Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei dzieci są różne, ja bym się nie przejmowała tym, że Filip chce jeździć w wózku, czasem widzę jak niektórzy rodzice zawożą do p-kola dzieciaki w wózkach, a to już 4-latki. Ja bym bardzo chciała, zeby laski mi choć pół godziny wysiedziała, szczególnie jak musimy iśc w stronę miasta, ale nie ma szans. I nawet po 2 h harców, ciągłego biegu itd nie są zmęczone, wracamy do domu, ja padam, a te wariują dalej:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

hej andziula

no dzis kupilam sobie w biedronce,750g i naprawde fajne...duzo brokułow,marchewki a nie same pyry,z hortexu tez mi nie podeszly,nordis w miare..z lidla nie probowalam ale kupie przy najblizszej okazji,jeszcze w intermarche kupuje czesto,takie robione dla nich

na wage nie wchodze,moze za jakies 2 tygodnie
poki co troche mniejszy brzuch i tyle-chociaz obwaiam sie,ze nawet jak schudne 15 kilo to brzuch zostanie,bo mam strasznie rozciagnieta skore:(

Odnośnik do komentarza

cafe82
czy ty masz jeszcze te krzeslka z ikei na sprzedaz?
bo jednak jedno dokupimy,bo jedno chcemy zostawic u moich rodzicow

Mam:)
Białe.

Dzięki za odpowiedź w sprawie warzyw, muszę zajrzeć też do Biedronki. A te z Lidla polecam, dzieciaki je uwielbiają, a laski potrafią zjeść 750 g nna pół:Szok:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
czy ty masz jeszcze te krzeslka z ikei na sprzedaz?
bo jednak jedno dokupimy,bo jedno chcemy zostawic u moich rodzicow

Mam:)
Białe.

Dzięki za odpowiedź w sprawie warzyw, muszę zajrzeć też do Biedronki. A te z Lidla polecam, dzieciaki je uwielbiają, a laski potrafią zjeść 750 g nna pół:Szok:

to jedno zostaw dla nas ,coo?
jak sie wreszcie spotkamy to obdierzemy,ok?
albo wy przywieziecie
a masz z ta taka poduszeczka?

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82
magda wolelibysmy rowne lozeczka a to co mamy kupilismy kiedys na szperach,jest super ale nie znajdziemy takiego samego

olek zawsze wstaje i mowi-mamo jak zrobisz kawke,to zrob mi kaszke :hahaha:

:sofunny:
Jakie masz wyrozumiale dziecko!

no rozwala nas na kazdym kroku!
czasem nie wytrzymuje i wybucham smiechem!

teraz chodzi i mowi-mamo,ksiezniczko nie lekaj sie,obronie cie,jestem rycerzem

a w ogole to zaczal fajnie bawic sie lego!

U nas też wesolo caly dzien :) Teraz jest ciagle: no przeciez czy Ty tego nie rozumiesz? i caly czas wyznania milosne: mamo, kocham Cie na swiecie! (cos mu sie zapomina o: najbardziej). Fajny czas.

Odnośnik do komentarza

Ło matko, Wy o warzywkach, a ja sie czaje na kolejnego paczka. Ja uwielbiam paczki i w ten jeden dzien w roku nie potrafie sie oprzec.

Andzia bede korzystac z Twoich podpowiedzi odnosnie tego urozmaicania Dukana. Nie mam czasu za bardzo na jakies wymyslne rzeczy, wiec moje menu bedzie pewnie bardzo monotonne. Oby tylko moj brzuch wytrzymal to dam rade :) Musze zrzucic co najmniej 2,5 g, a najlepiej 4 :)

Odnośnik do komentarza

witam sie juz popoludniu, my dzisiaj bylismy u lekarza u juleczka wszytsko dobrze, tylko mial przysieszona akcje serca ale mowila ze to moze byc spowodowane tym ze akurat plakał, mamy 14 kwietnia nastepna wizyte i przed wizyta maja nam zrobic usg główki.
julek wazy 3050 na golaska.

a oleczek ma dzisiaj bal i tesciowa wyporzyczyla mu kostium tygryska mowie wiam niesamowicie w nim wyglada, zaraz wam wstawie zdjecie, jade z nimi na ten bal bede robila wlasnie zdjecia i krecila filmy....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

No u nas dziś na dworze cuuudnie, wziełyśmy dzis znowu wózek z lalką:)

Justynka tygrysek świetny! Miłego balowania...
no to Juleczek juz sporo przytył, bo ostatnio jak dobrze pamiętam to chyba 2800 z groszami wazył...

Oponki wyszły pyyyyszne:) właśnie je polukrowałam, ale widze że tu same odchudzające, więc Wam nawet nie proponuje :Oczko:
Andzia ja za pączkami też nie przepadam, dlatego włąsnie w tłusty czwartek zawsze robie te oponki ::):

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Ale zachwalacie te warzywka :) Tylko mi troche nie po dordze do Biedronki.

Anielinka mi mozesz kilka takich oponek podrzucic :) Mam juz 3 pączki za soba, wiec zadne oponki juz nie zaszkodza :lup:
U nas +7 i pieknie slonce swieci, a ja siedze i tylko mysle czy Michał byl choc chwile na spacerze :( Zanim go odbiore i dojedziemy do domu to bedzie juz 17, a przyjezdza moja mama, wiec na pewno na spacer nie pojdziemy :(
Justynka cuuudny tygrysek! A jak swietnie pozuje do zdjecia :)
Super, ze Julek ok i ze rosnie ladnie. A te usg wszystkim dzieciom u Was robia?

Odnośnik do komentarza

Acha zapomniałam Wam napisać że dziś podjęłam próbe odsmoczkowania ::): narazie Amelka jest 10 godz. bez monia:)
zaczeło się to od tego że nad ranem obudziła się i go szukała, przeszukaliśmy całe łóżko i go nie było, więc powiedziałam że chyba w nocy przyszła wróżka i go zabrała, więc się przejęła i nie protestowała...
jak ścieliłam łózko to znalazłam go za łózkiem, ale schowałam go do szafki i tyle...w dzień raz się upomniała, ale powtórzyłam jej to samo co mówiłam rano, troche pomarudziła ale wkońcu przestała...
najgorzej było jak kładłam ją na drzemke :Kiepsko: biedna bardzo cierpiała, popłakiwała, szlochała w poduszke itp. mówiła "mama a może jednak poszukamy monia?" ::(: no szkoda mi jej było jak nie wiem, ale nie odpuściłam... wkońcu zasneła..uff spała 1,5 godz. i jak wstała to był już Ł. i odrazu powiedziała że przyszła wróżka i jej monia zabrała :) ale jeszcze Ł. jej wytłumaczył, no i narazie jest spokój, najgorsza będzie nocka...już się boje :Histeria:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

no my po zajeciach...bylo super, julek caly czas spal a olus bez problemu sie przebral i biegal jakos tygrysek, nie chcial sie bawic z dziecmi ale pod koniec sie rozkrecił. postara sie wrzucic pozniej kilka zdjec.

magda pytalas sie o to usg tak wiec olek takiego czegos nie mial moze dlatego ze julek zostal skierowany do patologii noworodka a olus nie....

anielinka to trzymam kciuki za to zebyscie przetrwały nocke bez monia....

cafe wlasnie tak myslalam ze moze olus zmeczony skoro taki niegrzeczny bo moj tez tak ma....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...