Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

A Wy już pewnie w łóżeczkach...czasem Wam zazdroszczę tej możliwości lenistwa...:)
U mnie brak czasu na wszystko...nawet na myślenie o chwili odpoczynku...nie chce mi się z krzesłą ruszać...

No nic nie będę więcej narzekać, idę się pakowac!!!
Tzrymajcie się babulce

Gosiamm
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, w sobotę nie będę miała okazji:)
A no i fotki jakieś obowiązkowo:)
Papapapa

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)

Dziękuje Andzia za życzenia:) mam nadzieję, że szybko do nas wrócisz. Lekarze zobaczą, że masz ciąże bliźniaczą wzorową to odrazu Cię do domku puszczą...:)

Ja już na nogach od godzinki, pakuje się i jadę dziś do rodziców do domu... Noc miałam jakąś taką nieciekawą, no ale nie narzekam...:)

A jak wy się kobietki czujecie?

Odnośnik do komentarza

dzień dobły babki :)) Andzia powodzenia !!! :)) Gosiam jak tam przed slubem , juz masz lekki stresik ? hihihiihh .. ja to sie strasznie stresowałam , ale udawałam ze wszystko jest ok . bo mój stary to wogole był galarata wiec ktoś musiał trzymac fason , a jak mówił przysiege to mało mi palców nie połamał tak mnie sciskał :PP ja zmykam do lekarza , zajrze potem :)) miłego dnia kofane :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

czesc babeczki:Uśmiech:
a my dzis bylismy na takim targu z uzywanymi klamotami.....i wyszukalismy lezaczek chicco za uwaga-20zl i taki stelaz z zabawkami nad kocyk,kolderke....fisher price tez za 20zl:Uśmiech:
anet......ja tez chce juz olka i koniec kropka:)
a JAK dzis sie kobietki czujecie?u mnie troche chlodniej,ogolnie calkiem calkiem....tylko znow jestem spiaca ciagla.....podobnie bylo na poczatku ciazy

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie buszuję po allegro za buitelkami i smokami. Co do kosmetyków to kupiłam mydełka..... i powtykałam w wyprane ciuszki:) napewno kupię oilatum emulsję a do kąpieli to chyba Johnsons ułatwiający zasypianie bo ślicznie pachnie, kupię też zwykłą oliwkę bambino, sudocrem i chyba zasypkę.....

http://lilypie.com/pic/081107/gYcb.jpghttp://b1.lilypie.com/Zbxcp1/.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Anet jesli kupujesz oliatum to juz nie musisz kupowac nic bo bardzo dobrze nawilaza skor dziecka nam bardzo dobra pani pediatra powiedziala zeby nie wzywac oliwki poniewaz zamyka pory u dzieka i skora nie oddchya tak a co do kremu do twarzy polecam bambino bardzo dobre

Odnośnik do komentarza

Ja serdecznie polecam kosmetyki nivea,używam ich od urodzenia mojej córki i sprawdzi ły się doskonale, są hipoalergiczne, delikatne i bardzo skuteczne
mam na mysli przede wszystkim krem przeciw odparzeniom, mleczko intensywnie nawilżająze, krem na każdą pogode i płyn do kąpieli z oliwką, my mamy tez spray do nosa z solą fizjologiczną i szampon
natomiast bardzo często słyszałam że Johnson jest silnie uczulając, dlatego bałam się próbować,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

zgodze sie z toba cafe ja dla malej tylko uzwyam oliatum do kapieli i mydlo bambino i skore ma bardzo nawilzona . Oliatum stosowanismy jak mala miala lojotokowe zapalenie skory i bardzo jej pomoglo wiec polecam w 100 % a na dlugo ci wystarczy srednia butelka poniewaz djesz tylko pol nakretki

Odnośnik do komentarza

trafiłam nawet na okazję bo w tym sklepie wózek był w promocji Emmaljunga smart duo combi za 1800 zł komplet z wszystkimi duperelami a na internecie 2500 więc chyba dobrze wyszłam na tym :) chciałm inny wózek Quinny ale wszytskie te trójkołolowce są taaakie sztyyywne że szok a ten wpadł mi w oko bardzo lekki jedną ręką podnosi się do góry cały aluminiowy i lekki jak piórko a do tego fantastycznie się bujał :)
przy pkazji moje zainteresowanie wzbudził też Jedo bardzo leciutki i miękki
kupiłam jeszcze komplet pościeli tylko trochę drogi bo za 140 zł zamówiliśmy nietypowe łóżeczko 140/70 i ciężko jakąś tanią pościel dorwać ale nic oj dziewczynki normalnie wróciłam o 4000 lżejsza:( ale ważne, że wszystko załatwiłam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...