Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
marlen27

Pomysł na prezent

Rekomendowane odpowiedzi

Nam się marzy stolik edukacyjny. Nasi znajomi mają stoli Chicco Hobby i bardzo nam przypadł do gustu. Mała ma teraz 6 mies. i rehabilitant zarekomendował nam zabawki tego typu jak blat stolika, aby dziecko leżąc na brzuszku ćwiczyło paluszki. Stolik ma wiele zabaw manualnych i dźwiękowych a dodatkowo jest to zabawka dwu języczna. Dlatego bardzo by nam się przydał ten stolik już teraz, ale też gdy dziecko już podrośnie i będzie mogło bawić się przy nim odtwarzając role z życia dorosłych (kucharza, artysty, ogrodnika...) oraz powtarzać angielskie i polskie zwroty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak stoliki edukacyjne są naprawdę bardzo fajne. W tamtym roku kupiliśmy taki dla chrześniaka. Takie rodzaj zabawek zachęca do nauki oraz rozwija zdolności poznawcze. Jest to naprawdę fajny sposób na połączenie zabawy z nauką. W tym roku postawię chyba na mini basenik z kulkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My w spólnie z całą grupą zdecydowaliśmy się na koszulki z nadrukami https://ideashirt.pl/ stworzonymi przez same dzieci. Po prostu grafik przełoży rysunki dzieci na nadrukna ich koszulki. Oprócz tego bedzie dołączony Mikołajek z czekolady i książeczka na temat świąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jojo88

Proponuję pufy w kształcie piłek. fajne siedziska, kolorowe, wesołe, wygodne i lekkie, więc dziecko sobie poradzi z ich przestawianiem. U nas pomysł został podpatrzony w przedszkolu na sali do zabawy.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że ubrania to dobry pomysł :) To bardzo praktyczny prezent, zawsze się przyda. W ofercie wielu sklepów (także internetowych) można znaleźć modne ubrania dla chłopców. Zdecydowanie jest w czym wybierać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zachęcona tym artykułem: https://movino.pl/porady/jaki-rowerek-biegowy/ postanowiłam zakupić mojemu dziecku rowerek biegowy. Jak się okazało, rowerek to nie tylko super zabawa i aktywnie spędzony czas, ale także nauka balansowania. Widać po dziecku, że bardzo dobrze sobie radzi bez bocznych kółek. Myślę, że w wieku 3/4 lat będzie już potrafił jeździć na zwykłym rowerku. :)

monthly_2018_07/pomysl-na-prezent_68400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...