Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lisiczka

Czyli robiłaś odczyn coombsa. Spokojnie jak Ci wychodzi ujemny to bardzo dobrze. Pilnuj tylko tych badań i szczepionki w 28 tyg i będzie dobrze. 

Przeciwciał jest całe mnóstwo. Najpopularniejsze są anty D i jedne z najbardziej niebezpiecznych. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oj.. U mnie wszystko narazie dobrze mimo macicy dwudrożnej,od początku problemy ale najważniejsze ze dziecko pięknie rośnie 😊 Jeśli chodzi o płeć to chyba listopad będzie od chłopaków 😂 U mnie lekarz na prenatalnych powiedział,ze dla niego to baba a po chwili zobaczył ze coś odstaje i powiedział,ze jednak to będzie chyba na 80% chłopak (osobiście znam osoby które były w tym samym czasie u niego i odrazu bez problemu lekarz stwierdził,ze chłopak) Wiec sama już nie wiem,od początku czuje ze córka i każdy to samo mówi,mam nadzieje ze na połówkowych dowiemy się kto tam rośnie 😅

Odnośnik do komentarza

Lisiczka na pewno tego odczynu nie robiłam 😕 

 

tak to jest z tymi dzieciaczkami,ze dziewczynka a tu coś urośnie i chłopiec ha ha. Po połówkowych to już chyba nic się nie może zmienić ? Ja czekam na wizytę w 16tc wiec może wtedy będzie dziecko łaskawe i się pokaże 😉 

Odnośnik do komentarza
Gość Pistacja

Mój maluch w brzuchu uparcie zaciska nóżki jak chcemy podejrzeć płeć. Mąż stwierdził, że w takim razie to dziewczynka 😂 A ja coraz bardziej czuję, że chłopiec.

Dziewczyny, miałyście badania w kierunku cytomegalii? Odebrałam dziś wyniki i przeciwciała IgG wyszły dodatnie, a IgM ujemne, co zapewne oznacza, że już to przechodziłam, a wirus jest uśpiony. Trochę się boję, przez to łożysko, a do wizyty prawie tydzień. Na pretalnym 2 tygodnie temu lekarz tylko ocenił położenie łożyska (wysoko, ściana tylna), nic nie mówił o jego grubości. Może wtedy nie rzucało się w oczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Pistacja

Kzbn, odczyn Coombsa to inaczej badanie w kierunku przeciwciał anty-D we krwi. Jeśli miałaś wynik, że nie wykryto przeciwciał to właśnie to badanie. Na pewno lekarz Ci je zlecił, bo to podstawowe badanie, razem z określeniem grupy krwi.

Odnośnik do komentarza

Tylko raz właśnie na połówkowy lekarz spojrzał na płeć,najpierw ze baba a potem chyba jednak chłopak.Wiadomo,ze płci się nie wybiera i kocha się tak samo to szkoda,ze nie mamy prawa wyboru 😅 Najbardziej widoczne zdjęcie krocza,na co wam to wyglada dziewczyny?  (Nie wiem czy są to jajka czy wargi u dziewczynki )spacer.png

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość GGŁ napisał:

Tylko raz właśnie na połówkowy lekarz spojrzał na płeć,najpierw ze baba a potem chyba jednak chłopak.Wiadomo,ze płci się nie wybiera i kocha się tak samo to szkoda,ze nie mamy prawa wyboru 😅 Najbardziej widoczne zdjęcie krocza,na co wam to wyglada dziewczyny?  (Nie wiem czy są to jajka czy wargi u dziewczynki )spacer.png

 

Odnośnik do komentarza

Ggł chyba zostawmy to ocenie lekarzowi oni naprawdę dużo widza na tym prenatalnym badaniu a mi ciężko stwierdzić bo nie widziałam jak wyglądają jajeczka 😜za ile masz następna wizytę ? Bo ja 12 czerwca 🙂 

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie ruszał się dużo,wszystko ładnie mógł zmierzyć.. Jak spojrzał pomiędzy nogi to powiedział,ze dla dużego to dziewczynka później oglądał dalej dziecko i zobaczył,ze coś chyba wystaje i znowu wrócił by obejrzeć pomiędzy nogami i nagle ze to chyba jednak chłopak (ten dam lekarz osobie która była w rym samym tygodniu ciąży odrazu stwierdził chlopaka) a mi mimo,ze dziecko ładnie pokazywało wszystko sam już nie wiedział (każdy daje dziewczynkę,zachcianki mam na słodycze,odpycha od mięsa,kwaśnych rzeczy,zbrzydłam i brat chłopaka ma 3corki)każdy daje babę dlatego jak będzie chłopak to każdy szok 😂 A jakie piękne zdjęcie zrobił 😍😍 spacer.png

Odnośnik do komentarza

Ggł na taki pierwszy szybki rzut oka wydawać by się mogło ze To dziewczynka no ale on to ogląda na co dzień i się zna także chłopaka w dziewczynę nie przerobisz a dziewczynę w chłopaka już tak bo czasem coś urośnie 😜hehe musisz cierpliwie poczekać do wizyty 🙂 Ja nawet wprost na wizycie powiedziałam do lekarza chłopak?! A on ze dziewczynka wiec mnie miłe zaskoczył :))

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje,ze niedługo się dowiem płeć dziecka (nie powiem ze liczę na babę 😅-obok mnie sami chlopacy ) Jeszcze ten jego tekst,ze on nigdy się nie myli (chciałabym go zaskoczyć,ze jednak baba,a nie jak mówił za drugim razem ze na 80% chłopak 

wiecej zdjęć już nie posiadam z prenatalnych spacer.png

Odnośnik do komentarza

Martuu my z mężem na odwrót 😛 pierwsze chcemy chłopca a później dziewczynkę :))))) ja jestem jedynaczka i bardzo bym nie chciała aby moje dziecko tez było jedynakiem... w dzieciństwie Ok był jedynakiem ale im później tym bardziej to doskwiera,ze tak powiem ale na to my nie mamy wpływu 😉 na nasze rodzeństwo w sensie. 

Odnośnik do komentarza

Ahh czasem to mi wszystko jedno, tez sobie myślałam ze Dwoje bo będzie raźniej ale czy człowiek się przestawi jak nauczony do wygody a zreszta tu już 31 lat 😱 i jeszcze pierwszy trymestr mnie trochę wymęczył wiec czy chce to przechodzić drugi raz 😂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...