Konkursy

Konkurs "Zimowe wieczory z klockami LEGO® DUPLO®"

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

zbliżające się Święta są przepełnione radosnym oczekiwaniem, ale również ferworem przygotowań. W przedświątecznej gorączce zachęcamy do spędzenia więcej czasu z bliskimi, zwłaszcza z tymi najmłodszymi :) Czy macie jakieś swoje zimowe rytuały? Pokażcie nam jak spędzacie rodzinny czas zimą – aktywnie czy w domowym zaciszu?

Wraz z marką LEGO® DUPLO® przygotowaliśmy konkurs zimowy, w którym macie okazję podzielić się z nami swoimi zimowymi pomysłami na spędzanie wspólnego czasu :)

Spośród zdjęć przesłanych przez Was nagrodzimy aż 5 zgłoszeń!

Nagrodami są zestawy klocków LEGO® DUPLO® Przygody na farmie (10869).

https://i.wpimg.pl/648x0/upload-abczdrowie.wpcdn.pl/uploads/2018/12/17/10869-lego-duplo-przygody-na-farmie-1-a41ee0111987f31e12071090a5da8bc9ba34c113.jpg

LEGO® DUPLO® "Przygody na farmie" to zestaw edukacyjny dla dzieci. Bawiąc się nim, można rozwijać umiejętności poznawcze, emocjonalne, językowe, manualne, społeczne oraz kreatywność swojego malucha.

Bawiąc się w stajnię lub wiejską farmę, dziecko pozna zwierzątka: koniki, owce, krówki, kury, co jedzą, jak się nimi opiekować, jak mówią i co lubią. Opiekując się zwierzątkami i odgrywając rozmaite role, maluchy ćwiczą umiejętności emocjonalne i społeczne.

Budując domek lub stodołę według instrukcji, doskonalą zdolności manualne i sprawność w rączkach, a konstruując własnego pomysłu, rozwijają swą kreatywność i wyobraźnię. Z tym zestawem jest mnóstwo różnorodnych i ciekawych historii do opowiedzenia.

Mali rolnicy z radością pociągną za sznurek, by poruszać dzwonkiem i zawołać zwierzątka na obiad, a potem pójdą pobawić się na zjeżdżalni. Na koniec dnia z ochotą położą wszystkie zwierzątka spać w stodole, a same przygotują w domku gofry na kolację!

https://i.wpimg.pl/600x0/upload-abczdrowie.wpcdn.pl/uploads/2018/12/17/duplo-kids-1hy18-10867-farmers-market-10868-farm-pony-stable-10869-farm-adventures-10870-farm-animals-01-da381f1f1a92cff13aade8326567994804a5908d.jpg

Warunki konkursu:

1. ZDJĘCIA ZAMIESZCZAJCIE W WĄTKU KONKURSOWYM SAMI (zdjęcie musi mieć wielkość do 1 MB, by dało się wrzucić), podając imię i wiek dziecka.

2. Wygrać mają szansę zdjęcia zgodne z tematem konkursu, zamieszczone z zarejestrowanego profilu na forum i nie zgłaszane do konkursów na innych portalach.

3. Pamiętajcie, by nie dodawać zdjęć, które mogą być nieodpowiednio wykorzystane przez innych użytkowników Internetu. Wszelkie zdjęcia niezgodne z zasadami będą usuwane i nie będą mogły brać udziału w zabawie.

4. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 31.12.2018 roku do północy.

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.

POWODZENIA!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wirtualna Polska Media S.A. z siedzibą w Warszawie. Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia Konkursu. Podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO (niezbędność do przeprowadzenia Konkursu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do przeprowadzenia Konkursu uniemożliwi Twój udział w Konkursie. Możesz skorzystać z praw podmiotu danych przewidzianych w obowiązującym prawie. Więcej informacji w regulaminie.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tekla123

tekla123 wpis edytowany

Jeżeli tylko jest śnieg to korzystamy z niego :) Sanki, bałwany, śnieżne wyprawy to zimą najbardziej lubimy! Bartek 3 latka

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_70999.jpg
53029 tekla123 Kobieta, 32 lata, Kraków
Mulisia

Mulisia

Kochana Redakcjo mój wybór był wręcz oczywisty, albowiem gdzie jak gdzie, ale właśnie do miejskiego Ogrodu Zoologicznego z synkiem chodzimy praktycznie codziennie, tudzież zimą! I nie ważne czy za oknem dżdży czy też świeci słońce, codzienna wizytacja w ZOO jest obowiązkiem. Synek jak usłyszy od taty „ Czy idziemy zobaczyć krówkę? ( tzn. żubra) od razu idzie po swoją czapkę i mówi MMMMM ( ma dopiero 2 latka ), więc krówka zastępuje na razie żubra, a mmmm, to tzw. muuuuu a aa żubr/krówka. Normalnie, to dookoła ZOO spaceruję z wózkiem 10 minut, ale jak przy ogrodzeniu z „krówkami” synka z wózka wyciągnę, to przechadzamy się tak przynajmniej godzinę. Interesuję go wszystko, sarenki, świnki wietnamskie, które systematycznie w weekend dokarmiany owocami usytuowanymi w koszach, jelonki, kurki ( ko, ko, ko), itp. Białostockie ZOO nie jest niestety ogrodem z prawdziwego zdarzenia. Nie ma słonia, żyrafy, a nawet lwa, ale są naprawdę arcyciekawe zwierzątka, które pomimo codziennego, przynajmniej jednego okrążenia, budzą na twarzy synka wielkie zainteresowanie i fascynację. Zapytam się więc czego chcieć więcej, skoro malec tak reaguje na faunę? A i jeszcze jedno ! To tak już poza granicami ZOO … w miejskim zwierzyńcu jest multum wiewiórek, które, aż wchodzą na ręce. W ramach bezpieczeństwa tego nie praktykujemy, ale fajnie popatrzeć, gdy rudzielce skocznie wspinają się po konarach drzew lub nader blisko obcują z człowiekiem.
A jak jest zimowy. mroźny wieczór ( jak w konkursowym pytaniu ) … mamy w domu specjalny zamiennik … nasze ukochane lego Duplo ze zwierzątkami, gdzie doskonale mały odnajduje się na ciepłym kobiercu, który w tym czasie, gdy za oknem kłębią się śnieżne chmury, staje się Ogrodem Zoologicznym … :)!

PS. Przesyłam jednak zdjęcie synka ( Kasjan latek 2 ) z ... domowego ZOO, albowiem zima znów nas nie rozpieszcza, przynajmniej do dziś:)!

41852 mulisia Kobieta, 37 lat, Białystok
marteczka2855

marteczka2855

Pomysłów na dobrą zabawę nam nie brakuje.Gdy pogoda nam dopisuje wychodzimy i aktywnie spędzamy czas na dworze, jeśli natomiast jest inaczej lubimy wymyśleć coś wyjątkowego i starannie się przygotowujemy.Oto jedna z naszych wspólnych zabaw ,,Przygoda Szymonka"z ulubionymi pociągami i klockami Lego Duplo.
Wspaniała zabawa i urocze chwile spędzone razem a uśmiech synka najcenniejszą nagrodą .

--

54550 marteczka2855 Kobieta, 35 lat, Lubin
onca

onca

Tak bawi się 2 letni Szymuś i 4 letni Filipek w zimowe wieczory :) Zdecydowanie królują LEGO DUPLO! Chłopcy lubią też "tworzyć" własne prace plastyczne oraz jeździć na tacie :) Przed spaniem obowiązkowa bajka z mamą :)

  • konkurs-zimowe-wieczory-z-klockami-lego-duplo_71100.jpg
38187 onca Kobieta, 34 lata, Dąbrowa Tarnowska