Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

No to termin mam na 30 lipca:( ehhh
Dziewczyny powiedzcie mi co ja mam o tym wszystkim myśleć. Dzwoniłam do mojego lekarza z zapytaniem o ten termin, powiedział mi date no i to będzie jakieś 4 tygodnie od ostatatniej wizyty u niego, ja myślałam, że teraz będe miała te wizyty częściej i pytam mu się czy między czasie mam się u niego jeszcze pokazać a on stwierdził, że nie. Zapytał się tylko który tydzień i powiedział, że raz w tygodniu mam iść do poradni na polną na ktg... Czy te cztery tygodnie nie będzie za długo?? Chyba się umówię za jakieś dwa tygodnie do kogoś prywatnie, no bo mam niby chodzić na to ktg ale bez badania i usg to ja nie wiem jak wytrzymam przez miesiąc...

Odnośnik do komentarza

gosiammmm.....trudno mi cos doradzic......roznie to z tymi lekarzami....ale na tym etapie co 3 tyg wiekszosc kaze sie pokazywac......jesli wszsytko ok....bo jak nie to nawet czesciej.....no ale tak jak mowie,co lekarz ,to inaczej......moze faktycznie pojsc do innego,jesli sie niepokoisz.....dobrze cie rozumiem,bo moj wyjechal i tez planuje pojsc do innego.....

Odnośnik do komentarza

Witaj Anet:) ważne że chociaż czkawką dała ci znać, że wszystko dobrze. Mój mały ostatnio nie tyle kopie co sie przeciąga i cały brzuchol mi faluje...:)
No właśnie cafe ja też się pewnie będe denrwować i pójde do innego lekarza... zobaczymy jeszcze. Niby moja ciąża przebiega prawidłowo, ale chociażby ze względu na cukrzyce powinnam być pod bardziej intensywną opieką...

Odnośnik do komentarza

wiesz,ja mysle sobie tak.....jesli cos zaczyna niepokoic,bolec....wystapia jakies skurcze,plamienia,krwawienia to wtedy jak najbardziej trzba jak najszybciej pojechac.....a jesli czujesz,ze wszsystko gra to nie ma co przesadzac....ja tak to sobie tlumacze....u mnie jest o tyle inaczej,ze zaczelam brac te tabletki i chce po prostu sprawdzic czy ta szyjka sie bardziej nie skraca i czy nie ma rozwarcia....

Odnośnik do komentarza

bylam w tym zusie,przeszlam sie troche ....tak z nogi na noge......i brzuchol jak kamien.....posiedzialam i jest lepiej.....wyrzucilam wiec wszsytko z komody,ktora ma byc tylko olkowa....i co.??......malo miejsca........wzdych......a myslalam,ze damy rade wszsytko w jedna zmiescic poki co,zeby miec pod reka

Odnośnik do komentarza

powroce jeszcze do tematu poloznej.....bedziecie mialy taka ''swoja'' polozna.....tylko do wlasnej dyspozycji?ja powiem wam,ze troszke mi ulzylo jak wiem,ze pani ola bedzie przy mnie....i przed porodem w razie czego posluzy rada.....i w trakcie oczywiscie ale tez po.....w sumie troszke marudzilam,ze po co,ze niepotrzebnie....ale krzys mnie namowil i ma chlop racje.....zawsze pewniej i razniej....tylko nie wiem jak to z platnoscia....musze z nia porozmawiac ,moze powie wprost,tak byloby najlepiej,z relacji innych mam wiem,ze po prostu w podziekowania sa w formie gotowki i tyle.....tylko ze nie wiem ile,kiedy ....

Odnośnik do komentarza

zrobiłam porządki w szafce ciuszki wyprasowane i poukładane narazie w mojej szafie póki co
robiąc ten remament doszłam do wniosku, że mam ubranek 56 za mało :( i zamówiłam sobie kilka pajacyków i śpioszków na allegro
obiadek tez już mam i jestem po sprzątaniu teraz tylko kąpiel i do doktorka a taaak mi się nie chce ale ten brzuchol nie daje mi spać i muszę iść!

Odnośnik do komentarza

co do zakupów to ja chcę mieć wszystko kupione do końca lipca bo w razie gdybym do szpitala wcześniej musiała iść to nie będę przynjamniej się martwić, że czegoś nie mam
jakbyście kupowały na allegro śpioszki albo pajacyki to polecam Pinokio są bardzo miłe w dotyku i po praniu też jak nowe wyglądają i cena przystępna nie polecam EWA i innych polskich tanich ubranek ja dostałam jedne od mamy i po jednym praniu dziura pod pachą!!!

Odnośnik do komentarza

Stachu ogląda bajkę, więc mam chwilę wytchnienia:)

Cafe ja jeżeli będę rodziła w moim szpitalu, to też będę miała swoją połozną, tą która była tez przy Stasiu. A jeżeli wywiozą mnie na Polną, to będę skazana na łaskę i niełaskę tamtejszych pań...

Veronica ja też wczoraj dokupiłam parę ciuszków. A co do dziur, to mi po praniu zrobiła się dzirka na zszyciu w pajacyku kupionym w Smyku. I wcale tani nie był:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...