Skocz do zawartości
Forum

Lipiec 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamuśki:))

U nas po chorobie ani śladu, dzisiaj byłyśmy na spacerku a później Robaczka zostawiłam z tatą, i pojechałam do molochu po pieluchy, chusteczki i inne akcesoria. Wszystko wrociło so normy, z czego bardzo się cieszę.
Zepsuł mi się aparat fotograficzny, i nie wiem czy jest sens naprawiać, czy kupić nowy. Guguś, adria, czy Wasi mężowie są w miarę na bieżąco z tym co wchodzi na rynek, i mogliby takiemu laikowi jak ja doradzić w kilku kwestiach?? Napiszę po krótce o co mi chodzi:
1. Mój aparat po wlożeniu nowych baterii krzyczy mi że baterie są puste i trzeba je wymienić. sprawdziłam kilkakrotnie, więc to nie była wina baterii. Czy opłaca się go naprawiać (Lumix 7megapixeli, kupiony 4 lata temu - reszty parametrów nie kojarzę) czy lepiej zainwestować w coś bardziej na czasie?? Dodam, że nie byłam do końca zadowolona z niego, nie podobała mi się jakoś filmów.

2. dzisiaj miałam przypadkowo w rękach Sony Cybershot DSC-HX5 (10 megapixeli, 10-krotny zoom optyczny, filmy HD, gps itd) i zakochalam się w nim. Kosztuje ok. 1000zł. I tu mam pytanie: czy warto za niego tyle dać? Czy jest może coś innego godnego polecenia o podobnej jakości zdjęć i filmów, ale cena byłaby trochę bardziej przystępna? Chociaż powiem szczerze że jakość i zdjęc i filmów w tym aparacie przeszła moje najśmielsze oczekiwanai - CUDO!!! Ale ja patrzyłam na to wszystko moim laickim okiem, a później uzmysłowiłam sobie dopiero, że może to tylko tak ładnie na wyświetlaczu wygląda, a w kompie będzie porażka??
tu jest link do niego:

SONY DSC-HX5V +PAKIET - 7 DODATKÓW 10xZOOM fullHD (1611383436) - Aukcje internetowe Allegro

i link do trochę nowszego modelu - nie wiem czy jest jakaś ogromna róźnica:

Sony DSC-HX7 NOWOŚĆ W-wa 022 311 71 37 (1611581164) - Aukcje internetowe Allegro

3. Ten Soniak którego miałam dzisiaj w lapkach jest niby do sprzedania, ale niestety w opcjach ma tylko język japoński. czy jest możliwość zmiany oprogramowania i dodania polskiego (lub angielskiego) języka??

Z góry dziękuję wszystkim mężom, którzy mi ewentualnie pomogą z powyższymi pytaniami. Mój mi niestety nie pomoże, bo to niby ja jestem ta techniczna, on to już totalna dupa :))

adria, chyba naprawdę będziemy miec samych tancerzy i tancerki, Tuska też jak tylko uslyszy muzyke to tańczy, nawet jak jej śpiewam "Była sobie żabka mała" :)))
W ZOO przecudownie było z tego co widzę, świetna pamiątka :))

Rudzia, ja zawsze mówilam że Mikuś to bystrzacha;))) W końcu mój ulubieniec, nie?? po kimś to ma:))) Hubcio moj drugi ulubieniec, odziedziczył po mnie z kolei piekny usmiech i totalną olewkę wszystkiego naokoło :)))

Kasiulka, jestem z Wami, jak tylko artur zostanie z Martą to przyjade do Was. Dowiedz się tylko kiedy można będzie go już odwiedzić. Buziaki dla mojego "olewacza" :)))

3nik, niech już Wam wyjdą te zębole, i dadzą bidulce malutkiej trochę odsapnąć, bo kręćka można dostać. U nas jakby bezbolesnie wszystko poszło jak do tej pory, w każdym razie nie zauważyłam jakichś totalnych humorów, maruderow czy objawów bólu u Marty. I składam ręce do Boga, bo jak czytam jak te maluszki się męczą, to łzy aż za gardło mnie coś ściska. Powodzenia!!

Rudzia, to co z tym spotkaniem??? Może wstępnie zamówmy sobie jakiś termin jak Hubik wyjdzie ze szpitala, im wcześniej ustalimy tym lepiej, więcej czasu na zaorganizowanie dnia wolnego:)))

blumchen, nie mam z kim palić... :/ Swoją drogą śmiesznie musi wyglądac Twój mały pershing, jak lata po całym domu, po czym przyjdzie do Ciebie, wtuli się i... gryzzz :))) posikałabym sie tam se śmiechu :))
mówisz że łózko skrzypiało przy mmm..??? Przynajmniej mieliście naturalną metodę antykoncepcji - wstrzemięźliwość:)))

agatcha, fajnie że jesteś zadowolna za szkolenia i z wyjazdu. To przynajmniej trochę łagodzi rozłąkę z Zosią.

Limonia, gratuluję postępów:))) Ja mojego lenia zaczęlam w czasie "wolnym" sadzać na podłodze z zabawkami - do tej pory ciągle była jak nie w wózku to w foteliku, a ja się dziwiłam że nie raczkuje nawet :))) - teraz tylko czekam na efekty:)

realne, Ty weź odbij to przybicie!!! posłuchaj starszych (cztaj: adrii i mnie:))) i ciesz się z pięknej wiosny:))

adria, ja zawsze mówilam, że rady praktyczne sa najcenniejsze. Najważniejsze że dziewczyna już się nie męczy... a Ty bedziesz miała doświadczenie do następnego dzidziusia:))
A zdjęcia Julci podczas Twojego masażu BEZCENNE!!! Strasznie mi sę podobają. chyba dlatego muszę kupić nowy aparat... :/ chociaż jeszcze do tego wszystkiego potrzebny jest talent, ale może uda się wylapać jakieś jedno rewelacyjne zdjęcie spośród setki innych :))

3nik, dopiero teraz, na samiutkim szarutkim końcu, doczytałam się że masz imieniny.

Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!

http://kartki.o.pl/img2/okazje/imieniny/pic/z-okazji-imienin.jpg

Odnośnik do komentarza

Gośka Jestem za, tym bardziej że już sezon na wyjazdy weekendowe. Mi w zasadzie padsuje każdy weekend czerwca... chyba...musze to jeszcze sprawdzic. A kiedy Hubik wychodzi?
adriaPIĘKNE ZDJĘCIA !
kasiula Trzymamy kciuki za szybki powrót do domku i za pomyślność operacji!!
LimoniaGratulacje dla Majeczki na pierwsze kroczki:)

Mnie wczoraj wieczorem gardło bolalo, a dzisiaj już mi wywalilo migdał, mam zatkane zatokki i gardło mnie napierdziela... ehhh
W piątek mąż wziął urlop i przed południem jedziemy do moich rodziców na działkę na wieś:) Mam nadzieję, że pogoda dopisze:) No i w sobote robimy imprezęzbiorową, tzn urodziny mojego taty, moje urodziny, dzień dziecka i rocznica ślubu moich rodziców :)

Kończę, bo Miki mnie za rękę ciągnie, gdzieś chce iść:)

http://mikolaj-jerzy.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1g6nwf2d6.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Julka spi oczywiscie, wiec mam troszke czasu, ale musze ogarac domek znow, bo mama przyjedzie na kawke :)
Dzieki realne szukanie pomyslu na obiadek odpada.

3nik wszystkiego naj naj na zalegle imieninki :)

aśku a Ty nie obchodzisz ?? Bo nie doczytalam ??

goskasos jak maz wroci z pracy to mu pokae Twojego posta i dam Ci znac czy on ma jakies zdanie na ten temat, poki co wiem, ze Canony wg niego sa najlepsze, a na drugim miejscu nikony, a na temat innych to nie wiem czy ma jakas wiedze, dam Ci znac :)) Fajnie, ze z Martusia juz ok !!!!!!! A tak a'props raczkowania. Julcie zmobilizowaly jajka wielkanocne, bo je turlalam po ziemi, moze Martusi jakies pileczki pomogą ? Zacheca ?

rudzia a kiedy masz urodziny ? Zdrowka

LiMonia co do karmienia, to mi bardzo brakuje na moim terenie poradni laktacyjnej, ja przez 1,5 miesiaca sciagalam mleko, dziewczyny wiedza ile przeszlam, jezdzilam do ginekologow, poloznych, pediatrow, lekarza ogolnego i nikt nie umial mi pomoc, dopiero internet i samodzielna praktyka mi pomogly. A zewszad slyszalam rady: na sucho goic na mokro, dac butelke ze sztucznym, itd.... Przy drugim dziecku bede madrzejsza. Teraz sprawia mi ogromna radosc to, ze moge pomoc innym.

Aaa i zapomnialam napisac, ze dzis rano z Julcia otworzylysmy sezon rowerowy, zalozylam koszyk wiklinowy na kierownice i chcialam sprawdzic, czy sie bedzie Julii podobalo i byla zachwycona. Po poludniu zrobimy dluzsza trase. Na pierwszy raz tak ok 1 km.

Milego dnia

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Blumchen brawo na papa :) Widzisz,a jednak Mania w końcu pokazała :)

3nik spóźnione ale szczere życzenia imieninkowe :mylove::36_15_4:
Z tymi położnymi w szpitalach to tak jest,masówka i tyle :( przykre ale prawdziwe. W dużych miastach to widzę z Twojego opisu że nawet laktatorki na telefon,u nas nie ma nawet poradni laktacyjnej ;/

Aśku ja też uwielbiam Twoje posty,czasem czytam niektóre dwa razy,żeby dobrze zrozumieć,ale ile ja się uśmieję :36_2_25:

Realne oj bidula z Magdy,oby ząbki szybko wyszły!!!

Gosiu dobrze,że z Martusią już ok :) Ja też Mai spiewam żąbkę-uwielbia ją,mamy nawet własne wersje tej piosenki :) Teraz jak Martusia zaprzyjaźni się z podłogą to sama poleci przed siebie,a jak jeszce ucieknie Jej zabawka to tylko chwila i myk :) Maja też długo siedziała w leżaczku,a potem nie chciała przekręcać się na plecki,ale jak tylko zaczęłam ją częściej układać to jakoś samo przyszło :) Potem tylko chwila i zaczęła wszystko nadrabiać :) ... a teraz nie nadążam za nią :)

Rudzia to Ty kuruj sie bidulko żebyś na imprezkę była zwarta i gotowa do przyjmowania prezentów i zyczeń,a kiedy masz urodzinki??

Adria o, widzę,że sporo przeszłaś!!! Ale dzielna z Ciebie mamusia,niejedna wiele dałaby za to by i jej też się to w końcu udało,dlatego super,że pomagasz innym:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
Przy drugim dziecku,jak będę miała problemy laktacyjne to już wiem do kogo uderzyć :))
Fajnie,że sezon rowerowy rozpoczęty :) i najważniejsze że Julci się podoba!!! Napisz koniecznie jak było na przejażdżce :)

ooo,Majcia się obudziła zmykam :)

http://www.suwaczek.pl/cache/127503734f.png
http://www.suwaczek.pl/cache/256b80b20e.png
http://s8.suwaczek.com/200707073338.png

Odnośnik do komentarza

Witam Mamusie:)

    Natalia
ok to 14
    Realnie
oj uciekło mi i teraz mi żle;)ok jakos sobie poradzę .. az 6 kupek ja nigdy tyle nie miałam:) i magda wrazliwa ,ze musi mieć czysto:)
    Agchata
ale sie ubawiłaś :) ja to przez Ptycha zapomniałam jak to jest:).. oj nieciekawie z kupą ,myslisz że to od zeba,oby szybko minęło.
    Adria
umiesz umiesz :) szybko czytałaś i Cie zmyliłam moim tekstem ,ale co poradze że zła byłam jak takie pyszne. Nie silna wola tylko Ptychowi szkodzi i tez muszę zacząc ćwiczyc konkretnie ,bo waga mi stanęła. A ja biała jestem :) i się jeszcze smaruję :/ ..super rowerowe wycieczki:) az mi sie zatestniło za rowerem ... ja tez nie miałam pomocnych rad Fajnie ,ze jej pomogłas to takie miłe:))... piękne zdjecia to 2 mi się bardzo podoba ,widac slicze oczy i ta mina hi hi
    LiMonia
no to super:) szybko zacznie chodzić:)) ja uczę ptycha dawac buzi ,ale on mnie tylko slini:)....nie martwię się :) ale zobaczymy jaka bede ważna hi hi pójdzie swoja drogą będzie mięc żone taką zołzę jak ja:)))
    Mamaola
no ja tez nie wiem jak ze spaniem bo mu sie cos zmienia wczoraj poszedł o 21:00 musze zrobic tak by był wyspany bomoże bedzie nam marudził w nowym miejscu :) a 0 14 to zawsze idzie spać. no zobaczymy moze się uda:)
    3nik
hi hi hi to teraz Ty mnie rozsmieszyłaś:)) strasznie mi miło ze tak piszesz :) nawet nie sądziłam ,że taka reakcja moze być.Chociaż dziewczyny mi pisały że dziwnie piszę:) ale ja poprostu nie mysle za bardzo co pisze i tak wychodzi . Zawsze mysle jak by tu malo napisac ,ale ostatnio mi to nie wychodzi:) Wszystkiego naj ,a ty masz na imie też asia.Ja nie lubię urodzin ,bo przypominają o wieku ,tak mam już od 18 -ki nigdy nie chciałam być dorosła ,i się nie udało łeeee.

Co do karmienia to się zgadzam 3nik olewka jest nawet jak są miłe to nie pomogą tak jak powinny .Uważam ,że powiino to wyglądać inaczej jakiś mały kurs.Osoba która powie poakże wszystko co moze sie zdarzyć ,by nie dopuścić do np. ran na piersi .Kazać szybko kupić nakładki ,jak masować by pokarm nie zalegał itd .ja to nie wiedziałam ,że tak skąplikowane jest karmienie na początku ,też było nie fajnie!

    Gosia
to wspaniale,że Robaczek zdrowy i że nie alergia !!! a aparat fajny i taki mały też bym mały chcała ,ale mam klamota!
    Adria
nie nie obchodzę mam w sierpniu imieniny ,ale zawsze zapominam .ptych słodki śpi mi na rekach i jest taki słodki ,bo jadł dziś 1 raz łyżeczką ,dałam mu dla odmiany danonka i jest cały upaprany na słodko fu ...a i mnie karmi dziś złyżeczką ,a wczoraj pakował mi do ust czereśnie. A w koszyku będziesz Julcie wozić ,bo ja myslałam o krzesełku ,ale one sa tylko mocowane z tyłu:/ ciekawe czy ptych tez by sie cieszył hmmm.
    LiMonia
ale jesteście miłe i mi tak miło :)))))),sorki ,że tak zaszyfrowane są moję posty i musisz je czytać 2 razy ,ale ciesze się że się uśmiejesz to takie fajne:)))jest mi tak miło:)))i humor mi się poprawił:)
i przesadziłam z pisaniem:/
DZIĘKI DZIEWCZYNY:)

Odnośnik do komentarza

3nik powiem Ci, ze masaze mi pomogly, wiec wierze, ze Tobie tez pomoga. Fajnie, ze sie zdecydowalas, a to sa masaze calego kregoslupa ? Czy tylko odcinka szyjnego ?

aśku to ja tez bede szczera, kiedys po czasie Ci napisalam, ze bardzo sie ciesze, ze Twoje posty sa przejrzyste, to teraz Ci napisze, ze tez czytam czasem po dwa razy hehe Ale i tak je uwielbiam, jakos jak Ciebie tu nie ma to tak pusto, zreszta kazdej dziewczyny brakuje jak chwilowo zanika :) A ja woze Julcie z przodu, bo z tylu to bym jej nie widziala.

Tyle na razie, bo mama przyjechala.

http://s7.suwaczek.com/20090815310120.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yd01kthebk.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09e6yde932w7ze.png

Odnośnik do komentarza

Hej, Leo śpi i zasnatanawiam się jak długo, bo na dole na parkingu ktoś auto naprawia i ciągle alarm się włącza :/

Dziwną noc miałam... Leo zasnął o 22, poszłam do neigo o 23:30 i zasnęłam. O 1 się przebudził, więc go wzięłam do siebie i chciałam karmić, ale zanim rozpięłam stanik to już spał. Więc też się położyłam ale nie mogłam zasnąć bo podświadomie czekałam, że się zaraz obudzi na kramienie. W końcu zasnęłam, a na karmienie obudził się o ... 4!!! Przespał 6h bez jedzenia... Chyba nigdy wcześniej tak nie było. Fakt, ze był bardzo zmęczony.... Potem jeszcze jadł o 6 i o 8 na pobudkę. Więc w sumie tylko 2 nocne karmienia. A ja nie wyspana bo ciągle się budziłam z myślą, ze on pewnie chce jeść ;) He, he - siła przyzwyczajenia...

adria - zdjęcia Juleczki przepiękne!!! Ja czekam aż mi mąż zainstaluje fotelik dla Leo. Dostaliśmy od teścia taki co się tyłem montuje. Ja mam rower trekingowy i dość nisko się nad kierownicą nachylam, to z przodu raczej nie da rady fotelika montować... Mam nadzieję, ze Leonkowi się spodoba.

3nik - sp,óźnione życzenia imieninowe!!!! Wszystkiego najlepszego!!! Mi też dzień imienin nie wyszedł, bo goście nie dali rady dojechać. Zrobiłam imprezkę następnego dnia ;)

No to się Leo obudził :/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqghmekeuw0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn1548dfts7t.png

http://s2.pierwszezabki.pl/036/036180990.png?1651

Odnośnik do komentarza

zięki za życzenia zdrowia:) Urodziny mam 31 maja, mój tata 30 maja, dzień dziecka, wiadomo, 1 czerwca, a rocznica żlubu rodziców to 1 i 3 czerwca, bo za ich czasów trzeba było brać dwa i cywilny i kościelny.

A pro po wożenai dzieci. Zastanawiam się czy wolno wozić dziecko w foteliku, ale w samochodzie dostawczym, takim co ma trzy miejsca w kabinie. Mąż jeździ takim służbowym i bardzoby nam pasowało gdybyśmy mogli/chcieli wozić w nim Mikołaja, ja jednak mam jakieś obawy...

Kiedy zmieniacie foteliki?? Pewnie te mamy, których dzieci są już większe to już dawno zmieniły. My teraz na dniach będziemy zmieniać, mamy taki w którym dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy, tylko jest strasznie skomplikowany jeśli chodzi o przymocowanie go pasami.... Do tej pory jeździł w takim do 9kg tyłem do kierunku jazdy na pół leżąco.
Zawsze zasypia po ok. 5 minutach jazdy

mamaola Też czasem tak mam, mimo że Miki je raz w nocy ok 2-3 to i tak jak przesypia ten czas to ja się co chwilę wybudzam. Tak to zasypia ok 20-21 zjada ok 125ml mm ok. 23 i potem do 5 rano spokój. O 5 znowu mm i śpi do ok 6-7

http://mikolaj-jerzy.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1g6nwf2d6.png

Odnośnik do komentarza

Dałam cyca i śpi dalej na moim łóżku.

rudzia
- zdrówka!

gosia
- super, że Martusia już zdrowiutka :)

3nik
- He, he - Leo teś się tak potrafi cudownym sposobem zregenerować :) Biorę go do uśnięcia, daję cyca, on pije, przymyka oczy, po czym jak skończy pić, to je otwiera i zaczyna się brykanie...
A siostra Joanna :)

Ech, ja swoich początków karmienia nie chcę nawet wspominać :( Na początku rany potem ból piersi przez parę misięcy przy karmieniu... A niby to sama natura :/ Ale cieszę się, ze przetrwałam i karmię do dziś :)

Jednak koniec spania.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqghmekeuw0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/961lwn1548dfts7t.png

http://s2.pierwszezabki.pl/036/036180990.png?1651

Odnośnik do komentarza

    Adria
:))) kurcze to ja sie staram krótko pisać żeby mało czytania było i zeby nie zanudzać ,a tu wychodzi na to ,ze musisz 2 razy czytać:/i nie tylko Ty.Postaram sie poprawić:)wcześniej nie wiedziałam co do czego służy i pisałam ciurkiem, a ostatnio odkryłam przez przypadek jak pisac od nowej linijki:))))hi hi .. właśnie tez bym z przodu chciała ,ale podejrzewam ,ze polija by mi dała:/ bo niewolno ,ja niestety w mieście mieszkm.
    Mamaola
wiesz ja dzis tez miałam wyjatkową noc ,bo zawsze około 1 na jedzenie się budzi ,a dzis tylko o 4 az cyc był wielki!!!!:)...ja tez musze zmienic fotelik ,ale mój ma koleżanaka i nie oddała jeszcze .ok to do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza

aśku ale własnie dlatego, że Twoje posty są takie "dziwne" są świetne:))) każda ma swój styl pisania i w nim się charakter ukazuje troszeczkę...jak dla mnie nie zmieniaj swojego, bo on ma taaaki urok:)))

mamaola no widzisz, tez miałaś tragedię z karmieniem, czasem wydaje mi się, że jak na początku było tak źle i ktoś przetrwał, to potem długo karmi, bo wie jak walczył:))
a sen Leosia: wspaniale, szkoda tylko, że Ty nie skorzystałaś

goska dobrze, że zdrówko wróciło:)

rudzia ja już fotelik zmieniłam, ale nadal czasem jest ryk:((no ale przedtem zawsze był ryk więc i tak jest OK:)) co do dostawczaka , nie wiem:(

adria ja mam terapię na cały, moja kumpela jest rehabilitantką i kiedyś mi już naprawiła wszystko, ale teraz od noszenia Antka znowu się odezwało:((( mam nadzieje, że szybko mi pomoże:)) wtedy musiałam też tak jak Ty mieć serię, ale potem , jak coś było nie tak, wystarczało jedno, dwa spotkania:)

Odnośnik do komentarza

nawet moja mama do końca w to nie dowierza, bo dopiero od ponad tygodnia nocnikujemy, ale moim zdaniem Antek wie, do czego służy nocnik:))) kiedy go sadzam, a mu się nie chce, od razu schodzi, a jak się chce, to np. przed chwilą było siusiu na nocnik, a on nadal siedzi i po chwili kupka i już chce go ściągać, a on chce siedzieć i jeszcze dokończył kupkę:))) i wtedy zszedł. realne zachęciłaś mnie swoim przykładem i u nas to działa, dużo siuśków wyłapujemy, jedną kupę dziennie też, czasem drugą się też uda:))) trzeba tylko dobrze obserwować dziecinkę;))) dzięki:)))

Odnośnik do komentarza

aśku
    Realnie
oj uciekło mi i teraz mi żle;)ok jakos sobie poradzę .. az 6 kupek ja nigdy tyle nie miałam:) i magda wrazliwa ,ze musi mieć czysto:)

Wcześniej [przed tą przerwą 2 mies] jakoś kupa w majtkach jej nie przeszkadzała... i mogła mieć pełną pieluszkę i nie reagowała - a przynajmniej az tak nie wyrażała swojego niezadowolenia, ale wczoraj to masakra była... nie wiedziałam co się z nią dzieje - zmiana pieluszki zachowanie dziecka o 180st odwrócone...a zanim nie zaczełam wysadzać to w ogóle cała noc mogła przespać w pieluszce lub sama czekała aż zabiorę się za przewijanie :P

a biegunki ciąg dalszy - dziś już 3 były - wszystko do nocnika
ale już widać bardzo ladnie ząbek pod dziąsełkiem - czekamy na spektakularne przebicie... może do jutra się wyrobi :P

mamaola

Dziwną noc miałam... Leo zasnął o 22, poszłam do neigo o 23:30 i zasnęłam. O 1 się przebudził, więc go wzięłam do siebie i chciałam karmić, ale zanim rozpięłam stanik to już spał. Więc też się położyłam ale nie mogłam zasnąć bo podświadomie czekałam, że się zaraz obudzi na kramienie. W końcu zasnęłam, a na karmienie obudził się o ... 4!!! Przespał 6h bez jedzenia... Chyba nigdy wcześniej tak nie było. Fakt, ze był bardzo zmęczony.... Potem jeszcze jadł o 6 i o 8 na pobudkę. Więc w sumie tylko 2 nocne karmienia. A ja nie wyspana bo ciągle się budziłam z myślą, ze on pewnie chce jeść ;) He, he - siła przyzwyczajenia...

Ja nie moge spac jak mala spi w swoim lozeczku bo mam wraqzenei ze albo moze jej sie cos stac, albo ze zaraz sie obudzi :P to wiem jak sie czujesz
Rudzia

Kiedy zmieniacie foteliki?? Pewnie te mamy, których dzieci są już większe to już dawno zmieniły. My teraz na dniach będziemy zmieniać, mamy taki w którym dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy, tylko jest strasznie skomplikowany jeśli chodzi o przymocowanie go pasami.... Do tej pory jeździł w takim do 9kg tyłem do kierunku jazdy na pół leżąco.
Zawsze zasypia po ok. 5 minutach jazdy

Ja juz zmienilam i jak tak duzo spi w aucie to radzilabym zainwestowac w taki ktory mozna jedna reka przelozyc do pozycji pollezacej... zeby wygodnie sobie spal, ale zmiana pozycji tylem/przodem tez moze mu sie troszke odmienic i zainteresowac go to co za oknem [mojej znajomej dziecko tak mialo]
3nik
nawet moja mama do końca w to nie dowierza, bo dopiero od ponad tygodnia nocnikujemy, ale moim zdaniem Antek wie, do czego służy nocnik:))) kiedy go sadzam, a mu się nie chce, od razu schodzi, a jak się chce, to np. przed chwilą było siusiu na nocnik, a on nadal siedzi i po chwili kupka i już chce go ściągać, a on chce siedzieć i jeszcze dokończył kupkę:))) i wtedy zszedł. realne zachęciłaś mnie swoim przykładem i u nas to działa, dużo siuśków wyłapujemy, jedną kupę dziennie też, czasem drugą się też uda:))) trzeba tylko dobrze obserwować dziecinkę;))) dzięki:)))

gratuluje sukcesow :)
dzieciaczki szybko lapia do czego co sluzy :D

http://magdalenap.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/08d4h5u.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...