Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny
kurcze jak w sobote wzielam sie za sprzatanie tak do dzisiaj sie odrobic nie moglam, pomylam okna w sobote mialam jeszcze gosci na ten bajzel....w niedzile skonczylam sprzatac mieszkanie i bylismy tez na spacerze, a wczoraj sewryn wzial olka ze soba do sklepu a ja z julkiem pospalam do 9 szybko obiad spacer i w koncu sobie usiadlam do tego s chory wiec wiecie dodatkowe obowiazki bo umiera....

dziewczyny u mnie w lazience tez kosz ale na smieci od ponad 2 lat tymczasowy do niczego mi nie pasuje, bo lazienke mam w brazie i wanilii a kosz mam niebieski :o_no::o_no:

andzia no to dobrze ze balety sie udaly ja to chyba bym po scianach chodzila jakbym nie spala po zarwanej nocce

kurcze czytalam co tam u was ale wybaczcie mi jakos nic nie pamietam

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam! Od rana zabieram sie za pisanie i coagle mi cos przeszkadza.

andzia faktycznie dziwne, ze waga stoi w miejscu. chyba, ze nagle cos sie odblokuje i ruszy "z kopyta". Jak nie to daj sobie spokoj.
Ja to bym na zawal padla, gdybym poszla z zolzami na plac zabaw :lup:

Cafe wszystko bedzie ok! Daj znac jak wrocisz! Trzymam mocno kciuki.

Justynka a co Cie tak na porzadki wzielo? Zdrowka dla S.
Jak Julek?

Odnośnik do komentarza

U nas ok. Wczoraj zabralam sie za porzadki w szafie Michała. Nawet nie zdawalam sobie sprawy ile tam bylo za malych i niepotrzebnych rzeczy :lup: Teraz zrobilo sie pusto, musze wyslac P. do piwnicy po wieksze ciuchy :)
A wieczorkiem dostalam fajnego newsa :) Moja przyjaciolka, ktora jest mama tego chlopca po przeszczepie, jest w ciazy!!! Az sie poplakalam z radosci. Mocno trzymam za nia kciuki, zeby wszystko bylo ok!

Odnośnik do komentarza

Magda ale cudna wiadomość::):::):::):Gratulacje dla koleżanki.
Ja wczoraj poprałam za małe kurtki i dzisiaj chciałabym je wystawić na all. Laski miały wczoraj zajęcie, bo przymierzały wszystko co próbowałam sfotografować:Niespodzianka:

A zołzami można paść na zawał nie tylko na placu zabaw.Maryśka podsunęła dzisiaj to małe krzesło z Ikei do komody i wlazła na nią. Zosia woła: mama szukaj Pepisi. Chodzę i szukam, jak ją zobaczyłam na tej komodzie, to myślałam, że padnę:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda ale cudna wiadomość::):::):::):Gratulacje dla koleżanki.
Ja wczoraj poprałam za małe kurtki i dzisiaj chciałabym je wystawić na all. Laski miały wczoraj zajęcie, bo przymierzały wszystko co próbowałam sfotografować:Niespodzianka:

A zołzami można paść na zawał nie tylko na placu zabaw.Maryśka podsunęła dzisiaj to małe krzesło z Ikei do komody i wlazła na nią. Zosia woła: mama szukaj Pepisi. Chodzę i szukam, jak ją zobaczyłam na tej komodzie, to myślałam, że padnę:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Ja jak wczoraj chcialam Michałowi poprzymierzac rzeczy to ciagle jeczal, ze nei chce. I co tylko cos wyciagalam to mowil od razu, ze na pewno za male :)

Ja naprawde bym na zawal padla z dziewczynami. Nie jestem przyzwyczajona do takich atrakcji. Michał nigdy jeszcze czegos takiego nie zrobil.
Za to jak jestesmy u Aurelci to latam ciagle za nia, a jej rodzice sie ze mnie smieja :lup:

Odnośnik do komentarza

my wczoraj poszłyśmy po Stasia i jak weszłyśmy na salę to dzieci akurat siedziały w kółku i bawiły się w "Chodzi lisek koło drogi". No i szał pał, laski znają tą zabawe, usiadły między dziećmi, zapytały: mogemy bawić?:Oczko: i śpiewały i biegały z nimi. Stasiu juz dawno ubrany czekał w szatni, a ja ich nie mogłam wygonić z tej sali:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
my wczoraj poszłyśmy po Stasia i jak weszłyśmy na salę to dzieci akurat siedziały w kółku i bawiły się w "Chodzi lisek koło drogi". No i szał pał, laski znają tą zabawe, usiadły między dziećmi, zapytały: mogemy bawić?:Oczko: i śpiewały i biegały z nimi. Stasiu juz dawno ubrany czekał w szatni, a ja ich nie mogłam wygonić z tej sali:Oczko:

Hahaha! super, ze im sie tak podoba w przedszkolu :) Moze podrzucaj je rano ze Stasiem - nikt nie zauwazy :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
my wczoraj poszłyśmy po Stasia i jak weszłyśmy na salę to dzieci akurat siedziały w kółku i bawiły się w "Chodzi lisek koło drogi". No i szał pał, laski znają tą zabawe, usiadły między dziećmi, zapytały: mogemy bawić?:Oczko: i śpiewały i biegały z nimi. Stasiu juz dawno ubrany czekał w szatni, a ja ich nie mogłam wygonić z tej sali:Oczko:

Hahaha! super, ze im sie tak podoba w przedszkolu :) Moze podrzucaj je rano ze Stasiem - nikt nie zauwazy :)

Raczej watpię, żeby nikt nie zauważył:Oczko:
One są dwie, więc zawsze pewne siebie i odważne, w wersji pojedynczej już nie są tak przebojowe:Oczko:

Ide odkurzać i pójdziemy na jakiś spacer.

Odnośnik do komentarza

Cafe buziaki dla chłopaków na te trzy miesiące!:Całus: ale oni już są duzi :Szok:
daj znać co u lekarzy...

Magda gratulacje dla przyjaciółki, super wiadomość ::):

Andzia no to chyba dziewczyny nie będą miały problemu z zaklimatyzowaniem się w przedszkolu, bo widze że one już tam się czują dobrze::):
wiesz co jak tak piszesz że one tak szaleją, to dla mnie jest to czarna magia :Szok: chciała bym żeby one przesłały Amelce troche swojej energii :Oczko: Amelka ciągle grzecznie z powagą, czasem bym aż chciała żeby troche zaszalała :) ale tylko troche :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...