Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Witam piątkowo :)

U Maćka ospy nadal nie widać, a Adasiowi ospa jakby przechodzi, dziś 6 dzień a nie było jeszcze drugiego wysypu. Ale i tak jutrzejszy basen trzeba było odwołać :(

drugi wysyp? Nawet nie wiedziałam, że taki jest... U nas raczej był jeden. A okres wykluwania to chyba ze 3 tygodnie, więc Maciek ma jeszcze szanse ;-)

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Dziubala u nas angielski maja 4 l 30min a jak rozmawiałam z pania co uczy to mówi że jakby coś to u 3l było by tylko 15 min .
U nas kurs tańca też jest ale ja uważam że takie dziecko to chyba za szybko nie nauczy się a kasa jest ogromna na taki kurs jak u nas .

Witam nowe mamy :)

u nas właśnie dla trzylatków angielski trwa 15 min - dłużej nie dałoby rady

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

a moja Ola nadal chora. Dzisiaj byłam w przychodni trzeci raz w tym tygodniu, bo mimo antybiotyku (od środy) u Oli nadal pojawia się gorączka nawet do 40 stopni. Pani dr włączyła dziś gropronosinę, a jak do poniedziałku nie będzie poprawy, to zmiana antybiotyku. Pierwszy raz mamy taką sytuację ;-(
a co ciekawe, Ola wcale źle tej gorączki nie znosi. Tylko oczka zdradzają, ze coś jest nie tak.

Trzymajcie się wszystkie. Nowe Koleżanki witam serdecznie!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej dziewczynki!
Ja dzisiaj w dużo lepszym nastroju, bo wygląda na to, że choróbsko opanowane:) Jeszcze w nocy z piątku na sobotę temp utrzymywała się do38, ale już cała sobota i niedziela wzorcowo 36,6, w porywach 36,8 :) nie wiem co to było, ale dobrze, ze już sobie poszło hihi ale mi wesoło.

Wszystkiego dobrego na nowy tydzień!:36_3_19:

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Rass brawo dal Oli mam nadzieje ze juz chorobsko poszlo wprecz

Patusia a jak wasze migdlaki

Dziubala a jak u was ospa byl drugi wysyp a jak drugi synek mam nadzieje ze przejdzie ospe razem z bratem

shannon69
[
B]Shannon u nas w domu tez mowimy tylko po polsku ale jej latwiej powiedziec angielskie slowka zwroty. Mozliwe tez ze dlatego ze mamy angielska tv i czasami oglada bajki. Zreszta sa rozne dzieci Maja 88 akurat poszla do przedszkola z polecenia logopedy barak mowy nie rozumiala polecen itd Dlaego jej pierwsze sklowa byly po angielsku

INKA my wlasciwie dbamy o to zeby corka mowila po polsku i dlatego jak na poczatku przedszkola zaczela do nas mowic po ang. to jej zwracalismy uwage.Mieszkajac w anglojezycznym kraju nie ma watpliwosci ze dziecko szybko naczuczy sie jezyka.Dla nas wazne jest zeby dobrze mowila rowniez po polsku.Jak Twoja dziecinka sobie teraz radzi z mowa?

Shannon u nas znaczna poprawa z mowa. Ja tez sobie nie wyobrazam zeby Maja nie mowila po polsku ale jak pisalam dzieci sa rozne. Na poczatku jak zaczela mowic po ang mowilismy polski odpowiednik slowa to wpadala w szal. Teraz jest znacznie lepiej. Musimy sie zorientowac jak jest z polska szkolka bo chcialabym zeby od wrzesnia poszla ale na razie nawet nie wiemy w jakim wieku przyjmuja dzieci

8 U nas calu weekend lalo Maja wynudzila sie troche w domu na szczescie dzis do przedszkola a ja musze uzupelnic zapas papieru bo wszytsko zurzylismy kredki tez w oplakanym stanie i malo zostalo

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

Nasz weekend był stricte domowy. Nie pamiętam kiedy tak było żebyśmy całą sobotę i niedzielę przesiedzieli w domu. Ale było wesoło, nagrałam się w różne gry chyba za wszystkie czasy :Śmiech:. A weekend skończyliśmy rozebraniem choinki :)

U nas w przedszkolu dziś miały być przedstawienia z okazji Dnia Babci i Dziadka, ale że chłopaki w domu, to dziadków na przedstawieniu nie będzie. Za to ja z K. wybieramy się dziś do teatru na "Dziwną Parę" z Arturem Barcisiem i Cezarym Żakiem :)

Kwiatuszek – z angielskim u 3 latków to nie chodzi mi o czas trwania zajęć, tylko o sam fakt, że to język obcy. Ja podpisuję się pod teorią, że dziecko powinno się zacząć uczyć języka obcego jak w ojczystym języku wszystko poprawnie już wymawia, czyli ż, sz, cz, r. Zasada ta nie dotyczy dzieci dwujęzycznych.
Ale każdy ma prawo do swojego zdania :yes:

Raas – drugi i czasem trzeci wysyp jest ponoć zawsze. U Adasia mógł być ten wysyp, który polegał np. na tym, że doszły mu 2 nowe krostki więc mogłam nie zauważyć :Oczko:
Cieszę się, że Ola ma się lepiej, oby tak dalej :)

Inka
– ja myślałam, że drugi wysyp jest po kilku dniach, a on jest po 24-72h więc może i był, ale ja go nie zauważyłam, bo mogło przybyć tylko kilka krostek :Oczko:
Szybko znikający papier pamiętam, w którymś momencie zamiast kupować bloki rysunkowe kupowaliśmy ryzę papieru :Oczko:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Zuza od dziś wróciła do przedszkola,szczęśliwa i zadowolona w piątek mają bal karnawałowy a przedstawienie z okazji dnia babci i dziadka dopiero 4 lutego.
Dziś przyniosła zaproszenia ::):.

raas27 cieszę się że gorączka już przeszła

Dziubala miły weekend za Wami ::):,

Inka80 od dziś bierzemy szczepionkę doustną 4 dni w tygodniu przez 3 tygodnie 2 lutego kontrola i zobaczymy

Kwiatuszek powodzenia na testach

Odnośnik do komentarza

Dziubala Takie "luźne" weekendy to sama przyjemność, my ostatni weekend spędziliśmy podobnie, czyli błogie lenistwo + zabawa:-)
Mam nadzieję, że wypad do Teatru się udał. Mnie się marzy wygospodarowanie chwilki czasu właśnie na takie wyjście z mężem, chociażby na lody hi hi hi Ale ostatnio jesteśmy tak zalatani.

kwiatuszek9876 Powodzenia na testach. Mam nadzieję, że powrót do przedszkola będzie bardzo przyjemny. Na pewno córeczka wytęskniła się za przedszkolem!

Mati dziś ma bal maskowy Księżniczek i Książąt, siedzieliśmy z mężem do 23-ciej nad super maską dla naszego księcia (bo rodzice mieli zrobić dzieciom maski samodzielnie), efekt jest chyba niezły:-) A najlepsze, że Mateusz rano stwierdził, że on chce sobie sam zrobić maskę na ten bal. Rano zamiast się ubierać, on papier, kredki i maskę robi:-) Zasadniczo to prawie ją skończył hi hi hi Ale przed przedszkolem stwierdził, że chyba jednak weźmie maskę która my mu zrobiliśmy uffff
Dziwnie w przedszkolu dziś wyszło, bo to miał być bal maskowy (bal przebierańców dzieci miały w miniony czwartek), więc dzieci w maskach, a niektórzy rodzice wypożyczyli stroje księżniczek i książąt dla dzieci i tak jakoś głupio wyszło, bo teraz część dzieci w normalnych ciuchach i w maskach, a reszta poprzebierana, nasz malec też niestety bez specjalnego stroju. Oczywiście my naszego krasnala ubraliśmy inaczej niż na codzień, eleganckie spodnie, bluzeczka z kołnierzykiem, żeby tak dystyngowanie wyglądał, ale rodzice mnie zszokowali tymi strojami. Mam nadzieję, że u Mateusza w grupie nie będzie takiego szaleństwa, bo nie chcę by naszemu malcowi było przykro, że nie ma specjalnego przebrania. Jakieś totalne niedoinformowanie nastąpiło w tej kwestii, przecież gdybyśmy wiedzieli to też byśmy małemu coś zroganizowali, a tak:(

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Supermonika szkoda ze taka slaba komunikacja byla i mam nadzieje ze Mati nie bedzie sie czul pokrzywdzony brakiem stroju. Zrob koniecznie zdjecia jak wygladal w masce

dziubala to pewnie trudno zauwazyc ten drugi wysyp jak rak od razu jest
My do rysowania kredkami tez kupujemy papier do drukarki ale do farb kupuje cos w rodzaju tapety rolka 10m grubszy papier nie przemieka co przy malowaniu Majki jest wazne
majki prace zawsze schna duzo dluzej niz innych dzieci
Dziubala zazdroszcze wyjscia do teatru nie pamietam kiedy ostatni raz bylismy gdzies tylko we dwoje ale nie ma z kim zostawic |Majki

Patusia ale super macie z tymi balami i przedstawieniami

Kwiatuszku to jestem ciekawa jak Gabi wroci do przedszkoal po takiej przerwie ale chyba nie powinno byc zle

Maja dopiero jutro do przedszkola teraz chodzi w poniedzialki srody i czwartki
Wczoraj pani powiedzial ze poraz pierwszy n ie zjadla podwieczorku a poza tym zawsze jest usmiechnieta i bardzo ladnie bawi sie z innymi dziecmi pomaga sprzatc zabawki itd
szkoda ze w domu ze sprzatniem nie za bardzo

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wczorajszy spektakl „Dziwna Para” rewelacyjny :Śmiech::Śmiech::Śmiech:. Uśmialiśmy się po pachy, aż nas szczęki bolały :D. Naprawdę świetna komedia!!! Myślałam, że tylko Żak i Barciś tam będą grać, a była jeszcze 4 innych aktorów znanych z szerokiego ekranu. Polecam, choć ceny biletów są droższe niż przy zwykłych spektaklach w danym teatrze, ale naprawdę warto :great:. Z chęcią bym go jeszcze raz zobaczyła, choć ponoć były tylko 2 przedstawienia w Krakowie.
A z opieką do dzieci to u nas notoryczny problem :(. Nawet wydawało się, że pójdę do teatru z koleżanką a K zostanie z dziećmi, bo siostra mnie początkowo wystawiła, ale trochę jej nagadałam :Oczko: i przyjechała do dzieci.
Za miesiąc znów idziemy na taki komediowy spektakl, już siostrze mówiłam żeby czas rezerwowała, bo raz w miesiącu może chyba poświecić kilka godzin na siostrzeńców :Oczko:

Fajnie macie z tymi przedstawieniami. Szkoda, że moich chłopaków tyle ominęło (4 przedstawienia). Może na bal zdążą :Oczko:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

My po testach . Wyszło że Gabi nie może jeść żółtka jaja kurzego , i kakao czekolada .
Napewno będzie dobrze w przedszkolu ( mam taką nadzieje ) Dziś też patrzelismy na stroje karnawałowe i ceny masakryczne .

Dziubala super że wieczór sie udał

Inka super usłyszeć od Pani takie pochwały na temat swojego dziecka

supermonikas23 miejmy nadzieje że wróci bez problemu

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Dziubala super że przedstawienie w teatrze udane ::):

Kwiatuszek to teraz przynajmniej wiecie na co Gabi uczulona

Ja mam dziś zebranie w przedszkolu i będzie też Pani psycholog. Musimy też parę spraw organizacyjnych omówić.

pozdrawiam ::):

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

My dziś pierwszy dzień po miesiecznej przerwie i było nawet nawet , chodz tez płaczu sie nie obyło . Najpier chętnie weszła wszytkie Panie bardzo ładnie ja przywitali , umyła ręce przed śniadańkiem i w ryk . Że chce do domku . Ale to też zwiazane z niewyspaniem bo już o 7 musiała wstać bo jeszcze jechałam na pobranie krwi . Ale już dobrze :)

Teraz szukamy stroju na bal . A ceny masakra

Odnośnik do komentarza

Dziubala takie wypady z mężem są super. My rok temu byliśmy na kabarecie Hrabi, też był niezły ubaw. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat spektaklu Klimaterium. Moja mama potwierdza, bo była :)

Patusia jaką dokładnie szczepionkę bierzecie?

supermonika - takich sytuacji nigdy nie unikniesz. Zawsze się znajdzie, ktoś, kto wyjdzie przed szereg albo coś źle zrozumie ;-)

Kwiatuszek, czy Gabi miała jakieś objawy tych alergii?

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Wczoraj mieliśmy zebranie w przedszkolu sprawy organizacyjne (typu dzień babci i dziadka zabawa karnawałowa),i również było spotkanie z logopedą temat KOMUNIKACJA JĘZYKOWA W WIEKU PRZEDSZKOLNYM dość fajne spotkanie::):.

raas27 bierzemy doustną szczepionkę o nazwie RIBOMUNYL (jest to w proszku do rozpuszczenia w niewielkiej ilości wody w ogóle nie ma smaku i trzeba to podawać dziecku na czczo dziś bierzemy 4 dawkę i mamy przerwę do niedzieli i od poniedziałku znów 4 dawki )oprócz tego krople do nosa robione na zamówienie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

patusia23
Witajcie

Wczoraj mieliśmy zebranie w przedszkolu sprawy organizacyjne (typu dzień babci i dziadka zabawa karnawałowa),i również było spotkanie z logopedą temat KOMUNIKACJA JĘZYKOWA W WIEKU PRZEDSZKOLNYM dość fajne spotkanie::):.

raas27 bierzemy doustną szczepionkę o nazwie RIBOMUNYL (jest to w proszku do rozpuszczenia w niewielkiej ilości wody w ogóle nie ma smaku i trzeba to podawać dziecku na czczo dziś bierzemy 4 dawkę i mamy przerwę do niedzieli i od poniedziałku znów 4 dawki )oprócz tego krople do nosa robione na zamówienie.

pozdrawiam

No właśnie czytam ostatnio o tych różnych szczepionkach, ale na razie zobaczymy co powie laryngolog. Ciekawa jestem czy szybko odczujecie efekty szczepionki. Oby tak!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

raas27
patusia23
Witajcie

Wczoraj mieliśmy zebranie w przedszkolu sprawy organizacyjne (typu dzień babci i dziadka zabawa karnawałowa),i również było spotkanie z logopedą temat KOMUNIKACJA JĘZYKOWA W WIEKU PRZEDSZKOLNYM dość fajne spotkanie::):.

raas27 bierzemy doustną szczepionkę o nazwie RIBOMUNYL (jest to w proszku do rozpuszczenia w niewielkiej ilości wody w ogóle nie ma smaku i trzeba to podawać dziecku na czczo dziś bierzemy 4 dawkę i mamy przerwę do niedzieli i od poniedziałku znów 4 dawki )oprócz tego krople do nosa robione na zamówienie.

pozdrawiam

No właśnie czytam ostatnio o tych różnych szczepionkach, ale na razie zobaczymy co powie laryngolog. Ciekawa jestem czy szybko odczujecie efekty szczepionki. Oby tak!

Wizytę kontrolną mamy 2 lutego więc zobaczymy czy to w ogóle działa i czy jest sens podawania.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Ja ciągle czekam na wysyp ospy u Maćka, jak nic nie wyjdzie, to w poniedziałek idzie do przedszkola :)
Adasiowi 2 tygodnie ospy minie w niedzielę, ale już nie ma śladu po niej :). Mam nadzieję, że Maciuś też ją tak łagodnie przejdzie.

Kwiatuszek – my strojów na bal nie kupujemy tylko wypożyczamy w „Wypożyczalni Strojów”. Może też tak zrób :Oczko:
I życzę bezproblemowego zostawania w przedszkolu :)

Inka – słodka księżniczka, pięknie wygląda ::):

Rass - to jak będzie w Krakowie „Klimakterium” to się wybierzemy, dzięki za info :)

Patusia – oby leki przyniosły oczekiwane skutki :yes:

Udanego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Wczoraj zabawa karnawałowa w przedszkolu,było super Zuza tańcowała z kolegami,dzieciaczki wyszalały się i Ja zresztą też :Oczko:(ale dzieciaki mają niesamowite pokłady energii).

Dziubala abyś w końcu doczekała się ospy u Maciusia :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...