Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny : Witam w 8 miesiącu ciąży :D stanęłam rano na wagę, cały czas utrzymuję 10 kilo na plusie, obwód brzucha 98cm, fotka wieczorem po wizycie u doktorka :D

bombka mam nadzieję, że dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie przyjemniejszy! i jak tam po wizycie u lekarza? albo nie pisałaś albo mi jakimś cudem umknęło :/

Malyna hahah, ależ krzywusek! rzeczywiście :) Widocznie Szymek dziwne pozycje przybiera, akrobata jeden ;p Daj znać jak po wizycie ;)

emka-emka nie wypowiem się o Musteli, miałam tylko próbki. Na szczęście dużo tańsze kosmetyki jak oliwka z Rossmana w zupełności młodemu wystarczają i mam nadzieję, ze Hania też nie będzie wymagań bardziej wygórowanych jak Cetaphil do mycia ;) Co do Sudocremu polecam z czystym sumieniem. Używamy, bardzo chwalimy, nigdy nie było problemów z pupcią.

anmiodzik jak mało widać,. wszystko widać łącznie ze sterczącym pępkiem! b;)

misiabella fajne gacie! no i mamy dowód remontu hahahah

jagodowa witaj :) gratuluję synka i przełamania ;) W mojej stopce masz linka do naszej listy. Tam śmiało możesz się dopisać i sprawdzić czy któraś z nas nie jest przypadkiem z Twojej okolicy.

krófka bidocku, mam nadzieję, ze zęby i dziąsła raz dwa odpuszczą. Bilans..... ja za każdym razem musiałam się prosić żeby mi dziecko wymierzyli a i tak mierzyli byle jak , nie wszystko, nie uzupełniali nic w książeczce mimo notorycznych próśb z mojej strony :( porażka

Malyna z krwią miałam, tak samo, ale to nie było po goleniu tylko upuszczały się skrzepy po krwiakach. Też śluz był czysty... mam nadzieję,ze u Ciebie to rzeczywiście rach ciach po maszynce!

IgaJula ekstra, że już w domku jesteś! Jak się czujesz? Chłopaki pewnie w siódmym niebie :D Ty z resztą też zapewne :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny .

Na początku życzę mamusiom które mają dziś wizyty samych dobrych wieści. :)

kosmetyki przy pierwszym dziecku kupiłam kosmetyki Jonsona. I była to moja porażka. Synka od razu uczuliło. Nie wiedziałam na początku czy to przez pokarm (czy zjadłam cos nie takiego a karmiłam piersią) lekarka poleciła mi Oilatum . I rewelacja. Oilatum od razu z oliwką więc troszke do wody, troszkę na rękę i myłam dzieciątko. Po oilatum przeszłam na kosmetyki Nivea 3w1 lub 2w1 .Dostępny często w biedronce w promocji. Do tej pory używam Nivea. Jedynie kremy na buzie są ciężkie do wchłonienia.

sudocrem tak jak któraś z Was pisała dostaje się go w pudełku w szpitalu. Dla chłopców ok można go używać choś przeszłam na bephanten (dla mnie o wiele lepszy) dla dziewczynek dużo kobiet mówiło że się nie nadaje.

Szykujecie już torby do szpitala?Czy u Was w szpitalach płacicie za poród rodzinny?

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqyx8djmshckqs.png

Odnośnik do komentarza

Hej, ale super brzuszki :) różnią się i to bardzo... :D

wczoraj nie dorzuciłam fotki bo było pakowanie i podróż powrotna do frankfurtu nad menem :( niestety pogoda mi nie dopisała musiałam duzo przerw robić ale wlasnie Dojechalam :D jako kierowca to nie jest źle :D 1200 km

Mam takie pytanie: jak często wasze maleństwa śpią ? A jak często kopia? Bo mój to mam wrażenie ze tylko ze mną śpi :D praktycznie cały czas czuje ruchy jak tylko gdzies przysiądę albo sie położę to sie rozpycha :D
Tez tak macie??

Oosaa no to mało przytyłas :D ja jestem w 29 tygodniu i juz 13 kg na plusie :D w brzuszku 99 cm pewno do 120 spokojnie dobije :D

Bombka napisz jak tam po lekarzu :) napewno wszystko dobrze :D

Malyna fajny brzusio :) mój sie czasem taki robi jak łobuz wypnie pupę :)

Emka-emka ja na początek wypróbuje kosmetyki z nivea ale na wszelki wypadek zakupiłam tez kilka saszetek krochmalu :) jakby mały miał problem ze skóra. Sudocrem tez zakupiłam :) wszyscy sobie chwalą..

Szykowanie wyprawki to chyba jeden z najprzyjemniejszych aspektów ciąży :D oczywiście po samym fakcie ciąży ruchach i wogole :) bo te sa najpiękniejsze w tym wszystkim
Tez kupowałam szare pościele i turkusowe dla maleństwa, wogole to mam jakis szał na turkus delikatny a nie klasyczny niebieski :D
Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Oosaa jak wielorybek się czuję;) nie ma co się dziwić skoro głównie jem:) w pasie mam już 95cm, a startowałam od 60cm no i 12 kg na plusie.
Krófka a masz jakieś płukanki do dziąseł?
Kasia u nas na obiadek zupka ogórkowa i gołąbki:)
Milka u naszego alergika sudocrem kompletnie się nie sprawdził. Z resztą jak większość zwykłych, ogólnodostępnych maści i kremów. Przy drugim synku nie stosowałam nic na pupkę, ponieważ nie było takiej potrzeby.
Odniosę się do poprzednich tematów:
Zgaga- nigdy jeszcze nie miałam. Chłopcy urodzili się z bujnymi czuprynkami:) podobnie było u mojej mamy- zgagi nie było, za to czupryniasta 4 dzieci;)
Uszy i czapki- zakładamy tylko jesienią i zimą na dwór, nie zakładałam nigdy w domu czy po kąpieli. Moi chłopcy mają śliczne, przylegające uszka:)
To czy ktoś ma odstające czy przylegające uszy, mniej czy więcej włosów to kwestia genów i urody.
Na pewno od nas zależy i trzeba dbać o odpowiednie ułożenie dziecka. Żeby nie było jednostronnych spłaszczeń główki czy kręczu karku. Trzeba układać dzieci naprzemiennie na obu bokach.
Co do butków to tak jak Oosaa pisała można oszczędzić na innych rzeczach, ale jak dla mnie porządne buty to podstawa. Osa Bartki to i tak połowa ceny naszych Ecco. W tym roku Snowboardery 399zl! kosztują...Bartki są ok -sandałki i półbuty, ale zimówki z Bartka jak już nam się kiedyś udało znaleźć odpowiednie do wysokiego podbicia to i tak nie bardzo się zimą spisały. Dlatego u nas wśród zimówek zdecydowaną przewagę mają buty Ecco, a mieliśmy też Primigi i były super(tylko teraz ciężko dostać Primigi i wygląd też średni mają). Co do kapci polecam Befado. U nas do żłobka i przedszkola. W domu chłopcy biegają boso tzn. gołe giry lub w skarpetkach. Podobnie jak jest ciepło na dworze to na ogródku czy w piaskownicy ganiają boso. Wiadomo nie trzeba też majątku na buty wydawać, żeby dziecko miało w czym dreptać. Tak jak pisała Malyna grunt żeby były nowe.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

Mika88, u mnie jest tak, że siłami natury nie płaci się za obecność osoby towarzyszącej, a przy cesarce płaci się za "strój ochronny":).

Malyna, czekam z niecierpliwością, na opowieści z wizyty, jaką twój Szmcio wagę tym razem osiągnie. Będzie dobrze! No dla mnie golenie bez lusterka nie wchodzi w rachubę. Są takie mniejsze golarki jednorazowe do okolic bikini, trochę zręczniejsze i bezpieczniejsze:). Brzuszek nadal słodki i śmiechowy:).

Kassandra, twój brzusio za to jaki zgrabniutki! Mi to wszyscy mówią, że widać, że chłopak, bo brzuch mam piłkowato-szpiczasty, co prawda nie do końca w to wierzę, ale jak patrzę na brzuchy przyszłych mam chłopców tutaj z forum, to wydaje mi się, że widzę jakieś podobieństwa, że jakieś te brzuchy bardziej zadarte do góry...Eehh, chyba dałam się wciągnąć w jakieś mity i zabobony:D.

IgaJula, fajnie, że już we własnym łóżeczku, na własnej kanapie. Na twój brzuszek również czekamy:).

Oosaa, Tobie również powodzenia na wizycie. Mój bęben miał również 98 cm ostatnio, jak mierzyłam kilka dni temu. Jestem ciekawa swojej wagi również, ja to przybrałam na wadze w ciągu tego miesiąca na pewno.

W mieszkaniu i nie tylko zrobiliśmy niezły rozpierdziel, polecieliśmy z wyburzeniami, że ho, ho! Można by nakręcić film o powstaniu. Na klatce schodowej, w przedsionku naszym i sąsiada umieściliśmy gruz...Mam nadzieję, że nikt na nas nie naskarży, bo kontener, będzie dopiero na czwartek. Wczoraj byłam tym załamana, tym pyłem, brudem, przyszłymi pretensjami i lękiem o kasę, ale już mi przeszło.

Moja kurtka zimowa, już się ledwo dopina na mnie, w listopadzie jej po prostu nie założę, może by tylko by pasowała kurtka narciarska mojego męża, bo moje na pewno nie, z tym, że musiałabym sprawdzić, bo jest całkiem szczupły, w tym momencie, jakby lekko zabiedzony...
Widziałam fajny płaszczyk z suwakiem z tyłu, który poszerza rozmiar płaszcza, ale potem można go zasunąć. Z przodu na guziki i już na niego zachorowałam. Nie jest najtańszy, ale można go nosić równie dobrze "po". Chociaż, jak na płaszczyk, nie jest nie wiadomo, jak drogi, raczej przeciętny, ale muszę się bardziej szczypać z kasą. Jestem ciężkim przypadkiem, wszystko bym chciała mieć, dziecko mnie z tego mam nadzieję wyleczy:).

A to jest gruz, z naszego sajgonu, miała być mała robota kosmetyczna, a wyszło, jak wyszło:):

monthly_2014_09/listopadoweczki-2014_15732.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

No ja juz po wizycie:)) normalnie prawie spadlam z fotela! Szymon waży 2kg:] jest wagowo ponad przeciętna i wychodzi nawet na 35 tydzień.... termin przesunął mi się z 11 na 5 listopada ale jest duże prawdopodobieństwo że urodze w październiku;) jest zdrowy jak kon:) leży już główka do dołu. Szyjka wysoko zamknieta:) a ze wszystko jest super to kolejna wizyta za miesiąc i wtedy porobi te badania z szyjki itp.... oczywiście do wizyty mam zrobić mocz krew i coś tam jeszcze nie pamiętam:P 8-9 kg od początku ciąży wiec źle nie jest:P mam śliczne zdjęcie buziaczka gdzie robi dziubka;D ale wstawię w domu jak pomniejsze:) no to tyle u mnie:P czekam na relacje innych mamusiek:P
Iga witaj kobieto:)) super ze jesteś już w domu:))) odpoczywaj i się nie forsuj:))
agi mój chyba w ogóle nie śpi hehehe:) cały czas się kręci:) jeden dzień był taki ze się mało ruszał ostatnio heh.
Oosaa chyba to było od golenia bo mnie badał to nic nie mówił i juz tez mi nic nie leci:P powiedziałam strajkuje! !! Żadnego goleni:P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

hey dziewczyny,
wczoraj rano miałam wizytę u internistki i ona uważa, że ta wysypka to jakaś forma pokrzywki. Dostałam maść Elocom i tabletki Clemastinum i mam się myć w Emolium więc już wydałam kolejną kasę... mąż mnie wybłagał żebym jeszcze z dermatologiem to skonsultowała i dermatolożka mówiła już co innego, że to zapalenie mieszków włosowych i dostałam inną maść Advantan.... wczoraj smarowałam obiema maściami i zjadłam dwie tabletki (rano i wieczorem). Po zjedzeniu porannej tabletki pojechałam do sklepu bo chciałam jakieś buty sobie kupić (niestety nic mi się nie podobało), przed kasą w superfarmie prawie zemdlałam bo mi się słabo zrobiło i miałam bardzo senny dzień.. potem przeczytałam że nie można po tym jeździć autem a ja oczywiście byłam autem. Hmm... boję się jednak brać tych piguł, bo oczywiście nie są testowane na kobietach w ciąży i jest to jakieś ryzyko.
Dziś idę do gina, może już się z tym zetknął. Znalazłam taki artykuł: http://parenting.pl/portal/wysypka-w-ciazy i tam są opisane formy wysypek występujące w ciąży. Wspominałam też lekarzom o tych przypadkach wydzielania się hormonów jak dziecko naciska na wątrobę... żadna z pań niestety się z czymś takim nie spotkała. Zauważyłam, że wysypka nasila się wieczorem, rano jest ok - nie swędzi aż tak albo staram się mniej drapać.
A i o Elocom maści gdzieś przeczytałam że jest zabroniona w ciąży bo jest sterydem.
Nieźle co? :)

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki:))
Ja dziś wieczorem męża poproszę aby pstrykną fotencje mego bebolka. Bo wczoraj mieliśmy nasz mała rocznice slubu wiec czasu nie bylo:)) po 1 w domu wyladowalisy hehe
A mnie martwi ciągle moje ciśnienie nawet gdy wstane moje ciśnienie jest 135/85 pomimo ze biorę ten dopegyt to chyba mi nie pomaga;/
Jejku ale brzuszek jest inny i oczywiście cudowny
Jagodowa Witaj w naszym skromnym gronie:))I gratulacje pierwszych mini zakupow:))
krofka13 fajne sposoby na przekonanie malucha do mycia zębów:))
Malyna czekamy na relacje z wizyty ile maly Szymus juz ma wagi jak sie czuje??i czy z toba wszystko ok:))Oj powiem ci ze taki choror tez przeżyłam jak byłam na wladku ale tez bylo ok;p na szczęście:))
Bombka co z ta wysypka co lekarz stwierdził odezwij sie kochana:))
IgaJula mowisz chwilke spokoju masz :))Jak sie czujesz??

Odnośnik do komentarza

Mika88m u nas wygrywają kosmetyki Nivea, ale dostałam w prezencie duże opakowanie sudocremu i przy córci używałam normalnie - nie wiem czemu mówią że dla dziewczynek nie dobry, ja tam chwalę bardzo - chociaż wolę nivea bo do tego ładnie pachnie :D
u nas za poród z osoba towarzyszącą się nie płaci :D ale na cesarkę wejść nie może, dopiero po.
agi123 hehe chorujesz na turkus?? ja mam zamiar pomalowac dzieciakom pokój na turkusik bo łazi to za mną już kilka miesięcy :D
IgaJula właśnie nie mam nic na te dziąsła, ale boli mnie tylko przy jedynce i dwójce tak po kościach jakbym oberwała w pysk (a to nie wykluczone bo spałam dzisiaj z Jowisią)....:D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Kasia79 dzis wieczorem wizyta a ty tez masz cos z cisnieniem??
Oosaa twoja waga puki co stanęła tak jak moja tylko ja na 5kg;p ale ja sama w sobie juz puszysta jestem;p
Mika88m ja jeszcze wyprawki nie mam a o torbie do szpitala nawet jeszcze nie myślę;p
Agi123 Kochana moje malenstwo to tez chyba tylko spi jak ja spie a tak to wiecznie sie wierci wypina tylek nogi prostuje i kreci sie jak szalona;p ale doktorka mi powiedziala ze babelki w tym czasie max spia 40minut tak to ciagle sie wierca;p
A ja kupuje mojej niuni ta cudowan posciel zakochalam sie w niej:)):)) http://allegro.pl/7el-posciel-kropki-grochy-100x135-roz-turkus-szary-i4566402177.html
Malyna o ja cie krece to ty masz mega giganta jejku to jaka on wage bedzie miec na koniec?? he ale najwazniejsze ze wszytsko wporzadku jest:))

Odnośnik do komentarza

Agi123, zgrabny, elegancki brzusio. Wygląda mi na dziewczynkę:). Hehe, właśnie sprawdzam, czy coś z tego gadania ludzi zrozumiałam i czy to prawda z kształtem brzuszków.
Bombka, no niestety, ja zawsze mam takie dylematy, jak pojawia się jakiś problem ze mną. Każdy gada inaczej, jednym słowem, mam wrażenie, że leczenie ludzi, to takie wróżenie z fusów, zwłaszcza, jeśli nie ma coś potwierdzenia w wynikach badań. A może wprowadziłaś, coś do swojej diety nowego ostatnio, albo więcej jesz jakiegoś produktu? Zanim zaczniesz tego używać, może zapytaj jeszcze ginekologa. Jednak może też jak się stosuje coś miejscowo, nie ma to wpływu na ciążę i stosuje tylko kilka dni.
Krófka, do Twojego wzrostu, to twój brzuszek jest naprawdę imponujący, budzi respekt:).

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Emiii
Hej brzuchatki:))
Ja dziś wieczorem męża poproszę aby pstrykną fotencje mego bebolka. Bo wczoraj mieliśmy nasz mała rocznice slubu wiec czasu nie bylo:)) po 1 w domu wyladowalisy hehe
A mnie martwi ciągle moje ciśnienie nawet gdy wstane moje ciśnienie jest 135/85 pomimo ze biorę ten dopegyt to chyba mi nie pomaga;/
Jejku ale brzuszek jest inny i oczywiście cudowny
Jagodowa Witaj w naszym skromnym gronie:))I gratulacje pierwszych mini zakupow:))
krofka13 fajne sposoby na przekonanie malucha do mycia zębów:))
Malyna czekamy na relacje z wizyty ile maly Szymus juz ma wagi jak sie czuje??i czy z toba wszystko ok:))Oj powiem ci ze taki choror tez przeżyłam jak byłam na wladku ale tez bylo ok;p na szczęście:))
Bombka co z ta wysypka co lekarz stwierdził odezwij sie kochana:))
IgaJula mowisz chwilke spokoju masz :))Jak sie czujesz??

Emiii, ciśnienie masz dobre, a wiem to na pewno bo ja byłam dwa razy u kardiologa i miałam u niego takie samo ciśnienie jak ty i powiedział, że to jest normalne w ciąży, a górna granica jest 140/90 jakby było wyższe to dopiero trzeba się martwić. Ja w domu mam normalne. Mówił, że puls ponad 100 na minutę tez jest normalne bo nie raz tak mam, częściej 95 mam na minutę. I jakby coś się działo z ciśnieniem to mam po prostu przyjść do niego. Po ciąży mi kazał przejść w grudniu i zobaczyć co z pulsem jak będzie wysoki to tabletki dostanę. A wiesz, że trzeba chociaż pięć minut z rękawem na ręce poczekać, aż zmierzysz? żeby się uspokoić ;) albo 15 minut przed badaniem się wyciszyć :) więc się nie martw tym ciśnieniem. Może właśnie tabletki ci obniżają do tych 135/85 ;)

Odnośnik do komentarza

Emii no mój się śmieje ze będzie miał ponad 4kg a ja do niego ze jak będzie miał to sam se go urodzi:P ha ha. ..najważniejsze że zdrowy:))) a co ma być to bedzie:P zobaczymy za miesiąc:)

bombka to nie bierz tych tabletek jak się źle czujesz po nich. Lepiej te lekarstwa skonsultuj z ginekologiem bo nie sztuka jest wypisać recepte. .... a może po prostu to uczulenie od proszku albo jakiegoś kosmetyku???

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

agni123 im późniejszy etap ciąży tym ruchy maleństwa są mniej i rzadziej odczuwalne przez to , ze dzidziuś rośnie, a zmniejsza się ilość wód płodowych. Dzisiaj nawet o tym czytałam :) Więc mniejsza częstotliwość ruchów nie jest powodem do niepokoju ( oczywiście nie popadamy w skrajności, dziecko ruszać się musi ;))
Co do wagi, wydaje mi się, że sporo. W pierwszej ciąży przytyłam łącznie 10-12kilo, a przecież to właśnie pod koniec waga skacze najbardziej więc pewnie dobiję z 18tu :D Niestety nie pamiętam ile miałam w brzuchu tuż przed rozwiązaniem :/ ale na pewno setkę lekko minęłam, pamiętam, że w biodrach miałam równiutki metr :D Generalnie i tak waże teraz 65 kilo, rodząc Grzesia ważyłam 70kg no ale waga startowa była inna :)

IgaJula i tak masz mnie ode mnie ;p ale coś w tym jest, ja też czuję się jak coraz większa orka :D No i R. ciągle mi ciśnie tłusty worze heheh. Grzesiek też tylko chodzi i mi cacy cacy albo buch buch po bandziochy robi :D Widzi, ze mam a mocno odbiega wyglądem od reszty ale tego nie rozumie :D No i pępka szuka. Pokazuje mi, ze on ma a ja nie :D

O Befado przyznam bez bicia nie słyszałam w ogóle. Zaraz zgoogluję :D Ecco wiem, ze świetne, ale cena rzeczywiście swoje robi. Zapewne na nie przejdziemy jak nózia będzie większa :) Z podbiciem też mamy problemy. Ciekawa jestem, czy te trapery z Lasockiego wejdą na stópkę naszego królewicza :D Czas pokaże.

Misiabella kurtka zimowa powiadasz :D Pamiętam jak będąc w ciąży z młodym, chodziłam dosłownie jak pojebaniec, wybaczcie, ale inaczej się nie da , zimno jak fix, a ja kurka rozpięta i bandzioch wywalony bo za chiny nie byłam w stanie dopiąć. Ani kupić większej bo w barach wszystkie były wielkie. Poza tym szkoda mi było kasy na kurtkę "na chwilę". Na sam koniec poratowała mnie teściowa swoją kurtką, która umówmy się, dobra nie była, ale nie wyglądałam w niej jak gumbas, no i była na prawdę ładna :D Ale to dosłownie na koniec zimy :)

Gruzik poukładany pierwsza klasa! Nic dziwnego , że sąsiedzi nie strzelają ;)

Malynachłop jak dąb!!!! :D ekstra, ze wszystko w porządku! Mam nadzieję, ze wrócę do Was po wieczornej wizycie z równie dobrymi wieściami :)

bombka może zacznij od tego wapna i zrób sobie krótką chłodną kąpiel w nadmanganianie potasu. Na pewno nie zaszkodzi a może się okazać, że to w zupełności starczy aby pozbyć się wysypki i świądu. Nie ryzykujesz zdrowia dziecka a a nóż sobie pomożesz.

Agni jak tam dziara? trzyma się ładnie ?:)

Emiiwychodzę z założenia, że im mniej przytyjemy tym lepiej. oczywiście przy założeniu, że niezależnie od wagi dziecko rozwija się prawidłowo bo to priorytet. :D Przynajmniej łatwiej wrócić potem do formy. Pościel śliczna :D

A teraz muszę się pochwalić. Zakończyłam zakupy wyprawkowe. Mam już wszystko :D ( w drodze :D ) dzisiaj dokupiłam łóżeczko, pościele, poszewki i rożek. FINITO :D Teraz trzeba odebrać przesyłki, poprać co trzeba i przygotować torby :D No i skręcić łóżeczko po przeprowadzce :) Normalnie jestem z siebie dumna. Cieszę się, że już nic nade mną nie wisi :D

Odnośnik do komentarza

Wiesz co Emiii, lepiej idź do kardiologa, on najlepiej na ciśnieniu się zna, mój ginekolog mi sam powiedział jak leżałam parę dni w szpitalu bo miałam 140/100 przy wyjściu, że jak się powtórzy to skonsultuje mnie z kardiologiem. Ciśnienie miałam już dobre, ale puls miałam wysoki. Kazał mi iść do rodzinnego, a ta głupia powiedziała, że puls szkodzi dziecku ;> haha, a wiedziałam, że to nieprawda i poszłam do kardiologa on mnie uspokoił i powiedział właśnie o tym ciśnieniu, że jest dobre.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Witaj jagodowa też się czaję z tymi ciuszkami;;p
krófka
Własnie słyszałam, że trzeba kilka smoczków i wymieniać, bo potem problem jak się przyzwyczai. Ja mam dwa różowe na razie a jestem fanką Disneya i myślę, że dokupię kilka takich http://www.nuk.pl/products/soothers/productdetail/?p=10.175.033&lty=m&lid=9
Malyna faktycznie z tym goleniem to tragedia, muszę na dotyk wyczuć gdzie jeszcze trzeba, a na górze z racji że mój P. dostał na uro nową maszynkę elektryczną to starą dał mi, hehe zza brzucha nic nie widzę więc jakiś koszmar;p A właśnie zczaiłam, że Twój Szymuś kilogram ważył w 26 tyg? to tak jak moje hehe. Przy moich 158cm urodzić wielkoluda...
Już 2 kg?? Rośnie "maluszek" hi hi
misiabella jak równo poukładany gruz hehe
bombka wraca człowiek od lekarza, leków naprzepisują, a dalej gówno wie...masakra
Cześka ja bym brała 8;) a 15 i 16 są prześliczne :)

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Bombka dziwne te lekarki, zazwyczaj na tym etapie u ciężarnych jak występują wysypki i świąd to podejrzewa się cholestazę. Kieruje się do labo na enzymy wątrobowe i w razie w włącza odpowiednie leczenie. Clemastinum w ciąży hmn średnio. Najlepiej pogadaj z Twoim ginem.
Emiii oj zazdroszczę tak małego przyrostu wagi:) u mnie 12 na plusie teraz, a poprzednie ciąże kończyłam z 17kg i 18kg na plusie, wprawdzie 2 tyg po porodzie już tego nie było ale jestem ciekawa jak to tym razem będzie... powiedz ile tego Dopegytu bierzesz? przy takim ciśnieniu tj. 160/100 brałam 3x2.
Agi123 moja bardzo energiczna,też się zastanawiam czy ona kiedykolwiek śpi;) bo nawet jak się w nocy obudzę to niunia szaleje:)
Milka88 u mnie torby dawno popakowane czekają na Wielki Dzień:)
Oosaa buty Ecco-wydatek spory. Ale warto zwłaszcza zimówki. Raz tylko nieudany zakup Ecco miałam- półbuty 259 zl po pierwszym czyszczeniu sie wkurzyłam bo wyglądają jakby 30 lat ktoś je nosił... Wyprawkę też już mam całą gotową. Tylko czekam na odmalowanie pokoików dziecięcych:)
Tak już dziewczyny pisały również polecam aptekę Gemini.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv8u69b5gwy6bs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvj44j7p2ln7nw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpc9aw40ro.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...