Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe ciesz się synkiem, póki mozesz, później trezba bedzie rozłożyc czas, siły i cierpliwość na trójkę:Oczko:

Anielinka ale super plany na weekend, Amelka jeszcze nigdy nie spała poza domem???

Kasioleqq i jak, pospał Kacperek? U mnie 2 h to nieosiągalny szczyt marzeń:Padnięty: JA tez mam ostatnio nerwy na wszystko i dre pape jak walnieta:lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia grzeczne czy nie to taki wypad to zawsze odmiana i oderwanie od codziennosci.
U nas na wczasach tez z dnia na dzien bylo coraz trudniej z Michałem. Szczegolnie na spacerach po Dziwnowie. Ciagle uciekal i wymyslal sobie rozne atrakcje!

Co do biegania to wcale mi sie nie chce, ale czje sie fatalnie. Tez nie moglam dopiac dzinsow :(((
I ja dzisiaj dojrzalam pekajace zylki. Pierwsze w zyciu.

Odstawiam te p....e tabsy!

A dawno Wam nie trulam, ale u nas od jakiegos czasu (wlasciwie juz przed Dzwinowem) znowu koszmar zebowy :((( Jest fatalnie! Michał jest tak okropnie przez to rozdrazniony, a pogoda mu niczego nie ulatwia :(
Nie da sobie zajrzec do buzi i tylko modle sie, zeby to juz byly bole na piatki, a nie jakies np. tylne scianki czworek :lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia Amelka nigdy nie spała poza domem, bo nie było okazji:)
Magda podziwiam że o 5 rano chce Ci się biegać::):
współczuje koszmaru zębowego, a ja tak właśnie o Was myslałam, że chyba Wam już dały one spokój...

a co do atrakcji typu piaskownica, basen, chuśtawka to u nas też już nuda :Padnięty: tzn. jeszcze Amelka z tego korzysta, ale na 10-15 min. i koniec zabawy...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda a może to tycie tez od tabsów?
Kurna sama nie wiem, cały czas byłam za tabletkami, a teraz juz gfłupieje.
Ja odstawiłam, zobaczymy, oby tylko proroctwa koleszanki małgorzaty się nie spełniły:glass:

:smile_move::smile_move::smile_move: co złego to nie ja :Oczko: Aczkolwiek chciałabym zauważyć, że na naszym wątku panuje ostatnio jakaś epidemia ciążowa i ja bym teraz tabsów nie odstawiała:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Anielinka zazdroszczę planów na weekend!
Magda fotki śliczne!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła!
Kasiuleqq sił kochana w te upały! Mam nadzieję, że sprawu mieszkaniowe ułożą się po waszej myśli!
Cafe u mnie też brakuje konsekwencji! Ehh nie wiem czasami jak sobie radzić z tym moim dzieckiem:/
Andzia fajnie, że Stasiu jedzie na weekend na wakacje:)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj cały dzień w pracy spędziłamm jutro idę do pracy na 15 i w sobotę i w niedzielę pracuję:/
Kubulec dzisiaj był u rodziców... Mama mu mówi: Idź troszkę sam. A on na to: boje!
Pod wieczó u nas była burza i troszkę zrobiło się przyjemniej, mam nadzieję, że spełnią się prognozy pogody i będzie kilka dni chłodniej!

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem!!!

Magda
cuuudne zdjęcia!!! Pięknie razem wyglądacie! Bardzo się cieszę, że się spotkamy:) Mam rezerwację od 08.08 do 14.08, chociaż liczę po cichu że zostaniemy na kilka dni dłużej... Ale to zobaczymy już na miejscu. Na początku miałam jechać sama z Filipem, jednak później mama postanowiła jechać z nami::): Z jednej strony bardzo się z tego cieszę, a z drugiej chciałam żeby sobie od nas odpoczęła... No cóż... Mam nadzieję, że nie będzie żałowała swojej decyzji. Ja już się nie mogę doczekać!!! A co do Miśka... Może on się nudzi na tej działce bo nie ma z kim się bawić? Chodzi mi o równolatków... W ogóle to podziwiam Twoją kondycję! Jessssu ja jestem taaakim leniem śmierdzącym:Kiepsko:

Cafe marudź ile potrzebujesz::): Zawsze chętnie czytam co tam napiszesz, czy to żale czy radości. Nadal czekam na foty:whistle: I rojbrowe i brzuchowe! :D

Kasioleqq wcale Ci się nie dziwię, że nie masz siły w te upały... Super, że u Kornelii wszystko w porządku! Ja źle wspominam lato w ciąży. Okrutnie puchłam... Mam nadzieję, że Ty to lepiej znosisz... Kurna, byłoby genialnie gdybyś przyjechała, ale wiem jak jest...

Andzia goń choroby!!! Cieszę się, że się cieszysz:Oczko: Ja się baaardzo cieszę! Tak dawno nie byłam na żadnych wakacjach...

Anielinka
świetne plany weekendowe Wam się szykują:) A Amelka na pewno sobie poradzi tym bardziej, że oboje będziecie przy niej:)

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

U nas zaczęło właśnie padać. Od razu lepiej... Jak wyszłam o 14 po łobuza tak wróciliśmy o 19. Młody zasnął jeszcze przed 20 co już daaawno mu się nie zdarzyło i to jak szybko zasnął::): Skończyłam właśnie romans z dechą, kończę pifko i zmykam spać. Diety nie stosowałam specjalnej. Mniej jadłam. Przestałam jeść na nockach w pracy i powolutku się ruszyło, co ogromnie mnie cieszy, bo od porodu wszystko stało... A tendencję do tycia niestety mam::(:

Andzia niestety do miana osoby chudej jeszcze mi sporo brakuje, co zresztą sama zobaczysz:)

Dobranoc!!!:Całus:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hello!
Jak ja sie ciesze, ze sie spotkamy!!! :yuppi:

Andzia posilki sa w takich godzinach:
sniadania 8-9.30
obiady 13-15
kolacje 18-19.30

JA mysle, ze wszystkie te skutki uboczne to od tabletek. Biore je ostatni tydzien, bo chce dokonczyc opakowanie. I na tym koniec, bedziemy uwazac :)

Nic dzisiaj nie pobiegalam, wstalam przed 5, ale taka ulewa, ze swiata nie bylo widac. Zaraz pojde na bieznie w pracy. I tak nie ma co robic.

Mei fajnie, ze mama jedzie z Wami! Zawsze choc troche odpocznie, a i Tobie bedzie latwiej.

Z ta utrata wagi to super. Ja nie jem po 18, ograniczylam slodycze i puchne w oczach - ostatnio okropnie.

Gosia Kuba to dobrz gigant! Boi sie i koniec :) Rozkreci sie!

U nas nocka nie za fajna, mlody juz ok. 21 trafil do nas zgrzytajac zebami :( Masakra!

Odnośnik do komentarza

a ja jeszcze dzis sie polenie :yes::yes::yes:

magda widze,ze miska znow mecza zebole:(bidula

w ogole jest mozliwe,zeby olkowi szly 6??bo ma komplet,tzn do 5 a za dolnymi piatkami ma strasznie popuchniete i nie wiem co to??

mei super,ze sobie odpoczniesz...i to w jakim towarzystwie :whistle: hehe...i ja zazdroszcze...my niestety bez kasy :(

goska widocznie sie kubula kiedys przestraszyl .... trzymam mocno kciuki,zeby sie chlopak przelamal

anielinka super plany na weekend

Odnośnik do komentarza

Ja tylko mówię szybkie dzień dobry, bo dwa brękoty stoją nade mną i same nie wiedzą co robić, rąbie je od samego rana, a i nocka była masakra, Zośka obudziła się o północy wołając pić, wychlała prawie pół litra wody, obudziła Maryśke, a później razem wojowały prawie do 3-ciej wydzierając się w łóżeczkach : Nie pać, baić!!!Nie ciem pać!!!

Odnośnik do komentarza

cafe82
wybieram sie pozniej na pierwsze małe dzidziowe zakupy
rodzice nie maja pomyslu,co kupic nam na imieniny i stwierdzilam,ze kupie po prostu pare pierdol juz dla blizniakow...mysle ,ze to dobry pomysl
przyznam sie,ze jestem juz w trakcie robienia listy i okazuje sie,ze jednak troche tego jest:Histeria:

Jejicu czasem nadal nie mogę w to uwierzyć::):::):::):
Fajnie, że znowu masz wolne!!!

Odnośnik do komentarza

Magda dzieki za info:)
U nas nie pada, ale jest zdecydowanie chłodniej.
A Ty tą swoj ą straż powinnaś zgłosić do jakiegoś konkursu na najlepszego pracodawce:yes:

Mei fajnie, że mama z Wami pojedzie, samej pewnie byłoby CI ciezko. Zresztą my jedziemy we trójkę a i tak nie wiem jak się dotacham,y na poażę z tą cała brygadą i bagażami:Spoko:
zx pluj przez lewe ramię, ale już!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja tylko mówię szybkie dzień dobry, bo dwa brękoty stoją nade mną i same nie wiedzą co robić, rąbie je od samego rana, a i nocka była masakra, Zośka obudziła się o północy wołając pić, wychlała prawie pół litra wody, obudziła Maryśke, a później razem wojowały prawie do 3-ciej wydzierając się w łóżeczkach : Nie pać, baić!!!Nie ciem pać!!!

czesc andzia

wspolczuje nocki
wiesz co,dzieki tobie wiem,co mnie czeka...na razie nie ogarniam tego i pewnie nigdy nie ogarne:Szok:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Ja tylko mówię szybkie dzień dobry, bo dwa brękoty stoją nade mną i same nie wiedzą co robić, rąbie je od samego rana, a i nocka była masakra, Zośka obudziła się o północy wołając pić, wychlała prawie pół litra wody, obudziła Maryśke, a później razem wojowały prawie do 3-ciej wydzierając się w łóżeczkach : Nie pać, baić!!!Nie ciem pać!!!

czesc andzia

wspolczuje nocki
wiesz co,dzieki tobie wiem,co mnie czeka...na razie nie ogarniam tego i pewnie nigdy nie ogarne:Szok:

Cafe może to i lepiej, że jesteś trochę uświadomiona:Oczko:, chociaż nadal wierzę, że Twoje dzieci będę grzeczniejsze i bardziej zrównoważone od moich:Oczko", ja będac w ciaży podczytywałam trochę forum dla bliźniaków i tam jedna mama opisywała, że mieszka na czwartym piętrez bez windy i czasem tygodniami nie wychodziła na spacer, bo nie miał jej kto wózka sprowadzić i pomóc znieść dzieci:Szok:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Ja tylko mówię szybkie dzień dobry, bo dwa brękoty stoją nade mną i same nie wiedzą co robić, rąbie je od samego rana, a i nocka była masakra, Zośka obudziła się o północy wołając pić, wychlała prawie pół litra wody, obudziła Maryśke, a później razem wojowały prawie do 3-ciej wydzierając się w łóżeczkach : Nie pać, baić!!!Nie ciem pać!!!

czesc andzia

wspolczuje nocki
wiesz co,dzieki tobie wiem,co mnie czeka...na razie nie ogarniam tego i pewnie nigdy nie ogarne:Szok:

Cafe może to i lepiej, że jesteś trochę uświadomiona:Oczko:, chociaż nadal wierzę, że Twoje dzieci będę grzeczniejsze i bardziej zrównoważone od moich:Oczko", ja będac w ciaży podczytywałam trochę forum dla bliźniaków i tam jedna mama opisywała, że mieszka na czwartym piętrez bez windy i czasem tygodniami nie wychodziła na spacer, bo nie miał jej kto wózka sprowadzić i pomóc znieść dzieci:Szok:

wlasnie mialam pytac...jest jakies fajne forum dla blizniakow?

my mieszkamy na 2p wiec tez latwo nie bedzie...ale dam rade:Oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82

czesc andzia

wspolczuje nocki
wiesz co,dzieki tobie wiem,co mnie czeka...na razie nie ogarniam tego i pewnie nigdy nie ogarne:Szok:

Cafe może to i lepiej, że jesteś trochę uświadomiona:Oczko:, chociaż nadal wierzę, że Twoje dzieci będę grzeczniejsze i bardziej zrównoważone od moich:Oczko", ja będac w ciaży podczytywałam trochę forum dla bliźniaków i tam jedna mama opisywała, że mieszka na czwartym piętrez bez windy i czasem tygodniami nie wychodziła na spacer, bo nie miał jej kto wózka sprowadzić i pomóc znieść dzieci:Szok:

wlasnie mialam pytac...jest jakies fajne forum dla blizniakow?

my mieszkamy na 2p wiec tez latwo nie bedzie...ale dam rade:Oczko:

My na pierwszym, a i tak były akrobacje z wyjściami na spacer

Ja podczytywałam to "Podwójny Uśmiech". Stowarzyszenie na rzecz bliźniąt - Organizacja Pożytku Publicznego, ale krótko, bo potem znalazłam Was:)
Zresztą tam chyba trzeba płacić:lup:

cafe82
andzia musze sobie spisac wszsytkie pytania do ciebie

Pisz, pisz!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda dzieki za info:)
U nas nie pada, ale jest zdecydowanie chłodniej.
A Ty tą swoj ą straż powinnaś zgłosić do jakiegoś konkursu na najlepszego pracodawce:yes:

Mei fajnie, że mama z Wami pojedzie, samej pewnie byłoby CI ciezko. Zresztą my jedziemy we trójkę a i tak nie wiem jak się dotacham,y na poażę z tą cała brygadą i bagażami:Spoko:
zx pluj przez lewe ramię, ale już!!!

Czy to ja jestem zx???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...