Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

_Alfa_
Mojego kusić nie trzeba, wystarczy wspomnieć o małym pukaniu i on już gotów. To jest król, czyli samiec rozpłodowy królika :sofunny:

:sofunny: :sofunny:
Każdy facet chyba lubi fikac,ale biorąc pod uwagę fakt,ze obydwoje jesteśmy b.zapracowani czasem jest brak mocy i trzeba rozbudzić ogień :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

alez kochana ja z nogami w górze też leżałam :wink: tylko wiesz- jak głośno nie powiesz że' teraz robimy dziecko' to facet jakoś inaczej do tego podchodzi, a tak to sie zaczyna denerwować i mechanicznie wszytko robi-a to o to chidzi żeby było jak najbartdziej naturalnie :smile_move: i wiesz co kiedyś wyczytałam- że lepiej jest jak kobieta pierwsza dochodzi :smile_move: bo tam wtedy plemniczki mają lepsze warunki do pływania :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Ahhhh te male pływaczki :D Jestem z nich dumna ze dają rade takiej ciężkiej pracy i ze są takie zawziete :36_1_1::36_1_1:
Chociaż powiem Wam szczerze,ze zaczelam o co innego się martwic... :/ Ze ja tak b.chce i tak b.jestem na tym skupiona,ze ja mogę być powodem ze male plywaczki nie dadzą rady ;(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

nietoperek a kyż z tymi myślami :noooo::noooo:
my jesteśmy stworzone do rodzenia dzieci, a jak już wynikają jakieś hormonalne problemy to my nie mamy na to wpływu nie? nie specjalnie mieszasz sobie w hormonach żeby poronić nie??
no to spokój już :smile_move:

Odnośnik do komentarza

No niby kochana masz racje,ale tyle się slyszy ze jak się chce to dupa :/ A z 2-giej str skoro za 1-waszym razem się udalo,to czemu za 2-gim ma nie wyjść!?!:D Oby tylko końcówka szczęśliwa :)
A Ty Ulenko jak się masz?Koniec lutego masz spodziewać się @ tak?:D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

no ostatni okres był 27 stycznia, więc niedługo powinna małpa przyjść- ale jak juz przyjdzie to mam nadzieje że będzie ostatni raz w tym roku :smile_move: a może teraz się uda :whistle: bo test owu wyszedł pozytywny w piątek, tylko nie wiem czy jajeczko wyszło bo ze mną to rożnie bywa :hmm:
powiem ci kochana że dla mnie gorsza była niemożność zajścia przez tyle czasu...teraz przyjemniej wiem że mogę zajść a pewno tylko przypadek spowodował że się nie udało...bo i puste jajo przytrafić sie może każdemu i pozamaciczna też....

Odnośnik do komentarza

Nom to co piszesz to niestety prawda.Bo dlaczego nie mi mialoby się to przy trafić?Jak to powiedzial mój ginekolog,może malo profesjonalnie i w okolicznościach lagodzacych to stwierdzenie "miala Pani pecha". W sumie brutalne,ale prawdziwe. Ale Ulenko,oby los okazal się laskawy i w końcu dal nam szanse żebyśmy zostaly mamusiami!!
To ja kochana moja MOCNO 3mam kciuki żeby @ się nie pojawila a za to II!!!! :D
A ja dolaczam za miesiąc!!!:D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ja jestem przy końcu @.Mimo ze bardzo się ucieszylam i dalej cieszę ze dostalam @,to do lat swych ona nie nalezala :/ W pt.jak wrocilam z pracy mialam na spodniach spoooorrraaa plamę :( Dzięki Bogu w kroczu. Ale takich miesiaczek to nie miewalam. Sikalo ze mnie jak z fontanny.Co godz.nowa podpaska. Ale ginekolog powiedzial ze kolejne miesiączki wrócą do normy. Ja dam szanse jeszcze 1,później przez dluzszy czas nie planuje :D Oby się ziściło!!!:D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

nietoperek w momencie poronienia jesteśmy obrażone na wszytko i wszystkich- bo własnie czemu ja. ale tak patrząc na to teraz- lekarz miał rację. bo raz poronić może się zażyć każdemu....niestety....jak mi to powiedzieli- 1 na 4 ciąże kończy się poronieniem.... ja już 2 mam za sobą więc mam teraz większe szanse na normalną ciążę :wink:
wiesz u mnie jest własnie problem w pęknięciem pęcherzyka i wypuszczeniem jajeczka więc nie nastawiam się za bardzo...ale jak nie teraz to w przyszłym mcu o mus :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ja jestem przy końcu @.Mimo ze bardzo się ucieszylam i dalej cieszę ze dostalam @,to do lat swych ona nie nalezala :/ W pt.jak wrocilam z pracy mialam na spodniach spoooorrraaa plamę :( Dzięki Bogu w kroczu. Ale takich miesiaczek to nie miewalam. Sikalo ze mnie jak z fontanny.Co godz.nowa podpaska. Ale ginekolog powiedzial ze kolejne miesiączki wrócą do normy. Ja dam szanse jeszcze 1,później przez dluzszy czas nie planuje :D Oby się ziściło!!!:D

oby oby kochana :big_whoo:
ze mnie podczas poronienia tak leciało że czasami na kiblu było lepiej siedzieć niż zakładać podpaski :whistle:

kochana byłaś już na kontroli po poronieniu? wszytko goi sie dobrze?

Odnośnik do komentarza

Tak jak juz pisalam,któryś z najbliższym miesięcy 2013 należy do nas!!!:)
Ja mam za sobą 1 poronienie,i o to 1 za dużo. Ty zdecydowanie o 2 i obalimy statystyki bo tym razem to my będziemy się chwalily zdrowymi fasolkami :D
Ponoć każda kobieta roni w życiu od 1 do 2 razy nawet nie mając o tym pojęcia. Los bywa okrutny,ale z 2-giej str może natura jednak jest madrzejsza od nas. Nie dopuszcza,albo zmniejsza szanse na powstanie chorego dzieciątka....tak to sobie tlumacze....

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

No wlasnie Ulcia a propo kontroli pojawia się "?". Bo mój lekarz jak mu napisalam ze beta mam 10 i co dalej robimy ODP mi ze nic,ze ciąża za 2 m-ce... Chyba wie co pisze,czy lepiej upomnieć się o kontrole?? Dziwna sytuacja :/

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

czyli fizycznie lekarz ciebie nie oglądał od zabiegu?? w sumie ja bym poszła....tak dla własnego spokoju. bo krwi już nei musisz badać? ja mam 5 i jeszcze karzą mi chodzić....znając zycie za 2 tyg będzie 4....albo 234 :D co by oznaczało..... :15_2_138:

Odnośnik do komentarza

Aahhhhhhhh oby urloslo kochana oby oby !!!!:smile_move::smile_move::11_9_16:
Lekarz raz po zabiegu mnie badal.Ale jakoś takos dość wcześnie po. 2-go raz juz niet. Jej jej,ale będzie superowo jak się okaże ze zafasolkujesz!!!Może juz jesteś zafasolkowana hihi :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

hehehe :I love you1: ale by było fajnie :smile_move:
było bara bara w pt i wczoraj i ciekawe czy coś wyjdzie z tego :hmm:

ale będzie fajnie jak uda sie nam być razem brzuchate :smile_move:
ja mam czasami tak że siedzę i głaszczę brzuch i nawet o tym nie wiem....po kilku min się kapnę i bije się po łbie :whistle:

Odnośnik do komentarza

Koliberku :Kiss of love::23_30_126:
Ojjj oby oby :36_3_3: nic innego mi się nie marzy :) Ciąża jak ciąża... Tzn tez nie mogę się doczekać jak zacznie rosnąć brzusznej,jak uslysze 1-wsze bicie serduszka,dostane 1-go kopa w żebro ;) Ale najbardziej nie mogę się doczekać aż wazme moja kruszynke w ramiona. Chwyce mala rączkę,dam buziaka w maleńki nosek....

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulala1986

ale będzie fajnie jak uda sie nam być razem brzuchate :smile_move:
ja mam czasami tak że siedzę i głaszczę brzuch i nawet o tym nie wiem....po kilku min się kapnę i bije się po łbie :whistle:


No byloby superowo :D a a`propo 3mania się za brzuch zdazalo mi sie nim zaczęliśmy się starać,jak juz wiedzialam ze chce :) Jak zobaczylam II to zwariowalam i mimo ze byli to 4,później 6 tydz i nic nie byli widać to wieczór w wieczór lezalam z ręką na brzuszku :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

ja nie wiem -coś magicznego jest w brzuchu ciążowym.....
ja chce być gruba i ciężarna z wielkim brzuchem :smile_move:
chce żygać i nie móc wejśc do kuchni bo zapachy...

Koliberek mnie właśnie opuściły wszytke objawy ciążowe i dlatego poszłam do lekarza m

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei pewnego razu będąc w WC zobaczylam ze wyleciala ze mnie male galaretkowate cos :/ Wtedy objawy zniknely. Przestaly bolec piersi,juz mnie nie mndlilo i wiedzialam ze to jest koniec :(
Żeby byla metoda co by sie ustrzec...ale nie ma. Zostaje nam nadzieja,ze kolejnym razem po prostu wszystko skończy sie szczęśliwie :) Nie tyle "po prostu" bo to jednak jest COŚ!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...