Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż też trenuje....czasem zajoba, czasem chraping nocny:P a w weekend piwomzing hahahah:)
jej nic się nie wyspalam:/od wczoraj tak nie krocze boli jakbym jakieś zakwasy miala:/myślałam że po nocy minie a tu ni uja. ..dobrze ze dziś nigdzie nie idę to będę dolegiwac. ..normalnie człowiek jak inwalida. .
któraś ma dziś wizytę? ?:) jak tak to powodzenia:P czekamy na wiesci:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

witam,
miałam być dzisiaj na krzywej - ale nie poszłam :D oczywiście o godzinie 22 przypomniało mi się że glukozy nie kupiłam (a u nas trzeba samemu kupić) więc na krzywą idę jutro :D może i dobrze bo dzisiaj jak tylko zjadłam śniadanie to mnie tak zemdliło, że ledwo nie pobiegłam do łazienki.
oosaa ale wredna menda z tej lekarki nie podarowałabym suce i złożyłabym skargę, i tak to nic by nie dało ale zawsze się jej "nasra"
zazdroszczę tego basenu... u nas nie ma czegoś takiego, a chętnie bym poszła... :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Dawno nie pisałam, ale cały czas jestem z Wami na bieżąco. Chciałam Wam tylko powiedzieć , że w Biedronce jest LOVELA na promocji 14,99 zł za 1,8 kg. Nie wiem, ale chyba dobra cena? Tak przy okazji...jak pierzecie dziecięce ciuszki i na metce jest napisane 40 stopni, to pierzecie rzeczywiście w 40? Zwłaszcza jeśli chodzi o używane ubranka, czy jednak 60?

Buziaczki i życzę miłego dnia :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/19873

Odnośnik do komentarza

Heej dziewczynki!
Widze, ze nie tylko ja sie nie wyspalam. Zasnelam chyba o 2 a synek dzis wyjatkowo wstal o 6! Musze dotrwac do jego dzemki...

EllevesJa tez bym nie kombinowala z lozeczkiem...Potem to sprzedawac, kupowac nowe, zawracac sobie glowe a i dla dziecka co kilka miesiecy taka zmiana...
Osobiscie mam dodatkowe lozeczko takie do 6m-cy na kolkach, ktore laczy sie z moim sypialnianym lozkiem dla mojej nocnej wygody. Niby dziecko spi z mama a niby nie ;) Natomiast za dnia kladlam malego w docelowym lozku aby sie przyzwyczjal i potem czul sie w nim bezpiecznie.
Poza tym takie lozeczko chyba zbiera kurz...
Mili bakterie jako takie czy roztocza z kurzu gina w 50st. Jak jest bawelna i podobne kolory to spokojnie 60. Tez zalezy od pralki czy np.nie zaniza temperatury prania i jak dlugi jest cykl.
Reczniki i posciel to min.60. Ubranka nowe czy po kims kogo znamy mozna 40 i potem wyprasowac. Jesli nie bedzie zadnej alergii to powinno wystarczyc :)
Ja tym razem dokupilam plyn antybakteryjny do prania dla malej..

U nas remontu polowa dopiero ale juz mi sie podoba. :)W czwartek zaczynamy od nowa.
Ide kawe strzelic bo zasne na kompie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny, witam dzisiaj w bardziej optymistycznym nastroju :)

Widzę, że krav maga popularna :) Mój też trenował, miał nawet robić instruktora ale brak mu na to czasu. Za dużo spraw na głowie...

ugo myślałam, że tylko ja taką noc miałam. Zasnęłam dopiero po 5 nad ranem :( pospałam niecałe 3 godziny od 2 dni!! Jak nie umrę dzisiaj będzie dobrze.

krófka13 wierz mi, że ja należę do osób, które zawsze walczą o swoje, lecz w tym wypadku po prostu szkoda mi nerwów i czasu. Domykamy właśnie kostkę brukową i to jest dla mnie priorytet. Wystawiłam jej opinię na necie, placówce z resztą też.

Co do wspomnianej Loveli, używałam przy Grzesiu i odradzam. Teraz kupiłam Dzidziusia i jest o niebo lepszy, lepiej dopiera. Jeśli chodzi o temp. prania, białe rzeczy normalnie gotowałam, w sensie 90 stopni, bo teraz żadna pralka już chyba nie wrze ;) jeśli ubranka były bez plam albo kolorowe prałam w 30 stopniach. Płynu do płukania nie używałam. A teraz wiem, że będę się starała już po kilku tygodniach sprawdzić, czy Hani nie podrażni normalny proszek z płynem do płukania z Lidla ( swoją drogą najlepszy płyn do płukania EVER!) Z Grzesiem czekałam kilka miesięcy a umówmy się, normalny proszek dopiera zdecydowanie lepiej. No i miło jest przytulić dzieciątko w pachnących ciuszkach :) Kto młodego bierze na ręce zawsze mówi, że pięknie pachnie :) Pomijam zapach główki, ale ciuszki swoje robią:)

Elleves wybij sobie z głowy łóżeczko turystyczne! łóżeczko turystyczne może służyć co najwyżej jako kojec. Pomijam fakt braku regulacji wysokości podłoża, nawet materaca nie masz porządnego ( my jak wyjeżdżamy z młodym bierzemy turystyczne plus materac z normalnego łóżeczka ) Mój Grzesiek jutro kończy 15 miesięcy. Od 3 potrafi się przemieszczać z kojcem! Chwyta za krótki bok i podskakuje posuwając się do przodu. Łóżeczko turystyczne jest dosłownie turystyczne. Jako kojec na chwilę, do zabawy, ok. Do spania absolutnie. Takie moje zdanie. Poza tym miałam syt. w której Grzesiek sam mi złożył kojec ( firma Moolino ) i z niego przez to wypadł. Ale już kiedyś o tym wspominałam szczegółowo, dzisiaj nie chcę do tego wracać bo sprawa ciągnęła się miesiącami i zżarła masę nerwów :)

Dzisiaj zaczynam 30 tydzień :D jak ten czas leci! :D

Odnośnik do komentarza

oosaa nie wytrzymałabym na Twoim miejscu z tą lekarką. Oj, posłałabym jej ostro... Znieczulica to mało powiedziane.
Nie miałabym nerw na chodzenie do gina co miesiąc na NFZ. Wczoraj byłam w szpitalu tylko po receptę na moje zastrzyki i oczekiwanie na wszystko, a do tego niemiłe babsztyle (w rejestracjach) doprowadzały mnie do szału.
Majus posiedź już w domku :) Wiesz jak fajnie? :) Ja się długo broniłam, nie wyobrażałam sobie życia bez pracy, bo jestem pracoholikiem. Też pracuję od zawsze, rzadko biorę jakieś dłuższe urlopy, a w ich trakcie i tak pracuję ;) Trochę sytuacja za mnie zadecydowała i od sierpnia jestem w domku. Naprawdę nie żałuję. Podziwiam Cię szczególnie za Twój plan pracy aż do listopada...
gabi wkrapiałam, pół cytryny na cały roztwór wystarczyło.
kassandra zawsze glukoza jest badana na czczo, tak jak pisały dziewczyny. Obowiązkowe jest pobranie krwi po 2 godz. od zażycia roztworu, ale niektórzy ginekolodzy zlecają "dodatkowy" pomiar po 1 godzinie. Wtedy niestety 3 kłucia :( ja tak miałam.
Elleves dzięki za adres stronki. Yeah, widzę że u Ciebie też granat :)
A co do łóżeczka turystycznego zgadzam się z oosąą :) mimo wielu zalet, to jednak łóżeczko turystyczne nie jest do końca stabilne i lepiej gdyby służyło tylko jako kojec. A dodam, że moja siostra właśnie na takim kojcu nauczyła się wstawać i chodzić :) Po tej siatce podnosiła się do góry, a potem zapylała naokoło trzymając się rękami poręczy. Nooo a potem już przeszła na wyższy level i przechodziła po 2 kroki z jednego boku na przeciwległy. Pamiętam, gówniara jest wobec mnie... Niedawno ze smokiem latała, a teraz z chłopakiem he he ;) Ale od czasów jej wychowania bardzo dużo się zmieniło (jak zresztą wszystkie wiemy) i dlatego wiem, że nie wszystkie rady mam i teściowych będą miały rację bytu przy naszych maluchach...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Oosaa to sie musialas wsciec na lekarke i strachu najesc przez to. Strasznie przykre, ze ludzie sa teraz pozbawieni empatii. Zwlaszcza lekarz pediatra! Dobrze, ze sie w miare wyjasnilo i moglas sie uspokoic.

Faktycznie w necie wszystkie objawy prowadza do raka!

Elleves swietnie wymyslilas z tym oswiadczeniem! nie wpadlabym na to. Jak bede miala problem z lekarzem, to na pewno to wykorzystam :)

Malyna koniecznie fotke fryzury poprosimy :)

A my w koncu wybralismy imie dla coreczki :D Melania :) Maz nie mogl sie przekonac, ale juz sie oswoil i mowi po imieniu :) A jak Wam sie podoba??? Wiem, wiem pewnie dla niektorych dziwne ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

no sprawa tym bardziej przykra, że to był lekarz pediatra - ktoś, kto powinien być miły, uśmiechnięty...a nie sukowaty na maxa :/

Czaki każde imię jest dobre, jeśli tylko Wam się podoba. Hania nie do wszystkich przemawia, ale mam to w dupie ;p

Kurcze, tak sobie właśnie patrzyłam na znaki zodiaku. Fajnie było by urodzić Hanię 20 października. Było by równe 17 miesięcy między dzieciakami, no i załapałaby się na zodiakalną wagę, jak tatuś :) babcia i wujek. No i byłby to 38 tydzień ciąży więc idealnie. Żeby tak chociaż się 22 urodziła, bo od 23 już jest skorpion - znak, który kocha problemy, a z tym znakiem mam raczej mniej fajne doświadczenia, mimo, że w zodiaki i numerologię średnio wierzę, jak nie wcale :) No ale . :D

Odnośnik do komentarza

Czaki moja koleżanka ma roczną Melanię. Mówią na nią głównie Mela, Melcia... Ważne, że Wam się podoba i że osiągnęliście z mężem kompromis w tym temacie. Bo u mnie nadal burza :D
oosaa ja słyszałam, że skorpion to zły znak, że niezgodny itd... Ale ja się tam nie przejmuję, bo nie wierzę w to, a horoskopy czytam tylko dla śmiechu :) Nigdy w życiu żaden mi się nie sprawdził, może stąd moje podejście. Ale podobno zły znak zodiaku to też baran, a mnie one otaczają z każdej strony i daję radę :)
Ja kiedyś miałam jakieś życzenia co do dziecka, np. żeby dziewczynka, żeby nie ruda, żeby nie gruba, żeby taka i taka... A teraz mam to wszystko gdzieś, byle zdrowa była...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

No ja trochę też mam problem z tym skorpionem:), tylko ja nie mam wyjścia, jeśli będę miała cesarkę (ze względu na siatkówkę), ze dwa tygodnie wcześniej od terminu, bo tak słyszałam planuje się cięcia, gdybym rodziła naturalnie miałabym szansę na strzelca. Też bym chciała wagę, tak jak mój mąż:),albo lwa, jak ja:), ale na wagę nie mam szans. Chociaż zdaję sobie sprawę, że te znaki zodiaku to ściema, bo znam ludzi spod jednego znaku o różnych usposobieniach. Skorpiony jednak które znam wszystkie lubię, ale to ciężkie zawodniki:D. Lepiej im schodzić z drogi, chociaż ja lew, to nikomu nie schodzę:), taki ze mnie stefek burczymucha. Może dzięki temu lepiej będą sobie radzić w życiu:). Staram się nie wkręcać w takie rzeczy, ale przyszło mi to raz, czy dwa do głowy:).

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z pod wagi ;) ( 30 wrzesień )
A imię fajne ;)
Ja na glukozę miałam teraz w piątek iść. Ale przełożyłam na poniedziałek, nie ma kto mi teraz zostać z córką ( Paula, każdy myśli, że to Paulina hehe, a to dwa różne imiona :D )
Córka starsza u Ojca swojego jest i w sobotę wrócą, także w poniedziałek pojadę z mężem (taxi, samochodu niestety nie mamy i prawka zresztą też nie, tylko skuter hehe, a z brzuchem już się nie mieszczę na tył haha :D ) Jak się dowiedział to od 7.15 do 12.00 są pobrania krwi :)

A co do wózka mam Babyactive został mi po córce ;) dosłownie babka 4 lata temu za 200 zł mi go sprzedała i do tego sama nam go przywiozła ;) fajny jest :)

A ja następną wizytę mam 2 września, akurat będę w 30 tygodniu ciąży ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/6sute6hhii8u1s9p.png

Odnośnik do komentarza

Macie racje dziewczyny! :) :* najwazniejsze, zeby nam sie podobalo :) Tak z ciekawosci pytam co sadzicie o imieniu czy moze jednak ladne ;P ale jak okropne, to tez przyjme na klate ;) heh
Maz tesciowej powiedzial, ze mamy chyba imie ale powiemy jak przyjedziemy do Pl. A ona na to "tylko nie jakies wykrecone" aaaaaale sie wscieklam! Tak jak ja lubie, to ma za to kreche u mnie!
Juz widze jej mine na Melanie! Najlepiej jak by byla Maria czy cos z tych! wrrrr
Ciezko jest wybrac uniwersalne imie. My bedziemy chyba mowic Mell :)

A co do znaku, to tez w to nie wierze ale jednak nie chcialabym, zeby corcia byla skorpionem tylko strzelcem :)Wiec wole urodzic w terminie albo nawet kilka dni po :)
A sprawdzacie tez znaczenie imion?

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :-) Ja się dzisiaj też tłukłam chyba do drugiej i nie mogłam zasnąć, ale to pewnie przez to, że wczoraj pół dnia przespałam.

Co do znaku zodiaku to ja tam wierzę w te sprawy ;-) Może to śmieszne ale u mnie charakter pasuje do opisu znaku zodiaku. Też wolałabym, żeby Grześ urodził się strzelec, chociaż nic nie wiadomo. Datę porodu mam na 29. listopada a strzelec zaczyna się 22. listopada więc w sumie są spore szanse ;-)

Elleves co do organizacji w której mąż trenuje to nie mam pojęcia ale chyba ani w jednej ani w drugiej. Coś mi się kołacze po głowie IKMA :-) ale nie wiem czy to jest organizacja.
Ja również na początku zamierzam kłaść synka spać do kołyski, w swoim pokoiku będzie miał łóżeczko, jednak na noc będzie spał u nas w sypialni w kołysce.

bombka radzę dobrze się rozglądać za sprawdzonym deweloperem bo można naprawdę się "przejechać" na nieuczciwych ludziach. Chociaż najlepiej chyba kupić kawałek ziemi gdzieś na obrzeżach miasta i budować się samodzielnie bo z tymi deweloperami to nic nie wiadomo. Niby Gant był taki duży, zaufany i stabilny a tu taki szok, dlatego chyba lepiej działać na własną rękę.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=70504]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/ckaidqk3uhit79gg.png

Odnośnik do komentarza

Czaki, mi się podoba imię Melania, zwłaszcza skrót Mela. Ja kiedy jeszcze nie wiedziałam, kto u mnie w brzuszku siedzi, o ewentualnej córeczce myślałam, jako Hani, a to dlatego, że sama mam na imię Ania i tak egoistycznie wybierałam imiona, z anią w części wyrazu, np. hanna, zuzanna, a teściowa myślałaby, że to po niej:D. Ja mam imię identyczne, jak moja mama i zawsze mi się to podobało, nigdy nie miałyśmy problemów, by nie wiedzieć, do której się ktoś zwraca, a mój mały przyszły skorpion, na pewno dzielny i waleczny:), będzie miał na imię, jak jego tata, jaki komuś nie pasi, to mówię, że dynastię zakładamy:) i że ja nie mam dylematu, a to już postanowione. Raz musiałam ostrzej do pewnej osoby zagadać, powiedziałam, że ja nigdy nie kwestionowałam imion jej dzieci i teraz też w tej kwestii się nie wypowiem, znaczy, że nie powiem, czy mi się te imiona podobają i się zamkneła:). Drugie imię będzie miał po dziadku, czyli Kosma, bo dobrze to też gra z długim nazwiskiem. Ja lubię dwu-imiennie, tak, jak u mnie wszyscy mają w rodzinie.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...