Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy nowa Grudnioweczke :)

Już przez was nie wiem o co chodzi z tymi tyg ja dalej chyba będę sie trzymać ze kończe 6 tyd i w poniedziałek zaczynam 7 tyd ;)

Asia25 - Ty już końcówka jak sie czujesz ? Jak przebiegała twoja ciąża spokojnie ? Chłopczyk czy dziewczynka czeka na wyjście na świat ? Ale fajnie tez bym już chciała wiedzieć ze w każdym momencie moj skarbus będzie z nami :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was Grudnióweczki 2014!
Na początek gratulacje dla przyszłych Mam :) Jestem nowa na tym forum a to dlatego, że w zeszłym tygodniu dowiedziałam się że zostanę mamą :)))) strasznie się cieszę (staraliśmy się od 6 lat) nareszcie przyszedł ten moment. Jestem w 5 tygodniu i 3 dniu :) W poniedziałek mam usg już się nie mogę doczekać :))) mam tylko nadzieję, że będzie już coś widać...

Odnośnik do komentarza

[quote="Megi1992"]Witamy nowa Grudnioweczke :)

Już przez was nie wiem o co chodzi z tymi tyg ja dalej chyba będę sie trzymać ze kończe 6 tyd i w poniedziałek zaczynam 7 tyd ;)

Asia25 - Ty już końcówka jak sie czujesz ? Jak przebiegała twoja ciąża spokojnie ? Chłopczyk czy dziewczynka czeka na wyjście na świat ? Ale fajnie tez bym już chciała wiedzieć ze w każdym momencie moj skarbus będzie z nami :)

[/no tak logiczne jest że jak skończy sie 6 tydzień to kolejnego dnia zaczyna się 7 ja tylko pisze że nikt się tymi dniami nie sugeruje tylko pełnymi tygodniami że skończony jest 6 tydzień co nie wyklucza że zaczyna się 7;DD
a co do mojej ciaży...planowana i wyczekiwana ;D w poniedziałek rano mam termin na cc bo am zalecenie od ortopedy ...urodziłam się ze zwichniętym stawem biodrowym operacje miałam jak miałam 4 latka wiec nie kuleje ale miednica nie jest taka jak powinna być wiec tak jest dla nas bezpieczniej;) do 4 miesiąca myślałam że bedzie to chłopiec ale w 18tygodniu na usg genetycznym lekarz oznajmił że to na 100%dziewczynka i tatuś juz od razu zakochany;)) w 29tygodniu trafiłam do szpitala ze skurczami i leżałam pod kroplówkami i magnezem...ale po tygodniu wróciłam do domu kazano mi odpoczywać i się nie przemęczać do tej pory biore magnez 3x2tabletki na parterze mam mame wiec dużo mi pomogła bo maż w domu był tylko weekednami...poczatek ciąży pamiętam całkiem dobrze;)) bez wymiotów bez bólu brzucha zrobiłam testy dwa 14 dni po terminie spodziewanej miesiączki i z radosci klęczałam w łazience;)) i dopiero w czwartym miesiącu dopadły mnie potworne bóle głowy ale na szczęście przeszło wspomagałam się paracetamolem a później to już typowe skurcze kończyn zadyszka bóle w pachwinach i podbrzusza a że mam wysoko brzuszek to do tej pory mam jeszcze okrutna zgagę ...a zmora tej ciąży jest infekcja pochwy...infekcja grzybicza której nijak nie mogłam się pozbyć antybiotyki tabletki dopochwowe do póki brałam ok po odstawieniu na drugi dzień znów to samo wiec teraz już tylko czekam na poniedziałek...a i jeszcze hemoroidy;) nie strasze was dziewczyny bo pewnie nie które z was już mają ciąże za sobą ale ciesze się że ta złośliwość dopadła mnie dopiero w 8 miesiącu ale jeszcze nie minła licze że kiedy macica się podniesie to wszystko wróci do normy tak zapewniała mnie moja dr. ale się rozpisałam chaotycznie może troche ale jakby któraś chciała o coś zapytać to jesli tylko bede znała odpowiedz podziele się swoim doświadczeniem;))) buziaki mamuśki trzymajcie się cieplutko;))

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png

[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png[/img][/link] http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png

Odnośnik do komentarza

Anna83
Witam Was Grudnióweczki 2014!
Na początek gratulacje dla przyszłych Mam :) Jestem nowa na tym forum a to dlatego, że w zeszłym tygodniu dowiedziałam się że zostanę mamą :)))) strasznie się cieszę (staraliśmy się od 6 lat) nareszcie przyszedł ten moment. Jestem w 5 tygodniu i 3 dniu :) W poniedziałek mam usg już się nie mogę doczekać :))) mam tylko nadzieję, że będzie już coś widać...

http://www.suwaczki.com/tickers/w4squgpjuruy47ry.png

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny za przyjęcie :)

Carolineee
jak dobrze pójdzie to na jednej porodówce wylądujemy :)

Anna83
gratulacje!!! 6 lat to bardzo długo, super, że się udało :) na usg na pewno będzie już widać małą kropeczkę :)

Asia25
troszkę przeżyć miałaś w tej ciąży :) dobrze, że wszystko ma szczęśliwe zakończenie :) życzę szybkiego dojścia do siebie po porodzie :) a tak na marginesie to moja córcia, prawie 3-latka też ma na imię Laura :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam pytanko niektóre już są po porodzie lepiej mieć cesarkę czy siłami naturalnymi urodzić ? Wiem ze u nas to dopiero początek ale porodu boje sie najbardziej dlatego to jest jedyna rzecz która ciagle chodzi mi po głowie :)

Odnośnik do komentarza

ja córcię urodziłam SN, drugie dziecko też chciałabym tak rodzić... chociaż przyznam szczerze, że z tydzień nie mogłam siadać, miałam problemy z podnoszeniem się z łóżka i ogólnie fatalnie się czułam, praktycznie wszystko robił za mnie mąż... ale wiem też jak boli po operacji (miałam usuwany wyrostek, zresztą bardzo skomplikowany przypadek byłam i mam bliznę na pół brzucha :(), bo nie oszukujmy się, CC to operacja... i dla mnie dojście do siebie po naturalnym było dużo łatwiejsze niż po tej właśnie operacji...

jestem za SN! a jak pozostałe Kobietki? :)

Odnośnik do komentarza

kropka0605...póki co to NIEdziekuje;DDD mam nadzieje że wszystko dobrze pójdzie..ja to jeszcze nic w szpitalu się naoglądałam wystarczająco ile inne kobiety musiały przecierpieć
To moje pierwsze dzieciątko i skazana jestem na cc ale nie wiem czy gdybym miała wybór wybrała bym sn bo to dużo zależy od kobiety jedne lepiej znoszą cc a drugie sn...koleżanka narzekała że po porodzie sn nie mogła dojśc do siebie nawet do 3 tygodni ale jak to juz któraś z was napisała cc to zabieg ingerencja w ciało ale bywają kobiety które sobie chwalą poród cc mam nadzieje że bede do nich należeć;DD

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png

[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png[/img][/link] http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm0254cz2q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :) spieszę donieść, że wynik bety wyszedł na poziomie 88,05 co oznacza, że jestem w 4 tygodniu ciąży :) Moje przypuszczenia sprawdziły się. Buzia mi się śmieje i nie mogę przestać. Ginekolog już umówiony na 29-04 także powinno już być coś widać. Teraz tylko modlić się żeby wszystko było dobrze. Oj będzie zając dla dziadków na święta :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgdjty1h1q.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkim nowym Grudnióweczkom gratuluje i witam :)
Ja mam za sobą bardzo cieski dzień, musiałam pojechac po towar do sklepu, co kosztowalo mnie nie mało wysiłku, bo o 4 musiałam wstac, jechać w trasę, zrobić zakupy, a potem wrócić ;( jak wrocilam i rozladowalam towar to pojechalam do domu i padłam ;( juz na powrocie zle sie czułam i powiem Wam, ze jestem pewna, ze juz sama tego nie moge robić ;/ chociaz żeby ktoś w trasę za mnie pojechał.
Eh, to się Wam wyżaliłam ;))

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim przyszlym Mama! Ostatni okres mialam 24 lutego czyli 6,5 tygodnia temu,pierwsza wizyte mialam 2 tyg temu i lekarz widzial juz kropeczke na 6 mm nastepny Termin mam w srode 16.04 i bardzo sie boje poniewasz w ostatniej mojej ciazy serduszko niebilo bedac w 10 tyg dlatego bardzo sie boje tej wizyty!

Odnośnik do komentarza

Carolineee
ja Laurę rodzilam na Lubartowskiej bo mialam tam lekarkę a teraz jeszcze lekarz niw wybrany to i nie wiem gdzie urodzę :)

magnoliam
gratulacje! Ja mialam iść wczoraj na betę ale tak mi się nie chciało po pracy... pójdę w poniedzialek przed pracą a wieczorem będzie wynik :)

monikam,Marta A
dziewczyny, nie możecie się tak forsować, teraz to Wasze dzieciątka są najważniejsze :)

Aaaa i witam nową Mamusię!

Dzisiaj przede mną bardzo dlugi dzień, muszę zrobić generalne sprzątanie kuchni, na szczęście mój M. zapowiedzial, że mi pomoże :), musimy pojechać na zakupy świąteczne, a na koniec jedziemy do kościola, ostatni dzień rekolekcji :)

ale jeszcze poleżę w lóżku z godzinkę!

Milego dnia wszystkim życzę!

Odnośnik do komentarza

Marta A to współczuje serdecznie, bo wiem przez co przechodzisz, i tak jak już kropka napisała, teraz najważniejszy jest nasz brzuchol, wiec musimy coś wymyślić żeby go tak nie męczyć...
Mam kolejny problem, bo moje przeziębienie meczy mnie już od półtora tygodnia, juz nie mam siły z tym walczyć :( co wydaje mi sie ze jest troszkę lepiej to na drugi dzień robi sie dwa razy gorzej ;((

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie nowe przyszle mamusie :)

Mam nadzieje ze bedzie jeszcze wiecej.

Troszke ostatnio nie mialam czasu zagladac szukamy z mezem nowego mieszkania musimy sie przeprowadzic ze wzgledu na prace moje M. I przy okazji potrzebujemy wiekszego mieszkanka zeby nasz dziubek jak podrosnie tez mial swoje miesce :) i zawsze marzylam ze jak bede miala baby to bede mieszkac w pieknym rejonie gorskim gdzie jest sama natura a nie tylko w miescie gdzie wszedzie spaliny auta wiezowce i tlumy ludzi i tak sie wlasnie stanie .

Dzisiaj od rana jezdzenie szukanie i mam dosc w drodze do domu troszke bolal mnie brzuch i zasnelam w samochodzie.

A przy okazji dziewczyny zauwazylam ze strasznie mi spasa cukier nigdy nie mialam z tym problemu a moje badania wyszly idealne. Otoz jak wstaje mam tak niski ze od razu musze cos zjesc inaczej nie mam sily funkcjonowac i od razu moj zaladek wariuje i mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje i tak jest co okolo 3 godz . Dzisiaj tak samo jechalismy autem i w pewnym momencie slabo mi spac mi sie chce i nie dobrze wiec szybko do sklepu po jakas buleczke zjadam i dalej moge funkcjonowac miala ktoras z was tak albo ma ? Wizyte nastepna mam dopiero 28.04 wiec musze poczekac co lekarz na to.
Pozdrawiam i milego weekendu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...