 4 i rodząc się tego dnia zrobił ogromną niespodziankę babci Barbarze).

Jestem przeogromnie szczęśliwa, że znów mogę być w ciąży! Nasze starania trwały przeszło dwa lata nim się udało. Szereg badań wskazywał na brak szans - a tu taka niespodzianka:-)
Ale cuda się zdarzają i ja jestem tego przykładem...

Miło mi będzie dzielić się z Wami wszystkimi cudownymi chwilami w tym cudownym okresie !

Odnośnik do komentarza

Witaj Edytko! :)

Ja na to masło shea i kakaowe czaję sie już jakiś czas nie tylko do zastosowań na rozstępy, ale też na buzię, usta itp. Mam obecnie kokosowe, ale dla mnie jest zbyt takie oleiste, nie podeszło mi, więc teraz mam zamiar zakupic shea i kakaowe, ale ważne, żeby były nierafinowane, ze wszystkimi naturalnymi składnikami :)

Odnośnik do komentarza

AnjaPD dziękuje, zaraz zerknę i kupię :)
Tak więc wczoraj byłam na wyizycie u doktora, niesamowity człowiek, jeśli ktoś jest z Warszawy to polecam doktora Gmyrka- ordynator oddziału położniczego na Madalińskiego.
Na wizycie niezwykle miło, moje dzieciątko ma 5 mm, tętno 112 :))
Doktor dosłownie na sekundę puścił nam na głos bicie serducha- najpiękniejsza chwila w moim życiu, aż się popłakałam, a mój M normalnie zastygł, aż zaniemówił :))
No i jest też coś co mnie odrobinkę zaniepokoiło, a mianowicie okazuje się, że moja ciąża jest młodsza, niż wskazuje na to ostatnia miesiączka, ale lekarz powiedział, że to nic takiego, ponieważ miałam nieregularne miesiączki i dlatego mogło się tak stać. Dlatego termin teraz mam na 11/12 grudnia :)
Jestem taka szczęśliwa, że co chwile chce mi się płakać ze wzruszenia :))

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny!
Dołączam i ja. :)
Jestem w 6 tyg. ciąży. Staraliśmy się z mężem prawie 2 lata o dziecko i w końcu się udało. :)
Jak na razie nie mam za dużo objawów, piersi prawie nie bolą, czasem mnie mdli i więcej śpię, a tak poza tym to wszystko super. :)
Byłam na USG we wtorek i widziałam pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte. Trochę mnie martwi, że nie widziałam zarodka, bo ostatni okres miałam 10.03, a z moich obliczeń wynika, że owulacja była w 12 dniu, ale przecież ciąża może być młodsza i nie chcę się tym stresować. Mam nadzieję, że już coś więcej zobaczę za tydzień na kolejnym USG. :)
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, pozwoliłam się wpisać do tabelki. :)
olusssia7 mamy takie same wybrane imiona! :D Nam od dawna marzy się Zosia, a Franka to by mój mąż chciał. :)

Dziewczyny, powiedziałyście już komuś o ciąży?
Idą święta, nie wiem czy teściom już mówić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...