Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ale się kobiety rozpisałyście. Ja byłam u diabetologa... Z wyników moich zadowolona
Ale mam nerwa dzisiaj:/ Miało być załamanie pogody a tutaj tak gorąco, że myślałam że padne...
Któraś z was się pytała czy dzidzia kopie w górze brzucha...mnie najczęściej właśnie w gurze brzucha kopie,czasami tak, że mi pierś podskoczy;)

Odnośnik do komentarza

Ja kochane wybywam do mojej promotorki, trzymajcie kciuki żeby mnie kobieta nie zdenerwowała. Bo ja dzisiaj mam zły humor i jak będzie bręczeć to jej chyba podziękuje za współprace.... i tak wyższe wykształcenie już mam...

Ciesze się że z domu wychodze bo sąsiedzi u góry pół dnia coś już wiercą... Dwa lata tu mieszkam a oni przez ten czas wiercili więcej niż my przez 10 lat....ale może mają jakiś dłuuuuugi remont... Przepraszam was kobiey dzisiaj mnie wszystko denerwuje:/

Odnośnik do komentarza

No jak obydwie zaczną szaleć, to fale mam jak przy sztormie:)
Przemiłe uczucie...
CZuję się oki, w środę do lekarza. Pewnie tym razem już się nie wymigam od szpitala...

Właśnie kompletuję listę, chciałabym jak najszybciej dokupić brakujące rzeczy...magiczna liczba 66 w moim suwaczku mnie dziś rano przeraziła...jeszcze niedawno było 100!!!
I wkurza mnie, że te remonty się przeciągają, miały być do końca czerwaca, ale nie wyszło:(

Odnośnik do komentarza

cześc kobitki!!!
z lekarza dupa!!! poszedł na urlop do 21 lipca jestem wściekła a brzuch napięty:( w ogóle to mój brzuch jest spiczasty do [przodu nawet pod cycki nie sięga dzisiaj moja teściowa stwioerdziła, że ten twardy brzuch to napięty bo akurat mój do przodu sie rozciąga a nie w górę ehh znalazła się mądra ogólnie jestem dziewczyny zła!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...