Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość sznuroffka

Myslalam nad beta,ale u nas w mieście jest dosc droga bo 75 zl,chyba wybiorę się do lekarza ,albo poczekam jeszcze tydzień.
wcześniejszy cykl był w sumie normalny 5 dni @ która przyszla bo miesiącu i pięciu dniach od zabiegu. A teraz juz 32 dc i nic,tak jak wcześniej pisalam cykle przed zabiegiem mialam 28 dni.

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia... a może beta hcg, bo to daje do myślenia.... bólu brak, okresu brak.... ten ból jajników.... dziwna sprawa

sznuroffka - aż jestem w szoku że beta kosztuje 75 zł - ja w laboratorium prywatnie płaciłam 30 zł.... nieźle zdzierają...
a może kup jeszcze jeden test i spróbuj...
słyszałam, że dobry test to ten bobo test z Moniką Mrozowska na opakowaniu - taki zrobiłam jak mi się pojawiły dwie kreseczki i czytałam gdzieś o nim opinię, że jest mega czuły a właśnie Tobie czułego trzeba.... może coś by już pokazało..

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Spragniona_życia ja mialam tak samo w tamtym tygodniu kuły mnie jajniki,później cisza,lekkie bóle podbrzusza,plus takie ciągnięcie w jajnikach jak na @ i nic. Czekam dalej zobaczymy co z tego wyjdzie :)
pierwsza niespodzianka była na dzień chlopaka ,jakby druga byla na dzień ojca to by bylo super :D

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Kiri - też jestem w szoku że aż tyle kosztuje ta beta u mnie w mieście bo od was wiedziałam że ok. 3 dyszek więc poszłam z ciekawości zapytać od laboratorium i tam szok...
Test zrobiłam dziś z samego rana i wyszła jedna kreska, ale pamiętam, że za pierwszym razem też miałam podobnie, robiłam test w dzień @ (która nie przyszła) był negatywny , kolejny kilka dni później i dalej nic, a jak zrobiłam jakiś tydzień później to już było widać wyraźne 2 kreski .
Tylko teraz leci mi 5 tydzień od ostatniej @ i tak o jestem zmieszana bo wiem, że jakbym poszła do lekarza to traktował by to jakby to miał być 5tc i troszkę się boje powiem szczerze.

Odnośnik do komentarza

no właśnie u mnie druga krecha pokazała się dopiero tydzień po spodziewanym okresie... wcześniej nie wiem czy by coś pokazało bo nie wiedziałam i nie podejrzewałam ciąży więc testu nie robiłam...
a przypuszczając ze to 5tc to widoczny były pęcherzyk już więc szybciutko zapisuj się do lekarza.... powiesz o swoich objawach samopoczuciu niech lekarz sprawdzi twój stan

Odnośnik do komentarza
Gość sznuroffka

Jak bym chciala się zapisać w "kolejkę" to miesiąc :/ ale chyba prywatnie pójdę .
Tak się zastanawiam wiecie,dlaczego tc liczy się od dnia ostatniej @...
bo liczac od ostatniej @ to mi się zaczyna 5 tydzień,ale jakby tak bylo to bylo by widać juz na teście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...