Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe mamy 2021


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Marlenka napisał:

To super Karolina ❤️

Dużo z nas jeszcze czeka na serduszko? 

Ja czekam do 8 lutego aż 

Ja czekam do piątku 😍 teraz już z górki, oby wszystko było dobrze...nie mogę się już doczekać 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, AleksandraNowyŚwiat napisał:

Dziewczyny, a jakie testy genetyczne robicie? Lekarz wam już coś proponował?

Lekarz mi wspomniał tylko o USG referencyjnym i teście Pappa, o czym sama już wiedziałam, że mi przysługuje ze względu na wiek. Zresztą na usg już się nawet zapisałam w Boramedzie, tylko skierowania jeszcze nie mam. 😄 Ale w najbliższy czwartek wyciągnę już od lekarki. Ale poza tym będę robić Sanco lub Nifty Pro. Wiem, że pappa prawdopodobnie wyjdzie mi słabo chociażby ze względu na wiek i dlatego chcę zrobić też genetyczne prywatnie. Chciałabym nifty, ale dłużej czeka się na wynik, więc może jednak zdecyduję się na sanco. 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej. Czy test ciążowy robiony miesiąc od stosunku i 41 dni od stosunku będzie wiarygodny? 13 grudnia i wcześniej miałam zbliżenie z chłopakiem. 19 grudnia dostałam bardzo skąpego krwawienia i tak samo 18 stycznia. Test ciążowy robiłam 23 stycznia i wcześniej. 

Odnośnik do komentarza

Drogie Wrześniowe Mamy! 🙂 Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania na temat wiedzy kobiet w ciąży nt. programowania żywieniowego. Jeśli znalazłybyście odrobinę czasu, bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za poświęcony czas <3 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Magda napisał:

Lekarz mi wspomniał tylko o USG referencyjnym i teście Pappa, o czym sama już wiedziałam, że mi przysługuje ze względu na wiek. Zresztą na usg już się nawet zapisałam w Boramedzie, tylko skierowania jeszcze nie mam. 😄 Ale w najbliższy czwartek wyciągnę już od lekarki. Ale poza tym będę robić Sanco lub Nifty Pro. Wiem, że pappa prawdopodobnie wyjdzie mi słabo chociażby ze względu na wiek i dlatego chcę zrobić też genetyczne prywatnie. Chciałabym nifty, ale dłużej czeka się na wynik, więc może jednak zdecyduję się na sanco. 🙂

Dziękuję za odpowiedź. Ja mam już 36 lat (urodzę na miesiąc przed 37 - mi urodzinami). Słyszałam o teście pappa, ale nie wiedziałam że może wyjść „słabo”.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, AleksandraNowyŚwiat napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Ja mam już 36 lat (urodzę na miesiąc przed 37 - mi urodzinami). Słyszałam o teście pappa, ale nie wiedziałam że może wyjść „słabo”.

Tutaj na forum jest taki wątek Nifty Sanco Nipt Reaktywacja - tam się dużo dowiedziałam i właśnie bardzo często jeśli mama ma skończone te 35 lat to wychodzi z testu pappa spore prawdopodobieństwo wystąpienia trisomii. Dlatego ja będę dodatkowo robić prywatnie badania genetyczne. Mimo, że koszt niemały, bo ok. 2000 zł to myślę, że da mi to trochę spokoju. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Nika napisał:

Hej Dziewczyny,

 

Również będę wrześniową mamą 🙂 Wizytę u lekarza mam dopiero 9.02. Nie chciałam iść za wcześnie żeby faktycznie już coś było widać 😉 Mamy już prawie 5latka w domu, drugie bobo skrupulatnie zaplanowane 😄

Który będziesz miała tydzień? 🙂

Odnośnik do komentarza

Witam Dziewczyny. Chciałabym dołączyć do grupy. Wg aplikacji właśnie rozpoczęłam 7 tydzień ciąży, termin to 27 wrzesień. Na pierwszą wizytę jestem umówiona 6 lutego. To moja pierwsza ciąża więc jestem mocno niezorientowana w temacie. Mam nadzieję że będę mogła korzystać z doświadczenia mam w tym wątku, oraz wspólnie z Wami czekać na wrzesień;) Pozdrawiam, Joanna

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.01.2021 o 11:46 AM, Gość Iza_1 napisał:

Drogie Wrześniowe Mamy! 🙂 Jestem studentką dietetyki i prowadzę badania na temat wiedzy kobiet w ciąży nt. programowania żywieniowego. Jeśli znalazłybyście odrobinę czasu, bardzo proszę o wypełnienie mojej ankiety. Z góry serdecznie dziękuję wszystkim za poświęcony czas <3 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf73vftKQiL1Q9Dl0WJEuQABWeTNkoXdCjXCDB52psn-XgAkw/viewform

Zrobione!

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Nika napisał:

Hej Dziewczyny,

 

Co Wam pomaga na mdłości? Ostatnio męczą mnie mocniej, ciężko się zebrać do pracy 😞

Nie jedzenie zbyt dużo naraz. Do tej pory robiłam tak, że jadłam spore śniadanie przed wyjsciem do pracy i potem dopiero po 4-5h następny posiłek. Teraz tak nie mogę. Śniadanie niezbyt duże i zabieram do pracy jakiś owoc/kanapkę/zdrowy batonik na II śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_Patka

czesc Wam . U mnie wyglada to tak 

A mianowicie . Ostatnia miesiaczke mialam 02.12.2020 wedlug OM wychodzi 8 tydzien . Bete robilam

02.01.2021 wynik 772 
13.01 wynik 6900 
20.01 wynik 19551

27.01 wynik 33883
Dzisiaj bylam u ginekologa jest pecherzyk ciazowy , pecherzyk zoltkowy lecz brak zarodka . 

Beta pokazuje na mniejsza ciaze o tydzien/poltora wiec jakis 6/7tydzien 9 lutego kolejne usg . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...