Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Kędzior od kilku dni jest jakiś apatyczny. Zawiozłam go dzisiaj do weta. Został zbadany, nie stwierdzono choroby. Przy okazji zakochałam się w pacjentce Maćka. Kicia ma ok 3 miesiące, przywiozła ją Policja po wypadku. Ma uraz biodra i ogonka, jest po jednej operacji, czeka ją druga i wtedy ..... bierzemy ją do siebie. Decyzja zapadła :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

hejo,

Izabelin fajnie ze zabieracie ta kocinke, szczesciara z niej!! A tak w ogole to trzymaj sie i nie daj sie klopotom (wiem wiem... latwo sie mowi) przytul sie do futrzaka i bedzie dobrze!! :D (kota mialam na mysli... albo psa.... albo co masz jeszcze w domu... :hahaha: )

CosmoEwa kocina pierwsza klasa! a plywac umie? :D:D

Majeczka a co u twego rudaska?

Babelkowamama masz jakies nowe zdjecia kotow opiekunow? Jak tak dalej pojdzie to nie bedziesz sie musiala martwic o przedszkole czy cos innego tylko zostawisz dziecko z kotami. One go umyja, nakarmia, ogrzeja .... :D:D

Malgos??? prosze sie odmeldowac!

Odnośnik do komentarza

Asik
hejo,

Izabelin fajnie ze zabieracie ta kocinke, szczesciara z niej!! A tak w ogole to trzymaj sie i nie daj sie klopotom (wiem wiem... latwo sie mowi) przytul sie do futrzaka i bedzie dobrze!! :D (kota mialam na mysli... albo psa.... albo co masz jeszcze w domu... :hahaha: )

CosmoEwa kocina pierwsza klasa! a plywac umie? :D:D

Majeczka a co u twego rudaska?

Babelkowamama masz jakies nowe zdjecia kotow opiekunow? Jak tak dalej pojdzie to nie bedziesz sie musiala martwic o przedszkole czy cos innego tylko zostawisz dziecko z kotami. One go umyja, nakarmia, ogrzeja .... :D:D

Malgos??? prosze sie odmeldowac!

:36_3_16: dla izabelin za piękną postawę obywatelską ;) super sprawa! brawo! takie dobre serduszo :36_3_16:

hmmm jakieś zdjątka na pewno by się znalazły, chociaż ostatnio się trochę opuściłam w ich robieniu... mały jakiś taki marudny i mało spi = moje zmęczenie. ale się poprawię, obiecuję!

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Dziewczyny po kicię zgłosił się właściciel, szukał ją po wszystkich gabinetach weterynaryjnych w mieście. Powiem tak jest mi z jednej strony smutno jednak z drugiej cieszę się, że są ludzie którzy kochają swe zwierzęta.

Odnośnik do komentarza

Izabelin szkoda, że Ci kicię zakosili, ale masz rację, fajnie, że są jeszcze tacy ludzie, co dbają i kochają swoje pupilki (my to wiadomo ;))

a chroniczny brak snu i zmęczenie ... co cię nie zabije ;)

a koty wariatują - Pinezka śpi w nosidełku (dzisiaj je przewróciła, bo się chciała władować, a stało na pufce :]) ew. z nami jak zwykle, z tą róznicą, że jak mały leży z nami, to się laduje na niego (patrz. głowa malego) i mruczy ... :36_2_22:

buziaki kociary na resztę dnia

Odnośnik do komentarza

hej ho!

ja sobie w Polsce u mamy siedze, Natalka mi sie rozchorowala i tak to jest...

moja kociarnia zostala w domu, bardzo za nimi tesknie :(
a chyba wam nie mowilam wczesniej ze Thomasowi wraca czucie w ogonie, zaczyna go podnosic, jeszcze nie caly i troche to zmiesznie wyglada

pozdrawiam Was serdecznie!

ps. widzial ktos Majeczke? bo nam zaginela :(

Odnośnik do komentarza

Witam po świętach.

Asik normalnie super wieści, cieszę się że ogon Thomasa wraca do formy.

We wigilię byłam z Kędziorem u weta, przez kilka dni starsznie wymiotował i był jakiś taki nie swój, schudł bardzo. Bałam się, że może to być to samo co u Rudzika. Dostał zastrzyki, jest po nich trochę lepszy, tak jakby mu apetyt wrócił. Jutro idziemy do kontroli.

Odnośnik do komentarza

witam, witam! :36_2_40:
melduje się po świętach :) przejedzona, ciężka i rozleniwiona ... eh! ale jak zwykle z cycem przy sobie :36_4_10: a koty ... warjatują ;) ubzdurały sobie, że Piotruś to ich funfel ;) bo korzystają z jego łóżeczka , przewijaka i maty edukacyjnej (zał. na zdjęciach hehe) a jak karmię małego, to Pinezka musi przy tym być - jak nie na kolanach, to na głowie u mnie albo małego ... normalnie poprzewracało im się w łebkach ;) Tiger też coraz śmielszy ... daję zdjęcia :)

i dla Was kochane buziaki słodkie świąteczno-noworoczne :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...