Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam sobotnio :)

Sobota zaczęła się ładną pogodą, fajnie, oby nie padało przez weekend, bo dziś mecze chłopaków a jutro komunia mojego bratanka.
Jaś śpi, a ja czekam aż chłopaki wrócą z basenu i idę do fryzjera, a wczoraj byłam u kosmetyczki. Jak cudnie się tak relaksować :)))

Co do TV, to ja nie pozwalam Jasiowi oglądać, jeszcze za wcześnie na to ;), pomijam, że i tak dzieci w tym wieku nie rozumieją co oglądają, a oczków szkoda ;)



Truskawa, ciekawy artykuł :), a najbardziej mnie zaskoczyło, to co wybudza mężczyzn ze spania. Nie przypuszczałabym, że płacz dziecka nie będzie na początku listy, a tam piszą, że nawet w pierwszej dziesiątce nie był. Z brzęczącej muchy padłam :D
Faktycznie drogie Bartki, a czemu nie kupiłaś na Allegro? ;) Jak Pola wyrośnie to zostawisz dla drugiego dziecka albo sprzedasz :)
Login do ZIP ma się z NFZ, trzeba się tam wybrać osobiście. Kolejek nie ma ;)
W żłobku przyjęcia są zawsze od września, więc te dzieci, które we wrześniu będę mieć do roczku będą w I grupie, a ten co przekroczą rok (np. Jaś we IX będzie miał 15 m-cy) idą do II gr.
Zasady są chyba podobne jak przedszkolu, przy czy ważnym kryterium jest też data zapisania dziecka do żłobka.
Super, że Polusia będzie w prywatnym żłobku gdzie masz koleżankę :). Też byłabym wtedy spokojniejsza :). A ile taki priv żłobek kosztuje?


Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

No i weekend mamy :))) u nas słoneczko swieci wiec pewnie coś dłużej na dworzu posiedzimy ;)))

Dziubala - maz stwierdził ze dobre sa, jemu sie podobają ( bo różowe nie sa ;)) i je kupujemy ;))) żłobek to 800 zł plus jedzenie po 10 zł dziennie. Mało to nie jest no ale mój spokoj jest bezcenny :)) zazdroszczę kosmetyczki i fryzjera :)) fajny weekend masz ;)))
To do tego państwowego to najlepiej zapisać zaraz jak dziecko sie urodzi :))

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!
Pogoda piękna i ja jakiś taki mam podły nastój. To chyba jeden z tych dni gdzie organizm strajkuje, mimo, że dwie ostatnie noce były całkiem ok. Jakoś nie mogę się pozbierać, zwłaszcza psychicznie. Muszę iść na dłuższy spacer po słońcu może wtedy mi przejdzie.
PiotrusRozrabiaka- ja też myślę o basenie z małą. Jednak jakiś nieopisany lęk mnie ogarnia, jak ona zareaguje. Daj znać jak wam poszło. Jak się Piotruś zachowywał, czy bał się wody.
Nindziowa- ja też myślę, że otwarcie własnego przedszkola byłoby super sprawą. Masz teraz czas żeby rozeznać rynek i posprawdzać dotacje.
Dziubala- dzięki!!!
Truskawka- artykuł świetny pośmiałam się serdecznie.
Dziewczynki miłego weekendu:)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Już kolejny tydzień leci, masakra ;). W tym tygodniu mam tylko 2 razy reh., więc podganiam inne sprawy ;)

A weekend mieliśmy komunię bratanka, super było, bo dużo dało miejsce, które wybrali na przyjęcie. Było poza Krakowem, był tam duuuży ogród i plac zabaw, co przy takiej gromadzie dzieci było ważne. Następna duża impreza jest za 3 tygodnie - wesele kuzynki, ale nic nie muszę kupować do ubrania, więc luz :D

Mam już nowe skierowanie na badania (poprzednie zgubiłam, ups) i w czwartek idę je zrobić. Mam nadzieję, że zdolność do pracy dostanę bezproblemowo ;)


Truskawa, dokładnie, do żłobka zapisuje się dziecko zaraz po urodzeniu. Ja zapisałam Jasia jak miał chyba 3 m-ce, więc był już „stary”, jak powiedziała dyrektorka ;)
A Wasz żłobek drogi, jak się doliczy to jedzenie, to wychodzi ponad 1000 zł, ale jak piszesz - spokój bezcenny ;)

Alhena, jak tam nastrój, poprawił się?
A basen dla malucha bardzo polecam, super sprawa :). Tylko dobrze jakby woda wynosiła powyżej 30st.! U nas jest 31 st. i to jest idealnie wg mnie :)

Odnośnik do komentarza

Witam
U nas ciężkie czasy wróciły. Zaczął sie katarek, ślinienie i wielki marud...Piotruś nie chce zasypiać sam, zasypia na rękach ok 22, budzi sie z płaczem. Tak mi go szkoda. Dziś daliśmy mu nurofen, zasnął sam, choć długo to trwało i był płacz niedawno. Pewnie znowu będzie ciężka noc...
Dziś był nawet ciężki cały dzien, oby wszystko szybko wróciło do normy...
Przepraszam, ze nie napisze każdej z osobna, ale nie mam siły, idę spać, to juz 3 noc... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

U nas od wczoraj pada i pada... Chyba przez to Jasiek śpi i śpi :D. Rano dospał do 6.45, po czym wymusił pójście na drzemkę ok. 8.30, co jest dziwne, bo z reguły idzie na drzemkę, gdy od wstania do drzemki mija ok. 3-3,5 h. No ale jak chłopak ma potrzebę, to niech śpi, na zdrowie :)



Rozrabiaka, współczuję nocek, ale to pewnie ząbkowanie, może któraś czwórka chce się przebić.

Truskawa, dziś miałam pojechać zrobić badania do zdolności do pracy, ale że pada, to nie chce mi się jechać w taką pogodę, więc mam dziś domowy dzień :D
A na wesele jedziemy bez dzieci. Chcemy się bawić, a nie ciągle ich pilnować, bo tak to by się pewnie skończyło ;)

NindziowaMama, Tobie też współczuję, ale jak tylko ząbek wyjdzie to będzie spokój.
A wesele to już za 2,5 tygodnia :)


Spokojnego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

Mam zdolność do pracy :D. Nie musiałam robić dziś badań, uff. Wystarczyło przepisać wyniki z wcześniejszych badań, które mi skserowała moja lekarka (co roku mam u niej robione takie ogólne badania ;)). Tak więc dziś tylko okulista, pielęgniarka, wpis u lekarza medycyny i jestem zdolna do pracy, ale to brzmi :D

A co u Was?

Odnośnik do komentarza

Witam
U nas ostatnio rożnie, ale dzien zaczyna sie o 6 :( no cóż...Pogoda całkiem niezła, wiec duzo spacerujemy. Piotruś juz praktycznie biega i ma z tego wielka radochę.
Jutro idziemy na urodzinowa imprezę, ma której będzie sporo małych dzieci. Ciekawe jak Piotruś to zniesie...Katarek juz nam nie doskwiera, ale zeby tak. Bebilon zwykły juz druga pycha i nadal super :)
Truskawa
W miejscu 4 sa juz charakterystyczne rowki, także czekamy :)
Nindziowa
Czyli tak jak u nas, tylko juz noce sa ok, poza pobudka o 6, a u nas wzięcie do łóżka nic nie zmienia...
Dziubala
Fajny taki dzien:) Piotruś ostatnio krótsze drzemki, ale powód chyba znany...
Gratuluje samodzielnego stania, to lada moment i sie zacznie, a zawsze cieżko zdążyć z rym aparatem :)
Ja tez będę robiła badania, ale na początku czerwca. Super, ze jesteś zdolna do pracy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hprer3jjsc.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala- jsk jesteś zła to już odwrotu nie ma do pracy trzeba ;-)
Rozrabuaka-fajnie że piotrus się tak rozchodzil u nas dalej historua na,paluszkach, choc jak ja postawie na stopach i puszczam to stoi sobie.
Wczoraj byliśmy u kuzyna niny to xhwycila jego smieciare on ma tak duza wadera i chodzila z nia na pelnych stopach wlasnie, wiec jakas nadzieje mozna muec;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3euz439m5.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, jak dajecie paracetamol ? Bo u nas jest ryk, krzyk i nie chce go jesc. A juz w ogóle w nocy sobie noe wyobrażam jej dać.
U nas dzis pięknie, słonecznie wiec pewnie na płac zabaw pójdziemy po którym Pola "biega":) noe jest to wiadomo bieg, ale tak szybko chodzi ;))) mam nadzieje ze nie bed UE miała krzywych kolanek przez to ze tak szybko zaczęła chodzic.
Dziubala - jak tam żłobkowe wyniki ?
Rozrabiaka - a jakie to sa charakterystyczne rowki ? Bo nie wiem czy czasem mojej gwieździe 4 nie idą.
Nindziowamama - gdyby Pola lepiej spała dzieki spaniu z nami to myśle ze by na stałe z nami spała :))))) wszystko za przespana nockę :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2j48aby7tin5x.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...