Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Majus - lista zadań specjalnych do wykonania jak już będę taką mamuśką pełną gębą. Wówczas by się czasem oderwać od pieluch, trzeba będzie coś zwariowanego zrobić :D

W "Twoim Stylu" jest wywiad z Joasią Brodzik i Pawłem Wilczakiem. Jak już jest u nich bardzo źle, ale bliźniaki dają mega wycisk - dzieciaki na 1noc lub weekend zostają z dziadkami a oni wynajmują sobie pokój w hotelu i się wyłączają z bycia rodzicami, są po prostu zakochaną parą. Podoba mi się to :D

Moniniuss - głupim gadaniem się nie przejmuj i nie psuj sobie tym nastroju. Nie warto się przejmować jakimś babsztylem. Mnie i mojego J ostatnio żona kolegi określiła mianem: "Dzieci będą mieć dziecko". Nawet się nie wściekłam, bo jak tu się wściekać na kogoś, kto w wieku 32lat jest na stażu z urzędu pracy w ramach pierwszej pracy a do tej pory całe dnie spędzał w domu przed tv leżąc i pachnąc. Toksycznych ludzi trzeba ignorować a ich opinie mieć "gdzieś". Bluzeczka super - też widziałam i chyba po tę granatowo-biało wrócę :D

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Moniniuss olej to:)) głupie babsko. .. na mnie cały czas się dziwnie gapia; )) ale ja mam to gdzies:P szkoda nerwów na odmozdzonych ludzi:))

toczka no no rośnie malenstwo:) mój to pewnie już 1700 -1800 będzie wazyl:) się okaże za tydzień:D ja to na wagę boje się stanąć:P ale chyba jutro wejde:P

Maju super ze z małą wszystko dobrze:)) oby tak dalej:)) takie wiadomości można czytać :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

toczka ja przytylam 4 kg dlatego w szoku byłam po takim gadaniu hehe ale 3kg to chyba w biust poszło:p
Elleves polecam bluzeczka bardzo wygodna^^ a co do "dzieci mają dzieci" to aż musiałam spojrzeć na twój wiek;) to co by powiedziała na moje nieskończone 25 lat? ludzie pierdzielą żeby pierdzielić, czasami się nie zastanowią^^

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Aj... Nie chodziło mi o jelp tylko o lovela plyn.

rzeczywiście ludzie potrafią być bezmozgowcami i kochają oceniać innych, przy czym sami wobec siebie są bezkrytyczni. Olać takie gadanie, bo tylko sie niepotrzebnie człowiek denerwuje. ...na mnie teść mówi od początku ciąży -grubasku - co drazni mnie niesamowicie, bo w tej ciąży naprawdę niedużo przybieram i pilnuje wagi..

Odnośnik do komentarza

Byłam u lekarza Noi niby wszystko ok ale trochę mnie PAN dr rozczarował bo nie chciał mi zrobić USG twierdząc ze miałam USG 3d niedawno (4 tygodnie temu). Dopiero jak po wiedziałam ze chciałabym zobaczyć to moje maleństwo to na minute przykładał mi głowice USG :-( i się nie napatrzylam... A na dodatek pod naciskiem nadal boli mnie brzuch po operacji. Lekarz mówi ze nie chce mnie naswietlac bo przez moje przejścia i tak juz miałam bardzo dużo USG. A jak jest blizna to więcej fal dociera do środka... Z jeden strony to rozumiem ale z drugiej mam niedosyt bo kolejna wizyta dopiero 22.09 a ja nawet nie wiem ile wazy mój synuś...

Odnośnik do komentarza

Elleves no my z R. organizujemy sobie wspólne nocki - kolacyjka, winko i tańce ;-) Jest ciężko, bo nie możemy liczyć na dziadków, moi rodzice daleko, mama R. to już starsza i nie zbyt sprawna kobietka, no ale radzimy sobie.
Dziewczyny potrzebuje Waszej pomocy!!!!
Włączył mi się ten syndrom wicia gniazda i nic tylko robie porządki, przestawiam wszystko, organizuje na nowo. R. wymalowal biedaczek juz mi wszystkie pokoje. A ja siedzę rozglądam się i już coś widzę do roboty. Jak to wyłączyć?
Dzisiaj pomylam wszystkie drzwi, bo zauważyłam, że kuchenne były brudne no to wszystkie wymylam. Wczoraj poprzestawialam wszystko w łazience. Odbija mi ;-)
Ratunku

Odnośnik do komentarza

Hej hej! :)

Za nami długi i intensywny weekend :)) Nareszcie po 4-ech miesiącach - dokładnie w sobotę - wprowadziliśmy się do naszego świeżo wyremontowanego mieszkanka :)

W niedzielę natomiast odwiedziliśmy jedną z moich najlepszych koleżanek we Wrocławiu i jej 2-miesięczną cudowną córeczkę :) Dostałam od niej poduszkę - rogala - oczywiście już wypróbowałam i jestem zadowolona :))) Mąż mówi, że po porodzie on ją przejmuje :D

Dzisiaj natomiast wizyta u lekarza i usg - to w 30 tyg. Maluch waży ok 1500 g (+- 200g), co przy moim malutkim brzuchu jest naprawdę dużym plusem.. Wszystko z nim jest jak najbardziej ok - różnica w terminach porodu to 1 dzień - 31.10 lub 01.11 :)

Minusem jedynie jest to, że moje dziecię jeszcze się nie obróciło... :( I jeżeli będzie tak dalej - czeka mnie cesarka... Zresztą już w karcie mam to zaznaczone - niby jest jeszcze trochę czasu..., ale nie wygląda to dobrze eh..

Ah uciekam spać :)) Dobranoc dziewczyny! :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny fajnie, że miałyście wizyty i z maluszkami jest ok. Każda przyszła mama uwielbia usg, moja gin też mi coś napomknęła, że za często nie jest to dobre, choć ja jakoś tak do końca nie wierzę, zwłaszcza jak ktoś robi raz
na miesiąc.

Elleves, no ja też mam dwie pary legginsów i zamierzam jakoś w tym przechodzić do porodu, nie chcę inwestować w jakiś rzeczy, których nie będę potem nosić. Za to zastanawiam się nad górą, jak będzie za ciepło na zimową kurtkę, a za zimno na rozpięty płaszczyk...Może w jakieś ponczo, czy coś w tym stylu się zaopatrzę. Sweterek fajny zakupiłaś.

Dzisiaj pofolgowałam znów sobie i zjadłam na kolację chałkę z mlekiem i dżemem, a potem już mi nic się nie chciało ze zdrowszych rzeczy. Powstrzymuję się od słodkiego jak mogę, ale moja ochota na słodkie jest przeogromna, tak więc zdarzyło mi się w trakcie ciąży wchrzamać lody, w tym kilka razy magnumy na początku 2 trymestru w białej czekoladzie (z punktu widzenia chemii i pustych kalorii świństwo:D), zjadłam ze dwa razy wedlowską czekoladę w tubce (nie na raz:D), raz pozwoliłam sobie na żelki haribo, na weselu skubnełąm trochę ciasta, w tym całkiem spory kawałek tortu...No i ostatnio podjadam tą nieszczęsną chałkę. Oprócz tych grzeszków cukru nie spożywam, w jego najgorszej postaci, jeśli coś słodzę to tylko xylitolem, cukrem brzozowym, który jest zdrowy i nawet używany chyba w potrawach dla cukrzyków. Mam nadzieję, że nie zostanę za to ukarana cukrzycą ciążową:(. Może jest, jak mówi Malyna, kogo ma to spotkać, tego spotka, a inny może się bezkarnie objadać:).

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)
dzisiaj to ja pierwsze mówię "dzień dobry" :D
tak więc mały postanowił wstac z tatą do pracy, a to wiąże się z tym że i ja wstaje... no cóż nie codziennie jest mi dane spac do 10.30 :P
em87 gratuluje :) ja tez już nie mogę się doczekac przeprowadzki :) dobrze że wszystko ok z dziziorkiem :D
kassandra najważniejsze że chociaż na chwilkę mogłaś zajrzec do malucha :)
a dziś czeka mnie sprzątanie szaf :( muszę ogarnąc to przed przeprowadzką a tak mi się nie chce... i jeszcze wizyta w biurze nieruchomości... moje lenistwo nie zna granic :P
ahhh no i bez narzekania się nie obejdzie... moje plecy nie znają litości :( lekarz mówi że to bóle krzeżowe i każe brac nospę, a ja nie chce bez przerwy jakiś tabletek łykac... z drugiej strony mówią że mały lepiej się czuje jak nie nic nie boli... sama już nie wiem :(
miłego dnia :*

Odnośnik do komentarza

Suu kupilam dwupak rajtuzek i skarpetki bo sa fajne takie grubsze no i bez wzorkow.

zauwazylam ostatnio ze wiekszosc ciuszkow ktore kupilam dla malej sa w jakies wzorki itd... nigdy nie chcialam tak kolorowo ubierac dziecka a tak jakos wyszlo :( no i duzo mam w paski... w ogole nie kumam tych rozmiarow skarpetek ;) i kupilam 12-14 bo byly nie takie malutkie ale tez na dluzej starcza;)
ciekawe czy z tych ciuchow to dam rade jakies zestawy skombiniwac co by dziecko w towarzystwie porzadnie sie presentowalo;)

Odnośnik do komentarza

bombka ja z kolei dla małej nie miałam prawie nic we wzorki, tyle że ja tak mam nawet dla siebie kupuje to co będzie pasować do wszystkiego :) i na dodatek wybieram zawsze te same lub podobne kolory - po ubraniu można mnie poznać z daleka :D

Cześka26 ja się dziś cieszę, bo mała dała pospać do 8.30 :D, no ale w nocy była przerwa w spaniu bo się zmoczyła.. to już drugi raz ostatnio jakieś 3-4 dni temu jej się zdarzyło, wcześniej już dłuuugo spała bez sikania w nocy a teraz się jej zdarza, nie mam pojęcia od czego ;/

misiabella ja chodzę prywatnie i co miesiąc mam robione usg (najpierw lekarz ogląda to co ma oglądać a potem pokazuje mi maleństwo i mówi co gdzie jest). Gdzieś słyszałam że usg wcale nie jest takie szkodliwe jak mówili na początku. Ale jak wchodzi coś nowego to zawsze jest krzyk że nie zdrowe, a później mówią że zdrowe - kasa,kasa i wygoda moim zdaniem.

Elleves ja się już w żadne spodnie nie mieszczę, tak mi dół się rozszedł. Kupiłam sobie 3 pary dresów, takich spodnie + bluza (właściwie wylicytowałam na allegro od użytkownika goodloking, polecam bo fajne dresiki są). Jakies legginsy w szafie mam to na wyjścia :D no i Kurtkę na szczęście w zeszłym roku kupiłam za dużą z Diverse i odsprzedałam mamie - w tym roku pożyczę sobie od niej :D

toczka ja nie umiem się od słodyczy trzymać z daleka a cukrzycy nie mam. Pocieszę, że koleżanka miała w 2 ciążach cukrzycę, teraz nie ma i jest chuda jak patyk :D więc ciąża rządzi się własnymi prawami. A to że 12kg masz na plusie się nie przejmuj, jak się nie obżerasz całymi dniami słodkim siedząc na kanapie to widocznie masz tyle przybrać. juz pisałam że w pierwszej ciąży przybyło mi 17kg - zgubiłam po 22kg, kuzynka przybrała 23kg i schudła tyle samo, druga kuzynka ostatnio przyznała się że przytyła tylko 10kg - zgubiła tylko 4kg. ja teraz też już z 10-12kg pewnie będę miała na plus :D

http://www.suwaczki.com/tickers/l22npx9i0vxunlu6.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj48agnghpqtk.png

Odnośnik do komentarza

bombka, Moniniuss no ja właśnie też mam zamiar kupi c rajstopki, skarpetki, opaseczki i jakieś małe buciki, no i jak znajdę, to sukienkę na chrzciny :-)
Ja nie wiem jak to jest z rajtopkami, ale u mnie wyprawkę ubraniową dla małej, to robi moja mama, siostra i ciotka, a mi kazały tylko dodatki kupic, które wymieniłam.

Odnośnik do komentarza

Majus to świetnie, że wszystko ok. Ale kurczę, aż za 2 mies. masz kolejne badanie...? Tak jak pisała Emii, w PL pod koniec coraz częściej są wizyty, co 2 tyg...
Elleves że niby "dzieci będą miały dzieci"...? Tak to chyba można powiedzieć o 16- czy 17-latkach.
toczka to ja z fajkami mam tak samo jak Ty. Rzuciłam dopiero po teście :( No ale tak jest, jak tu coś się samo za człowieka zaplanowało :) Ale też mam sporo na plusie, bo już 10 kg. Startowałam od 56... A słodyczy nie jem wcale.
kassandra a Ty chodzisz do gina prywatnie czy na nfz? Jak prywatnie, to nie darowałabym takiej niesatysfakcjonującej wizyty.
misiabella przeczytałam u Ciebie o czekoladzie z tubki i pierwszy raz w ciąży zaczęło mnie mdlić. No dzięki ;) He he, ja nienawidzę słodkiego i jakoś za mocno sobie to wyobraziłam ;)
bombka ja też się zastanawiałam wczoraj nad zestawami ubranek :) aż wyciągnęłam wszystko co stare i nowe i próbowałam coś z tego poskładać. Nie jest rewelacyjnie. Muszę dokupić jakieś "bazy", np. białe body :)
Zrobiłam sobie tabelę z 2 kolumnami (nowe i stare rzeczy) i podzieliłam to na rozmiary 56, 62 i 68. Pospisywałam co mam i wyszło na to, że wcale nie potrzebuję tylu rzeczy, ile planowałam kupić.
Suu nie żal Ci, że wszystko kupuje Ci rodzina...? Ja byłam wściekła na teściową, że odbiera mi przyjemność i kupuje te malutkie ubranka itd :) a u Ciebie taka pokora.

A jeszcze Wam powiem, że w ciuszkach po mojej chrześniaczce były różne firmy i np. półśpiochy z Pepco są w dużo lepszym stanie niż te z Cocodrillo, które są zmechacone na maxa i za słabe nawet na co dzień. Dlatego na pewno niedługo się tam wybiorę.

A w ogóle to "niechcący" wylicytowałam na allegro półśpiochy welurowe renifery :) Mają na stópkach wyszyte mordki i doszyte wystające poroże... :) na święta będą.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

justys jutro dostanę ciuszki co nakupowały i zobaczę co tam ciekawego. Najwięcej jest bodziaków i pajacyków. Ja pojadę na lepsze zakupy - SUKIENKI :D
Zresztą i tak będę kupować, jak coś mi się coś spodoba. Wcześniej sama nic nie kupowałam, bo do połowy ciąży wszyscy mi wmawiali, że będzie chłopak i pogodziłam się z tą myślą, ale marzyłam o dziewczynce. A jak lekarz powiedział, że dziewczynka, to wyszłam z bananem na twarzy, a później jeszcze 2 innych potwierdziło, że dziewczyna, więc w końcu mogę się cieszyć i kupować, pomimo, że podobno mam zapasy zrobione, aż do roku hehe

Odnośnik do komentarza

Ja bym się cieszyła gdybym coś od rodziny dostała;p bo jak na razie po zakupowych szaleństwach zjechałam na debet na karcie hehe choć nie ukrywam, że takie zakupy sprawiają dużo przyjemności:)
Ważę już +5 w ciągu ostatnich kilku dni poszłam jak strzała... pierdziele...na wieczór wracam do ogórków i marchewki.
Majus wizyta za 2 miesiące? długo bardzo... szczególnie jak ja muszę się stawiać co tydzień:)

Zimno, znowu wrócił katar zatokowy ...kupiłam sobie cieplejszą kurtkę nad morzem, mam nadzieję, że chociaż na 2 msc starczy...a potem na zimę to nie mam pojęcia co ja założę...
Jak pojawia się taka pogoda też mam problem z butami...sandałki i japonki już do szafy...
justys88 widziałam w smyku takiego pajacyka z mikołajem i reniferami na stopach:) Super strój na zbliżający się okres świąteczny:)

W ogóle to tak mi się fajnie robi jak sobie pomyślę o świętach... To będzie moja pierwsza wigilia z moim P. i oczywiście z naszą dzidzią:) We wish you a merry christmas...:D

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

dzien dobry:D
zimno....pada deszcz.....bryyyyy ale ja tam tak lubie :P

Moniniuss ja mam dwie pary rajtuzek tak na wszelki wypadek :) kupiłam w pepco za grosze;) zobaczymy jaka bedzie zima:) a czuje ze chyba bedzie zimno bo sierpien mamy i juz zimno... a po urodzeniu to bardziej jakis pajacyk, spioszki rozpinane przez cala długość :) byś miała łatwy dostep do pieluchy :)

em super ze z dzidzia wszystko dobrze:) oby tak dalej!! :) niech rosnie zdrowo :) ja jeszcze tydzien i tez zobacze co u mojego bombla slychać :)

misiabella widzisz ja naleze do osob otyłych, jadłam slodycze, moze nie jakos duzo ale tu czipsy tu jakis wafelek, nad morzem żelki gofry lody....i nie wyszła mi cukrzyca:) a są dziewczyny szczuplutkie, zdrowo sie odzywiaja i psikus bo wychodzi...wiec mysle ze tu nie ma reguły. jak ma byc cukrzyca to bedzie ale wiadomo najlepiej jakby jej nie było! :)

ja tam z ciuszków chyba mam wszystko :P chociaz najlepiej bedzie widać jak wypiore i poukładam :) wtedy najwyzej cos dokupie....ale nie widze sensu kupowania duzej ilosci ciuszków na takie maluszki:) bo ani to nie ubrudzi ani nie zniszczy, bedzie tez zima to czlowiek codziennie nie bedzie wychodził ....:) pózniej na wiosne late mozna szaleć :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...