Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Beacia Iska pięknie ćwiczy i jic nie marudzi! Dzisiaj próbowałam z myszą... ja jej ręką do góry a ta się szarpie, że w dół, nogi podkurcza i marudzi... niema szans. Ale za to bujanie na boki i wyciąganie rączek super ekstra wypas :)
dobra uciekam spać. Dobranoc mamuśki! P.s. już straciłam chyba wszystkie włosy z czasów ciąży.. masakra!

Odnośnik do komentarza

beaciaW
I jeszcze jedno, odnośnie tego artykułu:
Zazwyczaj dzieci zaczynają stabilnie siedzieć na przełomie 7/8 miesiąca życia.
Czy to znaczy, że dopiero wtedy je sadzamy na krzesełku do karmienia?

Myślę że jak zobaczysz że siedzi stabilnie to wtedy :)
Pewnie że nie będe rówzniez podpierac Filipa poduszkami bo to bez sensu. Ja w ogole nie stresuje się że Fifi czegos tam nie robi. Pomału. Np. dziś pierwszy raz wpakowal dopiero grzechotke do buzi, ale w sumie nie zwracając za bardzo na nia uwagi. Pare dni przed szpitalem intensywnie probował przewrocic sie na boczek i to zrobił, mimo że nie powtórzył juz nie wywieram presji nie pomagam. Za to wiem że jak sie smieje, zauwaza mnie, nie robi juz dzieciołka, podnosi głowke na brzuchu to rozwija się i wszystko przyjdzie pokolei i jest jak najbardziej w porządku :)

Inga: tata cudny, niestety nie wiem jaka była Wasza historia od początku i co sie działo, ale teraz jest cudowna Oleńka z burza cudnych włosków na głowie :)

Pati: to dzielny Robercik ;) gorączka nic miłego, ale podobno dobrze że wystepuje po szczepieniu :) spokojnej nocki ;)

Werka: jestes cudna :D piszesz piszesz post za postem i nagle 'dobra koncze :D jak czytałam tak post pod postem to mi sie to tak smiesznie wydawało :D i nie przejmuj się co do umiejetnosci (patrz moj post wyzej). A i ja teraz wiem że wszystkie dzieciaki płacza, no z wyjątkami, ale tego sie nieuniknie. Filip tez jak cos mu nie pasuje, chce uwagi, jest zmeczony i chce na raczki by usnąć w 10 sekund i go odłozyc :D

Beacia: no ja tez mam lozko dla siebie dziś, jak i pozostałe 5 dni, a w tym tygodniu chyba 6, bo planuje Kuba nadgodziny, ze względu na mieszkanie i potrzebne fundusze :) jak cos to zapraszam duze łózko mam a Filip spi w swoim :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Veronica: Co do włosów ja w szpitalu zobaczyłam i jak sie tarzają wszedzie bo w szpitalu białe prześcieradło i biała poduszka to widać, a w domu tylko na szczotce troche dostrzegałam ale myslałam że tyle co zwykle. No wypadają po ciąży, ale ciekawe czemu?

Beacia: no mam nadzieje że tylko bałagan był powodem :D no a może po części te dziąsełka. Obserwuje go bacznie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

I nasza lista :)

1.) POLINKA - 34 - 2 - 23.05. (14.06.) - BRUNO, 4030g, 56 cm, cc
2.) MARTATM5 - 33 - 2 - 24.05. (14.06.) - WANDA, 2990g, 56 cm, cc
3.) MELA30 - 31 - 1 - 29.05. (02.06.) - LIWIA, 3100g, 56 cm, cc
4.) BLAN - 38 - 1 - 29.05. (06.06.) - BASIA, 4000g, 58 cm, cc
5.) MADZIXD - 25 - 1 - 03.06. (16.06.) - ALEX, 3350g, 52 cm, cc
6.) MADZIALENKA - 32 - 2 - 04.06. (18.06.) - ZOSIA, 3000g, 54 cm, cc
7.) AGA_GW - 27 - 1 - 04.06. (30.06.) - ANTOŚ, 3300g, 52 cm, sn
8.) MISIULINKA - 22 - 1 - 05.06. (19.06.) - TOSIA, 2730g, 52 cm, cc
9.) BEACIAW - 28 - 1 - 06.06. (14.06.) - IZABELA, 3300g, 55 cm, cc
10.) WERKA83 - 30 - 2 - 07.06. (24.06.) - MAKSIO, 3150g, 56 cm, cc
11.) JUSTYNUSKA - 21 - 1 - 08.06. (05.06.) - OLIWKA, 3720g, 52 cm, sn
12.) EMWRO - 29 - 1 - 8.06. (09.06.) - DAMIAN, 2985g, 53 cm, cc
13.) MARGI - 32 - 1 - 10.06. (03.06.) - RYSZARD, 3840g, 51 cm, cc
14.) JUSTYNKA82 - 32 - 1 - 11.06. (14.06.) - ZOSIA, ?g, ? cm, cc
15.) TUSIAA1 - 25 - 2 - 15.06. (16.06.) - HANIA, 4420g , 55 cm, cc
16.) PIPI00 - 24 - 1 - 15.06. (27.06.) - DOMINIK, 2550g, 46 cm, sn
17.) COCO - 24 - 1 - 16.06. (10.06.) - NINA, 3500g, 53 cm, sn
18.) BTG1989 - 25 - 2 - 16.06. (20.06.) - WIKTORIA, 3900g, 57 cm, sn
19.) AGAA - 21 - 1 - 17.06. (25.06.) - WOJCIECH, 3490g, 56 cm, cc
20.) DZIUBALA - 37 - 3 - 18.06. (25.06.) - JAŚ, 3570g, 57 cm, cc
21.) DAGAW - 31 - 1 - 22.06. (21.06.) - JAŚ, 3250g, 54 cm, sn
22.) ALHENA - 35 - 1 - 23.06. (25.06.) - LILIANA, 3400g, 58 cm, cc
23.) BLANIA.DOMANSKA - 22 - 1 - 26.06. (18.06.) - BORYS, 4200g, 56 cm, sn
24.) ASIAA76 - 37 - 4 - 27.06. (16.06.) - LEOŚ, 3800g, 56 cm, sn
25.) FIOLEK - 28 - 2 - 27.06. (16.06.) - LEON, 4260g, 59 cm, sn
26.) MARCOSIA - 21 - 1 - 27.06. (16.06.) - MAŁGORZATA, 3400g, 55 cm, cc
27.) INGA - 27 - 1 - 27.06. (21.06.) - OLA, 2990g, 54 cm, sn
28.) MAMUŚKA738 - 38 - 2 - 27.06. (25.06.) - JAN, 4120g, 57 cm, cc
29.) EMISIA176 - 24 - 1 - 29.06. (26.06.) - BARTOSZ, 3510g, 58 cm, sn
30.) KIA87 - 26 - 1 - 29.06. (27.06.) - STAŚ, 3130g, 53 cm, sn
31.) ANCIA_P - 25 - 1 - 01.07. (24.06.) - KUBUŚ, 4060g, 61 cm, sn
32.) KASIA88 - 25 - 1 - 06.07. (25.06.) - DZIEWCZYNKA, 3570g, 57 cm, sn
33.) CYRANKA1985 - 29 - 1 - 01.07. (29.06.) - DOMINIK, 3200g, 56 cm, sn
34.) ANTOLKA - 35 - 2 - 02.07. (28.06.) - JULKA, 4345g, 56 cm, sn
35.) PATI000 - 24 - 1 - 02.07. (28.06.) - ROBERT, 3050g, 54 cm, cc
36.) VER0NICA - 29 - 1 - 05.07. (27.06.) - EMILKA - 3950g, 56 cm, sn
37.) BIA - 32 - 1 - 06.07. (25.06.) - PIOTRUŚ, 4180g, 57 cm, sn
38.) ANIA92 - 22 - 1 - 10.07. (30.06.) - FILIP, 3600g, 47 cm, sn

Chyba połowy dziewczyn nawet nie poznałam, ciekawe co u nich i ich maluszków. Mam nadzieje że wszystko w porządku, tylko pochłoneło Je macierzyństwo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Ania92
jak cos to zapraszam duze łózko mam a Filip spi w swoim :D

JA TEŻ! U mnie łóżko w zaokrągleniu 2x2m :D Jest się gdzie... OBRACAĆ :D

łoooooo, ta lista...

Też mam nadzieję, że u wszystkich Mamuś i Dzieciaczków ok, może nas czytają czasami i ciężko po takim czasie się odezwać?
Jeśli tak jest i jeśli któraś z Was to czyta to APEL, odezwijcie się, czas nie ma znaczenia! :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Ania, dzięki, może się bardziej zmotywuję :D Ingi Oleńka ma wyjątkowo długie włoski, Iśce dopiero zaczynają się zagęszczać i rosnąć te właściwe :-)

W ogóle oszalałam, bo znalazłam chyba coś co zamówię I. na rocznicę do kubka zamiast robić grawer... I w ogóle chyba jako "rock mama" coś Myszy jeszcze zamówię :D

http://www.irock.pl/i-rock/zestawy-koszulek-cudne-dzieciaki/
Jeszcze nie wiem czy wersja biała czy czarna, ale dla siebie też bym chciała i taki zestaw czaderski byśmy mieli :D

Jeny, jak późno, idę spać... :-* PA!

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Inga- nie wiem co w niego wystąpiło ale dzisiaj je nawet na dniu co godzinę. Rozumiem, że ma już miesiąc i więcej potrzebuje ale żeby co godzinę cyckać i średnio co trzecie karmienie butelka 60ml. Na dniu dziś mi prawie wgl nie spał.
Szarlotkę robiłam na raty i koniec końców zjadłam dopiero o 18 :P
Tusiaa wygrzebała super porównanie do wafelka :D Masz niesamowitego ojca, takiego bym też chciała. Niech mnie adoptuje pliiis :P

Co do płaczu dzieci to o dziwo narazie Aleks płacze tylko w ostateczności. A tak to bardziej marudzi, stęka i prycha :)

Nie rozumiem określenia, że dziecko 4m jest niegrzeczne o_0 toć to jeszcze świat poznaje i samego siebie. Niegrzeczne będzie za kilka lat jak celowo talerze tłuc będzie :P

Beacia- maluchy pod opiekę tatusiów i dziadków, a my na melanż :P

Dziubala- fajnie, że masaż pomógł :) Musisz męża pogonić żeby Ci wieczorkiem masażyk strzelił :)

Beacia- koszulki megaśne! :D jak dla mnie czarne lepiej się prezentują tylko napis mógłby być większy, byloby bardziej czytelny. Wgl na body to extra wygląda :)

Ale macie długą listę :) Oczywiscie chciałam coś jeszcze napisać ale mi gdzieś myśl uciekła :/

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

CHyba kupie tableta na.ur T.zebym nie musiala siedziec na tym badziewnym telefonie.

Dziubala- okna.za jakis tydzien beda:) book 5tyg.czeka sie na wstawienie.

Aniu-u nas juz w 3m.dziaselka mocno swedzialy i ok 4m.juz byly dziasla czerwone wtedy najwiecej marudzil ,teraz mimo ze wyrzyna.sie i mial stan podgoraczkowy 2dni to byl luzik.Wtedy moglo to sie tez nalozyc ze skokami. Bo.czym dalej to sa dluzsze.:/

Lista dluga :)ale dobrze ze wszystkie nie pisza ,nie wiem czy dalabym rade zapamietac wszystkie nicki i co ktora powiedziala (gdybym odpisywala) a posty moje bylyby na 2strony:)

Co do tych norm nie opierajcie sie.tylko na jednej stronie. Nadodatek trzeba patrzec na mozliwosci fizyczne dziecka. Z reszta .....

Dzis mea culpa nawalilam zapomnialam sie i zjadlam czekolade (jedyna rzecz ktorej nie moge jesc)efekt- malego brzuch bolal i 4godz go nosilismy bo biedny plakal. Jeszcze ja glupia nie skojarzylam ze to brzuch i myslalam ze glodny(bral cyca i plul) myslalam glodny i cos mu z cycem nie pasi. Dalam mu uwaga.......napiecie......kaszke ! Mial debiut z kaszka i go w ogole zakorkowalam:/ teraz spi biedny ....mam nadzieje ze jutro bedzie ok,alez glupia jestem a nie skojarzylam ze to od czekolady ,zapomnialam ze ja jadlam.

Pipi-dziwna tesciowa az trudno uwierzyc ze wychowala syna:/ to naturalne ze kedne dzieci placza inne nie a tez sa dni gdzie dziecko ma poprostu zly humor a komenatrze typu "niegrzeczny"to sa nie na miejscu przy noworodku moze tak powiedziec o starszaku.

Moja doktor powiedziala ze jesli mam sprawdzone zrodlo skad biore warzywa to lepiej robic samemu niz sloiki. Chodzi o to by bylo to zdrowe bez gmo i innych swinstw. Aaa i w sloiczkach tez dodaja cukier temu trzeba czytac sklad. Bo w jednej firmie chyba gerber na jednym napisali na wierzchu ze nie ma soli ale okazalo sie ze jest cukie.NIC juz na pewniaka nie mozna wziasc tylko trzeba stac godzine i czytac sklady..,,masakra

Ide lulu dobranoc:* mialam cos dopisac ale zapomnialam:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie się okazało jaką to złą matką jestem. Ja też mówię do nerwuska jaki to on jest niedobry. Dziś w nocy leżałam i ryczałam. Ja sobie przestaję nim radzić. W nocy 4 pobudki- każda z płaczem, całe szczęście że o stałych porach. Co by nie chcial- płacz. Ja mogę odliczać godziny, a nawet minuty ile moje dziecko nie płacze. Jak się nudzi jest mega krzyk, który się zaraz przeradza w płacz. Wszystko mu się podoba na 3 minuty - max 5. Ale było już tak parę razy w jego krótkim życiu, więc mam nadzieję że to tylko skok... niech to się już skończy i niech będzie nerwowy jak kiedyś.... padam na... twarz, kolejny dzień trzeba przeżyć

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69466.png

Odnośnik do komentarza

No to jedziemy :)
Witam Was z pochmurnego Gdańska . Nic się nie chce , wczoraj upiekłam szarlotkę , zrobiłam obiad na dziś by móc dzis dłżej poleżeć w łóżku i faktycznie udalo się leżeliśmy do 7:00 :). Borys znów wstawał jak szalony. I tu pytanie do mamuś które dają mleko z kaszką jak to robicie ? Nie chodzi mi o kszkę z mlekiem tylko na odwrót. Spróbuje mu dziśdać może dłużej pośpi bo nie dośc ,ze pogoda jest dołująca to jeszcze moje nie wyspanie .. ;/ Miałam wczoraj na wieczór Wam odpisać ale kurcze P miał dzień przytulaska i chcial,żebym szybciej przyszła do łozka i obejrzała film. Tak więc nie było mnie tu :D
Ten KRZYK jest dokładnie taki jak na filmiku na dropie . Potrafi tak godzine krzycze nie płakać przy tym. Odnosze wrażenie ,że jets zadowolony ,że umie wydobyć z siebie taki dźwięk :)
Dziubala
Niestety przeziębienie nie jest pogonione więc męcze się dalej :D
BIA
Myślę ,żę krzyczenie Bolka wynika z jakiejś satysfaktcji daną chwilą ;)
PIPI
Ahhh te Kochane Teściowe muuua :* ! hehe . Spróbuj z Dominikiem położeyć sie na wyru dać mu może jakieś zabaweczki które Go zainteresuja albo położyć Go na macie/kocyku i tak jak Beacia pisac do Nas :) . Możesz mu przy tym włączyć jakąś muzyczkę :) . Zawsze jakiś patent znajdziesz :) . Ja akurat mam to szczęście ,że Bolo lubi patrzeć na wszystko więc o ile nie ma złego humoru to mogę spokojnie z nim pisać na fo ;)
Tusia
Ciesze się ,że szczęśliwie dojechaliście ;). Porób nam zdjecia -koniecznie ! A Panowie mówisz ciekawi ? hihihi :)

beaciaW

Mam do Was pytanko, dałam Iśce dzisiaj ziemniaczka rozrobionego z wodą i odrobiną masełka, zresztą już nie pierwszy raz. Jedna łyżeczka, druga, trzecia idzie... i w pewnym momencie zaczyna kasłać jakby nie chciała tego połykać (??). Nie wiem o co chodzi...
[...]
Ach, miałam to już wcześniej napisać, ale zapomniałam :-)
Blania, "ziomeczek" wymiata :D


Borys tez tak robił z rosołkiem . Zauważyła ,że właśnie udawał kaszel bo poprostu nie miał na to ochoty/nie smakowało mu a na dzień po już jadł . Więc poprostu to są chimery :) Też cholernie podoba mi się to zdjęcie :D A Ty faktycznie albo dobrze ustawiasz się do foty albo schudłaś już :D Masz krzepe Babo :D Mi sie już odechcialo ćwiczyć :P
INGA
Tatuś - miód !!! zazdroszczę !
Pati
Cudnie,że mały znósł tak szczepienie ! hahah Robercik jest długi i chudy a Bolo krótki i Gruby :D Ależ słodziutko :) . No to faktycznie Robercik cwana bestyjka Bolo wgl nie ma ochoty się przekręcać :) Pogratulowac zdolności Robcia :D
Werka83
Inga - kurcze, jesteś naprawdę super babka, taka sentymentalna i wyrozumiała. Masz bardzo dobre podejście do dziecka, może to wynika stąd że wiele przeszliscie i teraz mocno to doceniasz co masz, super

Podpisuje się pod tym obiema rękami i nogami !
Werka83
Blania - brwi masz super i fajnie że udaje Ci się utrzymywać linię. Szukam w Trójmieście dobrej specjalistki od brwi, chętnie oddalabym się jakiejś fachurze:)

Mogę Ci polecić w Gdańsku na ul. Sobótki 1 okolice Manhattanu - salon 'Gracja' i tam P.Tatiana robi pieknie hennę i brwi :) Będziesz chciała dam Ci nr to możesz się umówić :)
Z ręką na sercu - polecam w 100 %.
Werka83
Pati
A co pediatra mówił Ci o wprowadzaniu nowosci?

Podpisuję się pod pytaniem !
beaciaW
HA! To ja widzę, że zamiast mamusiowego zjazdu trzeba się na dobrą popijawę umówić :D :-p

KIEDY , GDZIE ? JUŻ MROŻĘ WÓDECZKĘ !
beaciaW
Ania, u mnie akcja pt. "łóżko tylko dla siebie" :-p Zresztą jak co noc oprócz poniedziałku, ewentualnie jakiegoś dnia "extra" :D

Jak ja bym się wyspała , Booooże !
Ania92
Veronica: Co do włosów ja w szpitalu zobaczyłam i jak sie tarzają wszedzie bo w szpitalu białe prześcieradło i biała poduszka to widać, a w domu tylko na szczotce troche dostrzegałam ale myslałam że tyle co zwykle. No wypadają po ciąży, ale ciekawe czemu ?

Masakra ja tez zauważyłam ,że mi włosy wypadają . Chyba jakieś tabletki trzeba zacząć łykać -kompleks witamin czy cuś .
Ania92
Bunt Blaniowy był w okolicach 700 strony a teraz 767, a to było tak nie dawno :D

Że o co CHO ?? :D
monika1709
CHyba kupie tableta na.ur T.zebym nie musiala siedziec na tym badziewnym telefonie.

Buahhahahahahahahaha :D Wygrałaś !
PIPI słucham ?!?!
Jaką Ty złą matką jestes ? Co Ty pieprzysz ? Jestes cudowną Matką !Karmisz dziecko,dbasz o nie , przewijasz , bawisz się , martwisz o nie ! Jak możesz napisac ,że jesteś złą matką ?? Poczytaj sobie o tym 'przelamaniu dziecka" a nóż Ci pomoże . Stare zabobony ale jak nie wiedomo co i ręce upadają to spróbuj. Lub o zauroczeniu !

Chyba dobilam do końca :)

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Miałam iśc skorzystac z czasu gdy Fifi drzemie i sprzątnąć łazienke... ALE później tez bedzie miał drzemki :D

Pipi: nie mów tak. Rozumiem Cię, ale to normalne. Tylko że Dominiczek ma tak dłużej. Każda ma prawo powiedziec kiedyś sobie nie mam juz siły, popłakać (skoro Maluchy moga to czemu my nie?) i to wcale nie oznacza że jestes złą matką. Takie sytuacje dotycza nas pierwszy raz, mamy prawo sobie z nimi nie poradzić i załamać ręce. Sposoby na Dominiczka łobuziaka (nie niegrzecznego): piosenki, śpiewanie, światła (jakies mrugające zabawki), smoczek?, i koniecznie dziąsełka sprawdź, na swoim przykładzie mogę powiedzieć że być może cos tam sie dzieje, i Dominik jest draźliwy i dlatego nic mu sie nie podoba.. Smarowałam 2 dni i jest lepiej. Taki okres w życiu maluchów, zaczynają dobrze widziec i nie w głowie im już lezenie plackiem.
Oczywiście nie zaszkodzi przepluć :D
Baw się jego rękami nogami, tłumacz że idziesz tylko na minutkę, że Dominik na pewno grzecznie poczeka. Czytałam ostatnio ile daje mówienie do niemowlaka, o kazdej czynności którą się wykonuje z nim i bez niego. Jeśli chcesz na dłuzej przyzwyczaic do bujaczka to połóż go w nim i baw się najpierw z nim tam, żeby wiedział że to tez miejsce zabawy, z matą jesli macie to samo i z kazdym innym miejscem. To mi przychodzi do głowy. Pewnie rzeczy oczywiste, ale chciałam spróbowac napisać. Głowa do góry, skok tez kiedyś minie na szczęscie :)

Blania: zdrowiej :) ja taki śpioch jestem że nie dawałbym rady wstawać o 7 albo wczesniej, ale podziwiam. Z krzykiem Bola to może byc tak że tak krzyczy bo go ciekawi ten dźwięk, albo coś go cieszy i tak wyraża emocję. Ale nie pamiętam, martwi Cię to? mysli że jest ok :)

blania.domanska
Ania92
Bunt Blaniowy był w okolicach 700 strony a teraz 767, a to było tak nie dawno :D

Że o co CHO ?? :D

No jak miałaś bunt i chciałaś z nami zerwać to zapamiętałam bo śmiesznie wtedy było że było to w okolicach 700 strony, a teraz prawie 770. Strasznie szybko lecimy ze stronami. Nie wiem czy tu nienajaktywniejsze jestesmy, nie liczą ciązowego forum, bo tam na razie dziewczyny mają wiecej czasu :D

Lili, Monia
: jesli chcecie podajcie wszystkie parametry co są na liście i Was dopiszemy :)

Lili: pierwszy miesiac zycia to pierwszy skok, pamiętam wtedy Fifi praktycznie mógł nie spac z 8h w dzień, teraz by tyle nie wytrzymał. W nocy tez czesto sie budził, ale to jeszcze nie był przyzwyczajony do co 3h jedzenia. Cierpliwości :) a do tego Aleks jeszcze na pewno myli dzien z noca, skoro w dzien spi dłuzej ciagiem. Unormuje się :)

Monia
: no bo juz sie spotkałam ze stwierdzeniem, 3 miesiace? zeby? nie to niemożliwe. A ja wiem swoje, i na pewno to nie muszą być zęby, ale swędzenie i owszem.
Aaronkowi lepiej? Miałas prawo sie zapomniec :)
T. tableta a Ty wtedy kompa dla siebie? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Ryje nosem o podłogę...
noc straszna tak samo jak poranek mały teraz śpi więc mam chwilę
Gorączka doszła do 38.3 podałam mu syrop który młody wypluł więc ratowalismy się okładami. Pół godziny snu godzina płaczu i tak całą :( Rano też miał gorączkę ale mam nadzieję że mu przejdzie jak się przespi a ja zamiast posprzątać to leze w łóżku. Już mężowi zapowiedziałam żeby kupił obiad na mieście bo dziś chłodno głodno w domu :/

Pipi nigdy nie mów i nie myśl że jestes zła matka! dla swojego syna jestes najukochansza istotą na ziemi! kto jak nie mama przytuli gdy jest źle, kto da jeść gdy w brzuszku burczy, kto uśmiechnie się z rana mimo ciężkiej nocy :D
Pierś do przodu stan przed lustrem powiedz sobie JESTEM WSPANIAŁĄ MAMĄ CUDOWNĄ KOBIETĄ I NIC ANI NIKT NIE ZMIENI TEGO! Uwierz w siebie ! Po burzy zawsze wychodzi słońce :*

Jeśli chodzi o rozszerzanie diety to temat na osobny post bo trochę tego jest więc jak mi się uda to dziś napisze a teraz uciekam bo chudzina się budzi :/

Miłego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

Pati: no maluchy wyplują syrop bo to nie ten smak mleka co zawsze. My podawaliśmy z mlekiem mm jak jadł, a Ty jak masz mozliwośc i gorączka nie spadła to ściągnij i podaj z butelką.
Fifi ma np teraz przez tydzien od wyjscia ze szpitala, syrop przeciw krwawieniom 3 razy dziennie i musi go przyjąć więc z mlekiem jakoś idzie. To samo było z paracetamolem czy infacolem jeśli podawalismy na brzuszek czy z witaminą D, zaraz szybko popić i coś tam zostaje.
Najgorsza noc za Wami.

Wiecie że ta pogoda u Was to skutek tego huraganu? u nas tylko wiało i juz przestaje, ale w Niemczech, Francji, Czechach czy w Polsce w górach śnieg! I taka mroźna pogoda, ale że to październik to na pewno się jeszcze rozpogodzi :)


Dziubala
: Jak nasz meteopata reaguje na taką pogodę?

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...