Skocz do zawartości
Forum

Marcowe cudeńka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leosiowa

Asiek powiem Ci, że szukam informacji na temat tych paznokci u stóp i lipa. Nie ma konkretnej informacji. Skoro jednak można mieć skarpetki, to logiczne jest, że można mieć pomalowane ;) Pewnie powiązałam to, jak blondynka, która suszarką wbija gwoździe, ale tak jakoś mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

ale mamy dylemat z tymi paznokciami u stóp :D
Nie wiem czemu suwaczków swoich nie widzę :-\ Wy je widzicie?
Dziewczyny, jestem ostatnio nieznośna :-( mój chyba ledwo ze mną wytrzymuje, codziennie wraca później z pracy (a firme ma 200 m od naszego domu) :P wczoraj odwaliłam numer nie do pobicia- przysłali mu do firmy kilka kalendarzy z rozebranymi babami, blondyna i brunetka.. i kiedyś on obiecał te kalendarze mojemu zboczonemu szwagrowi tak w żartach a że wczoraj u szwagra byłam to się upomniał głupio o te durne kalendarze. Wracając do domu wstąpiłam do M. do pracy i opowiadam mu jak tam u siostry i szwagra i palnęłam o tych kalendarzach więc podszedł do szafki i je wyciągnął i zaczął się gapić na te baby a ja go chlast w twarz! i jeszcze focha złapałam a on zdziwiony. Poszłam do domu, pobeczalam się, te dziw** od razu spaliłam w kominku (szwagier będzie zawiedziony), M. przyszedł po godzinie i wyrzygałam mu że jak on tak może jak ja jego dziecko nosze, czuje się gruba i brzydka, już prawie w nic się nie mieszczę, ledwo się ruszam i sapie a jak parowóz a on na gołe baby się gapi jeszcze przy mnie. Dramat zrobiłam jak nie wiem co, aż mi głupio teraz ale tak się czułam z tym fatalnie, że powiedziałam mu nawet ze już nie chcę tego dziecka. Szok poprostu ja się nigdy tak nie zachowywalam ale wyrozumiały jest i przytulił, pogłaskal, pośmiał się ze mnie i jest ok. Hormony...

Siunia, macica ćwiczy. Bierz nospe regularnie (ja biorę 3 x dziennie) to może zalagodzi ból. Masz termin na 9.03 więc myslę, że to normalne te skurcze

http://s4.suwaczek.com/201402195564.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor mamuski! ;)

U mnie dzis dobry nastroj wiec i dolegliwosci sa mniej dokuczliwe.
Co do depilacji tych okolic to od miesiaca juz zajmuje sie tym moj maz, na poczatku kiepsko sZLO,ale ostatni raz juz calkiem sprawnie ;) i polexam Wam tezpoprosic partnwrow,bo samemu sie gimnastykujac mozna sie tylko wkurzac ;p
A propo malowania paznokci to polozna w moim szpitalu powiwdziala by nie malowac ani u rak ani nog poniewaz to podstawa do oceny stanu ciezarnej wiec ja sobie odpuszcze ;)

Dzis kupilam swietne toeby do szpitala dla mnie i maluszka wiec w week zaczne je pakowac ;)
A wlasnie czy Wy zabieracie ze soba zestaw do makijazu? Wiem.ze moze to brzmiec glupio.ale ja postanowilam zabrac
Chce wygladac jak czlowiek ;p moja siostra cioteczna rodzila w grudniu i powiwdziala.ze po porodzie codIennie rano podstawa bylo dla niej ogarniecie sie i wszyscy lekarze pielegniarki wrecz podziwialy ja
Ze ma na to sily ;)

A qlasnie pisalyscie o bolesnych skurczach - mi pomaga CIEPLA kapiel ;)

Odnośnik do komentarza

Asiek ! Czytajac Twoj post pomyslalam az o moim sobotnim zachowaniu... w sobote mielismy w domku spotkanie ze znajomymi i magle moj m zaczal temat jak tam u jego kolegi.ze w komcu z kims tam sie spotyka i zeby ten kolega teraz wszystkim pokazal zdj jej wiec ja jiz zla ..
I ten kolega pokazal a na to moj m z tekstem * ooo blondyneczka dobrze dobrze* takim glupim glosem a wiec wylecialam z salonu do lazienki i ryczalam tam jak glupia ze zlosci
Po imprezie oczywiscie wielka awantura... a moj m w szoku. Nigdy sie tak nie zachowywalam i do dzis mi glupio... wiec w pelno Cie rpzumiem ;(

Odnośnik do komentarza

Nie mam żadnych innych objawów tylko te szybkie skracanie szyjki. Powiedział, ze podadzą mi cos na rozwój płuc i moze jak na ktg wyjdzie ze mam juz jakies skurcze, których ja nie czuje to cos na ich zatrZymanie.
Już wszystkie łzy wypłakałam. Ja niby wiem, ze to dla dobra dziecka ale przykro jak trzeba w tym sZpitalu lezec. Jutro dam znać.

http://www.suwaczki.com/tickers/yuudyx8dwap5dajf.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbh371kg3s6bvu.png

http://s10.suwaczek.com/20081108560117.png

Odnośnik do komentarza

KarolinaR ja dostalam w 30tc te zastrzyki na rpzwoj pluc one na pewno nie zaszkodza a pomoga maluchowi w razie ew porodu a na skurcze zwyczajne kroplowki takze nie martw sie bedzie dobrze !! ;) wiem.ze szpital to przykra sprawa.
..ja od poczatku ciazy lezalam az 4 razy w czym jeden pobyt byl 2tyg ! ;( jak bedzie wszystko ok to po 3 dobach na pewno Cie puszcza .czasem nawet szybcoej. Trzymaj sie i informuj nas . Buziaki dla Ciebie i malenstwa!!

Odnośnik do komentarza

Nie ma co się łudzić, że przed upływem 3 dni kogokolwiek puszczą, bo dopiero po 3 dniach NFZ płaci za badania. Nawet jak nie trzeba leżeć to na siłę trzymają. Mnie też lekarz chce położyć 10 marca (termin z miesiączki na 1 a z usg na 20) i czekać. A ja nie chcę i będę się bronić rękami i nogami, już go ostrzegłam, że ze mną nie wytrzyma. Rozumiem jak coś jest naprawdę nie tak, chociaż i wtedy szpital mnie przeraża, ja się nie nadaję na pacjenta. Rozumiem Cię Karolino bardzo dobrze. Dziś byłam na szkole rodzenia i położna powiedziała, że jak tak na mnie patrzy to nie powinna mnie do domu wypuścić i że jak to sama przyjechałam, wszystko przez to serce, ale potem już się uspokoiło trochę. Teraz czuję się świetnie i mam full energii, szkoda, że jest 23:30 i muszę iść spać, bo jutro na 7 do lekarza.
Ktoś wie jak tam Milenka i Basia?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371poat0lww.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k1v0tv2u.png

Odnośnik do komentarza

KarolinaR, nie martw się, moja szyjka miała ok 16 mm jak był zakładany krążek, teraz nie wiem jak się ma. Wizyta w czwartek, czuję się cały czas tak samo, więc mam nadzieję, że ktg nie wykryje żadnych skurczy.
Dziewczyny, jeśli jesteście na wizytach badane że tak powiem ręcznie i lekarze nic o szxyjkach nie mówią, to pewnie jest ok.

To ja takich nerwówkowych jazd nie mam, ale to może być kwestia czasu, bo już czuję, że wiele rzeczy zaczyna mnie wkurzać, a dotąd było ok..

Odnośnik do komentarza

Hey dziewczyny przez całą ciążę u mnie wszystko ok. W tamtym tygodniu mąż przyjechał a ja stałam i zmywalam, podchodzi bliżej a moje oczy całe we łzach - nie potrafię tego wytłumaczyć. Pyta czy coś się stało ja na to, że nic się nie stało. To dlaczego płacze? - Nie powiem bo nie rozumiesz. - Powiedz. - Nie powiem bo sama tego nie rozumiem :-( i dalej w płacz.
Mąż ze mnie śmiał się a zarazem rozsmieszal. Ja na zmianę i płakałam i się śmiałam. Dodalam, że mi chyba hormony buzują :-)
Ehh raz mi się tylko tak zdażylo.

Odnośnik do komentarza
Gość Leosiowa

Ktoś pytał o makijaż w szpitalu. Dlatego ja robię hennę na brwi i rzęsy, a biorę tylko krem BB garniera, bardzo fajny dla mnie, a poprawia koloryt, matuje. Nic poza tym, bo wiem, że i tak nie dam rady się pomalować.

Chyba Asiek pytałaś o suwaczki - ja ich nie widzę.
Kończymy temat z paznokciami, bo nudny, a już wszystko jasne :) dzięki

Też leżałam w szpitalu na początku ciąży, a przez całą ciążę w domu. Już wariuję z nudów, nie mówiąc o humorach. na mężu już nie chcę się wyżywać, bo aż mi go szkoda. Mogłaby teściowa się zjawić ;) Chociaż może lepiej nie .....
No to teraz temat - jakie "dobre rady" usłyszałyście od swoich bliskich? Ja ostatnio od mamy usłyszałam, że "nie mogę ciągle leżeć na jednym boku, bo się dziecku główka odleży" ;)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, widzę, że większość z nas jest humorzasta :) Ale to taki urok ciężarówek szczególnie pod koniec.

KarolinaR trzymaj się, będzie dobrze. Jesteście pod dobra opieką.

Siunia25 to dobry znak :) Już coraz bliżej. Ja chciałabym mieć już to za sobą i nie mogę się doczekać. Wczoraj nawet zadzwoniłam do mojej położnej która będzie przy porodzie, kazała mi się zgłosić do niej początkiem marca.

Dziewczyny nie wiem czy pamiętacie dziewczynę, (pisała u nas i u lutówek) była w ciąży bliźniaczej ale niestety poroniła, teraz znów jest w ciąży tym razem pojedynczej :)

Powiem Wam, że nie chciałabym być na początku drogi ciążowej. Możemy narzekać na boleści, zmęczenie, frustracje ale mamy bliżej niż dalej. Ja regularnie podczytuję lutóweczki.

http://www.suwaczek.pl/cache/e710095463.png

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj też na mojego Ł. nakrzyczałam, że nie wie gdzie ma swoje rzeczy. A okazało się, że wiedział, a to ja się pomyliłam :(
W ciąży te hormony straszne, ale powiem Wam, że po porodzie miałam jeszcze gorsze jazdy. Np. po wyjściu ze szpitala przepłakałam cały wieczór, mimo, że powinnam się ciszyć, że do domu dotarłyśmy i jest wszystko OK. A ja ryczałam jak bóbr bez przyczyny.
Albo 2 tygodnie po porodzie, będąc mega zmęczona po kolejnej nieprzespanej nocy wpadłam w histerię i wykrzyczłam Ł. żeby zabrał ode mnie to dziecko, bo ja go nie chcę i nienawidzę. Oczywiście to były tylko hormony i chwilowe załamanie, ale okropne. Do tej pory mam wyrzuty sumienia. Wtedy to był okropny, paskudny listopad, ciągle zimno i ciemno, więc pewnie to też się przyczyniło. Dlatego cieszę się, że teraz wiosna będzie i mam nadzieję, że takie stany mnie nie dopadną nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza

Zabobony :) ,mnie z początku denerwowało stwierdzenie u bliskich : "nie powinnaś tego....tamtego...owego...." na szczęście jak juz pare razy pokazałam różki^^ to odpuścili.
27 dzieci
9 dziewczynek
18 chłopców
na świecie - 1
w brzuszku - 26
Już na świecie:
Basia_88 -----> 24.03.2014 córeczka Milenka --> 7.02.2014
Jeszcze w dwupaku:
asi_ek----------> 5.03.2014 córka Laura
krejzolka1 ------>06.03.2014 synek Ksawery
Nati83---------->07.03.2014 synek Leon :)
Maugosia-------->08.03.2014 syn Radosław :)
siunia25------ >09.03.2014 syn Tymoteusz
KateTony -----> 09.03.2014r syn Antoni
Angie-------------> 10.03.2014r córka Alicja:)
Asti89----------> 10.03.2014r synek Natan
Kasiula.ZG -------> 11.03.2014r córka Oliwia
xewcia91x -----> 14.03.2014r synek Piotruś :*
Dinowa89--------->?17.03.2014 syn Franciszek
Julaa------------> 18.03.2014 syn Filip
Diem------------>20.03.2014 syn Michaś
kasyi------------>22.03.2014 synek Filipek
Malek---------->23.03.2014 Synek
Malinowaaaaa---->24.03.2014 synek ;)
kasia23---------->26.03.2014 synek
Anu-------------->26.03.2014 córka Lena
aniatst----------> 26.03.2014 syn Adaś
KarolinaR----->27.03.2014 syn Kazimierz
Gosia 86 -----> 27.03.2014 córka Julcia
fasolka84-------> 28.03.2014 córka
Leosiowa -------> 31.03.2014r??? syn Leoś
mariposa ------->31.03.2014??? córka Łucja
Magda z lasu ---> 31.03.2014 syn Staś
Krugerka1989 --->01.04.2014r córka Zoja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ulw29j0p.png

Odnośnik do komentarza

ja nie słyszę żadnych "dobrych rad", głupich zabobonów itd. Byłam w 2 mies. chrzestną a znam 2 kobiety co odmówiły właśnie ze wzgl. na ciążę. Dla mnie to śmieszne. Moja siostra wierzy w takie brednie, że jej synka (8 mies). zaczarują bo taki ładny, taki grzeczny itd itp więc jeśli nie ubierze go na czerwono to przyczepia coś czerwonego do wózka, łóżeczka czy nawet leżaczka. Dziwne, bo ma 29 lat i w takie coś wierzy... ostatnio chciała mi wywróżyć ile jeszcze będę miała dzieci z pierścionka i włosa ale "pech" chciał, że nie miałam pierścionka, bo palce mi puchną :-)
Karolina nie martw się na zapas, nie dość że masz opiekę to jeszcze jakby musieli przyspieszyć Ci poród to dziecko jest już pewnie na tyle silne że z większą czy mniejszą pomocą da sobie radę :-)

jak to jest z KTG na nfz? Bo ja pytałam moją durną jak dla mnie lekarkę z nfz i powiedziała, że jakby coś się działo to dałaby mi skierowanie ale przeciez nic sie nie dzieje (myślę sobie- a skąd ona to wie skoro tylko tętna słucha i bada wziernikiem). Dobrze, że chodzę też prywatnie i mam tam usg i ktg. A wiecie co mi powiedziala jak zapytalam ją czy dostanę skierowanie na toksoplazmoze, cytomegalie (są na nfz dostepne!!!). Powiedziała tak: "a po co chce pani sobie komplikować końcówkę ciąży? teraz skupmy się na porodzie". Durna baba ale muszę do niej chodzić bo będzie mnie leczyć po ciąży.

Pozdrawiam wszystkie humorzaste cięzarówki :-) fajnie wiedzieć, że nie jestem w tym osamotniona i jakaś inna

http://s4.suwaczek.com/201402195564.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...