Skocz do zawartości
Forum

Przetestuj mnie!


Sudomax

Rekomendowane odpowiedzi

Olinka
Yvone
Kurczę, aja nie wiem co mam powiedzieć, bo o ile na początku chwaliłam, tak teraz czekam na rezultat. Pierwsze zaczerwienienie niby zbladło, napisałam dobrą recenzję, ale ciągle było i ciągle smarowana pupka.. a dziś mamy aż ranki.:/ zobaczymy jak rano będzie.

Skoro są już ranki to ja bym nie czekała i zastosowała coś sprawdzonego.

raz zasmarowałam konkurencją te ranki, a już każdy kolejny smarowałam sudomaxem ciągle i już teraz mamy bladziutką pupcie z kilkoma plamkami:D więc nie jest tak źle;) dałam mu jeszcze szansę i na szczęście nie zawiódł:)

Odnośnik do komentarza

U nas krem niestety nie przynosi rezultatów. Mojemu dzidziolowi zrobiło się delikatne odparzenie na pupce. Posmarowałam Sudomaxem i muszę przyznać, że jest jeszcze gorzej niż było. Na początku było delikatne zaczerwienienie, ale po Sudomaxie są już prawie rany. Niestety u nas się nie sprawdził.

Kacperek:love: 02.10.2012 godz.23:35 3200g, 56cm:love:
19.10.2012 3900g, 58cm
04.12.2012 5600g, 62cm
15.01.2013 6300g, 65cm

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6e6yd4anvaqre.png
http://www.suwaczki.com/tickers/l22nuay32jj38nva.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4p5btv58no.png
http://s8.suwaczek.com/20100619580114.png

Odnośnik do komentarza

Krem SUDOMAX, to bardzo delikatny krem stworzony z myślą o bardzo delikatnej i bezbronnej skórze, czyli skórze małego dziecka. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry i ochrony w miejscach podrażnionych.
Dzieki swojemu składowi ogranicza rozwój bakterii, nawilża skórę, przywraca elastyczność, jak również działa przeciwzapalnie.
Mój synek ma tendencję do alergii i często coś jest nie tak z jego skórą, więc bardzo się cieszę, że trafiłam na ten krem. Jestem z niego bardzo, ale to bardzo zadowolona.
A i cena jest przystępna.

Krem SUDOMAX może być stosowany także przez dorosłych, więc to jest dodatkowy plus.

Krem jest bardzo wydajny, więc będzie wystarczał na bardzo długi czas.

http://fajnamama.pl/suwaczki/w7e0oow.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2mib36tc2.png

Odnośnik do komentarza

Kremik Sudomax testowałam w swej rodzinie z wielką przyjemnością Począwszy na najmłodszej panience aż do starszej całkiem wiekowej już pani:) I oto wnioski:moja malutka wnusia ciągle ma zaczerwienioną pupę Po prostu nie może używać pampersów itp. Postanowiliśmy użyć tego kremiku Parę razy smarowaliśmy jej chorobowo zmienione miejsca i rezultaty były widoczne Zaczerwienienia bladły,skóra zaczęła wydawać się zdrowsza Jednak całkowicie nie usunął dolegliwości skórnych u mojej wnusi Ale po szerszych wizytach lekarskich i postawieniu diagnozy u małej,mogę śmiało stwierdzić,że sam Sudomax w tym przypadku nie pomoże Tu włączono odpowiednie leczenie Natomiast u mego synka,który jest małym przedszkolakiem,krem sprawdził się w 100% Często u niego wyparza się pupa,może przyczyną jest fakt,że sam załatwiając swe potrzeby fizjologiczne w przedszkolu,nie do końca umie poradzić sobie z pewnymi czynnościami higienicznymi I wtedy mamy problem piekącej pupy:)Ale gdy użyłam Sudomaxu ,dosłownie odrobinę i problem minął Również u mojej babci sprawdził się ten kremik Miał otarcia na nodze,nawet już rankę Żle się to goiło bo wiadomo skóra w starszym wieku nie jest już tak doskonała Postanowiliśmy posmarować tym wspaniałym specyfikiem I po kilku aplikacjach kremu nóżka babci wracała do zdrowia Mniej piekła,mniej swędziała i przede wszystkim zaczerwienienie bladło Na swojej skórze również przetestowałam ten kremik Może nie jestem już w okresie dojrzewania:)ale mam problemy z trądzikiem Uporczywe pryszcze które nie estetycznie wyglądają są moją zmorą Ale posmarowałam kilka razy te miejsca w których już pod palcem wyczuwałam grudki,zaskórniki i ku memu zdziwieniu wszystko uległo jakby cofnięciu Nie doszło do ropnego wykwitu skórnego I to dla mnie osobiście jest wielka rewelacją Teraz wiem co będę smarować na swą twarz,gdy pojawią się jakieś niedoskonałości:)Podsumowując mogę śmiało stwierdzić,że Sudomax może nie zawsze wszystko wyleczy ale zapobiega i łagodzi nasze skórne problemy:)

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie jest za późno na opinię:)

Ponieważ SUDOMAX większości testerek skojarzył się z Sudocremem, a ja przed otrzymaniem SUDOMAXU używałam właśnie tego drugiego, postanowiłam zrobić małą analizę porównawczą.

SUDOMAX bardzo pozytywnie nas zaskoczył! Początkowo - jak wiele z testerek - byłam przekonana, że to taki a'la Sudocrem, tylko pod inną nazwą. opakowanie rzeczywiście bardzo podobne, konsystencja też podobna, ale jednak już na pierwszy rzut oka widać różnicę.

SUDOMAX przede wszystkim ma neutralny zapach, podczas gdy osławiony Sudocrem pachnie dosyć wyraźnie i jest to zapach, który od razu kojarzy się z lekiem. Jest więc pierwszy + za zapach!

SUDOMAX ma też delikatniejszą konsystencję i dużo łatwiej się rozsmarowuje. Pozostawia on na skórze maluszka cieniutką warstwę ochronną. W przypadku Sudocremu dozowanie było trudniejsze, bo krem był zbyt gęsty i trudniej się wchłaniał. Jest więc drugi + dla SUDOMAXU.

Pupa synka była zaczerwieniona, mimo stosowania konkurencyjnego kremu. Muszę przyznać, że SUDOMAX bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła szybko radząc sobie z tym delikatnym odparzeniem. Przy czym, w przeciwieństwie do Sudocremu nie wysuszył nadmiernie skóry synka, a pozostawił ją gładką, mięciutką i nawilżoną. Jest więc zdecydowanie delikatniejszy, a mimo to bardzo skuteczny! I tu daję SUDOMAXOWI ogromny +!

Przez kilka dni na buzi synka (Szymonek ma 5 miesięcy) utrzymywała się wysypka . Schodziła mu też skóra z uszu. Była to prawdopodobnie alergia. Postanowiłam spróbować SUDOMAXU. I co się okazało? Po 3 użyciach kremu wysypka zniknęła, a uszka się wygoiły. I kolejny + dla SUDOMAXU!

U starszej córki zastosowałam nawet SUDOMAX na miejsca po ukąszeniach komara. Pięknie zagoił i zasuszył ugryzione, zaczerwienione miejsca w ciągu 2 dni.

W dodatku na karteczce otrzymanej wraz z kremem przeczytałam, że ma on być o kilka złotych tańszy od konkurencyjnych produktów. Bez wątpienia: dobra jakość w dobrej cenie to jest to, czego szukam!

Reasumując - SUDOMAX to bardzo wszechstronny i skuteczny krem do skóry z problemami. Odpowiedni dla dzieci i dorosłych.

Wynik analizy - WYBIERAM I POLECAM SUDOMAX!

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Dodając 2 opinie :))

Chcialam dodać ze krem SUDOMAX zadzialal na moj problem z "a'la grzybicą" rewelacyjnie, bo wszystko zniknelo.

A pozatym krem zaczełam stosowac rowniez na dłonie - szczegolnie na kostkach przy palcach mam suchą skóre wrecz byla taka szorstka, zaczelam smarowac codziennie kremem i widzę różnice. Skóra odzywiona, brak tej szorstkosci - mega zadowolonie.

Krem poprostu jest na wszystko począwszy na uciązliwe odparzenia, zaczerwienienia na pupciach naszych Maleństw, jak na ugryzienia przez komary itp. Kończąc na Nas dorosłych - rodzicach , dziala na suchą skóre, opryszczkę, ugryzienia, i inne problemy skorne.

Na pewno Sudomax będzie teraz czestszym gosciem na naszej szafce z kosmetykami nie tylko dla dzieci.
Polecam Go każdemu. Nawet cenowo sie oplaca ::):

minusem jednak dla mnie jest opakowanie - szczegolnie kiedy synka przy przebieraniu musze czym zając i zawsze bierze krem nawet nie wiem kiedy Go otwiera spryciula, owszem zamyka Go ale potem i tak ponownie Otwiera::):

Odnośnik do komentarza

Ja sądzę, że też już powinnam się wypowiedzieć co do nowego produktu w moim domu:)

SUDOMAX gości u mnie w domu od ponad tygodnia. Od tego czasu miałam możliwość testowania go na moim młodszym synku, a także na starszej córeczce,która mimo, że już dawno nie sika w pieluszki, nadal ma problemy z zaczerwienieniem w okolicach intymnych.
Noi oto moje spostrzeżenia odnośnie kremiku.

Po pierwsze...
Sudomax, bardzo podobnie jak znany większości mam Sudocrem, jest kremem gęstym, lecz to właśnie ten pierwszy o którym wspomniałam, lepiej się rozsmarowuje i ma lepszą konsystencję.
Po drugie, Sudomax ma całkowicie neutralny zapach,co bardzo mi odpowiada.
Po trzecie...
Sudomax bardzo dobrze działa na zaczerwienioną skórę mojej córeczki, która po smarowaniu ładnie się goi, a córeczka nie narzeka już, że coś ją piecze,podczas korzystania z toalety.
Po czwarte..
Z ulotki dowiedziałam się, że cena ma być niższa od tego typu kremów, wiec to dodatkowy plus.
Noi po piąte..
Ja też wypróbowałam Sudomax na sobie, ponieważ mam bardzo suchą skórę na kolanach oraz łokciach i powiem szczerze, że po kilku dniach regularnego stosowania moja skóra o wiele lepiej wygląda.Już nie jest taka szorstka jak wcześniej.
Jak widać, Sudomax to świetny produkt:)

Także siostra mojego męża jest bardzo zadowolona z tego kremiku,ponieważ dałam jej próbki do przetestowania. Ma 4-miesięczną córeczkę z bardzo wrażliwą skórą.
Dzięki temu kremowi, odparzenia nie są już żadnym problemem.

Bardzo serdecznie dziękuję, za możliwość przetestowania Sudomax'u, bo to naprawdę fajny kremik. Z ogromną przyjemnością będę go mogła swojej rodzinie oraz znajomym polecić:)

http://www.suwaczek.pl/cache/6b95887841.png

http://www.suwaczek.pl/cache/9b7b482066.png

Odnośnik do komentarza

W momencie kiedy otrzymałam krem SUDOMAX od razu skojarzył mi się z SUDOKREMEM, którego używałam krótko przy synku:( Powiem tak, gdy zaczęłam jego stosować miałam jakieś dziwne przeczucia, że następny krem mi nie pomoże. Ja ze swoimi problemami w miejscach intymnych, po porodzie nie mogę zaleczyć. Po tygodniowym zastosowaniu kremu jestem zadowolona:) Nic mi już nie pęka, nie mam żadnych problemów.Także został zastosowany na pupie synka, po podróży w pampersie miał zaczerwienioną pupkę,kilka razy posmarowałam i jest super:) A także mniejsze próbki podałam swojej mamie, ma problem z ustami ciągle jej pękają, robi się zimno , są zaczerwienione. Mama także stosowała kilka dni, zadowolona bardzo także jej pomogło:)
Dziękuję, że mogłam wypróbować krem i mam nadzieję, ze zawsze on będzie taki dobry jak w tej chwili.:) Aby nigdy jakiś skłądnik się nie zmienił, i był zawsze taki jak jest w obecnej chwili:) Pozdrawiamy serdecznie i dziękujęmy bardzo:) Mama Z synkiem Igorkiem:)

http://www.suwaczek.pl/cache/0e6af269fe.png

Odnośnik do komentarza

Z przyjemnością informujemy, że bon do sieci sklepów H&M o wartości 200 zł otrzymuje Lena89 !!!

W związku z wieloma umieszczonymi opiniami na temat kremu, firma Sudopharma postanowiła ufundować dodatkowe upominki i wszystkie osoby, które przesłały swoje opinie do dnia 11.10.2012 r. otrzymają krem Sudomax 230g.

Lenę89 oraz innych opiniujących prosimy o przesyłanie danych do wysyłki nagród na maila konkursy@parenting.pl w tytule maila wpisując Sudomax oraz nick z forum.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie! :23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkim i gratuluję wygranej :-)
ostatnio cierpię na brak czasu :15_9_27: więc dopiero dzisiaj mogę podzielić się opinią na temat kremu. zacznijmy od tego, ze próbki, które otrzymałam rozdałam znajomymi ich również zapytałam o opinię. Oto garść wniosków.
- krem jest wygodny w użyciu,
- dobrze się nim smaruje i dobrze się wchłania (w porównaniu do mojego poprzedniego kremu - rewelacja)
- ma bardzo przyjemny delikatny zapach
- osoba, która jest alergikiem nie dostała podrażnienia
Jednym słowem jestem z kremu bardzo zadowolona i postanowiłam na stałe wprowadzić go do gamy domowych kosmetyków.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...