Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

kwiatuszek9876 Rozwiązanie 14 lipca, a zasadniczo zapewne jakiś tydzień wcześniej, bo ja ze względów zdrowotnych będę miała zaplanowaną wcześniej cesarkę:-)

Dziubala Uśmiałam się niesamowicie czytając opis wizyty w przymierzalni. Ale z dziećmi to tak jest, jak się na coś uprą to koniec. Ale punkt za odwagę dla Maciusia wszystkie dzieci przebrane a on nie, ma twarde zasady:-)

Zaskoczyłyście mnie mnie natomiast w temacie pasożytów. Szczerze mówiąc dotychczas nie obiło mi się o uszy takie profilaktyczne odrobaczanie, ale przy najbliższej okazji zapytam pediatrę o tę kwestię.

Ja teraz poszukuję u siebie dobrego dentysty dziecięcego. Matuniowi na jednym trzonowym ząbku zrobiło się jakieś dziwne zaciemnienie, niby nie próchnica, ale coś się jednak dzieje. Chciałabym jednak dobrego specjalisty, bo jak się zrazi to będzie koniec.

Czy wasze dzieci mają w przedszkolu jakieś sympatie i antypatie. Mój szkrab ma już nawet ukochaną, nosi imię Amelka i Mati ja wprost uwielbia. Ma też przyjaciela Wojtusia. Nie wiem jak faktycznie wyglądają ich wzajemne relacje, bo nie spytałam o to opiekunki, no wiecie czy ta fascynacja działa w obie strony. Na pewno tak jest w przypadku Mikołaja, którego Mateusz twierdzi, że nie lubi, bo go bije, a wiem, że takie sytuacje faktycznie miały miejsce.
Mój mąż się śmieje, że Mateusz tak szybko znalazł ukochaną, że strach myśleć co to będzie dalej :smile_jump:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Rass moze to coś da ze małą zatrzymasz w domku ale zobacz że póxniej znów będzie przezywać zostawanie .

Supermonikas no to już wasz kawaler podrywa Panienki :) Moja nie ma swojej sympati bo za chłopcami nie przepada :)

Ja chce właśnie poprosić naszą lekarkę o przepisanie na pasożyty coś , bo Gabi nieraz boli brzuszek i też coś jej wyszły jakieś pasożyty w badaniach .

Nie wiem czy wiecie , chodź ja to podczytałam koleżanka Betty urodziła już :) Ma synka

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Jak po weekendzie? My mieliśmy towarzyski i górkowo-śniegowy :Śmiech:

Alecwi - super z policjantem :)

Raas – pediatra mówiła, że jak są robaki to lek działa głównie na robaki, na narządy w mniejszym stopniu. A jak robaków nie ma to "atakuje" narządy.
Zdrówka dla Oli!

Supermonika – Maciuś jeszcze nie ma ukochanej :Oczko:, a dzieci ogólnie wszystkie lubi w miarę jednakowo :Śmiech:, jest bardzo towarzyski i z każdym bawi się po trochu :)

Kwiatuszek - ja o Betty nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Zuzia dziś tak bardzo chciała do przedszkola więc poszła (poszła mało powiedziane biegła),od jutra już w domu do nie wiem kiedy zależy jak po zabiegu będzie. Jutro rano na badania a w środę zabieg.
Dziś od razu wzięłam kartę z przedszkola ( u Nas od dziś można dopiero).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek - do tej pory u Oli nie było większych problemów z chodzeniem do przedszkola, więc mam nadzieję, że miesięczna przerwa nic nie zmieni.

Patusia - powodzenia na zabiegu!

Dziubala - SP - to brzmi dumnie ;-) ale leci ten czas, prawda...?

U nas zapisy były do końca lutego - pani dyr powiedziała, ze rodzice sami napędzili, bo już w styczniu pytali!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Zabieg został odwołany,Zuzia miała złe wyniki z morfologi. Mamy brać witaminy i za 3 tygodnie powtórzyć badanie jak wszystko będzie dobrze to 8 kwietnia zabieg.

Dziubala u Nas już zostało to podpisane przez radnych (nowe opłaty za przedszkole.)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

patusia23
Witajcie

Zabieg został odwołany,Zuzia miała złe wyniki z morfologi. Mamy brać witaminy i za 3 tygodnie powtórzyć badanie jak wszystko będzie dobrze to 8 kwietnia zabieg.

Dziubala u Nas już zostało to podpisane przez radnych (nowe opłaty za przedszkole.)

Pozdrawiam

no to trzymamy kciuki za Zuzię!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Zuzia dzielnie chodzi do przedszkola (bierze witaminki ) i oby nic się nie przyplątało do czasu zabiegu bo znów trzeba będzie przełożyć.
Kartę do przedszkola już złożyliśmy i teraz będziemy czekać na wyniki:Oczko:.

Dziubala wiosna mogłaby już zostać::):

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziś Gabi poszła już do przedszkola i rano był ryk :( Pani ją wzieła i sie uspokoiła . Poszli też palić marzanne i bardzo się jej podobało .

Ja w pierwszy dzień wiosny przeziębiona :(

Dziubala widzisz jak dbaja o ekologię niedługo nawet palić nie będzie można

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

W przedszkolu do którego chodzi Zuzia byli z marzanną nad wodą ale nie topili Jej bo właśnie nie wolno,Pani tylko poszły z dziećmi aby pokazać jak kiedyś było .

Kwiatuszek zdrowia dla Ciebie,i aby Gabi przeszło poranne płakanie.
Dziubala Ja już chcę aby cieplutko było

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wczoraj kupowałam w przedszkolu zdjęcia z balu. Niestety Maciek faktycznie nie stanął do zdjęcia zbiorowego (nie miał wtedy stroju bo za nic nie chciał :Oczko:) więc jemu fotek nie kupiłam. Za to Adaś będzie miał super pamiątkę, jak co roku :)

Maciuś dostał zaproszenie na urodziny koleżanki z jego grupy. Ale nie pójdzie bo impreza w kulkach jest akurat w ten dzień co Adaś ma imprezę w domu. Szkoda, że tak się złożyło :(

A co u Was?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

ale piękna wiosna!!! :)

Marzec właśnie się kończy i Ola wraca do przedszkola. Jutro pierwszy dzień - już się nie mogła dzisiaj doczekać :)
W dowiedziałam się dzisiaj, ze w środę jadą na wycieczkę do Muzeum Wsi - będą warsztaty wielkanocne, malowanie pisanie, robienie palmy. Strasznie jestem ciekawa :)

Dzisiaj byliśmy na kontroli u laryngologa. Słuch się zdecydowanie poprawił - trochę woskowiny było w uchu, więc lekkie płukanko.

Cały marzec upłynął nam bez chorób, ehhh, żeby tak było cały czas...

Patusia, a jeśli dobrze pamiętam, to u Was niedługo zabieg?

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

U Nas dobrze (co by nie zapeszyć)::):,Zuza chodzi do przedszkola więc jest ok.

raas27 dobrze pamiętasz że za niedługo zabieg jutro mamy badania i jak wszystko będzie dobrze to w piątek 08.04.Jak po wycieczce do Muzeum????Oby nadal było bez chorób.
Kwiatuszek jak po ćwiczeniach z dziećmi????
Dziubala jak chłopaki????

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

patusia23
Witajcie

U Nas dobrze (co by nie zapeszyć)::):,Zuza chodzi do przedszkola więc jest ok.

raas27 dobrze pamiętasz że za niedługo zabieg jutro mamy badania i jak wszystko będzie dobrze to w piątek 08.04.Jak po wycieczce do Muzeum????Oby nadal było bez chorób.
Kwiatuszek jak po ćwiczeniach z dziećmi????
Dziubala jak chłopaki????

pozdrawiam

Muzeum dopiero w środę, a Ola już dzisiaj zakatarzona :( Jutro zostanie w domu, zobaczymy, co dalej...

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...