Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

no dziewczyny super ze u was wszystko dobrze:)) oby tak dalej!!! :D ja jeszcze 2 tyg do wizyty:( ale oby do piątku, weekend u tesciów we wrocławiu ....potem jakos zleci:) ginek mój mowił ze to ostatnia wizyta taka ze co miesiac:) od wrzesnia bedziemy sie widywać częsciej:) z czego sie bardzo ciesze:D bo czekać miesiac to jakas masakra:P zwłaszcza teraz hehehe....

asia jakieś dziwne te wozki wynajdujesz:) zreszta cena nieraz w ogole nie rzutuje na jakość;) fajnie ze Cie stać na droższe ale po co przeplacać jak mozna za mniejsze pieniazki kupic ten super wózek?:) i sprawdzony przez inne mamy?? bo te co pokazujesz to ja nawet nie znam po marce:D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, odnosnie pieluszek to ja uzywalam ich w następujący sposob
Tetrowe kladlam na przewijak - mala zawsze jak bez pieluchy leżała a ja ja pielegnowalam itp to robila siku i łatwiej mi było utrzymać czystość bo przecieralam przewijak i dawalam nowa pieluche zresza dziecku tak jakos milej sie lezy niz na zimnej plastkowej warstwie, po kapieli odkrywała dziecko zanim w recznik zawinelam bo szybko wpijaja wode.
Flanelowe tez mi czasem do owijania po kapieli służyły, do kladzenia w lozeczku jak tluscilam głowę aby prześcieradła co chwile nie zmieniać oraz jako podkład wszedzie tam gdzie dziecko kladlam np lozko kanapa, fotel, dywan itd

Odnosnie wózka ja mam Jedo Fyn 4ds memo i jestem bardzo zadowolona minus tego wózka taki ze hamulec cieżko chodzi moja siostra ma wozek Baby Design i tez jest zadowolona - minus ze sie wyściółka gondoli mechaci i kuleczki sie robią ale za to hamulec chodzi jak piorko.
Na oba te wózki mozna dzięki adapterom zalozyc fotelik maxi cosi city

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmhny2jvje1.png
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.
Poznaj swoją wartość i zacznij się doceniać!
http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4ponynmp2l.png

Odnośnik do komentarza

asia w tym jednym jakas taka dziwna spacerówka...w ogole niezabudowana.... te ostatnie mają malutkie przednie kołka co w miescie jest masakrą...chyba ze mnie oczy mylą :) asia sie nie obrażaj:) ja tylko swoje zdanie wyrazam z ktorym nie musisz sie zgadzać :))

bombka no to juz kurde powaga pełną parą :D wejdzie wrzesień i sie zacznie odliczanie:D jejjjjjjjjjjj :) a dopiero był kwiecień....maj...... :D ahhhhh

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Malyna nie mam najmniejszego zamiaru sie obrazac;-) pytam, bo nie wiem. Nie widze roznicy. Te z mamas&papas bardzo mi sie podobaja wizualnie a te z haucka moge kupic od producenta ale na razie mam tak, ze w ogole nie patrze na cene tylko na to czy sa ladne i przydatne:-) ten z mamas&papas co moja kuzynka ma jest swietny w moim i jej odczuciu, faktycznie ma piankowa raczke a przez ponad rok nic kompletnie sie z nia nie dzieje...

Odnośnik do komentarza

asia1985 wizualnie podobają mi się wszystkie :) ten pierwszy hauck ma świetne kolory, jednakże chyba w pl nie zdecydowałabym się na plastikowe kółka.. Dzisiaj nawet rozmawiałam z dwiema mamusiami rocznych dzieciaczków i mówiły, że pompowane kola to podstawa.. To oczywiście tylko moje zdanie :)

Dla dziewczyn szalejących za xlanderami.. Dzisiaj poznałam ich tańszy odpowiednik - firmę tutek - myślę, że niezłe wózki w dobrej cenie.. Oczywiście każdy musi ocenić sam :)

my na szczęście już mamy quinniego i mimo, że jeszcze nie woziliśmy dzieciaczka to wygląda to wszystko dobrze, solidnie i fajnie się prowadzi.. Asiu możesz sobie również zerknąć - my mamy buzza.. Fajny jest też moodd, ale cięższy niż buzz :)

Odnośnik do komentarza

em87 fajny ten wozek tylko dlaczego te przednie kółka tak blisko sa? Czemu to sluzy? Ja przepraszam jesli moje pytania sa głupkowate ale serio sie nie znam:)
tez pamietam o tych kolkach pompowanych jak pisalyscie, ze wazne sa ale w przewazajacej ilosci wozkow, przynajmniej tych w necie jak ogladam nie ma pompowaych...dla mnie to wszystko to czarna magia

Odnośnik do komentarza

Asia w quinnym masz dwie wersje - dwa kółka lub jedno podwójne (tzw. Trójkołowiec) - glównie po to żeby po złożeniu zajmowal mniej miejsca ( na tym nam zależało). ja mam zarówno podwójne jak i dwa oddzielne i mogę stosować wymiennie - ten z czterema kółkami jest stabilniejszy - bardziej na zimę, a z trzema raczej na lato.., ogólnie obie wersje zajmują mało miejsca. Tylnie koła są pompowane :) Jest zwrotny i lekko się go prowadzi.. Stelaż waży ok. 7,7 kg.. Sama spokojnie go podnoszę:) składa się dwoma rękoma - bardzo łatwo, a rozkłada jednym przyciskiem. Na stelażu można zamontować fotelik maxi cosi u gondolę - foldable bądź dreami :)

Odnośnik do komentarza

Cześc laseczki :) co do wózków się nie wypowiadam... niby ja mam już dziecko, ale my patrzyliśmy bardzo na to żeby był tani, nowy, pompowane kółka i duża gondolka.. :)
No i jak znaleźliśmy to kupiliśmy.
Nie lubię drogich i wymyślnych rzeczy.. No i teraz nie kupuje już wózeczka, będę miała po córce wózek.. :)

Ja jutro zaczynam 30 tydzień :) a w ten piątek mam wizytę u gina :) Już nie mogę się doczekać.. :)
Termin mam niby na 5 listopada, Ale ze względu na cesarkę liczę że będzie w październiku :)
Zresztą zazwyczaj robią w 38 tc wiec liczę że mi nie będzie kazał czekać..

A co do znaków zodiaków - wogóle w to nie wierzę, wogóle mnie nie interesują. Uważam ze każdy człowiek jest inny i nie ma na niego wpływu żaden znak zodiaku.. :)

http://www.suwaczek.pl/cache/02953dc74c.png

Odnośnik do komentarza

I po wizycie..
Mam podejrzenie rozejścia spojenia łonowego, dostałam skierowanie do ortopedy, który jeśli to potwierdzi to zostanę zakwalifikowana do cesarki:(
Z dzidziusiem ok, ale nie dowiedziałam się ile waży, ten mój lekarz nie jest mistrzem usg-ważne że rozejście nie jest zagrożeniem dla samej ciąży.
A boli już potwornie, ciężko mi chodzić. Eh do dupy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...