Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

dziewczyny a kupujecie sobie taka gabeczke do kapana gdzie mozesz na tym dzidzie kolozyc polecam bardzo fajne , mialam wam cos jeszcze polecic ale zapomnialam moze jak mi sie przypomni to wam napisze

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobietki:)
Ja taka troche dzisiaj w biegu jestem... Przygotowania przed jutrzejszym ślubem, chociaż niby tylko cywilny. Na ostatnią chwilę jeszcze kupowaliśmy Piotrowi koszulę;) Połaziliśmy po sklepach i wiecie co chyba zdecyduje się na wózek x-lander, ja wiem,że ciągle zmieniam ale dziś byłam nim w sklepie zachwycona...:)
Miłego wieczorku kobietki, buziaki:*

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem
gosiammmm jutro wielki dzien-nie bedziesz juz panienka:Śmiech:
nawet nie mowie,ze wszsytko bedzie jak nalezy,bo innej opcji po prostu nie ma
a reszta kobietek jak spedza weekend?
mi sie polepszylo ,zjadlam zapiekanke,wypilam puszke pepsi,zrobilo sie chlodniej -ale mialam dzis niezly spadek formy,nie zycze nikomu
a jutro przyjezdzaja tesciowie-mialam dzis poczynic przygotowania ale nic nie tknelam-jutro musze przed poludniem
dobranoc brzuszki,buziaki

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj Ślub Wasz, Państwo Młodzi. W takim dniu się zawsze godzi, Życzyć szczęścia dni rozlicznych i Gromadki dzieci ślicznych. Tylko one sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą, Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie :) WSZTSTKIEGO NAJLEPSZEGO GOSIAM DLA CIEBIE I MĘŻUSIA :)))))))))))) STO LAT :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

my juz mamy wybrany-bebe confort loola i koniec kropka-nie ogladam juz,nie zastanawiam sie-koniec tematu,tymbardziej,ze czas ostatnio to plynie mi jakos szybciej......dopiero byl poczatek miesiaca a juz polowa-trzeba sie decydowac-moj tato wczoraj dal nam czesc pieniedzy na wozek,troszke dolozymy i juz-a wy jaki?i jaki kolor?

Odnośnik do komentarza

njabardziej zadowolona jestem z tych ćwiczeń bo później super się czuję i w końcu krzyż mi dał spokój i skurczy łydek nie ma, i coś położna wspominała o nowj metodzie zapobigania pęknięciu szyjki macicy podobno 2 miesiące przed porodem należy wcierać kilka kropel olivy + krople witaminy e w wejście do pochwy i tylną ściankę pochwy

Odnośnik do komentarza

my musimy się rozglądnąc za jakimś fotelikiem ale nie będę szaleć kupię taki tańszy bo i tak przyda się do samochodu tylko widziałam coś takiego
DUMBO 2008 fotelik 0-13 kg + osłona na nogi (392922795) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

zmykam obiadek gotowy tylko podgrzać :) a pogoda u mnie to jest do bani cały dzień leje!!!

a mój mały smyk wierci się dzisiaj niesamowicie i na prawym jajniku mi siedzi :Niewiniątko:

miłego dnia!!:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cześć baboki,
ja tylko przelotem,
Veronica - fajny ten wózeczek - my wybraliśmy bardzo podobny:)
co do fotelika to ja zamówiłam na allegro (euro baby capri) i jestem bardzo zadowolona:)
poza tym rodzice przywieźli nam z Niemiec kolejny fotelik 9-20 kg, także ten temat mam na jakiś czas z głowy:)

GOSIAMM - wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia, dużo radości i cierpliwości:):):)

Ciekawe jak tam nasza Andzia....

Dobranoc kochane:)

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...