Skocz do zawartości
Forum

Mamusie czerwiec 2012 :)


Caffe

Rekomendowane odpowiedzi

mari może nie uwierzysz, ale za mna ciągle od dwóch miesięcy chodzą ciastka francuskie ;) Ale takie prawdziwe, a nie taknie np. z Lidla, którymi mąż mnie wiecznie raczy :(

Kurcze, o spakowaniu torby myślałam, myslałam... ale jeszcze tego nie zrobiłam ;) Chyba najpierw chcę mieć wszystko w chałupie skończone, bo prawdę móiwć nawet tej spakowanej torby nie miałabym gdzie postawić ;) mam juz co prawda plan (w głowie) co zabrać, więc jakby co to nawet na szybkiego powinnam sobie poradzić... a ewentualnie resztę mąz dowiezie. Ostatnio prześladuja mnie w nocy wizje wyjścia ze szpitala i zawsze się zastanawiam w co mały powinien być wtedy ubrany ;) I zaraz mnie zimny pot oblewa, że nie mam chyba nic takiego ... Jakby mało było ciuchów w szafce ;)

mari ja mam fotelik Bececar ... o taki - Wózki dziecięce, Wózki dla dzieci - Bebecar
Kupiłam razem z wózkiem - solidny jak cholera, ale bardzo ciężki i raczej tylko do jazdy samochodem i ewentualnie na stelaż wózka, bo do noszenia w łapie jako nosidełko to się zupełnie nie nadaje... Maja miała Maxi-Cosi City - Bezpieczny fotelik Maxi-Cosi Citi | Fotelik Maxi Cosi . On jest duzo lżejszy... Byłam z niego zadowolona, ale starczył nam tak do 6 miesięcy, bo potem mimo że Maja nie była duża to wystawały jej nogi... Potem kupiliśmy Maxi - Cosi Priori X - Fotelik dla dziecka Maxi-Cosi Priori | Fotelik Maxi Cosi
i to była rewelacja :) Teraz też chyba kupie ten sam, jak mały wyrośnie z tego bebecara, bo niestety ten wiekszy po Majce oddałam... I to w sumie bardzo niedawno, bo jeżdziła w nim do 5 lat - był bardzo duzy i wygodny.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
Troszeczkę się opuściłam, ale już nadrabiam:)
Ja w niedzielę zrobiłam sobie wypad na łąkę i długi spacer z koleżankami i naszymi psiakami, więc padłam jak wróciłam. wczoraj tez nie było lżej, ale emocje wzięły górę i sie pokłóciłam z moim m o to jego obijanie się w domu i, że do niczego się nie garnie. Więc najpierw awantura, a później sprzatanie z fochem:( pod wieczór poszliśmy na spacer i poźniej spać, dlatego nawet nie wlączyłam kompa.

Nadinn- tort jest zachwycający, jeszcze jakbyś zdradziła tajemnicę jak wykonałaś górę, to byłoby git:) Powinnaś interes otworzyć, u nas za takie torty słono się płaci.

Mamamajki - skąd ja znam takie prace typowo męskie w domu. Już słyszę ile kur.... poleci przy skręcaniu gadżetów dla małego. Ale u Ciebie grunt, że juz złożone i sprawdzone:) można się tylko nacieszać. Mała jest pewnie w 7 niebie.

Co do fotelików, to nie wiem czy już o tym pisałam,ale do wózka , który wybrałam pasują tylko 3 rodzaje( bo chcę go tez wpinać w stelarz wózka). Pierwszy to fotelik tej firmy co wózek ,kosztuje 200 zł nowy i jego bezpieczeństwo pozostawia wiele do życzenia, drugi to Maxi cosi, a trzeci jeszcze jakiś tam. Do naszego wypadku gadałam "kochanie, przeciez Ty będziesz jeździł częściej i Ty stłuczek nie masz, więc po co przepłacać kupmy ten tańszy". Ale życie bywa nieprzewuidywalne, więc gadka się zmieniła. Po wypadku już tylko gadamy o tym maxi cosi - koszt nowego z adapterem około 500 zł , ale cóż trzeba bedzie wyłożyć na to kasiorkę.

Ja tam się jeszcze nie pakuję, lepiej... nawet nie mam co spakować , bo nic sobie jeszcze nie kupiłam. Owszem mam na teraz wyprany np.szlafrok, ale to tylko w razie jakby mój lekarz stwierdził, że musi mnie zabrac na parę dni do szpitala. A takiej normalnej wyprawki jeszcze sobie nie szykowała, bo chyba jest za wczesnie?????? czy może się mylę? jak się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu.

U nas miało być dziś ciepło, a jest ciepło i wieje tak , że łeb urywa, więc dzisiaj tylko zakupy tygodniowe i szybko do ciepłego domku:)

ale się rozpisałam. Miałam coś jeszcze na myśli , ale teraz mi się zapomniało... dopiszę później:) miłego dnia:)

http://s1.suwaczek.com/201206241562.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gbicc5om4.png

Odnośnik do komentarza

Hej

A mnie jakieś przeziębienie bierze... już "ptaki" mi z nosa lecą...

luigi ja też się zastanawiam czy nie za wcześnie na ta torbę do szpitala.... ale głównie mi chodzi o to , że gdyby mnie gin chciała teraz położyć.... to bym musiała przepakowywać bo wiele rzeczy mi się teraz nie przyda.... już sama nie wiem. Z drugiej strony wszystko jest możliwe... może 2 torby będę miała

mari ja też mam ochotę na słodkości... ale wczoraj miałam nauczkę... zjadłam pół batonika od synka za godzinkę normalnie kolację i cukier dużo ponad normę... także ja dla dobra dzidzi muszę obejść się smakiem i nie patrzeć nawet w stronę słodkości.

mari ja kupuję wózek 3 w 1 to w komplecie będę miała fotelik.... ogólnie moje znajome polecają maksi-cosi (ale one są strasznie drogie).

zaza koniecznie zadzwoń do SR.... co by ci ciśnienie nie wzrosło... jakby znów odwołali.

ropuszka czytałam na wątku cukrzycowym , że dziewczyny lecą na wadze na tej diecie... no i mają opierdziel od diabetologa... ale u mnie koło się zamyka jak jem więcej to cukier nie najlepszy więc suma sumarum musze mieć małe porcje... czego mogę dużo zjeść to ryby pieszonej w folii + kapusta kiszona... uwielbiam i cuker mam super.

nina84malina ja miesiąc temu miałam hemoglobinę poniżej normy a teraz mam super... biorę tabletki prenatal classic .... ale po tej diecie to pewnie znów będzie duupa... w piątek lub czwartek przed świętami zrobię mocz i morfologię to się zobaczy co mi wyjdzie.

Dzisiaj nie zaprowadziłam dzieciaków do przedszloka bo nie chciało mi sie wstać a teraz mam istny sajgon w domu.... szaleją jak dziki... tylko nie wiem skąd mają siłę bo jeszcze nic nie zjadły a juz po 12.

pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8iik0q7tewu8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Teściowa pojechała, to mogę wleźć tu w końcu :Oczko:
Wiktorio - na sałatkę ja też się piszę, uwielbiam wszystkie sałatki chyba!!!! Mam dziś grecką jakby któraś chciała :Oczko:
Mamamajki - to nieźle z tym wyrkiem. Dzwoniłaś pytać o te zawiasy??
Luigi popieram, najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka. Na takich rzeczach nie oszczędzam.
Zaza - zadzwoń koniecznie, bo szkoda Twojego czasu. Co do zakupów, to ja tak jak Ty - nie mam w sumie nic dla siebie. Jeszcze trochę czasu jest, więc nie panikuję, nigdzie się wcześniej nie wybieram, więc jestem spokojna :Oczko: Najpierw muszę małą obkupić, potem siebie. Po wypłacie myślę, że się uda.
Ps. Nie ma sprawy, mogę wpaść i zrobić Ci malutki przesiew w szafie :Oczko:
Mari moją koszmarną zachcianką są słodycze i niestety nie potrafię się im oprzeć :Nieśmiały: Ogólnie jestem bardzo łasa na słodycze, a już w tej ciąży to jakiś koszmar :Histeria:
Tak poza tym, to nic takiego nie przychodzi mi do głowy. Mam chęci czasem na coś, ale to tak jak przed ciążą, bez zmian.
Nina - ja biorę te same tabletki z żelazem co Zaza.Tylko ten lek jest na receptę.
Nadinn - to żeś mnie skasowała!!!!!!! Ja za torta nigdy nie miałam odwagi się zabrać. Mój Filip też lubi Elma, więc też bym może mu zrobiła takiego torta. Pod warunkiem, że instrukcje tu zamieścisz, pliiiiiissssss :Oczko: No istne cudo!!!!!!!
Katarzyna - najpierw muszę się wyposażyć, wtedy będę pakować. Z miesiąc przed myślę, że wystarczy.
Co do torta, to zobacz Twoja córa już duża, a Nadinn mąż???????? 30 na karku - a tort był dla niego, więc i córa by nie pogardziła :D
Evitka, dzięki za jadłospis. Powiem Ci, że jest całkiem znośny, tylko ten cholerny zakaz słodyczy jest dla mnie nie do przejścia :Nieśmiały: No ale waga faktycznie Ci leci niesamowicie. Może jedz trochę więcej, bo to chyba niezbyt dobrze, co??

U nas wczoraj na SR były zajęcia o roli ojca. Całkiem ciekawie było i Panowie siedzieli z rozdziwionymi buziami :D
Jutro pomykam na spotkanie z Alatrą do południa :D a na 15.30 do ginekologa. Ciekawe co u małej słychać... :) Kopie ostatnio niesamowicie cudaczek mój mały :Oczko:
Napisze Wam później o fajnym sposobie komunikowania się z dzieckiem, który podała nam właśnie położna. Myślę, że warto spróbować.

Kurcze a u nas dalej imię nie wybrane... im bliżej, tym bardziej mnie to denerwuje :/

Dobra zmykam posprzątać troszkę. Miłego dnia dziewczyny.

Kasia
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jnokqoctj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmhthgffw6s.png

Odnośnik do komentarza

Kasia dzwoniłam... i pani stwierdziła, że to niemozliwe :) Ze instrukcje owszem mogli popieprzyć, ale wszystkie są umieszczone na stronie, więc można sobie znaleźć (rzeczywiście ściągałam ze strony, bo tamta się do niczego nie nadawała, ale i ta instrukcja pozostawiała wiele do życzenia - beznadzieja). Zawiasy podobno muszą być ok, bo to jest jedyne łóżko z takimi właśnie zawiasami - do innych wyglądaja zupełnie inaczej. I są dwie opcje, albo źle nawiercili otwory (nie w tym miejscu, co byc powinny), albo mąż popierniczył boki łóżka i lewy wkręcił jako prawy, a prawy jako lewy... Bo wtedy ustawienie tych cholernych dziurek pod zawiasy byłyby nieco inne - jakby dalej od poczatku dechy. Nie wiem jak to opisaać ;) I mamy dwa wyjścia... w sumie trzy ;) Albo rozkładać łóżko i złozyć reklamację - trzeba im odesłać :36_11_23: ... albo rozłozyć i spróbować zamienić te boki, ewentualnie samemu nawiercić dziurki w odpowiednim miejscu... tylko gdzie to miejsce jest? Albo zoatawić tak jak jest ... Podobno to niczemu nie przeszkadza... Brak jest jakby jednej pozycji ustawienia siedziska, które jest teraz bardziej pochyłe, a nie idealnie pod katem prostym... Znając mojego męża tylko ta trzecia opcja wchodzi w grę... No, trudno - siedzieć można, spać też się da ... może kiedyś go zmobilizuję ;)
Ale dziś wkurzyli mnie za to z tymi naklejkami :36_1_15: Zamówiłam i zapłaciłam tydzień temu - czas realizacji podobno 5 dni... a dziś dostałam informację, że zamówienie zmieniło status na opłacone (jakbym o tym nie wiedziała - jeszcze im potwierdzenie wysyłałam) i zaczynają je realizować.... Czyli znowu kolejne 5 dni ...
W ramach odstresowania myję okna w duzym pokoju :36_1_15:

Tak jak piszecie - niestety te lepsze foteliki są drogie. Ale Maxi-Cosi naprawdę polecam. My mieliśmy stłuczkę (czołóweczka) i to porządną - samochód do kasacji - Maja miała ze 4 miesiące. Ja walnęłam głową w oparcie siedzenia mimo pasów, a Maja sie tylko huku wystraszyła, bo nawet nia nie szarpnęło. Te niektóre foteliki to ma się wrażenie, że są ze styropianu zrobione, a poza tym w ogóle nie chronią główki przy zderzeniu bocznym.

Tez myslę, że torba spakowana miesiąc wczesniej to odpowiedni moment :) Tak więc jeszcze trochę czasu nam zostało ;) Ja już w sumie chyba wszystko mam, ale gdzieś poupychałam po szafach i nie szykowałam tego jeszcze.

kasia u nas Majka ostatnio stwierdziła, że możemy małego nazwać jednak inaczej... Marcin! No mało mnie nie trafiło! ;) Teraz jej się koncepcja zmienia, jak ja juz sobie nie wyobrażam innego imienia jak Gucio :) I teraz ja kategorycznie odmówiłam ;) Ma być Gutek i już! ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

Mamamajki - no chyba by mnie rozniosło na Twoim miejscu. Nie dość, że problem z łóżeczkiem, to jeszcze te naklejki, ale wiem coś o tym miałam podobnie, dlatego przytulam:) wyluzuj się, bo szkoda Twoich nerwów.
co do fotelików, to mnie teraz zaskoczyłaś tym wypadkiem. Teraz , to juz napewno mąż nie odpuści tego maxi cosi.
A co do imienia to ubawiłam się setnie.....czyzby miłość Majki się zmieniła????????

http://s1.suwaczek.com/201206241562.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gbicc5om4.png

Odnośnik do komentarza

kurcze, kurcze, własnie się widzialam z koleżanką - mamą 10-miesięcznej dziewczynki i mi po rozmowie z niązaświtała myśl, że może rzeczywiście kupić fotelik do wózka, bo będzie można do stelażu doczepiać i nie będzie trzeba gondoli brać ze sobą. Muszę się zorientować, czy jakieś inne wchodzą pasują do naszego stelaża... tylko gdzie ja się tego mogę dowiedzieć?

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

dzień dobry!
u nas słonecznie i cieplutko, także jak o 4 wrócą chłopaki to obiad i chyba jeszcze na jakiś spacer wyskoczymy - trzeba korzystać z pogody bo jakieś śniegi??!!?? i ochłodzenie zapowiadają....
Mamamajki - buahahahahahaha!!!! uśmiałam się jak Twój mąż skręcał łóżko ;-) mam nadzieję, że łóżko Jaśka będzie prostsze do złożenia...mój to też kur...wuje jak coś nie idzie, ale honor i męska duma nie pozwala żeby na mnie się wyżyć ;-)
no a potem Majka dobiła mnie z tym imieniem...ja pierdzielę, rozwalające te dzieciaki ;-)
i jeszcze te nieszczęsne naklejki...
a Ty miałaś trochę przyhamować co??? a nie za okna bierzesz się...cwaniaro z szyjką już lepiej to szalejesz?!?
z fotelików to faktycznie o Maxi-Cosi słyszałam same dobre opinie. My co prawda mamy teraz dla Jaśka Romer (opinie tak samo dobre jak Maxi-Cosi i tak samo drogie - wybierałam właśnie między tymi dwoma modelami), ale po tym co napisała Mamamajki ze stłuczką to za pół roku jak będziemy zmieniać mu na większy na pewno będzie to Maxi-Cosi

a torbą do szpitala to mnie zaskoczyłyście i...przestraszyłyście trochę, że już o tym myślicie...ja tak myślałam na początku maja może...nawet nie mam jeszcze tych pierdółek pokupowanych wszystkich co trzeba wziąć ze sobą....

co do torta....:takwyszlo: nie ma co tak och achować...bo serio nie mam zdolności artystycznych i poszłam totalnie na łatwiznę..a więc:
biszkopt - to wiadomo - przepis może być zawsze ten sam i raz wyjdzie, raz nie wyjdzie - łut szczęścia
krem - hehehe...z paczki ;-)
a sama dekoracja zrobiona z zakupionego, gotowego lukru plastycznego, o takiego:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
na tort o średnicy 26cm zużyłam 1 i 3/4 paczki po 250 g (czyli niecałe pół kilo) niebieskiego lukru
na oczy i buzię wystarczy po jednej paczce po 125g białego i czarnego lukru (do Elmo będę potrzebowała na nos jeszcze pomarańczowy lukier - też wystarczy paczka 125g)
lukier ten ma konsystencję plasteliny i jest fajnie plastyczny - dlatego oczy można fajnie ukulać, buzię rozwałkowałam i wycięłam a farfocle praską do czosnku (i to jest najbardziej czasochłonne). całość stroiłam ok. 1,5h
tak więc same widzicie - nie trzeba żadnych specjalnych umiejętności i wydaje, że tak samo wyszłoby każdemu kto ma chęci ;-)
aaa...żeby lukier trzymał się na torcie trzeba zrobić masę maślaną do której będzie się kleił - kostka miękkiego dobrego masła i szklanka cukru pudru utarte razem (ja miałam tort czekoladowy więc dałam jeszcze pół tabliczki rozpuszczonej czekolady coby masa miała lepszy smak)
i tyle...

pozdrawiam NADINN

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mm0588zvzo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jx4hi9gnh.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)

nadinn no tort rzeczywiście cudo:) Masz talent do takich rzeczy:usmiech:

Co do pakowania torby, to rzeczywiście położna ostatnio Nam mówiła, że można już pomalutku ją zapełniać. Ale ja jeszcze nie mam nawet połowy rzeczy, które są potrzebne. Ciuszki malutkiej nie wyprane. Także czekam aż będę miała listę ze szpitala, wszystko skompletuję, wypiorę i wtedy mogę zacząć pakować. Wsumie to już niewiele czasu zostało.

Jeśli chodzi o fotelik, to uważam, że na bezpieczeństwie nie należy oszczędzać. Ja zaczynałam wybór wózka od wyboru fotelika, tak aby możnabyło go wpiąć w stelaż. W ten sposób zacieśniłam krąg długiej listy wózków dostępnych na rynku. Sugerowałam się wynikami testów ADAC z 2011 roku (za 2012 będą robione dopiero w maju) - fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe 2011 :: sortowanie wg kryterium ocena i wybrałam podobnie jak nadinn firmę Roemer model Baby Safe Plus SHR II z bazą ISOFIX. Jest ciężki, ale dla mnie najważniejsze, aby spełniał swoją podstawową funkcję najlepiej jak może.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

mari najlepiej sprawdź w jakimś sklepie internetowym ten model wózka i tam najczęściej jest napisane jaki fotelik (oprócz tej samej firmy, jesli robią) pasuje do danego wózka. Najczęściej to właśnie Maxi-Cosi, tylko musisz dokupić do niego specjalne adaptery (odpowiednie dla danego wózka)... Np. tutaj masz modele wózków, do których pasuje Maxi-Cosi - http://www.bobowózki.pl/

nadnn wkurza mnie strasznie ten bałagan :36_2_31: i nie mogę usiedzieć spokojnie ... ;) Mam nadzieje, że teraz na wizycie nie okaże się że przesadziłam ;)

luigi już mi przeszło :) Tłumaczę sobie, że i tak musiałabym jeszcze parę dni poczekac z nalepianiem ich, bo ściany muszą być porzadnie przeschnięte... ale chciałam je juz mieć w domu :)

Z tym imieniem, to nie wiem skąd jej się nagle wzięło... Tak ni z gruszki, ni z pietruszki :) Ani nowa miłość żadna, ani starej nie porzuciła... Nie mam pojęcia ;) Na dodatek Marcin... Ona nawet nie zna żadnego Marcina ;)

mamalina dawno cię nie było :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

W związku z chęcią przystąpienia do grupy zamkniętej Hosy wystąpiła konieczność ustalenia warunku, na podstawie którego będą wysyłane zaproszenia.

Większością głosów dziewczyn należących do grupy zamkniętej, ustaliłyśmy, że warunkiem otrzymania zaproszenia do grupy zamkniętej jest pisanie z Nami na wątku publicznym, tak, abyśmy mogły dobrze poznać przyszłego członka naszej prywatnej społeczności (w miarę regularne udzielanie się). Fajnie by było, gdybyście w momencie przynależenia do grupy, w odpowiednim wątku forum prywatnego umieściły zdjęcie brzuszkowe w całej okazałości - to już jednak nie jest warunek konieczny, ale mile widziany:)
Nasza grupa zamknięta powstała, gdy troszkę popisałyśmy ze sobą, się poznałyśmy, także w stosunku do Nowych takie samo wymaganie:)
Jeśli ktoś chce coś dodać to bardzo proszę!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

mari aby sprawdzić jaki fotelik będzie pasował do Twojego wózka, to najlepiej wejść na stronę producenta wózka - tam powinno być napisane jakie adaptery do fotelików dany producent przewidział. Tak jak pisze mamamajki większość wózków ma możliwość wpięcia fotelika maxi-cosi - jest poprostu najbardziej popularny.

A u mnie pokój duży już prawie skończony, tzn. dziś jeszcze tylko trzy paski tapety do położenia, mebelki są już skręcone, więc pozostało ich umycie i wkładanie do nich rzeczy. Myślę, że od przyszłego tygodnia zabierzemy się za pokoik Lily. Do Świąt powinniśmy się wyrobić!

A ja jutro jadę podpisać umowę na sesję ciążową:) Już nie mogę się doczekać efektów:)

Kaska u mnie nie było problemu ze znieczuleniem - na tej pierwszej wizycie dostałam bez problemu, a na drugiej takiej potrzeby nie było. W piątek mam kolejną wizytę u dentysty - tym razem plombowanie (spróbuję bez znieczulenia) a potem przyjemniejsza część dnia - USG 3/4d:)
Czekam na efekty malowania brzuszków - chyba się pochwalisz??
EDIT: Czekam z niecierpliwością aż podzielisz się z Nami tym sposobem komunikowania się z dzieckiem:) I na wieści po wizycie również!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

Mamalina - to idziemy razem w piątek na wizytę ;-) ja już trzęsę portkami czy wszystko ok...
wow!!! sesja ciążowa!!! koniecznie zdjęcia proszę!!! a kiedy masz mieć robioną??? i ile boli takie coś?

gdyby któraś chciała sobie popatrzeć jakie dopiero cuda torty można zrobić to proszę, pocieszcie oko - ja właśnie stąd wzięłam inspiracje. może jakieś fajne inne będą wam się podobały ;-)

TORTY Z POMYSŁEM. KRAKÓW: Tort Elmo.

kurczę tak sobie pomyślałam, że Kaśka z Twoimi zdolnościami artystycznymi i zamiłowaniem do pichcenia mogłabyś kasiory zbić na czymś takim ;-)))

pozdrawiam NADINN

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mm0588zvzo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jx4hi9gnh.png

Odnośnik do komentarza

nadinn napewno wszystko ok i zobaczymy swoje dzidzie:) Ciekawe ile urosły od poprzedniego razu! Sesję mam mieć robioną na początku drugiej połowy kwietnia - będzie to ok. 35tc. Jeśli chodzi o koszt to są dwa pakiety: pierwszy kosztuje 350 zł za minimum 20 zdjęć, a drugi 500 zł za minimum 40 zdjęć. Ale znalazłam też tańsze oferty, jednak tak mnie zachwyciły zdjęcia robione przez tą fotografkę, że się zdecydowałam. Szczegóły będziewmy obgadywać jutro. Pewnie, że zdjęciami się pochwalę:)

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

mamalina takie sesje ciążowe to moje marzenie i zamierzam je spełnić, ale musi się zrobić troszkę cieplej, żeby mi czerwony, zakipiały nos nie wyszedł ;)

zaza dzielę się sałatką

kaska możemy sie wymienić sałatkami ;)) ja też uwielbiam każdą jakość i ilość ;))

evitka zdrówka!!! co by Cię bardziej nie rozłożyło ;(

mamamajki oszalałaś!!!!! Okna myć!!!!! dawno Cię brzuch nie bolał????
A łóżkiem i naklejkami to masz przeżycia!! I weź sie tu w ciąży nie denerwuj ;(

Ja byłam dzisiaj na dniu otwartym w szkole
Wiki zebrał same pochwały i za naukę i za zachowani, wiec nie wiem czego ta pani ze świetlicy się czepia
Jutro idę do gina, niech dokładnie obejrzy moje dziecię na usg, bo mi spokoju nie daje ten mój brzuch
czytam na suwaczku, ze powinnam liczyć ruchy, ale jak sie spokojnie położę na lewym boku to zaraz zasypiam i nie jestem w stanie policzyć :)

http://s6.suwaczek.com/20030816290223.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-29433.png

http://michalinka2012.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/049/0494839e0.png?4000

Odnośnik do komentarza

wiktorio to co ten babsztyl ze świetlicy chciał od Twojego Wiktorka?! No szkoda słów! Pewnie dumna z syna jesteś:) I bardzo dobrze, że się zapisałaś na wizytę, przynajmniej będziesz spokojniejsza.

A ja zapomniałam Wam się pożalić, że mój mąż będzie miał rękę w gipsie po tym zabiegu przez 12 tygodni:( Więc bankowo nie zdążymy go ściągnąć przed narodzinami malutkiej:(:( A ja liczę na rozwiązanie w pierwszej połowie maja!

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

dzisiaj podczas zajęć SR obejrzałam sobie porodówkę, nie powiem, żeby była zachwycająca... ale w sumie to wiedziałam, że oddział jest stary, mam nadzieję, że chociaż ta osławiona opieka nad rodzącą się sprawdzi :)
następne zajęcia mam dopiero za 2 tyg

mamamajki doskonale cię rozumiem! ale proszę stresy rozładowywać jakoś inaczej niż myjąc okna, bo za ucho wytargam ;)
a co do zmiany gustu Majki to ci powiem, że mała złośnica z niej :Oczko: ciekawe po kim? :oczko:

mamalina to koniecznie musisz się nam tutaj na forum pochwalić sesją :D

wiktorio powodzenia na jutrzejszej wizycie, a babka ze świetlicy to chyba na łatwiznę chciała pójść i umyć ręce od problemu :/

http://sergiusz.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/049/049201980.png?4892

Odnośnik do komentarza

mamalina
wiktorio to co ten babsztyl ze świetlicy chciał od Twojego Wiktorka?! No szkoda słów! Pewnie dumna z syna jesteś:) I bardzo dobrze, że się zapisałaś na wizytę, przynajmniej będziesz spokojniejsza.

A ja zapomniałam Wam się pożalić, że mój mąż będzie miał rękę w gipsie po tym zabiegu przez 12 tygodni:( Więc bankowo nie zdążymy go ściągnąć przed narodzinami malutkiej:(:( A ja liczę na rozwiązanie w pierwszej połowie maja!

Kochana to nie koniec swiata.:) wazne ze M.bedzie pozniej mial sprawna raczke;) zawsze ma 2 przeciez
Nadinn-dziekuje za pocieszenie;)

Prezencik na DZIEN TATY---23.06.2012---3450/56-SN-g

http://tmp2.glitery.pl/text/178/116/2-NATALIA-MARIA-764.gif
http://www.suwaczek.pl/cache/3f399ddb24.png

http://lbym.lilypie.com/Zxz9p1.pnghttp://lb5m.lilypie.com/LlWSp2.png

Odnośnik do komentarza

Hosa dziękuję, jednak druga ręka też nie jest zdrowa:( Jest w takim stanie jak ta pierwsza przed zabiegiem:( A gipsu zamoczyć nie można, także np. taka czynność jak kąpanie malutkiej to chyba niewykonalne jedną ręką niestety. A więc ja potrzebna też napewno będę. Poza tym boję się o trzymanie malutkiej, bo często mu z rąk wszystko leci. Bez rożka usztywnianego to myślę nawet mowy nie ma.
Ale co racja to racja, później powinno być lepiej z tą ręką, choć gwarancji nie ma, bo w tych nadgarstkach to jeden wielki bajzel był/jest.

Miłosz ur. 13.07.2018 r., godz. 2.18, 3220 g, 55 cm
Gaja ur. 11.08.2016 r., godz. 8:20, 3530 g, 54 cm
Milan ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namir ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm

Odnośnik do komentarza

hejka:)
Mamalina - ależ Ci fajnie z tą sesją, też bym chciała, tylko nie wiem czy mój wygląd w 8 czy 9 miesiącu będzie mnie kwalifikowął do ładnych zdjęć:)

Ja tez mam w piatek wizytę, ale tym razem bez usg, bo mam za każdym razem, a po 30 tygodniu będzie to usg ważniejsze niż teraz:( więc muszę obejść się smakiem i na wyczucie myśleć ile to moje maleństwo waży i wogóle:)

A dzisiaj na parkingu strzeżonym samochód parkujący obok nas przytarł nam świeżo malowane auto... mój mąż czarna rozpacz. Nic się nie da zrobić, bo facet się nie przyznaje:( jak pech ,to pech, a mąż nie może tego przeżyć, tak bardzo, że już się położył spać....

http://s1.suwaczek.com/201206241562.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqs65gbicc5om4.png

Odnośnik do komentarza

zaza26

mamamajki
a co do zmiany gustu Majki to ci powiem, że mała złośnica z niej :Oczko: ciekawe po kim? :oczko:

No przecież nie po mamusi zaza:oczko:

mamalina ale to chyba i tak lepiej teraz z tym zabiegiem niż później, bo potem mała będzie bardziej wymagająca i absorbująca. Będzie wymagała większego zaangazowania i sprawieniejszych rąk :) Więc nie ma tego złego ;) A z kapaniem spokojnie poradzisz sama - to tylko sie takie straszne wydaje :oczko:

nadinn małosolne... marzenie :36_2_4:

wiktorio trzymam kciuki :) ale napewno wszystko jest ok :)

luigi no to rzeczywiście ból... współczuję. Sama mnie by chyba cholera na miejscu wzieła...

hosa my już wszystkie jak paralityki, więc się krępuj :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3k6nlq3fnbhl5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyewarap8ox.png

Odnośnik do komentarza

Hosa myślałam, że wy już zdrowi :( a narzekaniem się nie przejmuj, od tego tu jesteśmy, żeby sobie ponarzekać i pocieszać się nawzajem :Oczko:

mamalina uciekło mi o tej operacji... też myślę, że lepiej teraz, bo potem tak jak mamamajki pisze dziecko będzie wymagało większej sprawności

nadinn osz ty niedobra! jak mi się chce teraz ogórka małosolnego :zmartwiony: nie będę mogła spać przez ciebie :oczko:

http://sergiusz.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png http://s2.pierwszezabki.pl/049/049201980.png?4892

Odnośnik do komentarza

Cześć laseczki :Oczko:
Wpadłam się tylko przywitać ::):
Jak samopoczucie?? U mnie świetne :Psoty:

Co rzuciło mi się w oczy - Nadinn dzięki za takie pochwały. Bloga dodałam do ulubionych i może kiedyś coś spróbuję wykombinować ;) Dzięki za instrukcje, jak będę chciała robić to się do Ciebie będę odzywać :D
Mamalina, fajnie, że znowu piszesz więcej ::): Ja jutro mam taniec brzucha na zajęciach SR :sofunny: malowanie też ma być, ale to chyba nieco później.
Nie chcę obiecywać, że będę się chwalić, ale obiecuję, że to przemyślę :Oczko: hehhe
Hosa kurcze bidulki, kurujcie się dalej :36_1_67:
Zaza fajnie, że mogłaś obejrzeć, u nas nie ma takiej opcji niestety. Choć oglądaliśmy filmik oprowadzający po szpitalu i warunki są super, bo oddział po remoncie.

Co do fotelika to ja teraz mam ten co do wózka był, z pewnością na krótko, bo one są zawsze jakieś takie małe. Filip ma już 3 fotelik i naszą firmą jest Roemer - tak jak u Nadinn. Kierujemy się, tak jak Mamalina testami Adac. Całkiem nieźle tam się sprawują te foteliki. No i ceny też konkretne, ale najważniejsze bezpieczeństwo, w końcu nie kupujemy fotelików dla ozdoby.

Dziewczyny teraz nie mam czasu, wieczorem (obiecuję) napiszę Wam o tym sposobie komunikacji.

Buziaki i miłego dnia Wam życzę.

Kasia
http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jnokqoctj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nzbmhthgffw6s.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...