Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
cafe82
andzia

Miłego spacerkowania, a jak Olek na wspólnych spacerach? Daje rade?

a dziekuje dziekuje

olas daje rade,ciagle chce prowadzic wozek itd ale jest coraz lepiej
dzis K sie nim zajmie wiec juz calkiem wypas,wreszcie pochodze w spokoju!

Fajne są takie spacerki z niemobilnymi, leżacymi w wózku maluchami. Laski co prawda nigdy grzecznie nie lezały, ale i tak z nostalgią wspominam te spacery...

Ja tez fajnie ten czas wspominam, szlam gdzie chcialam, raz szybciej raz wolniej, mlody spal. Musialam tylko pilnowac, zeby sie w 2 godz. zmiescic, zeby cyca dac :)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem!!!

Cafe dobrze, że nie kapitulujecie i nie wracacie! Cierpliwości... W końcu załapie i zawoła!
Chłopcy po rehabilitacji pewnie szybko się wyrobią. Fajnie, że trafiłaś na babkę z której jesteś zadowolona...
Ja o wynajmie w najbliższym czasie (albo i całkiem długim) mogę tylko pomarzyć:/ Nie wspomnę już o czymś swoim:Histeria: Jak macie możliwość i naprawdę trafi się Wam fajna okazja to nie ma co się zastanawiać::):

Andzia ciotka miała dobry pomysł, a Ty sobie odsapnęłaś:P Takie uczennice mogłyby częściej zołzami się zajmować, nie? :Oczko:

Magda na mieszkanie w dobrym położeniu i o dobrym standardzie prędzej czy później znajdą się chętni... Oby znaleźli się jak najszybciej!
Brawa dla t. że się wyciągnęła z Miśkiem na spacer! Jej też to dobrze zrobi:Oczko: Oby jej już tak zostało... O ile jutro nie obudzi się cała obolała z zakwasami::): A jak się Michałowi podobało?

Anielinka zdrówka dla Amelki! Jak u nas się tak ciągnęła choroba za chorobą to już na samo furczenie w nosku robiło mi się słabo::(:
Udało Ci się dostać do tego nieszczęsnego chirurga? Mam nadzieję, że tak::):

Justynka ale fajnie że postanowiłaś tą kasę dla siebie przeznaczyć! Naprawdę... Bo ja to taka głupia jestem, że jak miałam coś odłożone to zaraz myślałam czego dziecku brakuje, później co do domu a na końcu jak coś zostało, to nagle wypadał niespodziewany wydatek:Szok:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie usypiam w pracy:Kiepsko: Spać mi się chce okrutnie...
Co do spacerów bez wózka już dawno to zauważyłam, że młody jest strasznie leniwy:/ Wasze dzieci się buntowały przed siedzeniem a mój się tego domagał. Nie powiem, że narzekałam, bo spokojnie mogłam z nim gdzieś tam jechać a on grzecznie siedział, ale wolałam, żeby się trochę pomęczył, pobiegał. Jeszcze do niedawna jak próbowałam wyjść z nim bez wózka to była histeria a jak już nawet się udało, to zaraz darł się że chce na ręce. Teraz naprawdę ładnie chodzi. Co prawda zajmuje mu to kosmicznie dużo czasu, ale nie ucieka, trzyma mnie za rękę - naprawdę super! Nie wiem dlaczego P. nie chce z nim chodzić... Dlaczego wiecznie przyjeżdżają tym pierdolonym samochodem:/ On nawet z wózkiem go nie weźmie. A jak już od biedy gdzieś z nim szedł, to zaraz brał go na ręce:Rozgniewany: Po schodach też go wnosił, czasem to wyglądało jakby Filip był upośledzony i nic sam nie mógł zrobić:Rozgniewany: Ech... Mam nadzieję, że z wiosną przynajmniej mama trochę więcej z nim powychodzi. W sumie jestem pewna że tak będzie, bo powoli już zaczyna:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Coraz gorzej z ta nasza frekwencja :(
U nas ok, ja juz po pierwszym paczku, a w planie mam ich duuuuzo wiecej. a od jutra chyba Dukan. Dzisiaj rano wylam, bo moje jedyne dobre spodnie byly mokre, a ja nie mialam co na tylek wcisnac. I 10 min wbijalam sie w jeansy, ktore kupilam po porodzie i nawet byl moment, ze ich nie nosilam bo .... bly za duze!!!
T. juz wczoraj na spacerze nie byla. Dobrze, ze P. skonczyl prace troche wczesniej i od razu zabral mlodego do parku.

Mei Filip sie rozkreci z chodzeniem na spacerach. Jak zobaczy, ze to daje mu wiecej mozliwosci niz siedzenie w wozku to juz tylko bedzie chcial chodzic :)
Jak Ty dajesz rade wytrzymac cala noc na nockach???

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
szukam lozeczek,koniecznie musimy na dniach kupic,bo mam wrazenie,ze chlopcy maja malo miejsca,wybudziaja jeden drugiego
a tak fajnie z tym jednym,fajnie dla nas,bo nie zajmuje duzo miejsca

Szukacie 2 nowych lozeczek? Juz jakies znalazlas? Jak cos to pokaz, uwielbiam takie rzeczy ogladac :lup:

szukam zwyklych,prostych,drewnianych
moze uda sie uzywane dorwac i bedzie tez na jakas komode,bo juz nie mamy w szfie miejsca

Odnośnik do komentarza

Hej!

U nas dziś rano było -8 :Niespodzianka: ale świeci słonko i mam nadzieje że sie wkrótce ociepli...
wczoraj poszłam spać przed 22 :Szok: bardzo dawno tak wcześnie nie chodziłam spać, zawsze to koło 1 :( ale tak mnie wczoraj zmogło, że na oczy nie mogłam patrzeć, Amelka wczoraj już też przed 20 spała, bo w dzień nie miała drzemki...a dziś już jak te ranne ptaszki wstałyśmy o 7.30 ::):
zaraz trohe ogarne i będe brała się za robienie oponek twarogowych:) hehe zawsze je robie w tłusty czwartek:)

Cafe
no to suuper że K. zostaje w domu- korzystajcie jak tylko możecie ze wspólnych spacerów itp.

Magda
ale ta Twoja T. uparta z tymi spacerami :(( dziwie się jej że jej samej nie chce się tyłka ruszyć i iść się przewietrzyć w taką pogodę :/

Wczoraj do chirurga się nie dostałam :( postałam tam jakieś 15 minut i nie wytrzymałam ciśnienia :Zły: nosz ku... co się dzieje w tych poczekalniach to głowa mała, mało co się tam idioci nie bili, siedziało 7 osób, była godzina po 14, a lekarka przyjmowała do 15 więc czekanie było bez sensu :(
eeh chyba trezba znowu zabulić i iść prywatnie ::(:
Andzia pytałaś się po co ja do chirurga- a więc ja z tym kolanem, bo ta rehabilitacja nic nie pomogła, więc chciałam skierowanie na tą artroskopie, chciałabym to jak najszybciej załatwić (mama ma mi załatwić w tej prywatnej klinice co kiedyś na woreczek żółc. też mi załatwiła) póki jest wiosna, żeby na lato w razie czego nie tłus się po szpitalach...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
szukam lozeczek,koniecznie musimy na dniach kupic,bo mam wrazenie,ze chlopcy maja malo miejsca,wybudziaja jeden drugiego
a tak fajnie z tym jednym,fajnie dla nas,bo nie zajmuje duzo miejsca

Szukacie 2 nowych lozeczek? Juz jakies znalazlas? Jak cos to pokaz, uwielbiam takie rzeczy ogladac :lup:

szukam zwyklych,prostych,drewnianych
moze uda sie uzywane dorwac i bedzie tez na jakas komode,bo juz nie mamy w szfie miejsca

Cafe oby udało się coś fajnego znaleźć...a teraz chłopaki w czym śpią? skoro szukasz dwóch łózeczek? myslałam że chcesz tylko jedno dokupić...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

anielinka
cafe82
magda_79

Szukacie 2 nowych lozeczek? Juz jakies znalazlas? Jak cos to pokaz, uwielbiam takie rzeczy ogladac :lup:

szukam zwyklych,prostych,drewnianych
moze uda sie uzywane dorwac i bedzie tez na jakas komode,bo juz nie mamy w szfie miejsca

Cafe oby udało się coś fajnego znaleźć...a teraz chłopaki w czym śpią? skoro szukasz dwóch łózeczek? myslałam że chcesz tylko jedno dokupić...

hej anielinka

teraz spia w tym po olku,takim 70/140

szkoda,ze nie dostalas sie do chirurga-moze faktycznie warto isc prywatnie?
a boli cie ciagle?

Odnośnik do komentarza

Anielinka 7.30 to ranne ptaszki? :sofunny:
Michał juz po 6 siedzial i darl sie: gdzie jest mama? robcie mi mleczko! :hahaha:

Masz racje co do tek artroskopii, im szybciej tym lepiej. Kolega P. mial i juz po m-cu jak nowonarodzony! P. tez sie sklania ku tej operacji.
Rzuc troche tych oponek jak zrobisz :)

Cafe to nie chcesz tego jednego lozeczka zostawic?

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda wolelibysmy rowne lozeczka a to co mamy kupilismy kiedys na szperach,jest super ale nie znajdziemy takiego samego

olek zawsze wstaje i mowi-mamo jak zrobisz kawke,to zrob mi kaszke :hahaha:

:sofunny:
Jakie masz wyrozumiale dziecko!

no rozwala nas na kazdym kroku!
czasem nie wytrzymuje i wybucham smiechem!

teraz chodzi i mowi-mamo,ksiezniczko nie lekaj sie,obronie cie,jestem rycerzem

a w ogole to zaczal fajnie bawic sie lego!

Odnośnik do komentarza

cafe82
anielinka
cafe82

szukam zwyklych,prostych,drewnianych
moze uda sie uzywane dorwac i bedzie tez na jakas komode,bo juz nie mamy w szfie miejsca

Cafe oby udało się coś fajnego znaleźć...a teraz chłopaki w czym śpią? skoro szukasz dwóch łózeczek? myslałam że chcesz tylko jedno dokupić...

hej anielinka

teraz spia w tym po olku,takim 70/140

szkoda,ze nie dostalas sie do chirurga-moze faktycznie warto isc prywatnie?
a boli cie ciagle?

Tak boli , codziennie jade na tabsach, więc one troche pomagają, ale bez nich wogóle jest masarka :((

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe ale fajny Olek::):My tez czasem sikamy z dziewczyn, Marysia mówi dużo wyraźniej od Zośki o jak Zośka coś mi tłumaczy i nie mogę jej zrozumieć, to woła: Pepisa powiedz mamie co ja chciałam:lol:
Gratki za zciecie do odchudzania, ja rano miałam kolejne 0,5 kg mniej, czyli przez 3 dni uderzeniówki schudłam 1,65 kg i czuję się już lepiej:) Powiedz mi jakie warzywka na patelnie kupujesz? Bo ja uwielbiam z Lidla, t5am mają 4 rodzaje, a te z Hortexu czy Nordisa średnio mi podeszły.

Magda
zaczynasz od jutra? Trzymam kciuki, ja czuję się naprawde ok, uroizmaicam żarełko, głodna nie jestem, jest fajnie:)

Anielinka no ranne ptaszki jak nic:lol:
Współczuję Ci tych przepraw z kolanem, koniecznie zrób tą artroskopię, bo nie wyobrażam sobie jak musisz się wciąż męczyć:Całus:
I smacznych oponek, całe szczęście ja nie przepadam za pączkami, więc nie będa mnie dziś kusić:lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...