Skocz do zawartości
Forum

Ciąża pozamaciczna, co dalej


irena34

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje za dodanie otuchy :)

Najgorsze jest to ze teraz wszyscy w koło są w ciąży :( mojego M bratowa z drugim dzieckiem-zaszłam miesiąc przed mną, moja dobra kolezanka tez w drugiej ciąży- zaczełyśmy się razem starać 3.5 roku temu i ona spodziewa sie juz drugiego dzieciaczka :(
kolezanka w pracy w 9 tc i najlepsza przyjaciółka sobie " wpadła " i spodziewa się bliżniąt....
czym ja sobie na to zasłużyłam :glass: ehhhh

IRENA- Gratuluje synka :)

Starania od wrzesnia 2007r PCOs
Listopad 2010r LAPAROSKOPIA diagnostyczna
usunięcie zrostów jajnikowo-jajowodowych
niedrożny jajowód lewy :(
Styczeń 2011 na teście II kreseczki :D
28luty2011r LAPAROTOMIA-ci

Odnośnik do komentarza

irena gratuluje synka :)

lilu19 dziewczyny dobrze radza i stawiam sie za tym by ten czas wykorzystac na dbanie o siebie a szanse są zawsze dopóki jest wiara.

Moje znajoma wczoraj oznajmila ze jest w 6 tyg ciąży, starali się 5 lat. :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny przez jakiś czas mnie nie było ale przeczytałam wszystkie dodane posty więc jestem na bieżąco:)

Irena- ja również gratuluje synka:) Na pewno wyrośnie z niego duży, zdrowy, mądry i przystojny chłopak!:)

Witam też lilu19, mam nadzieję że będzie Ci odpowiadało nasze towarzystwo:)
Trzymam tez kciuki za szybki powrót do zdrowia i za lepszą kondycję psychiczną.

Ja cały czas wybieram, się do mojej gin na kontrolę ale jakoś dotrzeć nie mogę. Co prawda motywuje mnie fakt że mam takie słabe miesiaczki od 3 miesięcy ale zapieprz w pracy rozbija mi cały dzień;/// Jak tylko ucichnie to się wybiorę;)

Odnośnik do komentarza

liliu19 witam i trzymam kciuki. Ja miałam cp w październiku, to już 5 m-cy, też miałam pół roku przerwy bo w cp miałam podawaną chemioterapię. Echhh... Teraz czekam na zabieg. Zastanawiam się dziewczyny czy jest sens na kolejną konsultację (w innym mieście). Chciałabym mieć to za sobą i móc się starać o dziecko...:)

Myszolka zrób w końcu porządek...:) tak, na wiosnę:)
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf6yr4el5k7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6yhdp217r.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Jestem już po zabiegu, niestety miałam kolejny raz rozcięty brzuch:(
Ale.... moim problemem wcale nie był wodniak jajowodu, usg dawało błędny obraz. Miałam po prostu mnóstwo zrostów po lewej stronie koło jajowodu. A moją dolegliwością były torbiele na jajniku. Torbiel (niestety po prawej stronie- tej dobrej) na jajniku miała 4 cm i została wyłuszczona. Zrosty usunięte, a jajowód zachowany ponieważ wygląda na to że jest ok. Prawdopodobnie po cc powstały zrosty i jak mi powiedział lekarz to mogło być problemem z jajowodem (może słaba lub zaburzona perysraltyka) i stąd mogła być cp. Mam nadzieję że już nie będę musiała tego przechodzić. Dopóki nie poszłam do szpitala bardzo chciałam być w ciąży ale teraz po opreacji... chyba muszę dojść do siebie:)

Moja 2 letnia córcia kiedy wróciłam zasnęła wtulona we mnie (zdarzyło się to jej pierwszy raz!:))
Dochodzę powoli do siebie. Już nie chce mieć rozciętego brzucha...:)
Pozdrawiam! Buziaki

P.s Zdrowych, wesołych Świąt!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf6yr4el5k7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usatgf6yhdp217r.png

Odnośnik do komentarza

Najlepszego ale już niestety po świętach... :)

kajka84- Uszy do góry, nie możesz sobie zaprzątać teraz tym głowy. A lekarz proponował hsg jajowodów? Bo jest to pomocne w udrażnianiu jajowodów, jakieś mikro zrosty powstałe podczas operacji mogą zostać usunięte. Szkoda że jednak laparotomie zastosowali;///
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia:)

Odnośnik do komentarza

Witam,
odebralam wyniki bety hcg 95,12 mlU wskazuja na 4 tydzien , ostatni okres mialam 21szego marca dodam , ze mam bardzo nieregularne @ .Pieka mnie piersi i pobolewa mnie jajnik, mam brązowe plamienia .W czwartek tj 05,05 bylam u gin niczego nie widac.Jak tylko odebra;lam wynik bety zadzownilam do gin mam przyjsc na wizyte za tydzien.
Gin zasugerował , ze to może być ciąza pozamaciczna... nie wiem co myslec
nie umiem ustalic wieku ciąży i porownac z wynikiem bety( moje @ sa nieregularne ). -jak wspomnialam wyżej
Bardzo sie boje... byc moze ktoras z was miala podobnie?

skala bety: 4ty tydzien 9,5-700
5ty tydzien 215-7138

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...