Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo :)

Jaś obudził się o 2.30, czyli tak jak przewidywałam, ale dało się go „oszukać” smoczkiem i tak z przerwami na ciumkanie dotrwał do 4.30, gdzie już wołał o jedzenie. Muszę teraz poobserwować jak będzie z drzemkami.

Jaśko znowu swoim "tuptaniem" ściągnął skarpetki, więc Beacia pamiętając co pisałaś, założyłam mu półśpiochy i mam spokój. Chyba półśpiochów nie ściągnie? :D

Co do firmy Fischer Price, to dla mnie najlepsza firma dla dzieci, żadna zabawka, którą mamy z tej firmy się NIE zniszczyła ani nawet trochę nie pękła, a gromadka dzieci się nimi bawiła (łącznie z rzucaniem itd.) i dalej można ich używać. FP ma wysoką jakość tworzyw/plastiku/materiałów, wszelkie potrzebne pozwolenia, certyfikaty itd., a to też kosztuje. Pewnie, że można kupić zamienniki, ale z doświadczenia wiem, że one nie przetrwają tyle co FP albo w takim stanie jak FP ;). Ale jak będziecie mieć taka firmę, to dajcie znać :)
Taką tańszą firmą nie do zniszczenia jest WADER, ale ma mało zabawek i więcej dla chłopaków.
Fischer Price to dla mnie number one :)



beaciaW

Boję się iść spać, bo się rozpędziłyście :-p A ja później tak nie lubię nadrabiać :D Powyżej 3 -4 stron to już jest masakra!

3-4 strony to tyle co nic ;). Jak trzeba nadrobić 10-12 stron to jest wyzwanie :D


Ania, to ile macie stopni, że Ty w kurtce a Angole w krótkich rękawkach? :D
A czemu jesteś przewrażliwiona na punkcie głowy? Masz jakieś przykre doświadczenia? Ja mam z kolei w drugą stronę, czyli moje dzieci chyba najpóźniej z wszystkich zaczynają je nosić :D

Monika, nie słyszałam o świrze co rozkłada trutkę dla psów, to jakiś psychol musi być! W ogóle nawet nie wiem po co to robi, bo bezpańskich psów u nas nie ma. Chyba, że robi to na jakiejś wiosce?

Inga, "dziecko brudne, dziecko szczęśliwe", wiem wiem w jakim kontekście się to mówi, ale ja się spotkałam nie tylko z takim kontekstem, dlatego od jakiegoś czasu nie lubię tego „powiedzonka”.

Beacia, zdrówka dla psinki!
Miłego wieczorku w towarzystwie prawieszwagra :)
Ja z chęcią też bym zrobiła porządki w naszej szafie, ale poczekam na wenę i kilka h wolnego czasu, żeby zrobić porządki do razu do a do z.

Blania, brawo za ogarnięcie postów :D. Mina superowa :D
Dzięki za info bananowe :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Zgadzam się z Tobą co do FP. Jest bardzo dobrą firmą ale za to drogą . My z Canady dostajemy zabawki firmy PlayGro. Też bardzo fajna fima i ba cieawe zabawki edukacyjnę. Mina adekwatna do ilości postów. Tobie udaje się Jaśka oszukać smokiem ? Masz nie lada szczęscie Borys jak się w nocy obudzi to nie ma zlituj Jego jedyną usypiajką jest Butlaz ciepłym mleczkiem choćby miay być to tylko 2 łyki :)

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Beka z Blani a mi wcale też wesoło nie było. Was zostawić na 2dni.........
Pewnie Was nie zaskoczę, nerwus wciąż nerwowy. Jeszcze ze 3 tyg skoku nam zostało.
Zmiana czasu... mój łobuz o 19 już zawsze jest nie do wytrzymania, zaczyna się jazda na całego więc idziemy się kąpać, butla i lulu. Wczoraj przeboje zaczęły się o 17:10!!! Poszedł spać nawet nie obudził się w porze jedzenia, obudził się po 3,5h. Kąpiel-butla-spanie o 22:30. Od tego momentu pobudki były 4. Oczywiście wstał o godzinę wcześniej, niż powinien, przez co teraz odsypia za wcześnie. Więc poprzestawiały nam się drzemki na dobre. Obawiam się, że teraz tak to będzie wyglądać.
Młodemu wyskoczyło coś czerwonego na policzkach. Oby nie alergia.....Grrrrr! Na razię smarujemy i mam nadzieję, że zniknie tak szybko jak się pojawiło.
Blania, ja mam jakiegoś dalszego kuzyna, który zmarł jako dziecko i chyba sobie go w tym roku odpuszczę, żeby ominąć "dział dziecięcy" właśnie z tego powodu co Ty... Zawsze się serce krajało, ale teraz to już w ogóle.... Czy mam rozumieć, że Borys będzie miał swój pokój? Sam w nim już będzie spał? :) No chyba że przeoczyłam i śpi tam od dawna (jak u Beaci)?
Werka, mi się również wydaje, że to nie tragedia, mojemu małemu również się zdarza patrzeć, ale jednak częściej w TV niz tel. I miałam podobną reakcję do innych dziewczyn "Eeeee tylko tyle" ;)
Beacia, na pocieszenie Ci powiem tylko tyle, że się powinnaś cieszyć, że sierściuch prosi. Moja ostatnio szopki odstawia i każdy kąt jest dobry na załatwienie się, tylko nie kuweta!!!! Mało z siebie nie wyjdę. A poza tym, w 4miesiącu, to Ty powinnaś czasem w nocy wstawać :P Skoro dziecko Cię nie budzi, to chociaż pies się czuje za to odpowiedzialny :P
Inga, pozdrowienia dla męża! No i tak to już jest z psiakami, wytłumaczyć się czasami niestety nie da:) Co do skoków, myślę, że każde dziecko przechodzi je inaczej. Niestety, u nas jest masakra, przez co nie idzie go nie zauważyć. Jest źle kilka dni, potem chwilę ok, teraz znów źle.... i nie trwa to dzień, a aktualnie prawie 2 tyg :( Jeśli za jakies 3tyg będzie ok, to nie mam wątpliwości, że tak ciężko przechodzi skok. Podobnie jest ze szczepieniami- jedne dziecko nawet nie zauważy, a drugie męczy się przez tydzień. Zostaje się tylko cieszyć razem z Wami, że Ola tak dobrze radzi sobie ze skokiem:))))
Monika, prawda? Je zostawić.... Co do FP szczerze powiem, że mam AŻ jedną zabawkę, którą mały dostał od kogoś. Nigdy nic z tej firmy sama nie kupiłam, właśnie dlatego, ze są tak drogie. Dla przykładu... karuzelę z Canpol Babies kupiłam za 80zł, z FP pewnie musiałabym szykować 200... o ile w ogóle....
Ania, kiedyś ciotka mi opowiadała, że jej sąsiad, Anglik właśnie, skrobie szyby w aucie w krótkim rękawku i szortach, bo przecież później będzie ciepło, ludzie, gdzie Ty mieszkasz;) A nie, wróć, w normalnym kraju, który szanuje (czasami nie-) normalnych obywateli
Dziubala, się ciesz że jabłko. Podczas wizyty u moich rodziców jakiś czas temu, wracając z Wc dowiedziałam się, że mój syn właśnie skosztował Kinder Czekoladę! Co do półśpiochów - zdziwiłabyś się! Mój miał do tego dar- miały troszkę luźną gumkę, na szczęście już z nich wyrósł.
Emwro, może za to da Ci odpocząć w dzień? Heh.. taaa, co ja gadam:)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Hej, u nas noc spokojniejsza :) i nawet pospaliśmy do 8:30 z dwiema przerwami na jedzenie koło 1 i 5, to już standard ostatnio :D
Teraz Fifi w bujaczku, ustawiłam go przodem do okna, a on i tak głowa w bok i patrzy na mnie :D na szczęście co do lęku separacyjnego, Fifi może mnie spuścić z oczu i nic się nie dzieje, ale cieszy się jak mnie znów zobaczy a nóż mama się pobawi, no to się bawimy. W ogóle u Filipa od śmiechu do podkówki i płaczu i odwrotnie nie długa droga, u Was też? Nie wiele do szczęscie potrzeba, nawet głupie powiedzenie 'dzień dobry!' :D Słyszałam że im infantylniej mówimy do dziecka tym bardziej wpływa t pozytywnie na jego głużenie. Więcej o takich oczywistych sprawach czy badaniach na blogu tatapad.pl. I inne ciekawe linki zostawiłam na dropboxie w ciekawe przydatne linki :D

Fifi gada jak najęty, już Wam pisałam że najczęsciej zdarza się mu pwoiedzieć 'Ola', albo woła naszą Oleńkę, albo moja siostrę też Ole :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Widzę u Was gonitwa z tymi stronami, że aż strach. Aż boję się tu czasami wchodzić :)
U nas w Darmstadt nie jest źle, bo 10 stopni, a zapowiadają 15 ;) słoneczko świeci, dlatego zaraz zmykamy na jakiś spacer.

Blania
Dzisiaj widzę masz torpedę :D dałaś czadu z postaem i sprzątaniem mieszkania, ale pochwalę się, że ja taż z tym mieszkaniem nie byłam gorsza :D

Dziubala
Ty tak rygorystycznie trzymasz się czasu karmienia? W nocy wstajesz wytrwale i podajesz co chwila smoka? Jeśli tak to szacun. Dla swojego dobrego samopoczucia i wygody dałabym jeść i miałabym do rana spokój. Ale masz fajnie, że możesz Jaśka oszukać smokiem. Mój Smok za cholerę jasną nie pociągnie :(
Moja należy do tych nielicznych, ale od 15.11 startujemy :) z nowymi smakami. A po jabłuszku było ok? :)

Ania92
18 funtów do przeżycia ;) ja miałam po Karolce, ale nie używałam go prawie w ogóle bo go nie lubiłam. Teraz zażyczyłam sobie nowy. Matka Chrzestna sprawiła się aż nadto ;)

Ja tu patrzę a Wy do 24 godz. tu szalałyście :| czyli do 1szej. Matko kochana!

A co do czasu to Młoda w ogóle nie odczuła zmiany. Przeszła gładko ;) obudziła się od położenia o 18.30 o 7.30 ;) także noc- rewelacja ;) Teraz w leżaczku zasnęła.

Mam jeszcze nadal problem z tą skórą ;( chyba dostała to co Emwro Twój Damian. Karolina też miała AZS :/ ma poliki i nos jakby z mrozu wróciła :| czerwone jak smok :/

Miłego dnia i nie pędźcie tak!

Co do zabawkowych marek.. ? Na studiach pamiętam jakieś badania robiłam zabawek FP i prezentacje jakieś, wgłębiałam się w temat. Miałam małą K. więc byłam zainteresowana. Podobnie uważam, że to wiodąca marka zabawek na rynku, ale wiele innych goni je i zaczyna sobie radzić. Mam kilka zabawek Tiny Love i jestem zadowolona, Brigts Starts i też dają radę. Także zastanowiłabym się przed zakupem i wydaniem kasy :P no ale klasyki jak układanka- wieża z kolorowych kółek FP, Dzbanuszek na klocuszek, czy Kształty FP to ma chyba każde dziecię. Moja K. Dzbanuszki na klocuszki ma aż 3 :| tzn. już Hanka :)

Beacia
@ nie @ może przez spiralę? czy to nie ma wpływu?
3 w nocy do psa.. kurde gorzej niż z noworodem :P bo tu na dwór trzeba wyjść :D wieczoru zazdroszczę, ale JB nie :P a u mnie będzie wieczór z językiem :)

Emwro
Biednaś Ty! Ciężka noc, ale dziwię się , że noszenie i tylulenie też jest na NIE? Szok!

Inga
Cudowny poranek :) godzina nie ta, ale tak ładnie to napisałaś ;) Mój to mnie wzrokiem chce ukatrupić jak widzi parenting.pl :D i tylko slyszę " .. języka byś się pouczyła" :|

Monika
Hahaha :D nieokiełznanie! To czekamy na nocny elaborat! Ale mnie też to denerwuje. Jak już znajdę chwilę na fo. to trzeba jeszcze znaleźć drugą na przeczytanie wszystkich postów :)

Werka
eeee.. tam :D ja też miałam myśli jakieś dziwaczne i wyobrażenia, co Ty tam robisz temu Dziecięciu :) telefon- nic groźnego! Najważniejsze, że znalazłaś złoty środek :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Inga: oczywiście pozdrawiamy mężą :D no pobudek mamy ale juz na szczęscie dziś tylko na jedzenie :)

Beacia: przyznaje rację Blani, skoro do Izy nie wstajesz to pies Ci przypomniał jak to my mamy ciężej :D

Blania: Borysek się do smoczka przyzwyczai :) co do krztuszenia czy kaszelku, ja jakoś nie zamieram gdy Fifiemu tak się dzieje, radzi sobie z tym i nic mu nie jest. Jednak strasznie się boję gdy się 'zanieśie' podczas płaczu, było tak u nas już ze 3 razy. Wtedy taaaki mam zawał, ale na szczęście wszystko wraca do normy :)

Pipi: no to grunt że prawie połowa skoku za Wami. No tak jest, że raz dzieci znosza lepiej raz gorzej, tak samo ze szczepieniem. My mamy w środę... co to będzie... A Anglia fakt normalny kraj, ale ludzie na tyle swobodni ze ubierają się jak chcą :D

Dziubala: no mi przy 12 stopniach to juz uszy marzną zwłąszcza jak jest takie zimniejsze powietrze a wcale jeszcze nie mroźne :D A Angole się przyzwyczaili do takiego klimatu i jest im cieplej albo licza że będzie cieplej później :D a dzis taki łądny dzień się zapowiadał a tak wieje! poczekam do popołudnia, mam nadzieje że dzień wykotrzystamy :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Tadaaam!
Ogarnęłam garderobę, Mysza jeszcze dosypia po butli, ale raczej już nie za długo to potrwa. W tygodniu jeszcze wezmę się za szafę i będę mieć spokój z grubszymi porządkami.
Mysza do spania też nic nie uznaje oprócz mleka heheh, wczoraj na urodzinach "starsze" pokolenie trochę się dziwiło, że nie nie chce smoka.

Blania

blania.domanska

Jestem Blanka i tez jestem forumoholiczką .

Cześć Blanka! :D

Ja sobie Ciebie tak wyobraziłam (na dole) :D A Iza raz ma gilgotki, raz nie heheh. Ona ma takie "fazy", że chce jej się śmiać i dużo jej do tego nie potrzeba.
"Za karę"!!! Ja nie chciałam! Chciałam iść spać :-p Naprawdę! :D ...i jeszcze jakieś organy na mnie nasyła... :D

Z mirenką takie niby krwawienia mogą być podobno do 3mcy, a później często tak jest że w ogóle @ nie ma, co nie zmienia faktu, że na razie mnie to wkurza, bo nie znam dnia ani godziny...

Ale Ty dobra dla P. :D wełniaczka dla niego hihih. Ja z rękawiczkami mam tak, że nałogowo je gubię, nie pytajcie gdzie, jak, bo nie wiem, dlatego co roku kupuję te najtańsze do 5zł.

A z sierścią to co trochę mi ręce opadają, no ale cóż, tylko biedaka na łyso ogolić by pozostało :D

Dziubala - co do FP też się zgadzam, cena ceną, ale faktycznie tu naprawdę idzie to w parze z jakością. Fajnie, że możesz tak oszukać Jasia :-) U nas też prawie jak zwykle dzisiaj po domu półśpiochy, przynajmniej nie muszę co chwila poprawiać skarpetek. Półśpiochy to co najwyżej ściągnie jak zacznie dreptać i się skapnie, że można sobie samodzielnie ściągnąć dół :D :D :D hahah

Emwro - Ty biedna, niewyspana... żeby Damianek miał niedługo jakąś spokojniejszą nockę, to byś sobie spanie odrobiła.

Pati - może od zimna podrażniły się policzki? Chociaż jeszcze nie jest tak zimno, więc nie powinny. Może uda Ci się małymi kroczkami z powrotem marudka poustawiać :-)
Hahahahah! Ej no! Wstawać to ja nie muszę :-p A kotkę masz wysterylizowaną?

Ania - Iza ma czasami tak, że podkówka i za chwilę się śmieje :-) Myślę, że sama jeszcze tego nie kontroluje zbyt dobrze i stąd takie niby wahania nastrojów.

No to ponad godzinka snu za nami, Myszy na macie prawie się udało na bok przekręcić tylko jeszcze nie wykombinowała co zrobić z rączką, która jej zawadza :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

aaa.. wiecie, że ja jeszcze ani razu nie użyłam słowa na "s" :D

Jakoś zawsze pojawia mi się banan na twarzy jak piszecie o "skokach rozwojowych" (jea! w końcu to napisałam :D) NIC na ten temat nie przeczytałam, nie wiem o co chodzi i jakoś żyjemy. Powiedziałabym nawet nieźle ;) ale może to rzadkość.

Pipi
Uuuu.. no to wczoraj wcześnie Miś zamarudził! Najważniejsze, że nocka przetrwana ;)
Z tymi polikami mamy podobnie. Moja też dostała czerwone plamy :/ odwlekam wizytę u lekarza, ale chyba będzie trzeba iść. Nie wiem o co chodzi bo od dawna jem wszystko i niczego nie zmieniałam w diecie, a dopiero teraz to wylazło. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Tusia
Taaaaak torpeda to mało poweidziane tylko jak zasiadlam na fo tak juz klapnelam calkowicie i calyczas na kompie . Ale koniec dobroci pisze postam spadam robic kawe i dalej do robty samo sie nie zrobi przeciez :D hahahah
Słowo na "s" brzmi jak Imie którego nie mozna wypowidac w harym poterza hahaha :D
ANIU
To ładnie pospaliście . U nas wsumie od umsiech do poktówki moze byc jak palcem pstryknąc. :D

BEACIA
Robilas garderobę ? CZyzbby moje ostatnie ciuchowe rewolucje ie zmotywowały ? Hahah
Tak tak moj P am delikatne racka buaha

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Tusia, to się ciesz!!!! :) Ja po prostu już nie mam na co zgonić... wcześniejszy skok zgoniliśmy na kolki, teraz próbujemy na ząbkowanie, ale po dziąsełkach niczego nie widać i o dziwo żel na ząbkowanie nie pomaga. A to wszystko zgadza się z tabelką o skokach rozwojowych. No i cóż, nie było wyjścia, trzeba było w to uwierzyć :) U nas zaczęło się od dwóch krostek rano, a do końca dnia poszło na policzki przy brzegach smoczka. Może to on zawinił... :/ Zaczerwienienie pojawiło się po zjedzeniu jabłka.. Może to to? Moja siostrzenica rownież walczyła z AZS, mam nadzieję, że to nie to dziadostwo!! Ja za łepka miałam skazę białkową... Jak widać, powodów może być mnóstwo. Ja na razie postaram się krochmalić i smarować i nic nowego nie jeść. Za 2tyg mamy szczepienie, więc poruszę ten temat, ale liczę, że dziadostwo zniknie. Jesli byłabyś u lekarza, daj znać co tam ciekawego powiedział! :) Nie chcę tego powiedzieć, ale... zazdroszczę nocki :D
Beacia, myślę, że nie od zimna, bo tak jak napisałam Tusi- zaczęło się od 2 krostek, obawiam się że powód jest gorszy :( Kotka wysterylizowana, dodam, że chodzi mi (jej?) o q-pę :/ Smierdząca sprawa.
Ania, powodzenia na szczepieniu!! Młody da radę, zobaczysz :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Blania, hehe, za dobrze bym miała :D. Czasem smoczek wystarczy, a czasem nie, bo go wypluwa, ale wtedy wystarczy pogłaskać i zasypia z powrotem :). Jak Jaś chce mleka, to wiem kiedy to jest, bo ma charakterystyczne wołanie o mleczko :). A o smoczka też „woła”, a czasem sama mu go podaję jako zamiennik kciuka. W nocy to mlaskanie kciuka jest nieznośne, a smoczka ssie cichutko, a ja zaśnie, to sam mu wypada :)

Pipi, a Dominiś cały dzień jest taki nerwuskowy?
Mojemu Jasiowi też się poprzestawiały drzemki. Poobserwuję przez kilka dni kiedy ma te stałe, żebym wiedziała kiedy czas na spanie, a kiedy na inne rzeczy.
Jakbym ktoś dał Jasiowi słodycza, to zaliczyłby ochrzan. Nie jestem tolerancyjna dla takich smaków w tym wieku.
Ania, niedługa droga od śmiechu do podkówki i płaczu i odwrotnie, to nawet u starszaków tak jest. Czekam kiedy z tego wyrosną :D
A z tempką, to Ty chyba z tych ciepłolubnych? U mnie +12st. na zewnątrz, to teraz jesienią uznaję za ciepełko :D

Tusia, dlaczego rygorystycznie? Smoka w nocy rzadko podaję ;). A dziecko w nocy nie zawsze budzi się z głodu i mój Jasiek też jak się w nocy budzi, to nie za każdym razem chodzi o jedzenie ;). Ale bywa, że się budzi od razu na karmienie i wtedy nawet nie próbuję dać smoczka, bo wiem, że chce mleczka :)
Po jabłuszku było ok :)., nawet qpa się nie zmieniła, może dlatego, że to były „tylko” 3 łyżeczki.
Jak Ci idzie nauka niemieckiego?

Beacia, jak tak często gubisz rękawiczki, to przyszyj je do sznurka, tak jak mają małe dzieci ;), wtedy nie zgubisz :D

Emwro, miłego spacerku :), ja też się zaraz będę zbierać, bo musimy przy okazji (a raczej to główny powód :D) odebrać Średniego ze szkoły.

Odnośnik do komentarza

Tusia: moj K. Jest identyczny! Po co forum? Jezyka trzeba sie uczyc! :D no to jakos to godze ale szczerze mi wiecej daje przebywanie i gadanie z Anglikami niz na sucho uczenie sie. Czasem rozumiem wszystko a czasem jakbym sie cofnela, nawet prostego wyrazenia. A Ty jak tam szprechasz? Jak kurs?

Pipi: ja tez sie pogodzilam z tym slowem na S i trudno zyjemy dalej, jakos trzeba to przejsc :D

Niech te krostki schodza, zadnych AZS ow nie potrzebujecie.

Emwro: a jak tam Damiankowa skora?

Beacia: Iza kombinatorka! Niech kombinuje, da rade :) fajnie ze troche porzadkow za Toba. Ja na razie stwierdzam ze mam porzadek (nie chce mi sie nic robic) :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Inga, ten geniusz to mój tato. Oczywiście, że byłam zła, ale stało się. On ma takie.... poczucie humoru. Sytuacja miała miejsce prawie 2tyg temu, więc myślę, że plamy raczej nie od tego.
Dziubala, nerwusek przez cały dzień, wyłączając ok 45minut po każdej pobudce, oczywiście 45minut zabawy i kombinowania, a potem to już tylko ręce i spacer po domu :( A masz jakiś pomysł co może być nie tak poza skokiem?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala: no ja zawsze zmarzluch. Ale staram sie Filipa nie uczyc tego. Z reszta on chyba ciepla az tak nie lubi... po tatusiu :D co innego 12 stopni a jest slonce a go nie ma :) co do czapki jeszcze, zadnych zlych doswiadczen nie mam, ale tak sobie wbilam do glowy i mama mi wbila ze to male dziecko i ze zimno w glowke. Co prawda jako alternatywe kaptura tez uzywalam ale najwyrazniej sie przegrzala troche glowka bo od czasu jeszcze przedszpitalnego walczymy z delikatna ciemieniucha. I schodzi pomalu. A wlasnie nie wiecie czy ona schodzi od tylu najpierw najczesciej?

Drzemki... u nas to zalezy o ktorej dokladnie wstajemy. Zawsze w cyklu trzygodzinnym Fifi sie zdrzemnie ale kiedy dokladnie tylko on wie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...