Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny!! Ja dziś w angielskim nastroju gdyż najprawdopodobniej dostalam @ :36_1_21:
Pewności co prawda 100% nie mam,ale pojawilo się jakieś plamie nie,bol jajnika...min al juz miesiąc od zabiegu wiec może to jest to :D myślicie ze to może być pora!?
Do tego mam Beta poniżej 10.Nie jest to wymarzone 5,ale mój lekarz powiedzial ze juz nie muszę się kłuc i uwaga,w marcu możemy zacząć się starać o bejbi!!!!:36_3_3:
Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa,a wlasciewie wlasnie wiecie!!!!:D to chyba najfajnieszy dzień po tym wszystkim co się wydarzylo!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek kochana właśnie na 2 wątku pytałam sie o twoją bete- no ii pieknie:big_whoo:
widzisz ja miałam 2 tyg temu 6 i ciągle karzą mi łazić...:ehhhhhh:
no to oby dwie zaczynamy od marca bo ja czekam na okres (planowo 27.02) zaczynam brać tablety i jedziemy- oby udało się!!!!

no jak okres to sie bardzo cieszymy!1:smile_move: ale to ostatni raz kiedy cieszymy sie z okresu bo już go nie chcemy za miesiąć :wink:

Odnośnik do komentarza

Ulcia slonce ja Tobie tez kibicuje!!:) Nommm może się uda i będziemy w tym samym terminie mamusiami- oby oby!! No ja to na jeszcze jeden okres po czekam...sprawdze czy cykl mi się uregulowal i wstępnie wyliczylam ze starania rozpoczniemy pod koniec marca i gleboko wierze ze to będzie koniec i początek tym razem wszystko będzie dobrze! Tego nam życzę :) :*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

:36_3_1: trzymam kciuki za Was laseczki :36_3_15:

zagladam do Was czytam i pamietam xx
Kasiu jak sie czujesz???

koliberek zapodaj prosze nazwe jakiegos ziolka na przemiane materii :) taki co bym mogla do wszystkiego :hahaha:

swiezak przeczytalam i nie wierzylam w to co napisalas... ale ciesze sie kochana ze wszystko ok

alficzku moj kochany... w nast tyg spodziewaj sie donosiciela lobuzie :36_3_15:

nietoperek zielone swiatlo :36_1_21: powodzenia i nie dziekuj :36_3_15:

veoh Alexis przekochany,przecudowny i trzymam za Was kciuki aby wszystko szlo tak jak sobie tego zyczycie :11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem pewna, ze juz wkrotce bedziecie nosic wasze pociechy pod serduszkiem i bedziecie sie dzielic szczesliwa nowina razem z nami :)

Tez zycze wam wszytskiego naj naj lepszego z okazji walentynek kochane!

Cin kochana a co tam u Was, Jak Liamek??

Odnośnik do komentarza

Hello!
Nietoperek gratuluje @ :)
Trzymam kciuki za Ciebie i Ule!! Marzec jest Wasz!!
Bedzie dobrze :*
Cin czuje sie dobrze, choc wczoraj kolejna partia skurczy mnie dopadla. To po luteinie i 2 nospach pzeszly. Ale teraz podsluchuje detektorem jak pracuje serduszko i zawsze mnie to uspokoi.
A i do wczoraj mialam takie tylko musniecia na brzuchu ale wczoraj i przedwczoraj dostalam kilka pierwszych kopniakow :) wiec po prostu leze, nie stresuje sie bo wiem ze z moim malym skarbem wszystko dobrze! A w sierpniu bede go tulic i juz nigdy nie wypuszcze!
Ulenko, jutro betka? Sciskam kciuku i duze paluchy u stop!!
Alfa przybij piatke, bo ja tez nie moge spac... dzis wstalam o 3 na siku i juz nie moglam zasnac. Proszki ci cos pomogly?
Wizyte mam w przyszly czwartek 16 tc. Moze dowiem sie kto tam mieszka?
Licze ze mit o pieknej cerze w ciazy z synkiem obale i bede ciezarna co to nosi core i ma piekna cere :) bo mi sie przeciez Gabrysia marzy, no ale co Bog dal to i tak bede skakala z radosci w sierpniu :)
Milosci zycze w tym zakreconym dniu :)

Odnośnik do komentarza

Kasia odpoczywaj jak najwiecej!

Ja pamietam maialm jakies lekkie pobolewanie i skurzce miedzy 16 i 22Tyg i przeszlo. Az do samego porodu nic mi nie dolegalo. Przewaznie jak macicia sie rozciaga takie sensacje moga sie dziac.

A jak z tym Twoim lozyskiem wszystko dobrze?

Odnośnik do komentarza

Kochane moje mnóstwa miłości i szczęścia w ten dzień,ale przede wszystkim codziennie!! Zdrówka dla Was,maleństw pod serduszkiem i tych już narodzonych,dla przyszłych mam. Love U!! Weszłam właśnie na forum co bym Wam troszkę popłakać,ale juz nie muszę.Po Waszych ciepłych słowach mam znów energie i uwierzyłam ze będzie dobrze!
Kasiu buziaki dla Ciebie i serdeszka pod Twoim serduszkiem :)
Cin nie dziękuję oby się spełniło!!
Buziaki dla moich najwspanialszych na świecie dziewczyn!! :36_3_14:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Witam moje Walentynki :flower2::36_3_19::in_love2:

Starać się Dziewczynki, starać. Przyjdzie marzec, będzie wiosna - super pora na fasolki :D Trzymam kciuki :36_2_25:
Poza tym równowaga musi być - ktoś musi zmienić Alfę :hahaha:

Cinamoonka jeśli szukasz czegoś, co można sypać "do wszystkiego" no to bazylia. Poprawia trawienie i ułatwia przyswajanie pokarmu – działa przeciwskurczowo, pobudza wydzielanie soku żołądkowego, działa słabo wiatropędnie przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Powszechnie uważa się, że działa przeciwdepresyjnie, poprawia nastrój i dodaje sił (działanie podobne do melisy). Stosuje się w łagodnych zaburzeniach trawiennych, wzdęciach, przy niedoborze soku żołądkowego. Trochę mocniejsze działanie ma cząber, ale on nie do wszystkiego pasje smakowo (no i nie każdemu smakuje, chociaż ja za nim szaleję).

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

a ja bardzo przepraszam że zasmęce tak cudowny nastrój ale właśnie mój brat ma teraz 12 tyg usg swojego dziecka...nie umiem się cieszyć.....ja pierwsza zaszłam w ciąże ale to on pierwszy zostanie ojcem...to on pierwszy da wnuka....nei tak miało być...:36_1_4:

Odnośnik do komentarza

oj koliberek..... ja byłam brata wczoraj odwiedzić i zrobiłam to w takiej godzinie kiedy ona była w pracy....ciężarne za bardzo działają na mnie...jakbym zobaczyła ją z dzieckiem na rękach to nie jest jeszcze tak źle...te brzuchy...bo ja chcę mieć taki brzuch...chce być gruba...ociężała....ale ciężarna....wiem że w tym mcu nic z tego bo nei mam owulacji...może wstąpi we mnie energia jak będzie @ i będe mogła zacząć brac tabletki...jak na razie dno....
a czytałam że twój mały wkłada sobie wszytko do noska- matulu z kąd one biorą takie pomysły :wink:

Odnośnik do komentarza

Chcesz i będziesz miała! Będziesz ociężała i szersza z każdym dniem. Będziesz codziennie czuła, jak ktoś swoimi małymi stópkami obija Ci żebra! To wszystko nastąpi, a Ty będziesz cudowną mamą. To są chwile, na które warto czekać - chociaż czas się dłuży, chociaż brakuje już sił i cierpliwości, to warto czekać i warto wierzyć, bo wiara i dobre podejście czynią cuda. Jeśli nie w tym cyklu, to następnym razem, ale na pewno już niedługo.

Nie mam pojęcia, skąd mu się coś takiego wzięło, ale tak bardzo się boję, że zrobi sobie krzywdę, że się udławi, albo, że sobie zrobi jakąś ranę w środku i to zacznie się paskudzić.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek może zadaj pytanie psychologowi albo Dorocie Zawadzkiej??
albo spróbuj jak Curry napisała- że zacznij udawać że płaczesz i jak zareaguje to powiedz że nie lubisz jak tak robi i ci smutno??

No kochana to wszytko- ta ciąża, dziecko jest u mnie w sferze tych niespełnionych marzeń. jak zaszłam 1 raz to sobie myślałam - że to już? że to nie możliwe że jestem po tej 2 stronie....no ale rok później nadal jestem po tej ciemnej stronie.... nigdy chyba tak nie pragnęłam okresu jak teraz...żeby móc zacząć brac te tabletki nadziei

Odnośnik do komentarza

Wiem, jak bardzo pragniesz mojej obecności,
wiem, że już nic nie sprawi Ci radości
kiedy mnie tam nie ma, przy Tobie tak blisko.
Wiem, że dla mnie zrobiłabyś wszystko.
Wiem, ze przez krótką chwilę żyłaś już nadzieją,
a później nie mogłaś zrozumieć rzeczy, które się dzieją.
Wiem, że cierpisz i masz złamane serce.
Wiem, jak bardzo chciałabyś wziąć mnie na ręce.

Ale musisz wiedzieć, że ja czekam tak samo,
kiedy mnie przytulisz i będziesz moją mamą.
Dlatego wytrzymaj jeszcze tylko troszeczkę,
przyjdzie wreszcie nasz czas, już niedługo, za chwileczkę...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Wiem, jak bardzo pragniesz mojej obecności,
wiem, że już nic nie sprawi Ci radości
kiedy mnie tam nie ma, przy Tobie tak blisko.
Wiem, że dla mnie zrobiłabyś wszystko.
Wiem, ze przez krótką chwilę żyłaś już nadzieją,
a później nie mogłaś zrozumieć rzeczy, które się dzieją.
Wiem, że cierpisz i masz złamane serce.
Wiem, jak bardzo chciałabyś wziąć mnie na ręce.

Ale musisz wiedzieć, że ja czekam tak samo,
kiedy mnie przytulisz i będziesz moją mamą.
Dlatego wytrzymaj jeszcze tylko troszeczkę,
przyjdzie wreszcie nasz czas, już niedługo, za chwileczkę...

Koliberku :36_1_4::36_1_4::36_1_4::36_1_4: jakie to prawdziwe

Odnośnik do komentarza

Koliberku - jakie to piękne!!!!!!:36_2_58:

dziewczęta jestem tu codziennie, czytam wasze wpisy ale jakoś nie mogę się zebrać aby coś napisać.......;/
2 tygodnie temu odebrałam wyniki hisp.............a tu opis:
Utkanie łożyska z ogniskami zwałów białych
Byłam u lekarza ale nie byłam zapisana i Pani doktor niewiele miała czasu a ja byłam tak zestresowana ,że właściwie o nic nie zapytałam :( ale dupa ze mnie !!!
Nawet nie zapytałam po jakim czasie można zacząć starania........
Jedynie dowiedziałam sie,ze najprawdopodobniej przyczyną było niewydolne łożysko..... :(
poprosiłam ją również o skierowanie na badania genetyczne..... i mamy wizytę 21 marca.

Jejku 2 dni temu dostałam @ po porodzie......
matko okropny ból-prawie jak do porodu........i leje się normalnie ze mnie :(

Bartosz

24+4, 10.01.2013r.:angel_star:

Nie płacz kochana Mamo.......

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
anya bardzo mi przykro...przyjamniej wiecie przyczynę. a może to sie powtórzyć?
może zapisuj sobie pytania żebyś następnym razem dowiedziała sie wszystkiego :Kiss of love:

koliberku dziękuje ci kochana :mylove::36_3_15:
Ulala1986-Kochana nie wiem.............;
w sumie to nic nie wiem :(
w pierwszej ciąży miałam plamienie w 17 tyg.i do końca brałam luteinę......
wszystko szybko się opuszczało........
a teraz łożysko ;(
ale to też nie na 100%.............może czegoś sie dowiemy na badaniach.........

Bartosz

24+4, 10.01.2013r.:angel_star:

Nie płacz kochana Mamo.......

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...