Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

Witam u nas nie najlepeij . Gabi dostała gorączki w niedziele wieczorem , wczoraj cały dzień miała , nawet w jenym momencie miała prawie 40 stopni . W nocy też , ale po dawaniu czopków temeratura spadała . Dzis bylismy u lekarza osłuchowo czysta , gardło czerowne i antybiotyk . Szczerze to nie wiem czy go wykupywać .

Patuś po ćwiczeniach super :) Fajne takie ćwiczonka . Mam nadzieje że teraz zabieg się odbędzie i już z głowy

Rassa zdrówka dla Olci

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Maciuś jednak pójdzie na urodziny koleżanki z grupy, Adaś też dostał do niej zaproszenie :). Przenieśliśmy imprezę Adasiową na niedzielę i dzięki temu Maciuś nie będzie musiał rezygnować z zaproszenia :)
A za tydzień Adaś idzie na urodziny do swojej koleżanki z grupy i Maciuś też dostał do niej zaproszenie. Fajnie :)


Patusia
– dziękuję, chłopaki ok, zdrowi i szczęśliwi :D
Kciuki za zabieg!

Kwiatuszek - zdrówka dla Gabi! Ja bym antybiotyku nie kupowała, no chyba, że mała ma anginę.

Raas - zdrówka dla Olci!
Poszła do muzeum?

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek - dziękuję za życzenia :). Wczoraj urodziny miał Adaś ;)
Co do antybiotyku, to wiesz jak jest, każda mama robi jak uważa i jej intuicja podpowiada. Ja bym nie kupowała antybiotyku ze względu na gorączkę (no chyba, że trwa dłużej niż 5 dni), która i tak nie była wysoka, z tego co piszesz. Gorączka to dobry objaw organizmu, bo oznacza, że walczy z chorobą, podanie antybiotyku nie dość, że niweczy tę walkę, to jeszcze mocno go osłabia. Pediatra kiedyś mi to powiedziała i tego się trzymam :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Dziubala powiem ci ze długo sie zastanawialismy nad tym czy podać ten antybiotyk , ale przez 3 dni temperatura praktycznie była cały czas 38,3 nieraz nawet wyższa .
Też jestem przeciwniczką antybiotyku , od urodzenia Gabi miała tylko 3 razy antybiotyk .

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Powiem ci że Gabi właśnie jeden antybiotyk dostała przy anginie , drugi jak miała pochodne szkarlatyny i teraz . U nas przepisuja co bądz antybiotyk , czy nawet na kaszel difhergan . Ja powiedziałam ze nie podam tego nigdy dziecku . Ostatnio na kaszel chciała mi dać bactrim i nie podałam bo po co .
Teraz jest mało lekarzy którzy pomogę .

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek - ja mam nadzieję, że w tej nowej przychodni też trafię na super pediatrę. Nowej, bo zmieniłam dzieciom przychodnię, bo już prawie 2 lata tu mieszkamy, a jeździć na drugi koniec Krakowa mi się nie uśmiecha, nawet jak tylko na szczepienie czy bilans ;)
A do Dipherganu nic nie mam, uważam go za bardzo dobry lek i potrzebny w apteczce. Ale oczywiście nie każdego kaszlu, tylko np. przy zapaleniu krtani czy innym przedłużająco-duszącym kaszlu.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

leże właśnie w łóżeczku, bo tym razem mnie rozłożyło :( Ola jakoś się trzyma, ma tylko delikatny katar. Na wycieczce była i tak jej się podobało, że na drugi dzień zapytała czy teź pojadą z przedszkola na wycieczkę :)

Patusia - koniecznie daj znać jak po zabiegu.

Dziubala - udanych imprezek :)

Kwiatuszek - zdróweczka dla Gabi!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

My w piątek mieliśmy zabieg wszystko jest w porządku,Zuzia dzielna zniosła super i szczerze to nic nie pamięta.Chodzi do lustra i sprawdza czy na pewno już nie ma.
Zostaje w tym tygodniu w domku zalecenie lekarza aby nie szła do przedszkola ale na podwórko jak najbardziej może chodzić (tylko aby pogoda była).

Dziubala mam nadzieje że będziesz zadowolona z Nowej przychodni
Kwiatuszek jak Gabi
raas27 zdrówka dla Ciebie,niech Ola się dzielnie nadal trzyma i gońcie katar

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Imprezowy weekend dzieci udany, nasz też :Śmiech:. W tę sobotę dzieci też idą na urodziny do kulek, ale tym razem do koleżanki Adasia :)

Raas - zdrówka dla Ciebie, a Ola niech goni katar.

Patusia - super, że to już za Wami. Brawo dla dzielnej Zuzi :great:. A wycinanego miała trzeciego migdała czy jeszcze boczne?
Maciuś po zabiegu musiał miał zalecone 2 tygodnie przerwy od przedszkola.

Kwiatuszek – po antybiotyku, jak jest możliwość, to dobrze jeszcze parę dni przetrzymać dziecko od zbiorowiska dzieci ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Witam my w domku bo po Antybiotyku przyszedł kaszel poszłam do lekarza i okazało się że na płuckach są szmery i tak siedzimy znów w domku .

Dziubala - super ze imprezka się udała

oj coś choroby nie chcą Was opuścić,dużo zdrówka dla Gabi niech już w końcu wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza

Witam, dzisiaj o poranku (jak nigdy) :)

Wzięłam sobie dzień urlopu - mycie okien, sprzątanie przede mną:uff: :uff::uff::uff:

Katar mi się ciągnie choć chora się nie czuję (na szczęście). Ola w świetnej kondycji (odpukać).

Kwiatuszek - ja rok temu miałam taką sytuację z Olą, ze złapała anginę. Wzięła 2 antybiotyki (pierwszy był za wcześnie przerwany, ze względu na grzyba w gardle). Jak poszłam na kontrolę po drugim antybiotyku, nie było naszej pediatry, więc poszłam, do tej co akurat była. A ona bada Olę i mówi mi, ze coś jest w oskrzelach, takie wirusowo - alergiczne i siepie trzeci antybiotyk (proponowała też zastrzyki :36_11_13:). Mnie zamurowało, bo ani na alergie, ani na wirusy antybiotyki nie działają, więc o co chodzi??? Nie wykupiłam leków, tylko poszłam prywatnie do innego lekarza - diagnoza - dziecko zdrowe jak ryba. Piszę o tym, bo może warto, zebyś się skonsultowała u innego lekarza jeszcze?

Dziubala - ale macie imprezowy okres ;-)

Patusia - cieszę się, że Zuzia bez większych problemów po zabiegu.

Zdrówka dla wszystkich!!!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Rassa ja byłam prywatnie jeszcze i nie podałam antybiotyku tylko przepisała nam flegamine i po 5 dniach mam dawać stodal . Jest lepiej wychodzimy na dwór . Diagnozę ta lekarka postawiła taką samą ale mówi ze nie trzeba antybiotyku , muszę teraz iść jeszcze w środę do kontroli .
W czwartek w przedkolu jest zajączek więc Gabi pójdzie

Patuś napewno Zuzia bedzie grzeczna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...