Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marlen27

Pomysł na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

~Marika22
A co myślicie o wysłaniu dziecka na wycieczce jako prezencie za dobre stopnie? [...] No i Lucynki nie puścili, bo nie przykładała się do nauki. Miała jasno powiedziane, że jak się postara i nauczy lepiej liczyć, to pojedzie, a jeśli nie to nie.

Okropne :( Nie stopnie są ważne ale zaangażowanie, chęci i indywidualne postępy :/ Wycieczka może być prezentem, ale za właśnie postępy w nauce,a nie poprawę ocen. Same pamiętamy ze szkoły, że nie jedna "5" była kwestią szczęścia, przypadku czy ściągania :p A nie o to chodzi!

Co do fajnych prezentów jeszcze dla przedszkolaka, to córka miała 3 urodzinki i dostała od całej rodziny drewniany domek na ogród - jest zachwycona, ale wiadomo, nie każdy ma ogródek ;)
Drugi mega prezent (ale ma od wielkanocy), to nowy rowerek biegowy :) Śliczny, różowy z Chicco <3 Pięknie na nim jeździ, rowerek jest wytrzymały, ma dobre koła :) Bardzo polecamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronika862

Uważam, że świetny pomysł. Do tego dołączyła bym mały drobiazg od Św. Mikołaja list lub wideo, które można zamówić tutaj na Elfi Tekst linka. Wystarczy wpisać imię dziecka, dodać zdjęcia i wpisać ciekawy tekst z przesłaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klimka77

Ja swoim dzieciaczkom kupuję gry planszowe. W tym roku wyszperałam nowe wydawnictwo Tailor Games i zamówiłam ich gry Leśna Draka i Arka Zwierzaków. Zapowiadają się bardzo fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój brat kupił mojemu synkowi prezent z którego myślę, że każdy maluch byłby zadowolony. Taki pojazd przypominający samochód, który sam jeździ. Nazywa się to TwistCar i kręcenie kierownicą wprawia go w ruch. Zabawka dla malucha od 3go roku życia, ale i starszakom sprawia dużo frajdy. Jak ktoś nie ma jeszcze pomysłu na prezent dla dziecka to genialnie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alicja677

Przecież prezent dla dziecka można też zrobić samemu. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest jak najbardziej ok :) Wystarczy zaglądać na stronki z DIY, jak na przykład ta: http://przepisnaszycie.pl/ i tam szukać fajnych poradników i pomysłów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość serduszko3105

A moje dziewczynki dostały na prezent takie specjalne lalki do czesania ;) Natomiast mojej siostrzenicy która już jest dość dużą panną i ma chyba coś z małego projektanta kupiłam jej lampę do pokoju która tak strasznie chciała , lampa jest wisząca , świetnie sie prezentuje . A zakupiłam ja na lumenpro.pl . Gdzie zamówienie moj wynosiłp więcej niż 100 zł w związku z czym nic nie płaciłam za przesyłke ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mojego synka zakupiłam klocki lego, nie miałam czasu na chodzenie po sklepach za zabawkami, więc postanowiłam poszukać w internecie. Znalazłam fajną stronę z atrakcyjnymi promocjami i cenami. Dla zainteresowanych podsyłam linka Tekst linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rooniaa

ja jeśli tylko mam na to czas staram się wykonać sama prezenty. Moja mała ma teraz "fazę" na koniki :) na przepisnaszycie znalazłam nstrukcje na konika na patyku i to był strzał w dychę. chwile trzeba nad tym przysiąść - ale z drugiej strony czas na zakupy też bym musiaa wygospodarować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiola44

ja moim łobuziakom kupuję klocki drewniane i zabawki ...Zabawki drewniane są wspaniałym rozwiązaniem dla tych małych jak i starszych dzieci. Zabawki takie są ponadczasowe i chyba nigdy nie znudzą sie dziecku. Ja kupuję takie w bardzo fajnym sklepie https://www.klockidlaciebie.pl/ mają bogaty wybór klocków i zabawek drewnianych w bardzo dobrych cenach.. Polecam Wam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dzisiejszych czasach wymyśleć coś co zaskoczy dziecko to trzeba się nieźle nagłówkować ;) Dzieci mają już niemal wszystko, ale fajne poszperać i znaleźć coś na prawdę fajnego :) czasami na portalach sprzedażowych można jakieś perełki znaleźć. I tak właśnie znalazłam Misia Podróżnika z Chicco, który ma polsko-angielską wersję. Dla syna był to mega prezent, bo w przedszkolu mając angielski wiele rzeczy już się nauczył, a w domu sobie utrwalał :) piosenki, części ciała itd, super sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aga21
I tak właśnie znalazłam Misia Podróżnika z Chicco, który ma polsko-angielską wersję.

Zastanawiałam się kiedyś nad tym misiem dla Chrześnicy :) Ale w końcu wybrałam innego misia, choć też akurat z Chicco - różowego, słodkiego Misia z Projektorem, który gra spokojne i bardzo przyjemne dla ucha melodie oraz robi kolorowe projekcje gwiazdek (z brzuszka) :) Mnie on totalnie zachwycił i wiem, że Nadia ma go zawsze w łóżku i z nim śpi. Może się wydawać, że 4 latka jest już duża,a takie zabawki są dla maluszków, ale własnie wydaje mi się, że nie raz starsze dzieci mają większy problem z zasypianiem, budzą się w nocy, mają koszmary itp - i taki miś może być strzałem w 10tkę :)

monthly_2017_03/pomysl-na-prezent_55352.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weronka7

Myślę, że zabawki edukacyjne będą fajnym pomysłem na prezent. W końcu nauka przez zabawę jest bardzo ważna. Widziałam fajne zabawki w sklepie pastelove.eu zobacz sobie koniecznie, bo mają ładne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnym pomysłem może być np. skonstruowanie małego placyku zabaw dla naszej pociechy. Zwróccie jednak uwagę, że poza sprzętem który umieścimy na takim placyku bardzo istotną sprawę odgrywają nawierzchnie bezpieczne na plac zabaw, bo co będzie jak nasze dziecko upadnie z huśtawki albo z drążka? Powierzchnia musi być amortyzująca i bezpieczna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla jednego z naszych maluchów ostatnio kupiłam Zestaw Konstruktowa, taki o http://zestawy-konstrukcyjne.opinie-ranking.pl/produkt-zestaw-konstruktora-50-elementow-zabawki-dla-dzieci-134b42bea9b3ef155501d07045fce4de.html. Jaś buduje składa, psuje i układa od nowa. Myślę, że jest to bardzo inspirujący prezent i rozwijający wyobraźnię młodego człowieka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dominikagr

ja kupiłam dla siostrzenicy spódniczkę na psoty.com i wygląda super jak mała baletnica, ale dokupiłam jej jeszcze trochę słodyczy...oczywiście siostra jej rozdziela bo wiadomo jak to jest hahah :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena156

U mnie moje dziewczyny uwielbiają oczywiście wszytsko co jest związane z bajką kraina lodu ;) zresztą chyba większość matek tak ma ;) to kupiłam dziewczynkom na prezent lalki Elsę oraz Annę . a także zabrałam je do pysznej lodziarni ze względu na to ,ze uwielbiają lody . A ,ze w Sweet Home w Pomiechówku sa naturalne lody i są przepyszne to tam własnie dziewczynki zabrałam ;)pyszne sa z ciasteczkami oreo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lusynka

na ten dzień dziecka dla wszystich urwisów w rodzinie pozamawiałam na http://misiedwa.pl/ prezenty :) zapłaciłam sporo mniej niż w zeszłym roku a jakościowo tam samo. tylko ze ostatnio na ostatnią chwile szukałam po galerii.. nie ma jak zakupy w necie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bajkopisarze

A ja polecam książki świąteczne ze zdjęciami dzieci. https://www.booksle.pl/prezent_na_mikolajki_boze_narodzenie,15
Ja się w nich zakochałam <3 Kupowaliśmy wersję Białe Święta i obie z córką z wielkim bólem odłożyłyśmy ją na półkę wiosną bo się stała codziennym rytuałem naszym przed spaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolucha

O tak tak tak! Ja też zamawiałam bajki personalizowane. Niestety mojemu synowi nie spodobała się książka od firmy Jestem w bajce :( Także nie polecam. A potem dostał na urodziny od tych Bajkopisarzy i ja byłam załamana, że znowu prezent w kosz... Ale ta akurat mu przypadła do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...