Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulenko to nie podlega wątpliwości ze do 8 kwietnia będziesz juz w ciąży!To czas kiedy wracają do nas bociany - nie może być inaczej :D Ja wierze,ze obydwie będziemy w ciąży.
Zdaje sobie sprawę,ze ciąża i macierzyństwo to nie są same cukiereczki i slodycz. Ale tekst "korzystaj z wolności" tak jak zostalo juz napisane wg mnie wynika z braku dojzalosci. Rozumiem Cie Ulenko doskonale,bo przede mną 30-stka i z ręką na sercu mogę powiedzieć ze się wyszumialam a teraz marzę wylacznie o pelnej rodzinie. Bo ciagla praca,praca i praca i nic ponad to zaczyna tracić sens. Chce mieć dla kogo,chce mieć do kogo z utesknieniem z tej pracy wracać do domu.
Koliberku dziękuje za cieple solową,oby się sprawdzilo :) Wstępnie wyliczylam,ze 25 marca będzie ten dzień....:D jeszcze ciut ponad m-ac,oby za 1-waszym podejsciem ,ale najważniejsze oby ze "zdrowym skutkiem"!!!:)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

hahah Kolberek jesteś boska :smile_move:
z wami to zawsze gęba sie śmieje :smile_move:
mnie na lody ciągnie :whistle: ide sobe nałożyć :smile_move:

Nietoperek ale by było fajnie jakbyśmy razem zaciążyły :D
mój wczoraj miał lekkie załamanie....za dużo szpitali gonitwy za kasą...a mój ma 32 w tym roku...i ja w sumie berdziej chcę dla niego bo wiem że młodszy nie będzie

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ludzie często chlapną coś durnego, dlatego takim gadaniem nie należy się przejmować. Chociaż wiem jak jest przykro, bo i mnie tak kilka osób powiedziało. Ale często nie zdają sobie sprawy, że kogoś tym zranią, stąd moje zrozumienie :) Trzeba się po prostu wyłączyć na niektóre teksty.

Ej Koliberka to ja widziałam, ale Ciebie Ula niet :hmm: Idę nadrobić!

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Koliberek jaka jest u Was różnica wieku? Długo już razem? W ogóle opowiadaj :D

25 lat. Razem ze sobą jesteśmy trzy i pół roku. Mieszkamy ze sobą od 15. września 2010. Tak jak spory odsetek współczesnych par, poznaliśmy się przez Internet. Tylko, że w odróżnieniu od większości nie na jakimś portalu randkowym, tylko w grze MMORPG. Miałam wtedy wakacje przed klasą maturalną (2008), mój brat zaczął grać, więc ja też. I tak się stało, ze znaleźliśmy się w jednym czasie, na jednym serwerze i kanale. Zaczęliśmy rozmawiać i okazało się, że świetnie się dogadujemy. Takie rozmowy (najpierw czat w tej grze, później gg, telefon, mail) trwały rok. Bardzo nie chciałam Go kochać, bo to wydawało mi się nierealne. Poza tym nie chciałam w głupi sposób zniszczyć tej przyjaźni, która się zrodziła, więc jak tylko mogłam odrzucałam od siebie wszelkie myśli o takiej ewentualności. Poza tym miałam bardzo małe doświadczenie w sprawach damsko-męskich (to pewnie zabrzmi dziwnie, ale On był pierwszym facetem, z którym się całowałam, nie mówiąc już o czymś więcej). W 2009 zaczęliśmy się spotykać już tak realnie. Ponad 200 km odległości troszkę to utrudniało. Ja wtedy zaczęłam studia w Opolu, On mieszkał w Krakowie. W końcu ja rzuciłam studia, przeniosłam się do Krakowa z mocnym postanowieniem, że stworzę Mu pełną rodzinę. On do tej pory był sam, zwykł mówić, że czekał na mnie. Zaszłam w ciążę praktycznie "od pierwszego kopa". Chciałam, żeby między dziećmi było dwa lata różnicy. Za drugim razem też praktycznie od razu zaszłam, ale to już się nie udało...wczoraj minęło pięć miesięcy od mojej straty...

Ale mi się wzięło na zwierzenia...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Aaa czyli Ty nie całkiem z Krakowa :D
No młoda laska z Ciebie to się nie ma co dziwić, że doświadczenia brak. Fajnie, że tak się poznaliście. No i tyle czasu tylko internet, to często można nieźle kogoś poznać :D A że się zakochałaś - widać to TEN :)
Kochana ja zaszłam w drugą ciążę 8 miesięcy po zabiegu, najpierw chciałam szybko, ale z biegiem czasu przestałam tak myśleć o tym - zaczęłam korzystać z życia jak tu napisane było :D I jak zrobiłam test to byłam przekonana, że źle się czuję bo mam kaca :lup: a dzień wcześniej wypiłam tylko pół piwa :hahaha:
Za chwilę wszystkie tu się znów pochwalą II kreskami, nawet nie wiesz jak szybko to zleci :smile_jump:

Odnośnik do komentarza

_Alfa_

No młoda laska z Ciebie to się nie ma co dziwić, że doświadczenia brak. Fajnie, że tak się poznaliście. No i tyle czasu tylko internet, to często można nieźle kogoś poznać :D A że się zakochałaś - widać to TEN :)

On sam był zdziwiony, że dziewiętnastolatka się jeszcze nie całowała :hahaha: oczywiście przyznałam się dopiero duuuuużo później :hahaha:

_Alfa_

Kochana ja zaszłam w drugą ciążę 8 miesięcy po zabiegu, najpierw chciałam szybko, ale z biegiem czasu przestałam tak myśleć o tym - zaczęłam korzystać z życia jak tu napisane było :D I jak zrobiłam test to byłam przekonana, że źle się czuję bo mam kaca :lup: a dzień wcześniej wypiłam tylko pół piwa :hahaha:
Za chwilę wszystkie tu się znów pochwalą II kreskami, nawet nie wiesz jak szybko to zleci :smile_jump:

Ja myśl o fasolkowaniu odłożyłam na drugą połowę roku - muszę dać sobie trochę czasu na podreperowanie kondycji fizycznej...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...