Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulcia kochanie nie ważne kto pierwszy,ważne żeby zdrowe było!A Twoje maleństwo zawsze dla wszystkich będzie pierwsze-te tak bardzo oczekiwane!Domyślam się jak musisz się czuć i po stokroć rozumiem Twoj tok myślenia ale nie załamuj się kochana MARZEC jest nasz!!!:*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Koliberku ten wiersz.... Piękny.A ja dziś rano weszłam na forum i też chciałam płakać. Ulcia Słońce i my będziemy się w końcu cieszyły z tego wszystkiego zobaczysz! Ja dziś jak byłam w pracy,w jednej z przychodni to przyszła dziewczyna,mlodsza ode mnie o conajmniej 5 lat z 3 tyg skarbem. Pozwoliła mi chwycić maluszka za rękę...pewno pomyślała ze jakas walnieta jestem. A ja myślałam ze mi serce peknie!! Myślałam ze mam to za sobą...ale to jest chyba coś od czego nie da się uwolnić. Znów to poczucie niesprawiedliwości :( Ulcia kochanie przyjdzie pora na nas malenka! Wielkie brzuchy,opuchnięte kostki i nabrzmiałe piersi,mdlosci,niestrawności i śmierdzące baki...cos czego nie moge się doczekać! Ale najbardziej nie moge się doczekać żeby wziąć to maleństwo na ręce! Ulcia przyjdzie czas na nas!:*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperku jeśli liczba w nicku to rok urodzenia, to ja też jestem młodsza...i to więcej niż 5 lat :P

Wiecie, ja bardzo za Was obie trzymam kciuki i mam cichutką nadzieję, że w drugim półroczu (wrzesień, październik) ja też do Was dołączę...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Cin czorcie co Ty :D Kombajn???? :sofunny:

taaaa chcialabys :P

veoh
Dziewczyny jestem pewna, ze juz wkrotce bedziecie nosic wasze pociechy pod serduszkiem i bedziecie sie dzielic szczesliwa nowina razem z nami :)

Tez zycze wam wszytskiego naj naj lepszego z okazji walentynek kochane!

Cin kochana a co tam u Was, Jak Liamek??

Nasz Liamo skonczyl dzisiaj 6 miesiecy..nie wiem kiedy to zlecialo bo jeszcze nie tak dawno chodzilam z brzuchem a tu...bach 6 miechow jak z bicza strzelil...

Ulcia Ty wiesz ze bedzie dobrze.. idzie wiosna..wszystko sie zazieleni... i bedzie tak jak sobie marzysz:36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Nietoperku jeśli liczba w nicku to rok urodzenia, to ja też jestem młodsza...i to więcej niż 5 lat :P

Wiecie, ja bardzo za Was obie trzymam kciuki i mam cichutką nadzieję, że w drugim półroczu (wrzesień, październik) ja też do Was dołączę...

Koliberku,owszem rok urodzenia...i zegar tyka a instynkt rozsadza mnie od środka!!Dziękuję za cieple słowa I 3mam tez kciuki za Ciebie!Oby too 2013 obwity byl w szczęśliwe ciążę i udane porody!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

veoh buziaki dla Alexis na jego 3 miesiace :36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam bajki Hanny Barbaty czy jak jej tam. Finstonowie i Jetsonowie rula!!Alfa ale masz dobrze a ja od rana w kolejach do doktorow-taka praca :/ Ale idzie weekend i się odpocznie :D
Ulcia 3mam kciuki za badanie Bety!Jak dziś Twoje samopoczucie?
A ja zdecydowanie mam @.Obfity jak nigdy...ale skoro ma tak być co by było dobrze przyjmę to z pokora :)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulcia no sorrry musze to powiedziec...brat nie ma za grosz taktu:36_2_24:

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

No wiesz?!? I przyszli z tym Ula do Ciebie?? To juz naprawdę brak taktu!! Tzn jestem zdania ze na pewno nie zrobili Tobie na złość i ciężko ich winić za ciążę,ale wiedząc w jakiej jesteś sytuacji mogliby być nieco bardziej taktowni!! :/
Pisze z tel kom i ciągle mi się jakas głupia literówka wkrada.
A to prawda Ula lepszy obfity niż żaden. Ty też kochana lada chwila dostaniesz @. I też będziesz niebawem w ciąży. Zobaczysz co się zle zaczyna dobrze się kończy kochana :*

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulala1986
wiesz co cinuś....z bratem to os świąt wychodzą różne rzeczy....dowiedzieliśmy sie o ich ciązy ostatni ale jak potrzebowali przetłumaczyć papiery do położnej to wiedzieli gdze przyjść....

znam to Ula znam...:36_2_24: i wiem ze nie mozesz niestety odmowic

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że to nie złośliwość, tylko zwykła bezmyślność... Ludzie nie rozumieją, póki nie przeżyją, a jak przeżyją, to sobie uświadamiają, jakie sami głupoty robili. Ja, choćby tylko patrząc na siebie, zaczęłam się chwalić pierwszą fasolką zaraz po zrobieniu testu - teraz wiem, jaka to była głupota. Na szczęście wtedy skończyło się dobrze, ale jak teraz pomyślę, że miałabym to wszystko odkręcać...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Cin to prawda- co odmówię?? niestety zaciskam zęby i pomagam- oby mi to kiedyś życie wynagrodziło
Nietoperek-Koliberek- niewiedza i lekki brak tatku- mi sie zdaje że oni po prostu nie zostali w jakikolwiek doświadczeni przez los żeby wiedzieć jak się zachować w dosyć ciężkich sytuacjach. udało im sie zajść za 1 podejściem, zero problemów,już 13 tydzieńjuż kupują butelki śpioszki....
a aj chodzę na te durne badania krwi...

Odnośnik do komentarza

Ula masz 100% racje...ja też wczoraj sms'owalam z koleżanka. Wie o zdarzeniu bo jesteśmy sobie dość bliskie.Pytala jak się czuje,czy juz wsio ok.Napisalam ze psychicznie lepiej,pochwailam się ze dostałam @- bo dla mnie to olbrzymia srawa,sama kochana wiesz. No i piszemy,piszemy ja jej napisałam ze tak BARDZO bym chciała mieć takiego babla.A ona na to-chce nadmienić ze ma dziecko 8 m-czne też za 1-wszym razem- i pisze korzystaj z wolności, jeszcze za nią zatesknisz. Ani ciąża nie jest taka super,ani później placzce dziecko i pieluchy. Wkurzylam się i jej odp żeby doceniła ze udało im się za 1-wszym razem,ze dziecko jest zdrowe bo to jest naprawdę coś. Ale to też osoba która przez życie idzie z witrem,wszystko się układa,wszystko jest git. Nie ma nawet pojęcia ile ja bym dala żeby być na jej miejscu!!:(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ula masz 100% racje...ja też wczoraj sms'owalam z koleżanka. Wie o zdarzeniu bo jesteśmy sobie dość bliskie.Pytala jak się czuje,czy juz wsio ok.Napisalam ze psychicznie lepiej,pochwailam się ze dostałam @- bo dla mnie to olbrzymia srawa,sama kochana wiesz. No i piszemy,piszemy ja jej napisałam ze tak BARDZO bym chciała mieć takiego babla.A ona na to-chce nadmienić ze ma dziecko 8 m-czne też za 1-wszym razem- i pisze korzystaj z wolności, jeszcze za nią zatesknisz. Ani ciąża nie jest taka super,ani później placzce dziecko i pieluchy. Wkurzylam się i jej odp żeby doceniła ze udało im się za 1-wszym razem,ze dziecko jest zdrowe bo to jest naprawdę coś. Ale to też osoba która przez życie idzie z witrem,wszystko się układa,wszystko jest git. Nie ma nawet pojęcia ile ja bym dala żeby być na jej miejscu!!:(

A ja, mimo wszystko, nie rozumiem podejścia koleżanki. Zaszłam zaraz po moich 20. urodzinach, przez połóg musiałam przejść sama, bo M. bał się dziecka, a nikogo, kompletnie nikogo przy mnie nie było. Maluch jest "umiarkowanie przykry" przy ząbkowaniu. Ale nigdy nie przeszło mi przez głowę, żeby "zatęsknić za wolnością". Jestem dumna z siebie, że dałam radę, ale to jest dalekie od jakiegokolwiek uskarżania. Może ze mnie po prostu taka Matka Polka....Chyba bym jej powiedziała, że jest głupia, albo nie dojrzała do tej roli.

Nietoperku wierzę w to, że Ty niedługo też będziesz miała dzidziusia i pokażesz jej jakie to jest piękne :36_2_25:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

tak zdecydowanie zabkowanie jest "umiarkowanie przykre" ale to tylko dlatego ze nie mozemy pomoc maluszkowi w zniwelowaniu bolu... wlasnie my przechodzimy przez to...Liam jest marudny,placzacy,krzyczacy i takie tam ale ... mimo wszystko tez nie rozumiem kolezanki...

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

no widzicie....ja tez jak słyszę korzystaj z wolności bla bla bla....27 lat z niej korzystam i już mi sie znudziło :hmm:
ja po kolejnych badaniach- w 2 tygodnie beta z 6 na 5 :comp_ihate:
no i umówili mnie do kliniki na 8 kwietnia :sofunny: masakra
ja do tego czaslu planuje juz być w ciązy :whistle: ale zobaczymy jak bozia da

Odnośnik do komentarza

Cinamoonka my nakładaliśmy kroplę żelu z lidokainą (używaliśmy Dentinox N) na taką silikonową szczoteczkę-nakładkę na palec i masowaliśmy dziąsła. Przy pierwszych ząbkach pomagało, przy lżejszych atakach nawet tylko samo masowanie bez żelu, ale przy czwórkach (szerokie i tępe) w sytuacjach kryzysowych pomagał tylko syrop przeciwbólowy (jakiś Ibum czy coś podobnego, jest kilka na rynku - na pewno macie tam jakiś odpowiednik). A aż przykro było patrzeć, Maluch prężył się, odpychał, krzyczał...

Ula ja też planuję, że do tego czasu będziesz w ciąży :hahaha:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...