Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam się jeszcze nie zastanawiałam :) ale tak jak i mój mąż nie podobają nam się imiona typu Vivien, Fabien etc.. (oczywiście szanuję, że komuś się to podoba :) są takie nie polskie i nie uważam to za fajny pomysł :( najfajniejsze są te normalne, tak jak ja mam Monika a mąż Piotr :) teraz w naszej rodzinie są Kamila, Adam, Ola o i to są fajne imiona! wiem, że teraz są modne Tymon, Antoś, Zuzia, Oliwia - ale te imiona nie należą do ulubionych bo potem słyszę tylko "Oliwka!!" i 5 dziewczynek się ogląda...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza

Mogu dla Ciebie może być negatywnie.. jest mi to naprawdę obojętne :) Grunt, że dla mnie jest to sam pozytyw.

Też jak słyszę imiona Zuzia, Amelka, Igor, Filip, itp. dostaję mdłości... ale jeżeli ktoś miał ochotę tak nazwać swoje dziecko to proszę bardzo. Ja nie potępiam imion innych osób, bo każdy ma wybór :) Po za tym jest ich tyle do wyboru, że część nam się zwyczajnie podoba, a część po prostu nie :)

Nie sądzę, że jest to forum do kwestionowania imion innych dziewczyn, a jedynie przedstawienia swojej subiektywnej oceny :)

Nie interesuje mnie opinia innych ludzi. Nie zmieni ona naszego nastawienia. Nazwiemy dziecko tak jak my chcemy, bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie :)

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem trzeba tez myśleć o dziecku, wiecie nam się jakieś imię podoba super, ale potem np. dziecko będzie miało jakieś urzędowe problemy, albo dzieci się będą śmiały, bo się kojarzy albo coś..
mi najbardziej podobają się imiona moje i męża :) serio. Monika i Piotr. dość zapomniane ostatnio ;)
ładne są takie typu oo Ola, Sandra. A dla chłopców Adam np :) piękne imie!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgej28ph6kmm4a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lukierek

soraya
em87 też podoba mi się Leo :) podobnie jak Ty nie lubię pospolitych/popularnych imion.
Dla dziewczynki Lea też bardzo ładnie.

Mi podoba się Soraya, Inez, Nela i jeszcze parę by się znalazło. Gorzej z imieniem dla chłopca...


Ciekawe oryginalne imiona Podobają mi się

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...