Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8/10/2024 o 12:07 PM, KasiaFy napisał(a):

Fiolka jest coś na rzeczy? 🙂 Pamiętaj że nie warto bety jest ważna a jej przyrost. 

Tak, wiem, że przyrost jest najważniejszy. Ale ona właśnie dziwnie rosła (raz ponad 100%, raz ponad 200% a później już tylko 40% i kolejny 66%). Nie mam objawów ciąży - poza brakiem miesiączki - piersi nie bolą, nie mam mdłości, nie wymiotuję, nie jestem senna. Czuję się jak nie w ciąży - mam złe przeczucia 😞

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 10/10/2024 o 3:24 PM, Fiolka87 napisał(a):

Tak, wiem, że przyrost jest najważniejszy. Ale ona właśnie dziwnie rosła (raz ponad 100%, raz ponad 200% a później już tylko 40% i kolejny 66%). Nie mam objawów ciąży - poza brakiem miesiączki - piersi nie bolą, nie mam mdłości, nie wymiotuję, nie jestem senna. Czuję się jak nie w ciąży - mam złe przeczucia 😞

A który to tydzień? Byłaś już na wizycie u lekarza? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17/10/2024 o 2:54 PM, KasiaFy napisał(a):

A który to tydzień? Byłaś już na wizycie u lekarza? 

Tak, byłam. Serduszko biło (był to najpierw 5t5d, a druga wizyta 7t2d) na obu wizytach. Na drugiej było widoczne rozwarstwienie kosmówki w jednym miejscu. A ja nadal nie mam objawów. Wolałabym codziennie wymiotować i mieć bóle piersi, może byłabym spokojniejsza. A tak to nie czuję jakbym była w ciąży. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale się i mnie popierniczyło 😞 byłam wczoraj na wizycie (8t6d). Serce bije, pęcherzyk trochę w połksiężyc. Lekarz zwiększył mi dawkę luteiny. Ale zaczął oglądać ten obraz USG, kręcić tą aparaturą na wszystkie strony i nagle mówi, że nie podoba mu się to miejsce. I pokazał mi poruszajacą się ścieżkę biegnącą od pęcherzyka do... rany po cięciu CC. Dostałam skierowanie do szpitala, muszę jechać na izbę przyjęć. Pęcherzyk nie jest przy ranie po CC ale te przepływy widoczne na USG mnie martwią. Czy któraś z Was miała taką sytuację? Jak to się skończyło. 

Aniołek 09.01.2019 12 tydz.
Aniołek 24.07.2019 8 tydz. 

mhsvi09kn09woi4m.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...