Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A nasz wyjazd można zaliczyć do udanych, towarzystwo jak zwykle superowe, tylko pogoda przeokropna:(( lało tak że jechaliśmy 50km. na godz. do tego okropny wiał wiatr, na dach domku leciały czas gałęzie, szyszki, bałam się że pierdyknie jakieś drzewo, do tego temp. w domku 15 st. a na zewnatrz 13- masakra!:Niespodzianka: :Niespodzianka: :Niespodzianka:
Ale zawsze to jakaś odskocznia od codzienności...
Dzidzia malutka, śliczniutka ::): Amelka była zachwycona, bo po raz pierwszy widziała takie maleństwo, była taaaka dla niej delikatna, przytulała się...normalnie słodki widok :Podziw:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ale pustki...

andzia i co ci lekarz powiedzial ciekawego???mnie wczoraj tak zaczela bolec noga ze chyba pojde na l4 nie moglam wieczorem wogole chodzic na szczescie do rana przeszlo ze moge isc do pracy, a jutro mam do ginia wiec powiem jej ze znowu mnie noga boli wiec zacna sie leki i pewnie chorobowe....ale tak na tydzien sobie tylko wezme a pozniej zobaczymy jak to bedzie....do wrzesnia chcialam popracowac...

anielinka dobrze ze wyjazd udany...moze jak amelka ta sie zajmowala kolezanka to pora pomyslec o siostrzyczce????a wlasnie @ przyszla???

magda no nie moge sie nadziwic jak ten twoj misiek mowi moje dziecko auczylo sie mowic jaja :) i hu tylko czekamy jak to sie przerodzi w cos nieodpowiedniego....no i ho....a od dluzszego czasu na odkurzecz i wszytsko zwiazane z brudem mowi dudu....

a ja od niedzieli mam w komu koty tym razem wzielismy dwa mowie wam jakie sa slodkie ale jeszcze je ucze sikac do kuwety wiec siedza wiekszosc czasu w lazience a olek przeszczesliwy jak je tylko dziadek przyniosl to tak sie zaczal cieszyc no mowie wam az milo patrzec ale za to teraz musze go pilnowac bo chodzi i je chce nosic a jak mu mowie zeby polozyl kotka to czasami go odstawi a jak mu sie to nie spodoba ze zwracam mu uwage to nim rzuci na szczescie kocieta sa bardzo wytrzymale....tlumacze mu cally czas ze nie wolno moze przestanie tak robic....a jak zamykam je w lazience i mowie ze kotki ida spac to ten kiwa glowa ze rozumie i mowi aaaaa i am ze beda jadly.....

dobra ja zmykam do pracy na szczescie jutro znowu mam wolne wiec sobie odpoczne na tyle na ile dziecko mi pozwoli i dwojka nowych dzzieci.....

milego dnia wam zycze dziewczeta....

a widzisz andzia ale ten twoj mąż dobry moj to nawet nie pamieta o urodzinach a imieninach to nawet nie wspomne....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wow! nie piszcie tyle, bo nie nadazam czytac :((( Buuu! Co to za bunt???

Justynka nie mecz sie tylko bierz zwolnienie! Odpoczniesz i na spokojnie wrocisz do pracy!
Ale fajnie z kotkami! Ja co prawda wole psy, ale super, ze sie nimi zaopiekowaliscie. A i Olek bedzie mial tyle radosci (nie wiem tylko czy koty beda z tego tez zadowolone :))

Andzia jak u lekarza?

Gosia pisy do nas choc troszeczke!

Mialam dzisiaj okropny sen - zgubilam Michała, a potem ktos go porwal. Koszmar! Poplakalam sie w nocy. Najgorsze, bo obudzilam sie. polazilam po domu, zeby dojsc do siebie. Zasnelam i snilo mi sie wszystko dalej :(((

Odnośnik do komentarza

mnie wczoraj dopadl taaaaaaki potworny bol glowy,ze nawet olka nie wykapalam...przed 19 dostal mleko i zasnelismy razem...K wrocil wieczorem,obudzil mnie a ja nieprzytomna...nawet nie zrobilam dla niego kolacji:(

dzis juz dobrze ale jak urodze to musze zrobic porzadek z glowa...hehe ale zabrzmialo...ale zaczyna mnie to juz niepokoic

Odnośnik do komentarza

Witam...

Justynka
idz koniecznie na zwolnienie! jutro masz tylko sama wizyte? czy też usg?
o rodzeństwie dla Amelci pomyślimy tak za rok, dwa::): a teraz póki co przed samym wyjazdem w sobote dostałam @, z jednej strony ulga, a z drugiej nie ma to jak na wyjazd dostać @:lup:

Cafe wolne dziś?
a głowa już tak często bolała cię przed ciążą, czy tylko w ciązy?

Magda jaki okropny sen! straszne takie koszmary i męczące...blee

Gosia co tam u Was???

Andzia powiedz co u lekarza?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hej,

od piatku mam mocne postanowienie bycia lepszą matką::): Więcej tłumaczyć, mniej krzyczeć, ale dzisiaj Zośka miała taki dzień świni, że o mało wszystko by szlag trafił. Oby wstała w lepszym humorze!!!

U lekarza jak to u lekarza, kolejny konował, ze tak powiem. NIe było mojej lekarki, wiec przyjął mnie jakiś dziadziuś. Stwierdził zapalenie żył i początki żylaków:Kiepsko: Ale nie przejął się tym bardzo, nie widziła potrzeby szukania przyczyny, nie chciał mi dac żadnego skierowania, bo bez sensu, to dopiero początrki, z tym się nic nie robi, no myślałam, ze mnie trafi. Jak go zapytałam cvzy to moze byc od tabsów, to stwierdził, ze bardzo mozliwe, ale po odstawieniu powinno sie poleszyc, anie jeszcze pogarszac. I dał mi wykładf, ze odstawiłam tabletki, ze co0 ja teraz zrobie jak zajde w ciaze, ze mam je brac od nowa itd. W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam, ze ja nie przyszłam po porade antykoncepcyjną tylko żylakową. Dramat. Zapisał mi jakies leki, oby pomogły. Od pielegniarki dostałam namiary na prywatne USG żył i zaraz dzwonie sie umawiac.

A nogi nadal bolą, żyły mam coraz bardziej widocznbe, a pajączków z dnia na dzień coraz wiecej. Juz nawet nie mam siły płakac, ale o krótkich spodenkach i spódniczkach moge póki co zapomnieć:Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wpadli z życzeniami moi rodzice, siostra, babcia i tescie. Na szczescie miałam torta i lody::):Posiedzielismy na działce prawie do 20-tej, było miło, gdyby jeszcze nie teksty tesciowej, widac było, ze wszyscy mają jej dosyc, naprawde. Gada non stop i bez sensu, bylebny tylko gadac, jak tylko zaczynałam rozmowe z mama to od razu sie wtracała, a co a jak a gdzie, a ona kurna wszystko wie. masakra!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe kurcze nie dobrze z ta głowa, moze masz ciśnienie za wysokie? Sprawdz to koniecznie.
Fajnie, ze robisz sobie wiecej luzu od pracy, kiedy odpoczniesz jak nie teraz!!!

Justynka
podziwiam Cie, ze jeszcze masz czas i siły na kotki!!! Fajnie, ze Olek ma roadoche. A Tobie zycze lepszego samopoczucia.

Magda
fajny dzionek wczoraj mieliscie. A sen koszmar!!! JA w sobie wyćwiczyłam jakąś taką podświadomosć, ze jak śni mi się jakiś koszmar to w tym śnie wmawiam sobie, ze to przeciez tylko sen i zawsze się budzę!!!

Gosia hop hop

ANielinka
fajnie, ze wyjazd mimo pogody sie udał. Jak zamówiłaś stolik? Kurcze mi zołzy połamały ten z Ikei i tez za bardzo nie maja gdzie rysować. Zresztą one i tak nie rysują tyulko świgają kredkami po całym pokoju::(:

Powiedz mi kochana, bo tak nie do końca pamietam, Ty tez miałaś zapalenie żył? Jakie brałaś leki i jakei robiąłs badania?

Odnośnik do komentarza

Cafe czyli jednak klikasz dziś z pracy:) a myslałam że dziś w domku:)
ja ten stolik juz tez dawno chciałam kupić, ale oczywiście był jeden problem- kasa ::(:

Andzia ten lekarz to chyba rzeczywiście pomylił kierunki :Szok: wspołczuje!
tak, ja miałam zapalenie zył, dostałam skierownie na usg z którego wyszło że wszystko jest ok i przepisał jeszcze tabletki Cyclo 3 Fort, które okazało się w aptece że sa bez recepty, opakowanie 30 szt. 30 zł- po 10 tabsach mi wszystko przeszło:)

co do mebelków to ja też zamówiłam ten z Ikei Mammut:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Hello!

Andzia co za pacan z tego lekarza. Chyba minal sie z powolaniem :lup: Masakra!
IDz koniecznie na usg - bedziesz miala jasnosc!

Cafe jak mozesz to odpusc z praca. Twoje samopocucie jest najwazniejsze!!!

Anielinka gratki za kolejnego zebolka!
Ja juz nie wiem ktore Michalowi wychodza, nie chce pokazac.

A ja z Miskiem po dlugasnym spacerze, juz na koniec tak bylam zmeczona, ze wydzieralam sie na niego co pare minut. A teraz jestem na siebie zla.
Michał nie jest mi dluzny i jak tylko cos jest nie po jego mysli to wola tate. W ogole odkad wrocilam po urlopie do pracy to tata jest swiety. Wszystko tylko: tata i tatus. A mnie oczywiscie boli serducho i skreca z zazdrosci :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...