Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

anielinka jak tam noc bez monia? Udalo sie?

Justynka super tygrysek i fajny bal :) Julek jaki grzeczny!

Cafe suuuper sa te kurtki co licytujesz. michał tez taka mial, ale jakos zle mu przymierzylam, bo ponosil doslownie kilka razy i juz byla za mala,a kupowalismy nowa :(
Tylko, ze jedna z tych co licytujesz jest gruba,a druga cienka.

Odnośnik do komentarza

cafe82
a rozgladalas sie juz za butami dla micha?
kurcze ja nie wiem jakie olkowi kupic,na pewno jakies sportowe

Rozgladalam sie wlasnie za adidasami,ale wzszystko jest na jedno kopyto. Znalazlam tylko takie pumy:

Buty PUMA ''CABANA RACER V Kids'' skóra roz. 26 (1466323228) - Aukcje internetowe Allegro

Oprocz tego chcialabym mu jeszcze jakies inne buty kupic, ale nie mam pomyslu jakie.
A Ty juz soe cos rozgladalas?

Odnośnik do komentarza

Cześć:)
Kurde wpadałam w jakiś czasobrak::(:

Cafe śliczne kurteczki. Jak moje laski przestały się mieścić w jednym łóżeczku, to kupiliśmy od razu dwa turystyczne, bo dłużej i bardziej wykorzystane, jak jeździły do dziadków na noc to też zawsze z łóżeczkami.

Magda i jak dieta zaczęta? U mnie do wczoraj waga stoi::(: No cóż i tak bywa. A wczoraj upiekłam chlebek Dukanowski, rewelacja!!!

Justynka śliczne fotki, super Olke wyglądał i widać, że zabawa była przednia::):

Anielinka wielkie wielkie gratki, ciekawa jestem jak będzie po nocy. Kurde ja jakoś nie mogę się za to zabrać, u nas mućki tylko do spania, jak wstaną to zaraz je chowm i w ciągu dnia nawet o nich nie wspomną, ale nocki bez mućków mogłyby być cieżkie...a może tylko tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
a rozgladalas sie juz za butami dla micha?
kurcze ja nie wiem jakie olkowi kupic,na pewno jakies sportowe

Rozgladalam sie wlasnie za adidasami,ale wzszystko jest na jedno kopyto. Znalazlam tylko takie pumy:

Buty PUMA ''CABANA RACER V Kids'' skóra roz. 26 (1466323228) - Aukcje internetowe Allegro

Oprocz tego chcialabym mu jeszcze jakies inne buty kupic, ale nie mam pomyslu jakie.
A Ty juz soe cos rozgladalas?

baaaardzo fajne te pumki ale u nas takie nie przejda-olek by je zniszczyl z tydzien

wlasnie oprocz sportowych tez chce jakies inne ale nie ma nic ciekawego
dopiero zaczelam sie rozgladac,jak znajde jakies godne uwagi to ci pokaze

tak jak mowisz,wszsytko na jedno kopyto

Odnośnik do komentarza

Wczoraj popołudniu poszliśmy całą rodzinką na długaśny spacer do lasu, jak idę sama z dzieciakami to zawsze chodzimy tylko głównymi ścieżkami, w wczoraj K. nas zabrał na "czarne" szlaki:Oczko: łaziliśmy ponad 2 h, laski cały czas w biegu, byłam pełna podziwu dlka nich. I chyba pierwszy raz od złamania nogi bez kołatania serca patrzyłam na skaczącego z różnych gór i pagórków Stasia:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Wczoraj popołudniu poszliśmy całą rodzinką na długaśny spacer do lasu, jak idę sama z dzieciakami to zawsze chodzimy tylko głównymi ścieżkami, w wczoraj K. nas zabrał na "czarne" szlaki:Oczko: łaziliśmy ponad 2 h, laski cały czas w biegu, byłam pełna podziwu dlka nich. I chyba pierwszy raz od złamania nogi bez kołatania serca patrzyłam na skaczącego z różnych gór i pagórków Stasia:)

suuuuper!
a jak stacha noga?boli go?

pokazesz mi jakie lozeczka kupiliscie
ja juz nie wiem co zrobic
i jakie kupic

nowe,takie jak mi sie podobaja sa drogie
z kolei 2 uzywane ciezko trafic

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
a rozgladalas sie juz za butami dla micha?
kurcze ja nie wiem jakie olkowi kupic,na pewno jakies sportowe

Rozgladalam sie wlasnie za adidasami,ale wzszystko jest na jedno kopyto. Znalazlam tylko takie pumy:

Buty PUMA ''CABANA RACER V Kids'' skóra roz. 26 (1466323228) - Aukcje internetowe Allegro

Oprocz tego chcialabym mu jeszcze jakies inne buty kupic, ale nie mam pomyslu jakie.
A Ty juz soe cos rozgladalas?

baaaardzo fajne te pumki ale u nas takie nie przejda-olek by je zniszczyl z tydzien

wlasnie oprocz sportowych tez chce jakies inne ale nie ma nic ciekawego
dopiero zaczelam sie rozgladac,jak znajde jakies godne uwagi to ci pokaze

tak jak mowisz,wszsytko na jedno kopyto

Ja sie chyba jednak skusze na te pumy na wiosne, a na teraz zanajde moze jakies wysokie? sama nie wiem, ale jak cos znajdziesz interesujacego to daj znac.

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Wczoraj popołudniu poszliśmy całą rodzinką na długaśny spacer do lasu, jak idę sama z dzieciakami to zawsze chodzimy tylko głównymi ścieżkami, w wczoraj K. nas zabrał na "czarne" szlaki:Oczko: łaziliśmy ponad 2 h, laski cały czas w biegu, byłam pełna podziwu dlka nich. I chyba pierwszy raz od złamania nogi bez kołatania serca patrzyłam na skaczącego z różnych gór i pagórków Stasia:)

suuuuper!
a jak stacha noga?boli go?

pokazesz mi jakie lozeczka kupiliscie
ja juz nie wiem co zrobic
i jakie kupic

nowe,takie jak mi sie podobaja sa drogie
z kolei 2 uzywane ciezko trafic

Zwykłe turystyczne, nic specjalnego. Kupowaliśmy w sklepie dzieciecym, gdzie od razu zamawialiśmy materace.
Jedno mieliśmy po Stachu, więc dokupowaliśmy tylko jedno.

Kurde no nie mogę tu posiedzieć, bo one nie mogą zostać bez nadzoru nawet sekundy:Płacz::Płacz::Płacz::Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Andzia dieta zaczeta, to znaczy na razie tylko kawke wypilam, bo nie mam czasu na nic wiecej. Najgorsze, bo mam same jogurty, nie wiem co mama brac innego do pracy, tym bardziej, ze nie mam kiedy tego przygotowac :( A Ty juz na II fazie?

Ogladalama buty w Bacie, ale nic mi nie wpadlo w oko. Poza tym kiedys kupilismy mlodemu tam buty i po 2 tyg. wygladaly jakby je z pol roku nosil!

Super ze spacerem rodzinnym! Laseczki maja niespozyta energie! Super, ze Stasia noga juz ok :)

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe Stasia nogi nie boli, zachowuje się jakby nigdy nic i męczy mnie wciąż, żebym go zapisała na piłkę nożną na Orlika. Powiedziałam, że przemyślę i jakby co to od wiosny go zapiszę.

K bratanek chodzil na orlika
coprawda po paru tygodniach mu sie znudzilo ale ogolnie i on i rodzice byli zadowoleni,fajna sprawa...nawet wyjezdzali do okolicznych miasteczke na mecze!

Odnośnik do komentarza

Magda w wolnej chwili wrzucę Ci przepis na chlebek, robi się szybciutko i jest pycha, JA jak zjem na śniadanie kromkę + duży twarożek to jestem syta jak nie wiem. A do pracy możesz sobie ugotować jajka, wziąć plastry chudej szynki, jakiegoś kurczaka z rożna-ale bez skóry. Pomysłów jest sporo, ja dzisiaj na obiad robię kurczaka w musztardzie:)

Odnośnik do komentarza

Cafe wrzucę w wolnej chiwili, ale jak nie robisz dukana to możesz jeść po prosty ciemne pieczywo, a ten chlebek na twarożkach, maślance i skrobii kukurydzianej:Oczko:

Miałam Ci wczesniej napisać, że wyciągnęłam laskom Skojarzenia, które ma Olek i strzał w dziesiątke. Uwielbiają je i ukłądają już samuteńkie, w szoku jestem, bo to dość trudne.

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe wrzucę w wolnej chiwili, ale jak nie robisz dukana to możesz jeść po prosty ciemne pieczywo, a ten chlebek na twarożkach, maślance i skrobii kukurydzianej:Oczko:

Miałam Ci wczesniej napisać, że wyciągnęłam laskom Skojarzenia, które ma Olek i strzał w dziesiątke. Uwielbiają je i ukłądają już samuteńkie, w szoku jestem, bo to dość trudne.

nie wiem,moze zaczne dukana?
tylko w ogole nie czaje na czym polega,musze najpierw poczytac

a skojarzenia u nas juz sie znudzily
moze jakies domino kupie?

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe wrzucę w wolnej chiwili, ale jak nie robisz dukana to możesz jeść po prosty ciemne pieczywo, a ten chlebek na twarożkach, maślance i skrobii kukurydzianej:Oczko:

Miałam Ci wczesniej napisać, że wyciągnęłam laskom Skojarzenia, które ma Olek i strzał w dziesiątke. Uwielbiają je i ukłądają już samuteńkie, w szoku jestem, bo to dość trudne.

nie wiem,moze zaczne dukana?
tylko w ogole nie czaje na czym polega,musze najpierw poczytac

a skojarzenia u nas juz sie znudzily
moze jakies domino kupie?

No u nas domino się już znudziło:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...