Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mei sił na lekarzy! Trzeba byc bardzo zdrowym, zeby do nich chodzic :)
Zdrowka dla Filipa i dla mamy!
A z wozkiem to naprawde kicha, policja ma to gdzies, a Wam juz pewnie nie uda sie go odzyskac :( Jeszcze zeby ukradli dla dziecka, ale na zlom????

Andzia ale dalas czadu! Jak minal wczorajszy dzien? dalas rade wytrzymac?
Jak dietowanie?
U mnie cieniutko, chyba sie do tego nie nadaje. Wole poograniczac wszystko i sie ruszac. Ale w sumie i tak -0,7 kg, ciekawe czy uda sie ruszyc cos dalej.

Anielinka super, ze odstawienie monia poszlo tak blyskawicznie!!!

Odnośnik do komentarza

Za nami fajny weekend, szkoda tylko, ze taki krotki :(
W sobote jak pojechalam z mlodym do znajomych to wrocilismuy o 21 :lup:
Oprocz mojego chrzesniaka byla jeszcze taka 9-letnia dziewczynka, ktora Michał uwielbia i nie moglam go wyciagnac. Ale i ja sie nagadalam porzadnie i wyluzowalam :)
A wczoraj juz rodzinnie, bo P. mial wolne. Spacerek, kaczki, w domu leniwie :)

Odnośnik do komentarza

hej
i ja witam

mei wiesz co,brak slow na policje!!ja pierdziele...a ci ludzie to juz w ogole porąbani!czuja sie bezkarni i najgorsze,ze dzieki policji utwierdzaja sie w przekonaniu,ze moga wszsystko!!!a siorka z nimi gadala?powiedziala,ze to jej wozek?!
zdrowka dla was:Całus:
i daj znac po tych wszsytkich lekarzach,ok?

magda fajnie,ze udany weekend-tak jak mowisz,szkoda,ze tak szybko czas plynie,szczegolnie wlasnie w sobote i niedziele

Odnośnik do komentarza

i musze sie pochwalic
a raczej olka
zaczal wolac siku:yipi:
jeszcze nie za kazdym razem ale baaaaaaardzo csie ciesze,w ogole zaczal!
wpadki zdarzaja sie bardzo rzadko i mysle,ze najgorsze za nami:yipi:

zawsze jakas stowka zaoszczedzona w miesiacu
no i moze uda sie na wiosne zapisac go na jakies zajecia do klubu malucha wiec nie bedzie problemu

Odnośnik do komentarza

Hej kobiety,
u mnie dół, bo waga stoi. przez tydzień tylko 1,8 kg, po wczorajszych proteinach waga znowu ani drgnęła, nie wiem dlaczego, ale wcale mnie to nie motywuje::(:

Mei ale akcja z tym wózkiem:Wściekły:Współczuje stresów, a zachowanie policji bez komentarza::(:
Zdrówka dla Filipa i udanego maratonu po lekarzach, uo tej cegiełce nie słyszałam, u nas w szpitalu jest fundacja i na nią trzeba wpłacić kase za np. poród rodzinny albo za łóżko w szpitalu jak leżałam z laskami. Też ściema.

Magda fajny weekend za Wami i łądnie waga Ci leci. Ja ostatnio jak robiłam Dukana to miałam codziennie spadki i to własnie 33-400 gr., a teraz duupa::(:

Cafe brawo dla Olka z siusianki!!! Zuch chłopak::):

Odnośnik do komentarza

cafe82
i musze sie pochwalic
a raczej olka
zaczal wolac siku:yipi:
jeszcze nie za kazdym razem ale baaaaaaardzo csie ciesze,w ogole zaczal!
wpadki zdarzaja sie bardzo rzadko i mysle,ze najgorsze za nami:yipi:

zawsze jakas stowka zaoszczedzona w miesiacu
no i moze uda sie na wiosne zapisac go na jakies zajecia do klubu malucha wiec nie bedzie problemu

Brawa dla Olasa! Powtorze juz nie wiem ktory raz: zazdroszcze :)

Odnośnik do komentarza

Hej!!!

A nam wczoraj też dosyć miło zleciał dzień, pomimo tego że byliśmy na obiedzie u t. :Oczko: najważniejsze że nie musiałam stać w niedziele przy garach:)
Później skoczyliśmy do galerii, bo chce troche odmienić łazienke i w związku z tym kupiłam kosz na bielizne, koszyki na pierdółki, chodniczki jeszcze tylko musze pokupywać jednakowe ręczniki w brązie, bo teraz masz każdy z innej parafii :Szok:
a pod koniec tygodnia jedziemy do Ikei :yipi: więc może tam jeszcze coś podokupuje...

A dziś u nas piękny dzień, słonko świeci ptaszki ćwirkają za oknem...aż chce się zyć ::):

Andzia ale poszalałaś w sobote- super!
a dziś troche odespałaś?/?
co do monia to ja się tego baaardzo bałam, gorzej niż odpieluchowania, ale tak jak napisałaś nie taki diabeł straszny, tym bardziej że Twoje dziewczyny mają go ttylko do spania, a mója maniaczka chodziła z nim cały dzień :Histeria: dlatego tak mnie to wkurzało...

Cafe brawa dla Olka, teraz pewnie będzie tylko lepiej...

Magda fajny weekend za Wami :yes:
co do diety to masz racje że odpuszczasz, jeżeli Dukan Ci nie odpowiada, to nie ma co się męczyć:) a to że nie jesz chleba i ziemniaków to już bardzo dużo:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj cieplutko, piękne słoneczko, a weekend był tak wietrzny, że nie można było spacerować, bo głowy urywało. Wkurzyć się można. Zaliczyłyśmy spacer, po przedszkolu pójdziemy jeszcze do lasu pobiegać.

Anielinka ale szalejesz z wystrojem domku ostatnio:Oczko: Fajnie, poproszę później fotki zmienionej łazienki. U mnie też wszystkie ręczniki z innej parafii, ale wciąż szkoda na to kasy.

Magda trzymam kciuki za silną wolę, ja jeszcze ciągnę Dukana, ale jak waga nie będzie spadać, to zacznę III fazę wcześniej

Odnośnik do komentarza

Anielinka i ja czekam na fotki z nowym wystrojem. U nas to w ogole w calym mieszkaniu wszystko z innej parafii, ale kasy brak. Zamowilismy teraz poszerzenie szafy w sypialni i bedziemy splukani juz ze wszystkiego, ale przynajmniej miejsca bedzi troche wiecej :)

Andzia zazdroszcze pieknej pogody! Ja rano jak dojechalam do pracy to bylo -11!!! Niby slonce pieknie swieci, ale zimno i wietrznie :(

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda u mnie to jest dopiero wszystko z innej parafii, u Ciebie jakoś tego nie zauważyłam. Ale póki dzieciaki czytaj dzieczyny nie wyrosną z głupawych pomysłów, to nawet nie ma sensu czegokolwiek zmieniać, bo i tak wszystko zniszczą.

My nie mamy zadnych dodatkow w domu, tego mi brakuje. Takich pierdolek, czgos na sciane. ale nie ma kasy, a poza tym jak Bóg rozdawał zmysł artystyczny to stalam w kolejce po cos innego :lup:

U nas dla odmiany wszystko niszczy Milan, sciana przy drzwiach z dziura, bo wygryzl, sciany uwalonem wszystko w klakach. wrrr! P. codziennie szalu dostaje :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Magda u mnie to jest dopiero wszystko z innej parafii, u Ciebie jakoś tego nie zauważyłam. Ale póki dzieciaki czytaj dzieczyny nie wyrosną z głupawych pomysłów, to nawet nie ma sensu czegokolwiek zmieniać, bo i tak wszystko zniszczą.

My nie mamy zadnych dodatkow w domu, tego mi brakuje. Takich pierdolek, czgos na sciane. ale nie ma kasy, a poza tym jak Bóg rozdawał zmysł artystyczny to stalam w kolejce po cos innego :lup:

U nas dla odmiany wszystko niszczy Milan, sciana przy drzwiach z dziura, bo wygryzl, sciany uwalonem wszystko w klakach. wrrr! P. codziennie szalu dostaje :(

U mnie ze zmysłem też kiepsko i wciąż szkoda kasy na właśnie różne pierdołki, obrazki itd., zawsze znajdą się ważniejsze wydatki

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia
Magda u mnie to jest dopiero wszystko z innej parafii, u Ciebie jakoś tego nie zauważyłam. Ale póki dzieciaki czytaj dzieczyny nie wyrosną z głupawych pomysłów, to nawet nie ma sensu czegokolwiek zmieniać, bo i tak wszystko zniszczą.

My nie mamy zadnych dodatkow w domu, tego mi brakuje. Takich pierdolek, czgos na sciane. ale nie ma kasy, a poza tym jak Bóg rozdawał zmysł artystyczny to stalam w kolejce po cos innego :lup:

U nas dla odmiany wszystko niszczy Milan, sciana przy drzwiach z dziura, bo wygryzl, sciany uwalonem wszystko w klakach. wrrr! P. codziennie szalu dostaje :(

U mnie ze zmysłem też kiepsko i wciąż szkoda kasy na właśnie różne pierdołki, obrazki itd., zawsze znajdą się ważniejsze wydatki

a u mnie ze zmyslem nie najgorzej ale nie lubie pierdolek wiec nie mam problemu:Oczko:

marza mi sie jakies meble,porzadny stol ale tez czekam az dzieci podrosna
no i w tym mieszkaniu juz zadnych zmian na pewno nie bedzie,szkoda kasy

Odnośnik do komentarza

cafe82
wczoraj bylismy u tesciow
pojechalismy do lumpa a oni zostali z dzieciakami
wrocilismy po 2 godzinach a oni upoceni,nawet nie usiedli przez ten czas :hahaha:
tesciowa mowi do mnie-ty to juz chyba doszlas do wprawy :hahaha:

:lol::lol::lol:

cafe82
magda zobacz,te sa fajne

PUMA BENECIO V KIDS ROZ. 27.5 (1475257393) - Aukcje internetowe Allegro

Jeju jakie duże:)
Ja właśnie przed chwilą kupiłam laskom paputki w rozmiarze 23:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...