Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Ania - aż mi łezki poleciały :-( Ważne że już po. A dają jakąś "gwarancję" że coś takiego się nie powtórzy? Np. zakładają jakoś inaczej?

Bia - oszzzz Ty, nie chwaliłaś się takimi japońskimi zdolnościami :-) Długo zajęła Ci nauka? W przychodniach powinno być logiczne że dzieci do 1 rż wchodzą bez kolejki... Jutro mamy rehabilitację, jak nie zapomnę to się zapytam czy to możliwe żeby wnm "wyszło" teraz, ale moim zdaniem tak, z racji nabywania nowych umiejętności, ja to tak widzę.

Idę spać, bo mnie brzuch drażni... od 21 już leżę pod kołdrą.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

pIsze z ybciutko bo 3 % baterii na tel pozatym zaraz bd glodowy alarm.

Ani-powdziwiam Cie !!! Jak Ty to znioslas ? Jestes mega dzielna kobieta ! Ja bym niewytrzymala ! Jak dzos afilipek ? Jak Ty sie czujeszz ?

Beacia a Ty jak sie dzis czujesz ?? Izunka byla grzyczna ? Bralas 3 tab ?

Bia tak na szybko,nie wiem dokladnie o jaka fotke Ci chodzi ale Bolek jak zasypia musi mien pilule kolo noska ;-) jak ja tylko czuje to mordeczke jak krecik w nia ryje i usypia

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Siemanko ;) ciężko za wami nadążyć !.. jeden dzień się nie zaglądnie na foo i tyle nadrabiania, że głowa boli heh ;)
My wczoraj się szczepiliśmy druga dawka 5w1 i 1 na pneumo, ale było płaczu masakra, dopiero jak wsiedliśmy do auta to się uspokoiła i zasnęła.. a po szczepieniu wszystko ok mam nadzieję, że już nie będzie żadnych niepożądanych objawów :)
Całą noc strasznie lało, mam dziś lenia nie chce mi się ruszać z domu.. po za tym nie ma gdzie iść więc jak na razie się nie ruszam może po południu się zmotywuje.. kurde zauważyłam już kilka razy, że Zuzia w nocy się strasznie poci budzi się cała mokra nie wiem dlaczego ani nie jest gorąco ani nie ubieram jej jakoś grubo, pościel 100% bawełny a jak się obudzi to głowa mokra..

oglądałam zdjęcia na drop kurde wszystkie dzieciaczki takie piękne, każde inne :) też dodałam swoje zdjęcia ze ślubu żeby się w pełni ujawnić hah

Bia- tak to jest nikt nie przepuści a człowiek siedzi, ale najbardziej denerwujące jest to, że jak się idzie do lekarza, tak jak my wczoraj przed szczepieniem byliśmy drudzy a rano się ludzie zeszli i każdy z pytaniem czy może wejść na słowo i tak chyba z 5 osób nikomu się nie chce rano wstać ale, żeby się wepchać w kolejkę to już spoko...
Ania- dużo zdrówka dla Filipka i jak najszybciej wracajcie do domu ;*
beciaW- wiesz co nawet nie wiem czy to liga światowa czy co to jakoś specjalnie się sportem nie interesuje za to mój cały dzień by tylko oglądał ;)

MIŁEGO PIĄTKU ! ;);*

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge7r488tmk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/uc8gxzdvoq4nuywz.png

Odnośnik do komentarza

Ania ściskam was w sercu i mam nadzieję że szybko wyjdziecie do domku :-* jesteście bardzo dzielni i oby to była wasza ostatnia wizyta w szpitalu :-*

Beacia jak tam dziś? Coś czuje że jak masz takie myśli o dzieciach to szybciej wyciągniesz ta wkładkę niż za 5 lat :D Teraz chłopiec do kompletu :D

Bia japoński? Serio? Piotruś mega dzielny chłopak super :D a znieczulica była jest i bedzie więc na to nie poradzimy niestety nic :(

Dziubala nie sądzę by to było wnm bo mały odkąd opanował sztukę przywracania się z pleców na brzuch do perfekcji zrobił się bardzo ciekawy wszystkiego i najczęściej wygina się tak gdy usłyszy jakiś odgłos za sobą bądź jak coś go przy jedzeniu rozprasza. Wczoraj miałam wam wstawić zdjęcie ale się nie wygial ani razu :D Trzymam kciuki za debiut kaszkowy :D

Blanka i jak tam wczoraj opanowałaś jajka? :D

Lili i jak była już polozna? Zapytałaś co z tymi jajkami Aleksa?

Inga jaka czupryna ! Jejku super wstaw więcej zdjęć no i swoje oczywiście :D

TUSIA ale ty ładna jestes ;) a brzuch M E G A ! :D twój lubi się do kości tulíc a mój znów lubi poduszki :D Śmiał się kiedyś że jak ja bym była taka chuda jak on to rzucając mnie na łóżko krzyczałby ,,Kości zostały rzucone " :D

Tak mówicie że maluchy marudza i wogóle to ja sobie myślę że mam złote dziecko :D bardzo mało płacze może dlatego że mamy rytm dnia mimo kp :D
Ostatnio przyszła do nas koleżanka na kawę to ja chop małego na mate i siedzimy sobie i nawet nie wiem kiedy godzina minęła a małego tylko raz na 5 min ściągnęłam bo zrobił qpe i te jeszcze było marudzenie że mu przerwałam zabawę :D U nas cały czas pada normalnie nic się nie chce ale cóż trzeba uczyć się organizować czas dziecku w domu :D mam nadzieję że choć dziś na chwilę wyjdziemy na spacer

Miłego dnia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

Pati000 - Nasza mała nigdy nie marudziła ale od kilku dni nie wiem co jej jest ma tak, że sobie lubi popłakać chwile się czymś zajmie a za chwile w ryk a na macie to max 20 minut leży hah ;)
dziękuję;* lasencja to była ale przed ciążą, a teraz zostały zbędne kilogramy a mi się nie chce ćwiczyć wolę przed kompem posiedzieć i wypić kawę jak mam wolny czas hah ;) ale może do wakacji się zmotywuje ;)
blania.domanska - dziękuję, odezwała się stara ;) no to u nas na pewno jest cieplej niż 21 stopni, blok środkowe mieszkanie mimo, że nie palimy w kaloryferach to jest ciepło..

http://www.suwaczki.com/tickers/relghdge7r488tmk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/uc8gxzdvoq4nuywz.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

U nas szarbouro i ponuro. Średni ma dziś ślubowanie klas pierwszych i zastanawiam się czy brać Jasia czy nie...


Beacia, a jakbyś wcześniej wiedziała, że to tak boli, to byś się zdecydowała na tę spiralę?
Na Dropa wstawię fotki, ajsłer!
U nas Starszak to umysł ścisły po tatusiu, bo ja taka mieszana jestem trochę tego trochę tamtego, lubiłam matematykę, ale fizyki i chemii już nie :D. Ciekawe w kogo się wda Średni i Najmłodszy :D
Z tym sernikobrownies jeszcze pomyślę, ale na pewno nie z malinami, bo lubię raczej proste ciasta ;), prędzej to białoczarne, a pomysł z czekoladą mleczną podbiorę od Ciebie ;)

Inga, tak, pierwsze co wprowadzam to kaszkę, jutro debiut :D
A mężowi daj do poczytania jak się dziecko ubiera, niech zobaczy, że nie jesteś jedyna, która nie przegrzewa dziecka ;)
Śliczna Olusia na Dropie, ma cudne włoski i śliczną sukienkę :). A to białe na czym leży to kocyk?

Ania, aż mi się serce ścisnęło, biedny Fifi, tyle przeszedł, a tu jeszcze 1 operacja :(, dużo zdrowia i sił. Trzymajcie się dzielnie :*

Bia, dzielny Piotruś na pobraniu krwi :)
Pamiętam jak pisałaś o tym japońskim, podsunęłam wtedy Starszakowi pomysł na naukę tak oryginalnego języka (bo ja bym chciała), ale na razie nie jest chętny na taką egzotykę ;), no a u nas nic na siłę ;)

Dianeczka, a co to znaczy, że nie ubierasz grubo? Ile masz stopni w pokoju gdzie śpi Mała? Dajesz Jej wit. D?
Śliczne ślubne fotki, pięknie wyglądaliście :)

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj też szaro, buro i ponuro, jeszcze co chwila pada, więc znowu ze spaceru nici... Tyle co później na rehabilitację Mysza się przewietrzy. Na razie zjadła butlę i ma przedpołudniową drzemkę, ja wstawiłam pranie i mam chwilę :)

Dziubala - jak masz Jasia z kim zostawić to bym go raczej zostawiła. Raz że tak zgniło na zewnątrz, dwa, jednak w szkole zawsze dzieci trochę smarkają. Trzymam Cię za słowo z dropem! I będę przypominać do znudzenia :D Ja wiedziałam, że założenie spiralki boli, szczerze mówiąc nastawiałam się na większy ból przy zakładaniu, a okazało się to bardziej nieprzyjemne, może też dlatego, że psiknął mi jakimś znieczulaczem. Dla przykładu mojej siostrze udało się dopiero założyć przy drugiej wizycie - tak ją bolało, a z kolei później żadnych bóli już nie miała, no a u mnie trochę odwrotnie. A żeby mnie dziecię kolejne nie kusiło to dlatego też chciałam tą na 5 lat, a nie na 3 :D Z racji wyłożonej sporej gotówki jeżeli się nic nie będzie działo, nie planuję wcześniej jej wyciągać, tylko później wymienić na kolejną jak będę zadowolona.

Dianeczka - może faktycznie masz za ciepło? Niezła lasencja z Ciebie (już się nauczyłam, żeby nie pisać lachon :D)

Blania - trzeciej tablety już na szczęście brać nie musiałam, na razie żyję :D Kurde, z tym 19-21 stopni to się nie mogą zdecydować, bo już też czytałam że dla maluchów spokojnie do 23 st... :) Ja u Iśki pilnuję 22-23 st., ale na noc zakładam jej cienkiego śpiocha, jak miała 20-21 st. to przy cienkim śpiochu w nocy miała często chłodne plecki.

Pati - na szczęście po fazach rozpływająco dzieciowych szybko mi wraca racjonalne myślenie :D Gdzie tam chłopiec, jeszcze by mnie czekało panowanie nad jajkami :D Jedne jajka do macania mi wystarczą :D A Iśka też bardzo lubi matę, właśnie rozglądam się za większą, bo na tej już się ledwo mieści.

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Aniu - myślę o Was i trzymam kciuki za Filipka! Wracajcie szybko do domku!

Beacia - za niedługo zmolestuje Cię pytaniami o ta wkładkę, bo ja też to ustrojstwo chcę, czekam teraz tylko na wynik cytologi, bo moja gin powiedziała że musi byc aktualny wymaz żeby założyć wkładkę, a ja miałam ostatni robiony w 2012r.

Sorki dziewczyny że nie rozpisuje się bardziej , wieczorem napiszę więcej. Powiem tylko że Wandzia ma znowu katar, zaraziła sie ode mnie. Ja mam jak zwykle zatoki zawalone - masakra :/

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

u nas nocka jako-taka. Musiałam wstać koło 2 i 5 :/ i dzisiaj jestem trochę senna. Chyba czas na kawę.
Mamy też problem, bo od kilku dni Małą wysypało na buźce. Nie mogę dojść do tego co złego zjadłam.
Poza tym mam jeszcze jedną sprawę. Rączki Hani. Kręci nimi w łokciu jakby 360 stopni mogła robić :/ to tak okropnie wygląda :/ ale już zaczęłam się niepokoić. Karolina tak rąk nie wykręcała a Hania kręci jak szalona. Czy któreś z Waszych Dzieci też tak wygina w łokciach rączki? (nie wiem jak to nazwać. Jak uda mi się zrobić foto to wstawię)

Inga
Chciałabym ten widok zobaczyć, jak tak maszerujecie w deszczu i mokniecie jak kury :P a Ola mądrala suchutka zadowolona dobrze się bawi :)
Nooo.. Mc miałam 5 min. od domu :)) ostatni raz makowego loda jadłam w ciąży :D
Oleńka - śliczna Dziewuszka a jakie ma włooooosy ? :D :D hahaha PIĘKNE :)) czupryna jak talala. Kitki możesz robić :)

Dziubala
Dziękuję! ;) a co ja J. odpowiadam..? ja nie z tych które sobie biorą wszystko do siebie. ja raczej z tych po których spływa jak po kaczce. Wie, że się nie obrażę, bo i tak zrobię swoje ;) mówię, że ma się odczepić i odwracam się na pięcie ;)

Beacia
Matko (już nie) rodzicielko :P podziwiam Cię za to ustrojstwo! Ja tam jestem pozostawiona sama sobie - bez Jego pomocy, to mi się w psychice zakodowało i libido spadło do 0 ! W ogóle nie mam ochoty. uggh! Niech zacznie o mnie dbać!
Dobrze, że już lepiej z tym bólem. Powodzenia na reha.
Z tymi lodami to tak :D były lody i pranie :) Twój szał to były arbuzy zimą jeszcze a później wpadłyśmy w truskawkowo- czereśniowy SZAŁ! :D

Ania
Boziu.. aż mi się serce kraja jak pomyślę jak musiał się Fifi męczyć. Dobrze, że już jest PO! 3mam kciuki żeby wszystko działało jak należy!
Moc uścisków i buziaków dla Dzielniaka!

Monika
Ja jemu? nie dogryzam no chyba że jak już jestem wściekła to wtedy niestety mówię to czego nie powinnam :| :| wiem, no ale jestem kąśliwa i gadam o kasie :/ czego żaden facet nie lubi :p a kobieta nie powinna, no ale tak mam. Schudnę ale dla siebie nie dla Niego :)

Bia
Piotruś Dzielny Chłopak! Tylko, że ludzie nienormalni. Kazać kobiecie z takim Maleństwem czekać :( smutne, no ale jak w ciąży byłyśmy też nie mieli serca :/ a Ty masz bardzo ciekawe zawody hohooo! ale to już kiedyś pisałaś nam, jak o sobie każda trochę pisała, chyba dobrze pamiętam? Mała też się wygina w c, głowę do tyłu przechyla jak leży, ale ja nie uważam żeby to było wnm.

Blania
Jak tam Wasze jajeczne zabawy? :D A Boluś nie protestuje, to go nie boli?

Dianeczka
Pięknie wyglądaliście! :) śliczne zdjęcia! Ja najgorsze, że takiego lenia mam codziennie i nie chce mi się wychodzić na spacery :/ wczoraj taka ładna pogoda a Młoda była na dworze godzinę :/ ugh. muszę to poprawić!

Pati
Dziękuję Kobieto! Hahahahah :D dobry tekst mężusia :D i ma rację :D a mój znajomy kiedyś powiedział że "kobita to musi mieć tyle, że jak klepnę wychodząc do pracy to wrócę i jeszcze powinno się trząść" :D zawsze śmiałam się z tego :P
Ale kochana z tymi Złotymi Dziećmi to mamy widzę tak samo :) wszyscy mi mówią jaką mam spokojną Córcię. Za to starsza nadrabia za obie ;)) a nawet za 3 :)

Muszę coś w domu zrobić bo jak wróci mój Dziki Przedszkolak to nie będzie czasu ;)
Młoda chyba w łóżeczku zasnęła. Muszę wykorzystać czas.

Miłego piątku! :))

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)

u nas nocka jako-taka. Musiałam wstać koło 2 i 5 :/ i dzisiaj jestem trochę senna. Chyba czas na kawę.
Mamy też problem, bo od kilku dni Małą wysypało na buźce. Nie mogę dojść do tego co złego zjadłam.
Poza tym mam jeszcze jedną sprawę. Rączki Hani. Kręci nimi w łokciu jakby 360 stopni mogła robić :/ to tak okropnie wygląda :/ ale już zaczęłam się niepokoić. Karolina tak rąk nie wykręcała a Hania kręci jak szalona. Czy któreś z Waszych Dzieci też tak wygina w łokciach rączki? (nie wiem jak to nazwać. Jak uda mi się zrobić foto to wstawię)

Inga
Chciałabym ten widok zobaczyć, jak tak maszerujecie w deszczu i mokniecie jak kury :P a Ola mądrala suchutka zadowolona dobrze się bawi :)
Nooo.. Mc miałam 5 min. od domu :)) ostatni raz makowego loda jadłam w ciąży :D
Oleńka - śliczna Dziewuszka a jakie ma włooooosy ? :D :D hahaha PIĘKNE :)) czupryna jak talala. Kitki możesz robić :)

Dziubala
Dziękuję! ;) a co ja J. odpowiadam..? ja nie z tych które sobie biorą wszystko do siebie. ja raczej z tych po których spływa jak po kaczce. Wie, że się nie obrażę, bo i tak zrobię swoje ;) mówię, że ma się odczepić i odwracam się na pięcie ;)

Beacia
Matko (już nie) rodzicielko :P podziwiam Cię za to ustrojstwo! Ja tam jestem pozostawiona sama sobie - bez Jego pomocy, to mi się w psychice zakodowało i libido spadło do 0 ! W ogóle nie mam ochoty. uggh! Niech zacznie o mnie dbać!
Dobrze, że już lepiej z tym bólem. Powodzenia na reha.
Z tymi lodami to tak :D były lody i pranie :) Twój szał to były arbuzy zimą jeszcze a później wpadłyśmy w truskawkowo- czereśniowy SZAŁ! :D

Ania
Boziu.. aż mi się serce kraja jak pomyślę jak musiał się Fifi męczyć. Dobrze, że już jest PO! 3mam kciuki żeby wszystko działało jak należy!
Moc uścisków i buziaków dla Dzielniaka!

Monika
Ja jemu? nie dogryzam no chyba że jak już jestem wściekła to wtedy niestety mówię to czego nie powinnam :| :| wiem, no ale jestem kąśliwa i gadam o kasie :/ czego żaden facet nie lubi :p a kobieta nie powinna, no ale tak mam. Schudnę ale dla siebie nie dla Niego :)

Bia
Piotruś Dzielny Chłopak! Tylko, że ludzie nienormalni. Kazać kobiecie z takim Maleństwem czekać :( smutne, no ale jak w ciąży byłyśmy też nie mieli serca :/ a Ty masz bardzo ciekawe zawody hohooo! ale to już kiedyś pisałaś nam, jak o sobie każda trochę pisała, chyba dobrze pamiętam? Mała też się wygina w c, głowę do tyłu przechyla jak leży, ale ja nie uważam żeby to było wnm.

Blania
Jak tam Wasze jajeczne zabawy? :D A Boluś nie protestuje, to go nie boli?

Dianeczka
Pięknie wyglądaliście! :) śliczne zdjęcia! Ja najgorsze, że takiego lenia mam codziennie i nie chce mi się wychodzić na spacery :/ wczoraj taka ładna pogoda a Młoda była na dworze godzinę :/ ugh. muszę to poprawić!

Pati
Dziękuję Kobieto! Hahahahah :D dobry tekst mężusia :D i ma rację :D a mój znajomy kiedyś powiedział że "kobita to musi mieć tyle, że jak klepnę wychodząc do pracy to wrócę i jeszcze powinno się trząść" :D zawsze śmiałam się z tego :P
Ale kochana z tymi Złotymi Dziećmi to mamy widzę tak samo :) wszyscy mi mówią jaką mam spokojną Córcię. Za to starsza nadrabia za obie ;)) a nawet za 3 :)

Muszę coś w domu zrobić bo jak wróci mój Dziki Przedszkolak to nie będzie czasu ;)
Młoda chyba w łóżeczku zasnęła. Muszę wykorzystać czas.

Miłego piątku! :))

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny. Dzis i ze mna troche lepiwj bo po Fifim to nawet nie widac ze wczoraj mial operacje :) oprocz troszke swiszczacego oddechu (efekt znieczulenoa) wszystko ok. Czaruje pielegniarki swoim usmiechem :) obcych sie nie boi z zaciekawieniem na nich patrzy i odpowiada albo swoim grr brrr aa albo usmiechem :)
Wejscie portu sie nie paprze, wyglada dobrze wiec najprawdopodobniej w poniedzialek lub wtorek bedziemy w domu :)
Trzymam sie bo to dla niego.

Tak mowie Filip taki unormowany je w odstepach drzemie a ja oprocz ogarniecia butelek co mam robic jak spi. Niby taki internet ale dobrze ze jest szybciej czas zleci :) noc przed operacja jak i po Fifi spal 21-3-8 takze w domu mu sie tak nie zdarzalo ostatnimi czasy. Pierwszej nocy spac nie moglam bo sie stresowalam przed operacja ale dzis mega wyspana :)

Jeden minus to pokoj mamy z 2 osobami, dzieci starsze, a Filip chyba najgrzeczniejszy :) na szczescie w nocy wszyscy grzecznie spia a w dzien Fifiemu halas na drzemke jako tako nie przeszkadza :)

Sciagne sobie chyba dropa na tel bo taka ciekawa jestem Waszych zdjec, tyle nawrzucalyscie :)

Dziekuje jeszcze raz za cieple slowa, tez sciskamy Was mocno! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

A też wrzucę zdjęcie ślubne a co :D i coś nowego;)

Tusia hehe wszystkie dziewczyny zaskoczone kolorem włosów:D faktycznie brzuszek ogromny :D A J. niech się ogarnie z tym narzekaniem nie jeden facet mu zazdrości;)

Blania uśmiałam się z tych jajek :D

Lili wejdziesz w spodnie gwarantuje Ci:) tez myślałam, że po ciąży mi zostanie a wróciłam do swojej wagi;)

Beacia mnie też załamują ich "płacze" o 50 kg :D

Dziubala faktycznie nawet nie wiedziałam, że tylko 1 cm a producent się chwalił, że największa gondola :D

Inga piękna czupryna Twojej Oli:)

Ania szybkiego powrotu do zdrowia Filipka i buziaczki:*

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y4lhkrgkc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvp07w8bk28fbw.png
http://www.suwaczki.com/tickers/felk7jqqof0lp00c.png
[url=http://www.suwaczki.com/][img]ht

Odnośnik do komentarza

Aniu, kochani trzymajcie się tam z Fifi. Dobrze, że napisałaś do nas. Aż mi się płakać chce jak sobie wyobrażę jak to wyglądało i ten mały biedny głodny Fifi, jeszcze nie rozumiejący, że to dla jego dobra. Buziaków mnóstwo!

Bia, super, że Pulpet był grzeczny na pobieraniu, nic się nie martw, nie złapał tam nic:) Co do przepuszczania w kolejkach to mnie od czasów ciąży nic już nie zdziwi ale współczuję czekania. Walnęłam głowa raz:) trochę ściany szkoda:) a uparłam się, że ma zasnąć, gdybym widziała, ze bardzo się męczy to bym z nią wyszła, normalnie też odpuszczam i byłby spacer ale miałam totalnie mokre włosy Przy drugiej drzemce tak jak Ci pisałam minuta i już jej nie było. Chyba wyszła z założenia, że rano matka tak męczyła to już nie będzie się wygłupiać i pójdzie spać, bo mamusia nie odpuści:) A dziś spanie pięknie jej idzie jak na razie:) Uczy się, uczy i się nauczy:) Bia jak ja Ci zazdroszczę, że jesteś programistką! Umysł ścisły:):):) A z japońskim wymiatasz:) Spróbuj dać kleik łyżeczką, Ola uwielbia jeść z łyżeczki, od małego krople na łyżeczce dostawała, może i Piotruś zaskoczy:) Zawsze to coś nowego i śmiesznego dla Dzidzi.

Beacia, dziękuję za miłe słowa o Oli. Dobrze, że dziś obudziłaś się bez bólu:) Co do "wychodzenia na pole" to moja siostra i brat zawsze mnie poprawiają, a ja z uporem maniaka tak mówię:) Oni wychodzą na dwór, a ja w okolicy żadnego dworu nie mam. Czasami mówię żeby się nie czepiali, że idę na zewnątrz.

Veronica, wszystkie rzeczy do chrztu (oprócz szatki) załatwiała moja siostra, bo ja byłam 2 tyg przed chrztem sama i nie było jak, a że ma super gust to byłam pewna, że Oleńka będzie miała ładne ubranko. Co do włosów, to raz w szpitalu gdzie przecież nikomu nie było do śmiechu ale każdy się starał, jeden z tatusiów powiedział do nas, że Ola powinna wystąpić w reklamie szamponu do włosów, my w śmiech i ja mówię, ze przecież takim dzieciaczkom to się myje włosy w sumie płynem do kąpieli, a on, że w sumie tak ale, że reklama mogłaby być szamponu który stosowała mama w ciąży z przesłaniem, że szampon ma tak głębokie działanie, że dzieci rodzą się z takimi włosami;)

Blania, wstawię jeszcze jakieś foty ale i tak jestem z siebie dumna, że te dwie wrzuciłam, bo mnie obsługa dropboxa przerażała:) Pisałam Ci, że strasznie masz pogodną buzię?:)

Tusia, haha ale śmieszny ten tekst o klepnięciu! Ja raz jak już totalnie wychudłam usłyszałam od znajomej rodziców, ze powinnam przytyć, bo facet nie pies na kości się nie rzuci;) buahahahaha. Zastanawiam się jak Karolcia wpłynie na zachowanie Hani, bo na razie jak widzę masz wodę i ogień:) Śliczna jesteś, a na zdjęciach brzuchol ogromniasty! Tusia a może winko tak Hanię wysypało?:) Nam wyskakują czasem po winie rumieńce, to jej może kropeczki.

Dziubala, jak tam ślubowanie? wzięłaś Jaśka? Daj znać koniecznie jak tam po kaszkowym debiucie jutro, ja się powoli rozglądam za tym to by tu Oli podać. Trochę się boję jak zareaguje no ale w końcu trzeba spróbować.

MadzixD, to zdjęcia Alexa w wielgachnym łóżku jest przecudne!!! A Wy tacy radośni na ślubnym (haha no jak mogłoby być inaczej w taki dzień:))

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn15puz0w91q.png

Odnośnik do komentarza

Pati- położna nie była więc nie wiem co z jego jajkami, może w następnym tygodniu przyjdzie tylko, że wtedy już zdążę do lekarza iść i się wypytać.

Dziś w nocy tak mi mlekiem zwymiotował dwa razy, że byłam mokra ja, poduszka i on cały. Dwa razy go przebierać musiałam. Tak więc pewnie bez zagęszczania mleka się nie obejdzie. Najgorsze, że wszystko zwróci i potem znowu jest głodny i wtedy nie wiem czy ponownie karmić czy odczekać czy cholera wie co :/

Madzix- mam nadzieję, że mi z tyłka troche zejdzie bo szkoda mi moich spodni :p
A 50kg ważyłam przed porodem, przytyłam 10kg w trakcie, a teraz nie wiem ile ważę :p

Aniu- przykro mi, że taki maluszek już przechodzi takie stresy :( Ale Fifi dzielny chłopak, pewnie po mamie :P

http://www.suwaczki.com/tickers/961lpx9ibmcv3yia.png

Odnośnik do komentarza

My już po rehabilitacji, Mysza jak zwykle zmęczona śpi, ale była dzielna i w ogóle nie płakała, za to (chyba żeby zniechęcić rehabilitanta :D) puściła pawia i puszczała bąki :D
Pytałam się o to odchylanie główki do tyłu i powiedział mi, że nie jest możliwe, żeby wnm się stricte teraz pojawiło, dzieci się z tym rodzą, ale mówił że średnio 4 mc u maluchów to miesiąc asymetrii i wtedy właśnie wychodzą niektóre rzeczy, więc jeżeli macie taki problem to lepiej sprawdzić.

Tusia - Myszy dzisiaj jakaś krosta na policzku wyszła i też nie mogę dojść od czego, nie wiem czy jej po prostu komar nie ugryzł :-) A z rączkami to ciężko mi sobie wyobrazić aż takie wyginanie, Iśka ma "normalny" zakres ruchów. A jak nie dba to niech się nie dziwi, że masz zerowe libido. Oj, moich arbuzów zimą to nie zapomnę hahah, najdroższa zachcianka ever :D

Ania - byle by Wam szybko zleciało do wypisu. Ja często na dropa wrzucam bezpośrednio z tel, zwłaszcza filmiki, bo szybciej.

MadzixD - śliczna ślubna fotka! A Twój mąż to chyba w Twoim wieku albo młodszy? Bo tak młodziutko na tym zdjęciu wygląda :) A skąd Alex ma tego super pajaca z kapturkiem? On taki malutki na tym łóżku heheh.

Inga - ja też na dwór wychodzę :D A dropbox tylko z pozoru może skomplikowanie wygląda, przyzwyczaisz się :-)

Lili - a Aleks rozumiem śpi z Tobą w łóżku? Możesz spróbować kupić mu taką poduszkę-klina, pomaga przy ulewaniu, bo maluszek śpi trochę wyżej, w przechylonej pozycji. Jak jest głodny to spokojnie bym karmiła, ewentualnie z częstszymi przerwami na odbeknięcie. Nie pocieszę Cię jak napiszę, że nawet jak wrócisz do swojej starej wagi to problem z ciut szerszymi biodrami może zostać. Po porodzie zdarza się, że rozchodzi się trochę miednica i nie wraca do swojego poprzedniego stanu :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Inga
ano racja! Ja sobie nie przypominam azeby Dziubala nam Jaśka pokazała :P albo wtedy nie byłam aktywna na fo.
Dziękuje Kochana:* ano brzuch wielki bez porównania do Karolciowej ciazy.
hahaa ;d na kości nie poleci! oj nie ;p chyba ze moj ;/

Emwro
Dzięki dzięki:) na mężu,na mężu obcego nie dorwałam to swojego musiałam wykorzystać ;)

Lili
ahh.. przerąbane:( ale pociesze Cie ze 2msc sa najgorsze. Hanka też wymiotowała i w nocy i za dnia, a po 2 msc jak reka odjał. z kazdym dniem bedzie lepiej!

Madzix
PIEKNIE wyglądaliście :) a Alexa schrupać można :) ale Malutki jest/był :) a niby taki mały się nie urodził?

Przepraszam za znaki wyżej ale Młodą karmiłam na jednej ręce.

Jadę na moje "fikołki" wypocić się trochę co by mąż zadowolony był :D :D (oczywiście żartuję)

miłego wieczoru Czerwcątka i już nie tylko ;) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Lili daj sobie czas na dojscie do formy. Ja przez to, ze sama zasuwam przy Damianie i czesto nie mialam czasu ani sily jesc, teraz ta dieta, to jest mniej niz przed ciaza. I, nie chwalac sie, nigdy sie tak dobrze ze swoim cialem nie czulam. Oczywiscie, tu faldka, tam tluszcz, bo zawsze jest czegos za duzo.

beacia - wlasnie sie dzis zapisalam do neurologa, prywatnie, termin na 13 listopada :/ Troche niepokoi mnie to wyginanie sie w odwrocone C, wiec mysle ze warto zeby lekarz to sprawdzil.
Poza tym, nie wiem czy przez te perturbacje z alergia, swedzeniem Damian mi nic nie przybral na wadze przez 1.5ytg. Wiem, ze przy kp przybieraja skokowo, raz mniej, raz wiecej, ale kolejne zmwartwienie. W przyszlym tyg. znow wydeptywac sciezki do pediatry mi przyjdzie.

A.. Lili, ja w pierwszym miesiacu Malego bylam chyba ze 3 razy u pediatry ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...