Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

nawet jak mały kopie to tak mocno naciąga skórę, że w tym miejscu tak troszeczkę boli
dla własnego spokoju pójdę do doktorka

Andzia a mój brzucholo wcale nie na boki normalnie mam talię jak sprzed ciąży hihi tylko do przodu w 9 miesiącu to chyba będzie 1, 5 metra nad ziemią taki namiot normalnie :Padnięty: bo teraz mam już 100 cmm obwód brzucha na wysokości pępka:)

Odnośnik do komentarza

mozliwe że to nadmiar informacji ale ja tak nie miałam wcześniej
jutro pójdę i będę spokojna :)
co do pralki to mężuś stwierdził, że zmierzy i kupi w niemczech pralkę, lodówkę i zmywarkę za jednym zamachem i mam nadzieję, że tak będzie dzisiaj w nocy wyjeżdża więc może w czwartek będę prała :)

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki:)
Wróciliśmy z zakupów, buty kupione. Dzisiaj w końcu i ja usiadłam i spojrzałam na liste jakie rzeczy są mi potrzebne i dzidziusiowi do szpitala i weźmiemy się w końcu za zakupy...
Mnie znów mój lekarz denerwuje bo się dodzwonić nie mogę, a miałam do niego dzwonić żeby się umówić na termin do szpitala, jutro będe go napastować. Mam cały dzień wolny to będe dzwonić co chwile, dopóki nie odbierze, bo ostatnio to mu się nawet nie spytałam czy wizyta za trzy tygodnie czy za dwa tygodnie:/

Odnośnik do komentarza

Moja godzina wybiła i musiałam wstać... Od pewnego czasu mam tak, że jak mój Piotrek po 6 rano do pracy wstaje to ja się budze, za chwile czuje, że nasz Kubuś też się przeciąga, ale wtedy to jeszcze mam nadzieje, że uda mi się zasnąć na chwilę... Niestety po chwili zaczynam odczuwać wilczy głód i musze iść zrobić śniadanie... i tak śpię dłużej tylko w weekendy, ale to też bez żadnych rewelacji bo ostatnio budziłam się przed 8 rano i spać nie mogłam... Wyśpię się dopiero za kilka lat...:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

i ja witam
gosia z tym spaniem to nie bedzie kolorowo,dla mnie na szczescie to bez wiekszej roznicy bo odkad pamietam to zawsze budzilam sie kolo 6-7.....gorzej z nieprzespanymi nockami-widze teraz,jak mam gorsza noc,to pozniej caly dzien marudze sama do siebie.....no ale bedzie trzeba sie przyzwyczaic.....wczoraj wieczorkiem machnelam jedno prasowanko.....dzis mam nadzieje,ze sie zmobilizuje i ze dwie praleczki pojda w ruch
dzis czeka mnie ZUS-wzdych.....ale niedlugo sie rusze i zalatwie to jeszcze przed poludniem ,zeby miec z glowy

Odnośnik do komentarza

Cafe masz rację, co do tych nieprzespanych nocek. Taka zarwana noc daje ci w kość przez cały dzień, można ewentualnie kłąść się w ciągu dnia jak dzidzia będzie spała, ale przecież w domu też będą rzeczy do zrobienia... ale jakoś damy rade, nasze maleństwa pewnie będą grzecznie spały przez całą noc;)

Odnośnik do komentarza

robię teraz prasowanko i jak patrze na te dzieciowe rzeczy to cały czas mi się wydaje, że jest ich za mało :Padnięty:
ale najwyżej póxniej będę dokupować po troszkę a co do lista to moja też jeszce dłuuuugaaa...
może w tym tyg. kupię wanienkę na stelażu?...
ehhh. ale jak patrzę na dni na suwaczku to mi się wydaje, że jeszcze tyyyyyyyyyyyyle czasu, że spokojnie zdążymy

Odnośnik do komentarza

Ratunku!!! Ogarneła mnie panika. Pod koniec lipca mam iść do szpitala i tak sobie myślę, a jak oni mnie nie wypuszczą do porodu??? A ja nic nie kupione!! o matko! Można myśleć że to raczej nie możliwe, ale wiecie człowiek nigdy nie ma pewności co takim lekarzom do głowy przyjdzie, jak Cię w swoje ręce dostaną... Dlatego zaczełam się martwić...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...